LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien184
mod_vvisit_counterVakar924
mod_vvisit_counterPer savaitę3058
mod_vvisit_counterPer mėnesį184
mod_vvisit_counterIš viso797062
Renginiai
„AIDIJA" LAIMĖJO I VIETĄ

„AIDIJAFestivalyje „SAULĖS ŽIEDAS" Radviliškio miesto kultūros centro Folkloro ansamblis „AIDIJA" LAIMĖJO I vietą, IV kategorija. Tradicinio dainavimo grupėje!!!
Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojų kolektyvas Sveikiną „AIDIJA" tapus pirmosios vietos prizininkais.

Skaityti toliau...
 
VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJA

VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJARadviliškyje Valstybės dienos ceremonija, surengta miesto kultūros centro, prasidėjo 20.30 valandą vakaro. Ji jau antrus metus vyko prie monumento Lietuvos tūkstantmečiui paminėti miesto pramogų ir poilsio parke. Plevėsavo Lietuvos ir Radviliškio rajono vėliavos, nedideliame aukure degė ugnis, o suskambėję pirmieji kanklių garsai (grojo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja-ekspertė Elena Ralienė ir jos mokinė tarptautinių konkursų diplomantė Gabrielė Trinkūnaitė) šauniai derėjo prie monumento ir vakaro atmosferos.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“

pavadinimasDviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“ kvietė dalyvius iškilmingai paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Skaityti toliau...
 
Joninės kitaip: žygis, laužai ir koncertas

Joninės kitaip Birželio 23 d. Radviliškio miesto kultūros centras bei Viešoji įstaiga Kultūros ir meno klubas „Užbėgtukė” radviliškiečius pakvietė dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Paparčio žiedo beieškant“ po Radviliškį ir jo apylinkes. Idėjos autorius ir pagrindinis projekto „Joninės kitaip“ organizatorius choreografas Edmundas Verpetinskas.

Skaityti toliau...
 
„Aidija“ ir „Radvija“ dalyvaus festivalyje „Saulės žiedas“

„Aidija“ ir „Radvija“ dalyvaus festivalyje „Saulės žiedas“Radviliškio kultūros centro kolektyvai folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovas Donatas Stakvilevičius) ir liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (vadovė Jūratė Stakvilevičienė) pakviesti dalyvauti tarptautiniame folkloro ansamblių konkurse-festivalyje „Saulės žiedas“ Šiauliuose.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atsisveikino su dalyviais

Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atsisveikino su dalyviais2015 m. birželio 15-19 d. vyko Radviliškio miesto kultūros centro etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“, kurioje nemokamai dalyvavo 48 vaikai iš Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro ir Radviliškio rajono švietimo bei ugdymo įstaigų.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atidaryta!

Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atidaryta!Birželio 15 dieną nuo ankstaus ryto mažieji radviliškiečiai skubėjo į Radviliškio miesto kultūros centrą, kur vyko etnokultūrinės vaikų dienos stovyklos „Kibirkštis“ atidarymas. Į šventę savo globotinius atlydėjo Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“ direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Gudienė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Žydrūnė Plungienė.

Skaityti toliau...
 
Gedulo ir Vilties dienos minėjimas

Gedulo ir Vilties dienos minėjimasGedulo ir Vilties dienos minėjimas Radviliškyje prasidėjo nuo ankstaus ryto,- žmonės nešė ir nešė gėles ar gėlių puokštes prie Trijų kryžių memorialo. O kelios dienos prieš tai miesto seniūnijos pastangomis buvo atnaujintos simbolinių tremties bėgių spalvos, patvarkyti gėlynai ir dekoratyviniai medeliai.

Skaityti toliau...
 
Klasikinė muzika Radviliškyje

Klasikinė muzika RadviliškyjeBirželio 3 d. radviliškiečiai ir miesto svečiai skubėjo į Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, kur juos sukvietė Radviliškio miesto kultūros centras ir Radviliškio muzikos mokyklos organizuota klasikinės muzikos šventė.

Skaityti toliau...
 
Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo diena

Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo dienaGegužės 31 dieną Radviliškyje surengta šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Šeimos dienai paminėti. Smagią ir kupiną įvairių renginių šventę organizavo Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio rajono savivaldybės šeimų taryba ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius.

Skaityti toliau...
 
Projektas „Etniniai raštai“ Radviliškyje

Projektas „Etniniai raštai“ RadviliškyjeGegužės 24 dieną švęsti Sekminių šventės didelius ir mažus, jaunus bei senus į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką kvietė Kojinių mezgimo čempionatas bei folkloro festivalis „Ganiau palšus jautelius“. Radviliškio miesto kultūros centras pratęsė gražią tradiciją Sekminių dieną suburti mezgimo entuziastus bei lietuvių liaudies folkloro tradicijų puoselėtojus iš įvairių Lietuvos kampelių Radviliškyje.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 518