LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien583
mod_vvisit_counterVakar463
mod_vvisit_counterPer savaitę2821
mod_vvisit_counterPer mėnesį6627
mod_vvisit_counterIš viso888529
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.

Renginių planai

 
Užgavėnių šventė

Užgavėnių šventėKleboniškiuose įsikūrusiame etnografiniame kaime praeitą sekmadienį žiemą iš kiemo varė Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvai: folkloro ansamblis „Aidija“, liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“, liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“, Šeduvos kultūros ir amatų centro jungtinis muzikantų kolektyvas ,Pociūnėlių kultūros namų jungtinis kolektyvas, Palonų daugiafunkcio centro ansamblis „Atgaiva“ ir daug smalsuolių, susirinkusių pasilinksminti, sočiai pavalgyti ir pakviesti pavasarį.

Skaityti toliau...
 
Geros žinios iš Lietuvos kultūros tarybos

Lietuvos kultūros tarybaLietuvos kultūros taryba priėmė sprendimą dėl projektų, pateiktų pirmajam 2016 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo. Dalinį finansavimą vėl gavo net penki Radviliškio miesto kultūros centro pateikti projektai.

Skaityti toliau...
 
E. Arbušausko kaukės keliauja po Lietuvą

E. Arbušausko kaukės keliauja po LietuvąDaugiau nei keturis dešimtmečius tautodailininkas, meno kūrėjo statusą turintis E. Arbušauskas, dirbantis Šiaulėnų kultūros namuose bei vadovaujantis Radviliškio miesto kultūros centro medžio drožėjų būreliui, drožia medines kaukes, skulptūrėles. Atvykus į Radviliškį, galima pamatyti būtent Eugenijaus kurtas ir miestą puošiančias medines skulptūras.

Skaityti toliau...
 
Kolektyvo „Šelmiai“ žinia

Kolektyvo „Šelmiai“ žinia

Kas sunkiau? Ar kepti duoną ar sušokti ir sugroti koncertą? Smagiai praleidę rudenį ir laimėję pirmą vietą konkurse „Suk suk ratelį 2015“ Kuršėnuose, originaliai pasirodę ir tapę laureatais „Rudens mozaikoje-2015“ Šiauliuose, kruiziniu K.C. laivu su koncertine programa nuplaukę pas Kalėdų senelį į Laplandiją, šokę kartu su Kalėdų seneliu ir jo svečiais Kalėdų senelio kiemelyje Radviliškyje per Kalėdas, “Šelmiai“ iškėlė sau klausimą: Kas sunkiau, - ar kepti duoną ar sušokti ir sugroti koncertą?

Skaityti toliau...
 
Gyva atminties ugnis

Gyva atminties ugnisRenginiai, skirti Laisvės gynėjų dienos 25-osioms metinėms pažymėti prasidėjo sausio 12 dieną 16 val. Radviliškio Švenčiausios Marijos gimimo bažnyčioje, kur mišias, skirtas Sausio 13-osios aukų atminimui aukojo klebonas Tadas Rudys. Po to, skambant patriotinėms dainoms, visi rinkosi į miesto kultūros centrą, kur atvykusius pasitiko tai progai skirta virtuali archyvinių nuotraukų paroda „Laisvės dienos paminėjimai Radviliškyje“.

Skaityti toliau...
 
Trys karaliai aplankė Radviliškį

Trys karaliai aplankė RadviliškįSausio 6 dieną Trys Karaliai neaplenkė ir Radviliškio. 13.30 val. jų dovanas pašventino Radviliškio klebonas Tadas Rudys.
Po šios ceremonijos Karaliai leidosi į kelionę po Radviliškio miesto įstaigas ir organizacijas, pakeliui sveikindami radviliškiečius, jaunus ir senus, su Naujais Metais, visiems linkėdami sveikatos, laimės, materialių ir dvasinių turtų.
Karalių apsilankymo mieste šventės kulminacija tapo miesto centrinėje Aušros aikštėje 15 val. įvykęs renginys, kurio metu miestiečius sveikino ne tik Angelas, padainavęs gražią dainą, ne tik karaliai Baltazaras, Merkelis ir Kasparas, bet ir rajono bei miesto vadovai.

Skaityti toliau...
 
O laivas plaukia

O laivas plaukiaKaip ir kiekvienų metų gruodžio pabaigoje kultūros centro meno kolektyvai rengia kalėdinį teatralizuotą koncertą, kuris tampa savotiška kolektyvų menine metų ataskaita savo žiūrovams. Šiemet, kaip ir pernai, gruodžio 22-osios koncertas žiūrovų gausa negalėjo skųstis. Koncerto-kaleidoskopo tema buvo Kalėdinio laivo plaukimas į Kapitono (Simas Stankus) susapnuotą Laplandijos šalį.

Skaityti toliau...
 
Adventinė chorinės muzikos popietė

Adventinė chorinės muzikos popietėGruodžio 12 dienos popietę radviliškiečiai itin gausiai rinkosi į miesto bažnyčią, kad paklausytų rimtos, advento laikotarpiui tinkamos muzikos ir pasidžiaugtų net 11 kolektyvų, dalyvavusių šioje muzikos šventėje.

Skaityti toliau...
 
Kalėdinių eglučių kalnas Radviliškyje kviečia lankytojus!

Kalėdinių eglučių kalnas Radviliškyje kviečia lankytojus!To Radviliškyje dar nebuvo – pirmi metai Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke esantis kalnas gražiausioms metų šventėms pasipuošė originaliomis Kalėdų eglutėmis. Gruodžio 11 dieną 17 val. skambant vokalo grupės „Džada“ (vad. Aurelija Meškauskienė) dainoms ir ore plevenant snaigėms Eglių kalnas buvo pristatytas Radviliškio rajono gyventojams. Net 28 Radviliškio miesto ir rajono įmonės, įstaigos ir organizacijos, įvairios bendruomenės ir asociacijos stengėsi savo eglutę papuošti ne bet kaip, o kuo išradingiau, inovatyviau.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parko amatų namelis prisipildė vaikų klegesio

 Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke esantis amatų namelis prisipildė vaikų klegesioJau visą savaitę parke esančiame amatų namelyje klegėjo vaikų balsai – čia įpusėjo Kalėdiniai užsiėmimai šeimoms, suaugusiems, vaikams. Atėjusieji visiškai nemokamai gali savo rankomis pasigaminti suvenyrą ar dekoraciją namams ar dovanai.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 544