LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien89
mod_vvisit_counterVakar889
mod_vvisit_counterPer savaitę1888
mod_vvisit_counterPer mėnesį16011
mod_vvisit_counterIš viso1211531
Skelbimai
Flamenko šokio teatras „Sandra Domingo“ pristato naują savo projektą - „MADAM“

KviečiameŠokio spektaklis „MADAM“ pasakoja apie asmens susikurtą pasaulį ir jo santykį su visuomenės standartu. Spektaklio choreografė Sandra Domingo atskleidžia, kad spektaklyje akcentuojamas pasirinkimas ir drąsa išsaugoti save bei saugus ir užtikrintas patogumas būti minioje. Apie šaltus ir abejingus kasdien matomus veidus ir tikrą jausmų jūrą viduje.

Apie kiekvieno narvą, iš kurio nebegali ištrūkti, o gal ir pačiam jau nebesinori. Galbūt, iš tikro, vienintelis būdas pažinti žmones yra laikantis nuo jų atokiau? Ar nesutrinkame sutikę kitokį, nuo mūsų visiškai skirtingą žmogų?

Pasirodymo metu klasikiniai ir ekspresyvūs flamenko šokio elementai persipina su netikėtais ir originaliais scenos raiškos ieškojimais. Pasirodymas išsiskiria šokėjų kuriamų energingų ritmų gausa, išskirtine scenografija ir kūrybišku požiūriu.

Spektaklyje skamba J.S. Bacho, R. Wagnerio ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muzika.

Skaityti toliau...
 
Šokių vakaras

Kviečiame

Skaityti toliau...
 
Senekos diena

Kviečiame

Skaityti toliau...
 
Renginys, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai

Kviečiame

Skaityti toliau...
 
Giulija – Iš širdies į širdį

KviečiameNieko nėra smagiau, kuomet žmogus savo jausmus perteikia iš širdies, dainų pavidalu. Visa kas tikra – meilė, aistra, išdavystė, liūdesys ar džiaugsmas, naujoje gyvo garso programoje „Iš širdies į širdį“. Dainų autorė ir atlikėja Giulija kiekvienoje dainoje gali būti vis kitokia, tai linksma, tai liūdna, tai aistringa ir netgi liūdna, bet visuomet ištikima tikriems jausmams.
Naujoje programoje girdėsite visiems gerai žinomas dainas, tokias kaip: Na tai kas, Meluoji, O tu dainuok, Einu vaivorykštės taku. Be visiems gerai žinomų dainų programoje išgirsite ir naujų dainų. Atlikėja Giulija jau senai brandino mintį, apie tai , kad klausytojams reikia padovanoti reginį su gyvo garso grupe, ir dėka šio koncertinio turo svajonės išsipildė. Kaip atlikėja sako: „nieko nėra smagai, kaip kartu ant scenos dainuoti su savo darbo profesionalais“.

Skaityti toliau...
 
Lėlių-milžinų teatras

Kviečiame

Skaityti toliau...
 
Stebuklų namai

Skaityti toliau...
 
Pašėlusių moterų išpažintis

KviečiameKelionę po Lietuvą pradeda naujausia KITOKIO TEATRO komedija PAŠĖLUSIŲ MOTERŲ IŠPAŽINTIS su puikiai pažįstamomis, talentingosiomis TV ir teatro aktorėmis - Asta Baukute ir Egle Mikulionyte. Aktorės žada pašėlusį ir iki ašarų juokingą spektaklį.

Režisierius - Ričardas Vitkaitis

Vaidina - Asta Baukutė ir Eglė Mikulionytė

Pjesės autorius - Julius Paškevičius

Bilietų kainos 9, 12, 15 Eur.

Skaityti toliau...
 
Tėtis 2

KviečiameKultinis „TĖTIS", iki ašarų juokinęs sausakimšas sales Lietuvoje, SUGRĮŽTA! Stulbinamos sėkmės sulaukęs projektas su Ramūnu Rudoku pristato monospektaklio tęsinį „TĖTIS 2". Šmaikščios ir labai atviros įžvalgos apie amžinas kartų kovas bei šeimynines peripetijas – ilgai laukta premjera neabejotinai sužavės publiką.

Renginio trukmė: 1.20 val.

Pertrauka: nėra

Bilietų kainos 8, 12 Eur.

N-12 Vaikai nemokamai neįleidžiami

Skaityti toliau...
 
