LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien42
mod_vvisit_counterVakar465
mod_vvisit_counterPer savaitę2212
mod_vvisit_counterPer mėnesį14896
mod_vvisit_counterIš viso768456
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.

Gegužė

 
Projektas „Etniniai raštai“ Radviliškyje

Projektas „Etniniai raštai“ RadviliškyjeGegužės 24 dieną švęsti Sekminių šventės didelius ir mažus, jaunus bei senus į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką kvietė Kojinių mezgimo čempionatas bei folkloro festivalis „Ganiau palšus jautelius“. Radviliškio miesto kultūros centras pratęsė gražią tradiciją Sekminių dieną suburti mezgimo entuziastus bei lietuvių liaudies folkloro tradicijų puoselėtojus iš įvairių Lietuvos kampelių Radviliškyje.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ dalyvavo Skaistgirio festivalyje

„Patrepsėlis“ dalyvavo Skaistgirio festivalyjeSkaitsgirio gimnazijos bendruomenės liaudiškų šokių grupė, švęsdama kūrybinės veiklos dešimtmetį, 2015 m. gegužės 23 d. sukvietė liaudiškų šokių kolektyvus iš Lietuvos ir Latvijos į festivalį „Subatvakaris“.

Skaityti toliau...
 
G.Beržinis: netradicinis parodos atidarymas

G.Beržinis: netradicinis parodos atidarymasGegužės 22 dieną Radviliškio meno mylėtojai rinkosi į kultūros centrą, kad susitiktų su universaliu menininku Gediminu Beržiniu, kurio tapybos paroda „Bendrasieliai“ kultūros centro pirmo aukšto fojė veiks iki birželio 20 dienos.

Skaityti toliau...
 
Linijiniai šokiai prie "Neužmirštuolės"

Linijiniai šokiai prie Radviliškio miesto centre vykusi jau šeštoji linijinių šokių šventė "Prie "Neužmirštuolės" fontano" nei ankstesnės pasižymėjo dalyvių gausa ir šokių skaičiumi. Joje šokti pabandė ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis su dviem anūkėmis ir anūku.

Skaityti toliau...
 
„KADAGYS 2015“ Radviliškyje

„KADAGYS 2015“ RadviliškyjeGegužės 16 dieną Radviliškio kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių ansamblių konkursas „Kadagys 2015“, kurį organizuoja Lietuvos liaudies kultūros centras Vilniuje, o garbė surengti jį šiais metais teko mūsų centrui. Nuo pat ankstaus ryto į Radviliškį sugužėjo geriausi garbaus amžiaus liaudiškų šokių ansamblių dalyviai iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centre

Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centreGegužės 17 dieną į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą Politinių kalinių ir tremtinių chorų festivalį „Dainos Lietuvai“ rinkosi gausus būrys Radviliškio rajono gyventojų. Tradicinėje chorų šventėje, skirtoje Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti, dalyvavę žmonės klausėsi ne tik gražiausių tautinių dainų, bet ir atidavė pagarbą už Tėvynės laisvę savo gyvybę paaukojusiems didvyriams.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ šoko Latvijoje

„Patrepsėlis“ šoko LatvijojeGegužės 16d. Radviliškio kultūros centro šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ dalyvavo Latvijos Salasgriwas miesto šokių kolektyvo „Saiva“ organizuotame festivalyje „Saivas jampadrača“. Festivalyje dalyvavo dešimt kolektyvų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos. Po tris valandas trūkusio koncerto kolektyvai bendravo ir šokiu sūkuryje linksminosi bendroje vakaronėje. „Patrepsėlio“ kolektyvas pasikeitė kontaktais su kolektyvais iš Švedijos, naujais draugai iš Estijos ir Latvijos.

Skaityti toliau...
 
Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip
SmilgiaiGegužės 9 dieną  Panevėžio rajone Smilgių etnografinėje sodyboje vyko šalies suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių šventė „Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip“. Švenėje dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų  liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ su vadovu Edmundu Verpetinsku.
Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai šventė su visa Europa
EuRadviliškyje surengtame Europos dienos paminėjime netrūko ir linksmybių, ir viktorinų, buvo renkamas tautiškiausias radviliškietis, organizuota šventinė eisena.
Europos dienos šventė „Radviliškis – dalelė Europos širdies“ prasidėjo dalyvių ir svečių eisena miesto centrinėmis gatvėmis.

Skaityti toliau...
 
Jaunųjų tautodailininkų sėkmė
svGegužės 5 d. Panevėžio rajone, Naujamiestyje, vyko regioninis Sidabro vainikėlio turas. Jame dalyvavo penki vaikai iš Radviliškio rajono. Labai džiugu, kad nė vienas jų neliko be prizinės vietos. III vietą laimėjo Modestas Bauža, o II vietą Egidijus Skulmis. Abu jie iš Vaižganto gimnazijos ir abu mokosi medžio drožybos pas Eugenijų Arbušauską. Net trys jaunieji tautodailininkai pelnė pirmąsias vietas ir pateko į respublikinį turą, kuris vyks Alytuje. Tai Simona Labinaitė iš Tyrulių pagrindinės mokyklos, pasirodžiusi su karpiniais, mokytoja Genė Stugienė , Kornelijus Norvaiša iš Gražinos pagrindinės mokyklos, pristatęs sodus, mokytoja Olė Plungienė ir taip pat Gražinos mokyklos mokinė Vakarė Skirmantaitė su keramikos darbeliais, mokytojas Donatas Kurmanskis.

 
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 509