LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien58
mod_vvisit_counterVakar516
mod_vvisit_counterPer savaitę574
mod_vvisit_counterPer mėnesį58
mod_vvisit_counterIš viso849797
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.

Renginių planai

 
Amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“ auga kartu su dalyviais

Amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“ auga kartu su dalyviais2011-2015 m. Radviliškio miesto kultūros centre kasmet organizuojamos amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“, kurios sutraukia Radviliškio ir aplinkinių regionų gyventojus, norinčius mokytis tradicinių liaudies amatų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir Estijos

Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir EstijosLiaudiška muzika ir tautiniai šokiai yra svarbūs tautos ir krašto kultūros tęstinumo garantai, todėl Radviliškio miesto kultūros centras, siekdamas ugdyti tarpkultūrinę toleranciją – pažinti bei propaguoti įvairių tautų liaudies šokius kaip saviraiškos ir bendravimo priemonę, puoselėti tautinio šokio tradicijas jau vienuoliktą kartą organizavo tautinių šokių festivalį „Ir ne tik iš Lietuvos“.

Skaityti toliau...
 
2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“

2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“ 2015 metais nuo pavasario iki rudens Radviliškio miesto kultūros centro rengtas Klasikinės muzikos renginių ciklas „Vargonų įkvėpti vakarai“ buvo orientuotas į klasikinės muzikos menui, poezijai neabejingus skirtingo amžiaus ir socialinės padėties Šiaurės Lietuvos regiono gyventojus. Renginių ciklą sudarė net 4 klasikinės muzikos renginiai.

Skaityti toliau...
 
Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi pasirodymai

Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi  pasirodymaiRadviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas) sėkmingai pasirodė dviejuose festivaliuose. Lapkričio 14 dieną Kuršėnų kultūros centre vykusiame Lietuvos šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų kolektyvų konkurse-festivalyje „Suk, suk ratelį“ laimėjo pirmą vietą ir pelnė Šiaulių rajono savivaldybės Padėkos raštą, o lapkričio 17 dieną vykusiame Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno festivalyje „Rudens mozaika 2015“ apdovanoti centro direktoriaus Padėkos raštu už puikų pasirodymą. Šio konkurso galutiniai rezultatai bus paskelbti vėliau. Sveikiname kolektyvą!

Skaityti toliau...
 
Kai gimtinė gyva širdyje

Kai gimtinė gyva širdyjeRegionų metams skirtą smagų pasibuvimą suorganizavo jau daug metų Radviliškio krašte gyvenantys žemaičiai, aukštaičiai, dzūkai, suvalkiečiai. Žmonės, į Radviliškio kraštą atvykę iš visos Lietuvos, atsivežė čia ne tik bet savo tarmę, tradicinius patiekalus, bet ir savo tradicijas. Šiame renginyje tarmiškai dainas dainavę, žaidimus žaidę, pasakojimus pasakoję žmonės buvo sukviesti pasidalyti savo žiniomis, prisiminti savo šaknis, populiarinti tarmišką kalbėjimą, priminti, kad Lietuvoje įvairiuose etnografiniuose regionuose kitaip vaikus krikštydavę, kitokios dainos laukuose skambėdavusios.

Skaityti toliau...
 
Baltų vienybės ugnies sąšauka

Baltų vienybės ugnies sąšaukaRadviliškio kultūros centras tęsia gražią tradiciją kiekvienais metais rugsėjo 22 dieną meniniu veiksmu minėti Baltų vienybės dieną. Tad visi norintys pasigėrėti folkloro ansamblio „Aidija“ dainomis atėjo į Radviliškio pramogų ir poilsio parką prie Latvių kultūros centro, kur ansamblis surengė solidų savo koncertą, skirtą šiai progai.

Skaityti toliau...
 
Atidarytos 5-osios amatų dirbtuvės

Atidarytos 5-osios amatų dirbtuvėsRugsėjo pirmą dieną, prie Radviliškio miesto kultūros centro esančiame jaukiame pušynėlyje buvo atidarytos 5-osios amatų dirbtuvės, kurių projektinis pavadinimas šiemet yra "Etnokultūrinis dialogas".

Skaityti toliau...
 
Gražiai palydėta graži vasara

Gražiai palydėta graži vasaraVasaros palydėtuvių šventė Radviliškyje, kurią surengė miesto kultūros centras , prasidėjo paskutinį vasaros sekmadienį nuo 14 val. Mažasis teatras iš Vilniaus parodė spektaklį „Brangusis atrakcionų parko dėde!“ (rež. Olga Lapina). Šis spektaklis, skirtas 3-11 metų amžiaus vaikams buvo jautriai ir šiltai sutiktas mažųjų Radviliškio rajono gyventojų. O nuo 15 val. norinčių padėkoti ir atsisveikinti su vasara vaikų laukė pilnas atrakcionų, skanėstų, dainų bei šokių miesto pramogų ir poilsio parkas.

Skaityti toliau...
 
Juodojo kaspino ir Baltijos kelio paminėjimas

Juodojo kaspino ir Baltijos kelio paminėjimasRugpjūčio 23 dieną Radviliškyje prie Trijų kryžių memorialo buvo paminėta Europos totalitarizmo aukų ir Baltijos kelio diena. Plevėsavo Europos Sąjungos, Lietuvos ir Radviliškio vėliavos, Trys kryžiai buvo perrišti dideliu juodu kaspinu (dailininkė Inga Vosyliūtė). Paminėjimo ceremoniją pradėjęs jaunasis gitaristas Karolis Keras pradžiai sugrojo grupės „Metallica“ kompoziciją „Nothing else matter“. Vedantieji, Radviliškio kultūros centro meno vadovė Daiva Sirutienė ir jos auklėtinis centro teatro grupės „Išdykėliai“ narys Vilius Ulys apžvelgė šios tragiškos Lietuvai datos istoriją ir paskaitė eilėraštį. Visi susirinkę pagerbė aukas tylos minute.

Skaityti toliau...
 
Kultūros centras miesto šventėje

Kultūros centras miesto šventėje Radviliškio miesto šventėje „Skamba Radviliškio garvežiai“, kuri šurmuliavo liepos 31 dieną, aktyviai dalyvavo miesto kultūros centras, kaip vienas iš šventės organizatorių.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 531