„4 istorijos“ pagal A.Bocelli ir S.Brightman

Kviečiame„4 istorijos“ pagal A.Bocelli ir S.Brightman“ - Solidžios muzikos ir choreografinių interpretacijų programoje Jums puikiai pažįstami atlikėjai su ypatingu repertuaru: „Amigos para siempre“(Draugai per amžius), „Time to say good by“(Laikas pasakyt sudie), „Somos novios“(Mes, vaikinai), „Fantomas operoje“ ir kiti žymiausi klasikos ir šiuolaikinio miuziklo kūriniai, dažniausiai skambantys pasaulinio garso atlikėjų Sharos Brightman ir Andrea Bocelli koncertuose!
Jūs turite neeilinę proga mėgautis muzikos šedevrais, kuriuos Jums atliks žinomiausi šio stiliaus Lietuvos atlikėjai, TV projektų „Triumfo arka“ ir „Auksinis balsas“ nugalėtojai, bei dalyviai – Ona Kolobovaitė (sopranas), Egidijus Bavikinas (tenoras) ir Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto artistai – Justina Vitkutė ir Gintaras Visockis.
Tai keturios muzikinės žmonių, atlikėjų ir personažų istorijos, kurios nukels jus į magišką muzikos ir gracijos pasaulį.

Skaityti toliau...
 
LEGENDA APIE PILĖNUS

KviečiameMuzikinė drama pagal Vytauto Klovos operą „Pilėnai“

Lapkričio 10 d. (penktadienį) 18 val. Radviliškio kultūros centre

77-ąjį kūrybinės veiklos sezoną ansamblis „Lietuva” pasitinka išskirtine premjera – muzikine drama „Legenda apie Pilėnus”. Naujame amplua prikelta nacionalinė V. Klovos opera „Pilėnai” ansamblio lūpomis subtiliai prabils ne tik liaudiška, bet ir šiuolaikiška kalba.

Pagrindinius vaidmenis atlieka ilgamečiai ansamblio draugai, žymūs operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ramūnas Urbietis, Arūnas Malikėnas ir kiti. Muzikinę kalbą bei kovos dvasią sustiprina variniai Lietuvos kariuomenės orkestro pučiamųjų orkestro grupės sąskambiai (vad. kapelmeisteris majoras Egidijus Ališauskas).

Skaityti toliau...
 
Vienybės diena

Kviečiame

Skaityti toliau...
 
Mamų turgelis

Kviečiame

Skaityti toliau...
 
Tarptautinis teatralizuotas koncertas „Čigoniško šėlsmo sukury“

Tik gruodžio 2 d. 17.00 Radviliškio Kultūros centre vyks Tarptautinis teatralizuotas koncertas „Čigoniško šėlsmo sukury“, dalyvaujant gyvos muzikos orkestrui „Giunter Light Orchestra“ (Vokietija), grupei „Sare Roma“ ir solistui - Ištvanui Kvik bei gitaros virtuozams: Arturui Sabilo ir Armanui Isojan (Armėnija), o taip pat perkusininkui Viktorui Krasovskiui (Baltarusija).

Organizuoja šį renginį grupės „Hiperbolė“ įkūrėjas, žinomas prodiuseris Viktoras Prapras.

Skaityti toliau...
 
Modelių atranka

Kviečiame

Skaityti toliau...
 
Kviečiame į spektaklį

Bilietai jau prekyboje!

Pjesė „Lunačiarskio lunaparkas“ (2012) – apie naujų ir senų laikų sankirtas, apie dirbtinį sostinės spindesį ir tikrą provincijos nykulį, grėsmingą visuomenės susiskaldymą, gresiantį socialiniu sprogimu. Ir, žinoma, apie konkrečius žmones – graudokai juokingus, iškritusius iš savojo laiko, tačiau tebegyvus ir tebesvajojančius apie didelį stebuklą, visam laikui pakeisiantį jų mažus gyvenimus. Situacija artima ir nesunkiai atpažįstama ne tik Rusijoje, bet ir pas mus, Lietuvoje. Taip, teisingai pagalvojote – elitas ir „runkeliai“…

Skaityti toliau...
 
Dovanų kuponas

KviečiameKviečiame įsigyti Radviliškio miesto kultūros centro dovanų kuponus.
Juk įspūdžiai, tai geriausia dovana .

Skaityti toliau...