LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien747
mod_vvisit_counterVakar837
mod_vvisit_counterPer savaitę5877
mod_vvisit_counterPer mėnesį14379
mod_vvisit_counterIš viso1442471
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.

Renginių planai

 
Kojinių mezgimo čempionatas „Šimtmečio tradicijos“

2018-ieji - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai. Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir kaip paskata susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai. Šimtmetis atskleidė, kad mokame iš istorijos gelmės pasiimti tai, ko reikia dabarčiai. Šie dalykai teikia pagrindą didžiuotis atkurtos Lietuvos laimėjimais, įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį.

Skaityti toliau...
 
Škaplierinės folkloro festivalis „Ryt iš ryto rugelius kirsim“

Liepos 15 d. 14 val. prie Radviliškio miesto kultūros centro vyko Škaplierinės folkloro festivalis „Ryt iš ryto rugelius kirsim“. Ši diena nuo seno laikyta rugiapjūtės pradžia.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Istorinės atminties keliu“

Liepos 6 – 7 d. minint Lietuvos valstybės dieną Radviliškyje vyko dviračių žygis, kuris buvo skirtas Valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Europos kultūros paveldo metams.
Šiais metais į žygį išsiruošė 42 kelionių dviračiais mėgėjai. Vyriausiajam žygio dalyviui – 76 metai, jauniausiam – 11. Visi jie per dvi dienas numynė 120 kilometrų ir sėkmingai, be didesnių traumų, baigė trasą. Į kelionę dviračiais žygeivius išlydėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Skaityti toliau...
 
Radviliškis turtingas jaunaisiais amato žinovais

Radviliškyje vasario mėnesį vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ I turo darbų paroda ir atranka. Konkursą inicijuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Juo siekiama palaikyti gyvybingas ir gaivinti nykstančias liaudies dailės tradicijas, skatinti visuomenės, ypač jaunosios kartos, domėjimąsi tradiciniais dailiaisiais amatais ir t.t.

Radviliškio rajoniniame ture dalyvavo 31 autorius, pristatęs įvairių sričių dirbinius. Komisija išrinko labiausiai konkurso nuostatus atitinkančius darbus, atsižvelgdama į jų sąsajas su lietuvių liaudies dailės, krašto etninės kultūros tradicijomis, atlikimo meistriškumą. Atsižvelgta ir į žanrų įvairovę bei autorių amžių. Iš 31 autoriaus išrinkti 9, kurie dalyvavo antrajame konkurso etape Upytėje, Panevėžio rajone.

Skaityti toliau...
 
Vaikų dienos stovykla „Laisvieji aitvarai“

Birželio 18-22 dienomis Radviliškio miesto kultūros centras organizavo vaikų dienos stovyklą „Laisvieji aitvarai“. Stovykloje dalyvavo net 37 vaikai.

Stovykla finansuota Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programos lėšomis. Stovyklos rėmėjas - UAB „Aloyzo Grigaliūno transportas“.

Vaikų laukė net 5 dienos pramogų, įspūdžių, naujų draugų ir įdomiausių veiklų.

Skaityti toliau...
 
Gedulo ir vilties dienos minėjimas

Birželio 14 d. 17 val. prie „Tremtinių vagono“ Laisvės alėjoje buvo minima Gedulo ir vilties diena. Susirinkusieji prisiminė visus tuos, kurie ne savo noru buvo atplėšti iš savo gimtinės ir šeimų. 1941 metų Birželio 14 dieną trečią valanda nakties visose Baltijos valstybėse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, Maskvos nurodymu prasidėjo gyventojų trėmimai. Perpildytais ešelonais vienas po kito riedėjo į Rytus, išveždami daugiau nei 40 tūkstančių įvairių tautybių žmonių, daugiausiai lietuvių, iš kurių daliai nebuvo lemtą sugrįžti. Savo prisiminimais apie tremtį dalinosi Lietuvos politinių Kalinių ir tremtinių sąjungos, Radviliškio skyriaus vadovė Stasė Janušonienė. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ragino visus dalintis prisiminimais, kad ir kokie jie būtų skaudūs, nes ateities kartos turi žinoti, ką teko patirti jų seneliams ir proseneliams. Savo eilėmis dalinosi ir jas skaitė poetas, literatas, kilęs iš Radviliškio Vladimiras Urnežius. Susirinkusieji turėjo galimybę išgirsti Šiaulių universiteto gimnazijos folkloro studijos „ČIŪTO“ ir jaunųjų bardų (vad. Rasa Stoškuvienė) atliekamas dainas.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė Vaikų gynimo diena

