LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien459
mod_vvisit_counterVakar523
mod_vvisit_counterPer savaitę2578
mod_vvisit_counterPer mėnesį18529
mod_vvisit_counterIš viso949322
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.

Renginių planai

 
Klasikinės muzikos projektas

Klasikinės muzikos projektasŠiais metais tradicinio tarptautinio vargonų muzikos festivalio „M. K. Čiurlionio įkvėpti vakarai“ programą sudarė dviejų dienų klasikinės muzikos renginių ciklas.
Vargonų muzikos festivalis Radviliškyje vyksta nuo 2010 metų.
Šių metų projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, remia - Radviliškio rajono savivaldybė.

Skaityti toliau...
 
Tarptautiniame kojinių mezgimo čempionate naujovės pasiteisino

Tarptautiniame kojinių mezgimo čempionate naujovės pasiteisinoGegužės 21-oji UNESCO sprendimu paskelbta Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena. Ta proga Radviliškio pramogų ir poilsio parke nuo pat ryto šurmuliavo vienos dienos etnokultūrinis renginys – kojinių mezgimo čempionatas. Skirtingai, nei kitais metais, šiais metais organizatoriai neapsiribojo tik kojinių mezgimu. Čia vyko ir linijinių šokių pynė, kapelų koncertas, seminarų ciklas bei etnokultūrinis žaidimas-pamoka jaunimui. Maža to, čia jau nuo ryto Radviliškio poilsio ir pramogų parke vyko tautodailininkų bei amatininkų mugė, kur buvo galima įsigyti autentiškų dirbinių.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio centre šoko daugiau nei šimtas šokėjų

Radviliškio centre šoko daugiau nei šimtas šokėjų100 spalvingais rūbais pasipuošusių šokėjų šeštadienį papuošė Radviliškio miesto pagrindinę gatvę. Čia vyko septintasis linijinių ir kantri šokių festivalis „Prie neužmirštuolės fontano“.

Skaityti toliau...
 
Dainos vakaras partizanams atminti

Dainos vakaras partizanams atmintiGegužės 18 dienos vakare, ne tik buvę Lietuvos partizanai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, bet ir patriotinei dainai neabejingi atlikėjai iš Radviliškio bei Šiaulių rajonų rinkosi į vakarą, kad dainomis pagerbtų Lietuvos didvyrių atminimą.

Skaityti toliau...
 
Susitikimas su dailininku Edvardu Malinausku

Susitikimas su dailininku Edvardu MalinauskuRadviliškio miesto kultūros centro pirmo aukšto fojė jau nuo balandžio 25 dienos veikia Radviliškyje gimusio žymaus lietuvių tapytojo, marinisto, Edvardo Malinausko tapybos paroda. O gegužės 18-osios popietę pats dailininkas apsilankė Radviliškyje, susitiko su kraštiečiais, jo kūrybos gerbėjais, spaudos ir kultūros centro darbuotojais.

Skaityti toliau...
 
„Flamingas“ Molėtuose

„Flamingas“ MolėtuoseRadviliškio miesto kultūros centro šokių kolektyvas „Flamingas“ (vadovė Ieva Kamrazerytė) sėkmingai dalyvavo Respublikiniame šokėjų festivalyje-konkurse „Molėtai šokio ritmu 2016“, kur visos keturios įvairaus amžiaus vaikų ir jaunimo šokėjų grupės buvo apdovanotos diplomais. Užimta viena pirmoji ir trys antrosios vietos.

Skaityti toliau...
 
Europos laivas plaukia

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Renginys „Europos laivas“ savo kelionę pradėjo gegužės 7 dieną Panevėžio rajone Smilgių etnografinėje sodyboje ir gegužės 8 dieną „atplaukė“ į Radviliškio miesto kultūros centro didžiąją salę.

Skaityti toliau...
 
URBANISTINIO ŠOKIO SPEKTAKLIS „FEEL LINK“ RADVILIŠKYJE

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“ Gegužės 16 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre
Trečius metus iš eilės Radviliškio miesto kultūros centras sėkmingai vykdo projektą, teikiantį galimybę Radviliškio miesto ir rajono gyventojams susipažinti su įdomiausiais dabartinio lietuvių teatro spektakliais, sukurtais tiek valstybiniuose, tiek laisvos iniciatyvos teatruose. Šiemet projektas, įgavo kiek kitą „formatą“,- tai yra koncentruojasi į jaunojo lietuvių teatro kūrėjus ir jų spektaklius.

Skaityti toliau...
 
Net 18 komandų dalyvavo orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija"

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Radviliškio miesto kultūros centras 2016 m. gegužės 5 d. visus miestelėnus ragino pabusti pavasariui ir dalyvauti orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija“.

Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas „Mano vaikystės kiemas“

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Kai pagaliau sugrįši į savo vaikystės kiemą, suprasi, kad ilgėjaisi ne kiemo, bet vaikystės. Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 570