LT   EN   RU

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien396
mod_vvisit_counterVakar406
mod_vvisit_counterPer savaitę1960
mod_vvisit_counterPer mėnesį7435
mod_vvisit_counterIš viso692825
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.


 

Gruodis

 

 
Chorinės muzikos vakaras Radviliškio bažnyčioje
AdventasŠaltą gruodžio 17 d. vakarą Radviliškio miesto gyventojus, susirinkusius į Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią šildė chorinės muzikos garsai. Radviliškio miesto kultūros centro režisierius Edmundas Leonavičius susirinkusius sveikino artėjančių švenčių proga ir kvietė pasinerti į muziką.
Skaityti toliau...
 
Adventinio turgaus renginiai kvietė žmones apsilankyti Radviliškio miesto kultūros centre
turgusGruodžio 6 d. ir 13 d. Radviliškio miesto kultūros centras organizavo tradicinius adventinio turgaus renginius – „Šeškaturgį“ ir „Skaistaturgį“. „Šeškaturgio“ metu buvo pardavinėjama viskas, kas gina nuo žiemos speigų – šiltos kojinės, kepurės, gražiausi šaliai, vilnonės šlepetės ir tūkstantis kitų dirbinių, kurie žmonėms padeda ištverti šaltą lietuvišką žiemą.
Skaityti toliau...
 
Radviliškyje - XXII Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų baigiamoji šventė „Atspindžiai“
AtspindžiaiTeatras atspindi gyvenimą – žmogaus vargus ir džiaugsmus, lūkesčius ir svajones, sudėtingus tarpusavio santykius...
 „Atspindžiai“ – didžiausias mėgėjų teatrų renginys, jame dalyvauja ryškiausi visų Lietuvos regionų miestų, rajonų centrų, kaimų ir miestelių suaugusiųjų teatrai. Nuo 1991 metų organizuojami „Atspindžiai“ šiemet vyko 22-ąjį kartą. Spalio–lapkričio mėnesiais regioninėse šventėse Telšiuose, Šakiuose, Jonavoje, Pasvalyje žiūrovams ir komisijai buvo pristatyti 76 spektakliai. Geriausiai pasirodžiusiems teatrams teko garbė vaidinti baigiamosiose šventėse Radviliškyje ir Birštone.
Skaityti toliau...
 
Paroda „Miniatiūriniai herojai“
ParodaŠaltą gruodžio 2 dienos vakarą Radviliškio miesto kultūros centre buvo pristatyta grafikės Lauros Baltijutės paroda „Miniatiūriniai herojai“. Kaip sako pati autorė: „Herojus – tobulumo simbolis, tačiau manau, kad pagrindinė jo savybė yra drąsa, kuri leidžia būti nepriklausomu, turėti pasirinkimo laisvę. Todėl keistas personažas, grafikos darbuose atspindintis laisvės troškimą, yra vaizduojamas dažniausiai neapibrėžtose kompozicijų erdvėse“.

Skaityti toliau...
 
Eglutės girliandas įžiebė Kalėdų senelis
EglutėPirmąją žiemos dieną Radviliškio miestas sužibo įvairiausiomis spalvomis. Miesto centrinėje aikštėje buvo įžiebtos eglutės girliandos, kurios visiems priminė, kad didžiausios metų šventės jau netoli.

Skaityti toliau...
 
Šelmiai Joniškyje sveikino žiemą
šelmiaiLapkričio 30 dieną Joniškio kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių festivalis „Vėl sviets sveikint pradeda žiemą...“
Festivalyje joniškiečius smagiais šokiais džiugino ir Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“, vadovaujami Edmundo Verpetinsko.

Skaityti toliau...
 
Amatų dirbtuvės iškilmingai užvėrė duris Radviliškio miesto kultūros centre
adLapkričio 26 dieną radviliškiečiai ir miesto svečiai skubėjo į Radviliškio miesto kultūros centre vykusi Amatų dirbtuvių „Etnokultūrinis dialogas“ uždarymą.  Tradiciškai kiekvienais metais rudenį organizuojamas projektas, kurio vykdymo laikotarpiu kiekvienas žmogus gali nemokamai mokytis tradicinių liaudies amatų, šiemet sukvietė gausų būrį dalyvių – virš 150 įvairaus amžiaus bei socialinės padėties Radviliškio ir aplinkinių rajonų gyventojų.

Skaityti toliau...
 
Šelmiai atidarė vartelius į Garliavos kultūros centrą
ŠelmiaiVieną gražią šestadienio popietę Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ pirmą kartą dalyvavo tradiciniame respublikiniame liaudiškų šokių grupių festivalyje „Atidarykim vartelius 2014“ Garliavos sporto ir kultūros centre.
Linksmumo  buvo per kraštus.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ viešėjo Ginkūnuose
PatrepsėlisDar nespėjus išblėsti savo 15-ojo gimtadienio įspūdžiams, Radviliškio Kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ lapkričio 21 d. dalyvavo regioninėje liaudiškų šokių šventėje „Rudens suktinis“. Į šią šventę kolektyvą pakvietė Šiaulių rajono Ginkūnų liaudiškų šokių kolektyvas „Dobilas“, kuris tą dieną šventė ir savo veiklos 40-metį.
„Rudens suktinio“ sūkuryje taip pat gerą nuotaiką savo šokiu skleidė „Diemedis“  iš Kuršėnų, „Gija“ iš Panevėžio, ,„Kalatinis“ iš Šiaulių, „Sidrabdancis“ iš Latvijos, Siguldos miesto, bei jaunieji šokėjėliai iš Šiaulių Salduvės progimnazijos.
Renginio pabaigoje kolektyvai išsiskirstė ne iš karto – bendroje vakaronėje savo šokiais ir gera nuotaika praskaidrino rudenines darganas.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėliui“ – penkiolika metų
15Jau dešimtą, jubiliejinį, kartą į Radviliškio miesto kultūros centrą liaudies šokių mėgėjus sukvietė festivalis „Ir ne tik iš Lietuvos“. Tuo pat metu šio festivalio pagrindinis organizatorius ir iniciatorius tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė – Vida Gilienė) šventė 15 metų jubiliejų.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 472