Birželio 2 dieną mažieji miesto gyventojai kartu su tėveliais dalyvavo Tarptautinei Vaikų gynimo dienai skirtoje šeimų šventėje. Čia netrūko pramogų, vaikų juoko ir tėvų šypsenų. Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro treneriai organizavo užsiėmimus, varžybas ir pristatė įvairias sporto šakas. Atviras jaunimo centras „Jaunimo erdvė“ taip pat rūpinosi mažųjų užimtumu - piešė ant veidų, pūtė milžiniškus muilo burbulus, žaidė įvairius žaidimus. Radviliškio miesto kultūros centras kvietė šokinėti batutuose, spalvingi klounai pristatė būrelį „Kultūros pamokos“.

Skaityti toliau...
 
Politinių kalinių ir tremtinių choro „Versmė“ koncertas

Gegužės 26 d. Radviliškio miesto kultūros centre vyko politinių kalinių ir tremtinių choro „Versmė“ koncertas, skirtas choro kūrybinės veiklos 25 metų jubiliejui.

Kiekvienos tautos istorijoje yra juodų etapų. Ne išimtis ir Lietuva - 1941 m. birželio 14-ąją NKVD pradėjo masinius lietuvių areštus ir trėmimus į Sibirą. Okupantai visomis jėgomis bandė užslopinti lietuvių laisvės ir meilės Tėvynei jausmą, tačiau mūsų tauta viską ištverė. Mums neteko patirti to siaubo, todėl šiandien sunku suprasti ką turėjo patirti tie, kurie buvo per prievartą ištremti į tolimus, svetimus kraštus.

Skaityti toliau...
 
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Gegužės 21 d. minima Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Ši diena dar tarpukario Lietuvoje buvo minima trečiąjį gegužės sekmadienį. Šią dieną pagerbiami Lietuvos partizanai, kovęsi už Lietuvos nepriklausomybę. Kariuomenės ir visuomenės ryšiai pradėti stiprinti dar prieškario Lietuvoje. Jau tada suvokta, kad ne tik kariuomenė, bet ir visuomenė atsakinga už Tėvynės saugumą. Turime džiaugtis, jog tai, dėl ko kovėsi partizanai, pasiekta - šiandien mes gyvename laisvoje šalyje.

Skaityti toliau...
 
9-oji linijinių ir kantri šokių šventė bei gatvės muzikos diena

Gegužės 19 d. 13 val. Radviliškio miesto centre vyko 9-oji linijinių ir kantri šokių šventė. Gausybė dalyvių džiugino praeivių ir žiūrovų akis ritmiškais ir sinchroniškais šokiais. Šventėje dalyvavo net 12 kolektyvų.

Trečiąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti išeina tūkstančiai žmonių. Radviliškio muzikantai taip pat nenusileido ir šventė gatvės muzikos dieną. 15 val. prie Radviliškio miesto kultūros centro pasirodė ir susirinkusius linksmino grupė "Mono", Deimantė Dargytė ir Lauras Gaubas.

Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas „Ačiū Tau Mamyte“

Gegužės 4 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyko šventinis koncertas „Ačiū Tau Mamyte“. Koncertą, skirtą Mamyčių dienai paminėti, pradėjo „Eglutės“ lopšelio - darželio ugdytiniai su pasirodymu „Linksmieji Troliai“ (auklėtojos Jūratė Bložienė, Kristina Jankutė, choreografė Lina Lesickienė).
Visas susirinkusias mamas ir močiutes sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Skaityti toliau...
 
Jubiliejinė kapelų šventė „Žemėj Lietuvos“

Balandžio 14 dieną Radviliškio miesto kultūros centre vyko jubiliejinė kapelų šventė „Žemėj Lietuvos“, kurią vedė laidų vedėja, folkloro dainininkė ir atlikėja Loreta Sungailienė. Šventės dalyvius ir jos organizatorius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Justė Venckutė, LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio miesto garbės pilietis Augenijus Jurgauskas.

Skaityti toliau...
 
