LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien34
mod_vvisit_counterVakar711
mod_vvisit_counterPer savaitę2705
mod_vvisit_counterPer mėnesį3244
mod_vvisit_counterIš viso934037
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.

Renginių planai

 
Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymas

Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymasŠiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje įvyko respublikinės liaudiškos muzikos kapelų šventė-varžytuvės „Rėkyvos bangos 2016“, skirtas Kultūros dienai. Į renginį susirinko žiūrovų ne tik iš Šiaulių miesto, bet ir rajonų.

Skaityti toliau...
 
Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Festivalio organizatorė ir vedėja, kapelos „Radvija“ vadovė Jūratė Stakvilevičienė į sceną atidaryti festivalio pakvietė festivalio globėją Joną Povilaitį.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ Naujojoje Akmenėje

„Patrepsėlis“ Naujojoje AkmenėjeBalandžio 16d. Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė Vida Gilienė) kartu su kolektyvais „Kupolio Rožė“, „Diemedis“, „Lelija“, „Ratilis“, „Kruopiai“ iš Lietuvos, „Dzirnas“, „Brocenai“, „Robežnieki“ iš Latvijos, dalyvavo kasmetiniame tradiciniame festivalyje „Mes visad jauni“. Šį festivalį organizuoja Naujosios Akmenės kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Alsa“.

Skaityti toliau...
 
Lietuvos kultūros centrų vadovai Italijoje

Lietuvos kultūros centrų vadovai ItalijojeBalandžio 2-10 dienomis Lietuvos kultūros centrų asociacijos nariai dalyvavo tarptautinėje kvalifikacijos kėlimo stažuotėje-seminare Veronoje ir Milane. Praktinius mokymus, seminarus, diskusijas vedė Italijos Nacionalinės meno, istorijos ir gamtos apsaugos asociacijos prezidentė Marisa Velarditos, Milano jaunimo kultūros asociacijos LIBERA tarybos narė Irene Latuati ir Milano kultūros centro Casa della Cultura direktorius, profesorius Ferrucio Capelli.

Skaityti toliau...
 
Teatro Mūzos aplankė Radviliškį

Teatro Mūzos aplankė Radviliškį2016 m. balandžio 12 d. į didžiąją Radviliškio miesto kultūros centro salę nusileido teatro mūza, žiūrovams bent akimirkai leidusi pasinerti į magišką ir užburiantį teatro pasaulį. Renginio sumanytoja ir įgyvendintoja - Radviliškio miesto kultūros centro meno vadovė–režisierė Rasa Atkočiūnienė džiaugiasi, kad ir Radviliškyje galima kalbėti teatro kalba: „mano, kaip teatro režisierės, didžiausias uždavinys - užkrėsti kuo daugiau žmonių teatro dvasia.“ Radviliškio miesto kultūros centre įgyvendinta teatro šventė „Teatro Mūzos“ sukvietė visus miesto teatro mylėtojus.

Skaityti toliau...
 
Vaikų Velykėlės visai šeimai

Tautodailės namų atidarymasKiškis, pabudęs Velykų rytą, susiruošė į virtuvę dažyti kiaušinių ir laukė svečių, bet pasirodė šarka su lape ir planą sugadino...

Skaityti toliau...
 
Tautodailės namų atidarymas

Tautodailės namų atidarymasParke esančiame Latvių kultūros centre 2016 m. balandžio 3 d. atidaryti Radviliškio rajono Tautodailės namai.
Čia jau eksponuojama tautodailės darbų paroda, vyksta tautodailininkės Genės Stugienės neformaliojo švietimo užsiėmimai „Tautodailės simbolika šiuolaikinėmis grafikos ir tapybos priemonėmis“, Radviliškio rajono tautodailininkų susirinkimai.

Skaityti toliau...
 
Kultūros centre – ekstremalių situacijų mokymai

Kultūros centre – ekstremalių situacijų mokymaiŠių metų balandžio 5 dieną apie 9 val. Radviliškio miesto kultūros centre buvo simuliuojamas gaisras - evakuoti didžiojoje salėje renginio metu buvę Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Organizuojant pratybas bendradarbiavo 5 institucijos: Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Šiaulių APGV Radviliškio rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Radviliškio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis, Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė ir Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojai.

Skaityti toliau...
 
Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“

Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“Saulėtą balandžio pirmąją, minint pokštų ir juokų dieną, Radviliškio miesto kultūros centre vyko ypatinga šventė – 18 val. atidaryta radviliškiečio, Lietuvos dailininkų sąjungos nario, tapytojo Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“.

.
Skaityti toliau...
 
Renginys poezijos dienai

Renginys poezijos dienaiKovo 21 dieną pirmą kartą Radviliškyje buvo švenčiama pasaulinė poezijos diena. Šia proga kultūros centro mažojoje salėje vyko susitikimas su poete, LR seimo nare, visuomenės veikėja Dalia Teišerskyte. Renginį pradėjęs ir jį vedęs kultūros centro režisierius, vyr. meno vadovas, pavaduojantis direktorių Edmundas Leonavičius paskaitė poetės eilėraščių, o pati jaukios popietės viešnia visiems pristatė savo naujausias knygas ir kompaktinę plokštelę, kurioje įrašytos įvairių atlikėjų dainos pagal D. Teišerskytės tekstus.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 560