Fotografijų paroda „Vėjo blaškoma kelionė Fuerteventūroje“

Balandžio 4 d. Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta Virginijos Čepulytės fotografijų paroda „Vėjo blaškoma kelionė Fuerteventūroje“. Parodos autorė gimė ir augo Radviliškyje, vėliau baigė Vilniaus dizaino kolegiją, taikomąją fotografiją. Po studijų išvyko gyventi į Angliją. Pasak autorės ji, kaip ir jos paroda, kurią pavadino „Vėjo blaškoma kelionė Fuerteventūroje“, jau studijų metais pradėjo "blaškytis", judėti pirmyn. Prasidėjo pavienės trumputės kelionės po pasaulį, susitikimas su draugais šalyse, kuriose jie gyvena, mažas susipažinimas su kultūra ir gyvenimo būdu. Virginija Čepulytė dar daug nori pamatyti, daug kur nukeliauti ir žino, kad tai padarys.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė teatro diena

Kovo 26 d. Radviliškio miesto kultūros centre buvo minima Tarptautinė teatro diena.
Renginyje pasirodė Alksniupių teatras "Pilnatis", kurie parodė spektaklį "Pergudrauti velnią"(režisierė Laima Didžbalienė), Šeduvos kultūros ir amatų centro mėgėjų teatras "ŠKAC" (vadovė Izolina Stanulienė) su spektakliu "Leiskit į Tėvynę". Sakome AČIŪ visiems pasirodžiusiems, atėjusiems ir paminėjusiems teatro dieną kartu.

Skaityti toliau...
 
Liaudiškų šokių kolektyvų apžiūra

Kovo 24 d. 14 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyko liaudiškų šokių kolektyvų apžiūra į 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventę „Vardan Tos“. Komisija stebėjo ir vertino penkis liaudiškų šokių kolektyvus: Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvus „Šelmiai“ (Vadovas Edmundas Verpetinskas) ir „Patrepsėlis“ (vadovė Romutė Baškevičienė), Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos vaikų kolektyvą „Verpstelė“ (vadovė Lina Lesickienė), Baisogalos kultūros centro jaunių šokių kolektyvą „Žolynėlis“, Baisogalos gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupę (vadovė Jūratė Kačiukevičienė).

Skaityti toliau...
 
Vardan tos

Kovo 17 d. 10.30 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyko kolektyvų apžiūra į 2018 m. Lietuvos šimtmečio Dainų šventę „Vardan Tos”. Atrankoje dalyvavo keturi Radviliškio rajono chorai: Radviliškio miesto kultūros centro mišrus choras (vadovas Kęstutis Pakštas), Baisogalos kultūros centro mišrus choras (vadovė Neringa Bernadickienė), Šeduvos moterų choras „Bongo” (vadovė Aurelija Meškauskienė), Radviliškio muzikos mokyklos jaunių choras „Saulės vaikai“ (vadovė Inga Petrauskienė).

Skaityti toliau...
 
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventė

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventė Radviliškyje prasidėjo Šventomis mišiomis Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, kurias aukojo parapijos klebonas Tadas Rudys. Po Šv. mišių 13.30 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyko minėjimas - jaunimo koncertas „Mes - tavo vaikai“, kuris prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu, kurį atliko Vaiva Pakštaitė.

Skaityti toliau...
 
Mažųjų šokėjų sėkmė čempionate

Kovo 4 dieną Vilniuje vyko Lietuvos šou ir šiuolaikinio šokio čempionatas (Lithuanian Show Dance & Contemporary Dance 2017“).

Čempionatas suteikia galimybę įvairaus amžiaus modernaus, džiazinio bei klasikinio šokio stiliaus šokėjams pristatyti savo gebėjimus, skatinti šokio kolektyvų bendravimą, patirties pasidalinimą bei bendradarbiavimą. Čempionato nugalėtojams suteikiama galimybė atstovauti Lietuvą Europos ir Pasaulio IDO Show dance ir Contemporary dance čempionatuose.

Skaityti toliau...
 
Respublikinis jaunimo patriotinės dainos festivalis-konkursas

Kovo 1 d. Radviliškio miesto kultūros centre vyko respublikinis jaunimo patriotinės dainos festivalis-konkursas „Myliu tėvynę ir tave“ skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Festivalio–konkurso tikslas – skatinti moksleivių kūrybiškumą, ugdyti jaunosios kartos atlikėjų estetinį skonį, pasitelkiant muzikos formų įvairovę, formuoti pilietinę poziciją, pasididžiavimą savo tradicijomis ir istorija.

Skaityti toliau...
 
Užgavėnių ir žiemos sporto šventė

Vasario 11 d. Kleboniškių kaimo buities muziejuje vyko Užgavėnių ir žiemos sporto šventė.

Užgavėnės - paskutinė mėsiedo diena, žiemos palydų, žiemos išvarymo, daugelio dar vadinama vaisingumo žadinimo, skalsos ir gausumo skatinimo šventė.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 25 iš 672