LT   EN   RU

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien287
mod_vvisit_counterVakar528
mod_vvisit_counterPer savaitę815
mod_vvisit_counterPer mėnesį10978
mod_vvisit_counterIš viso708306
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.


 

Sausis

 

 
Atidaryta Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda
SaulėRadviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė šiaulietės dailininkės Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda. Autorei tai trečioji personalinės paroda.
Skaityti toliau...
 
Radviliškyje buvo minima Laisvės gynėjų diena
13Antradienį, sausio 13 d. Radviliškyje buvo minima laisvės gynėjų diena. Renginį tragiškiems 1991 metų sausio 13-osios įvykiams atminti organizavo Radviliškio miesto kultūros centras.
16 valandą Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už žuvusius tą tragišką sausio 13-osios naktį. Po šventų mišių, 17 valandą visi norintys prisiminti, užjausti ir parodyti, kad jų atmintis gyva buvo kviečiami susiburti prie Radviliškio kultūros rūmų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai minėjo Trijų Karalių apsilankymą
Trys karaliaiAntradienį, sausio 6 d. Radviliškyje tradiciškai buvo minima Kalėdinio laikotarpio pabaiga, kitaip vadinama Trimis Karaliais. Šventinį Trijų Karalių minėjimą organizavo Radviliškio miesto kultūros centras.
14 valandą 30 minučių karaliai atkeliavo į Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos bažnyčią pasveikinti parapijos kleboną Gintą Sakavičių bei pašventinti savo atsineštų dovanų: aukso, miros ir smilkalų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje lankėsi Angelai
AngelaiKalėdinio šurmulio metu, belaukdami gražiausių metų švenčių, dažnai pamirštame, kad ne dovanos svarbiausia. Radviliškio miesto kultūros centras gruodžio 20 d. teatralizuoto koncerto metu kvietė prisiminti, jog per šventes svarbiausia būti kartu ir patikėti Kalėdiniu stebuklu.
Radviliškio miesto kultūros centro didžiojoje salėje netrūko linksmybių ir stebuklų. Į sceną nusileido būrelis angelų, kurie stebėjosi žmogaus talentais šokti, dainuoti bei sugebėjimais įsijausti į bet kokį personažą.

Skaityti toliau...
 
Adventinio turgaus renginiai kvietė žmones apsilankyti Radviliškio miesto kultūros centre
turgusGruodžio 6, 13 ir 20 dienomis Radviliškio miesto kultūros centras organizavo tradicinius adventinio turgaus renginius – „Šeškaturgį“, „Skaistaturgį“ ir „Saldaturgį“. „Šeškaturgio“ metu buvo pardavinėjama viskas, kas gina nuo žiemos speigų – šiltos kojinės, kepurės, gražiausi šaliai, vilnonės šlepetės ir tūkstantis kitų dirbinių, kurie žmonėms padeda ištverti šaltą lietuvišką žiemą.
Skaityti toliau...
 
Chorinės muzikos vakaras Radviliškio bažnyčioje
AdventasŠaltą gruodžio 17 d. vakarą Radviliškio miesto gyventojus, susirinkusius į Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią šildė chorinės muzikos garsai. Radviliškio miesto kultūros centro režisierius Edmundas Leonavičius susirinkusius sveikino artėjančių švenčių proga ir kvietė pasinerti į muziką.
Skaityti toliau...
 
Vakaras su Jūrate Stakvilevičiene
JūratėMinėdama net du jubiliejus – 25-erių metų kūrybinės veiklos ir asmeninį – radviliškietė, muzikė Jūratė Stakvilevičienė savo gerbėjams, draugams dovanojo koncertą, kuriame skambėjo ir liaudiška muzika, ir klasikiniai kūriniai.
Šventę „Už viską dėkinga likimui...“ pradėjo muzikės mokiniai, Radviliškio muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis.
Audringų salėje susirinkusių žiūrovų plojimų sutikta menininkė kartu su renginio vedėjais Vlada Virbickiene ir Edmundu Leonavičiumi pradėjo kelionę po savo vaikystės, mokslo ir kūrybinės veiklos metus.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje - XXII Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų baigiamoji šventė „Atspindžiai“
AtspindžiaiTeatras atspindi gyvenimą – žmogaus vargus ir džiaugsmus, lūkesčius ir svajones, sudėtingus tarpusavio santykius...
 „Atspindžiai“ – didžiausias mėgėjų teatrų renginys, jame dalyvauja ryškiausi visų Lietuvos regionų miestų, rajonų centrų, kaimų ir miestelių suaugusiųjų teatrai. Nuo 1991 metų organizuojami „Atspindžiai“ šiemet vyko 22-ąjį kartą. Spalio–lapkričio mėnesiais regioninėse šventėse Telšiuose, Šakiuose, Jonavoje, Pasvalyje žiūrovams ir komisijai buvo pristatyti 76 spektakliai. Geriausiai pasirodžiusiems teatrams teko garbė vaidinti baigiamosiose šventėse Radviliškyje ir Birštone.
Skaityti toliau...
 
Paroda „Miniatiūriniai herojai“
ParodaŠaltą gruodžio 2 dienos vakarą Radviliškio miesto kultūros centre buvo pristatyta grafikės Lauros Baltijutės paroda „Miniatiūriniai herojai“. Kaip sako pati autorė: „Herojus – tobulumo simbolis, tačiau manau, kad pagrindinė jo savybė yra drąsa, kuri leidžia būti nepriklausomu, turėti pasirinkimo laisvę. Todėl keistas personažas, grafikos darbuose atspindintis laisvės troškimą, yra vaizduojamas dažniausiai neapibrėžtose kompozicijų erdvėse“.

Skaityti toliau...
 
Eglutės girliandas įžiebė Kalėdų senelis
EglutėPirmąją žiemos dieną Radviliškio miestas sužibo įvairiausiomis spalvomis. Miesto centrinėje aikštėje buvo įžiebtos eglutės girliandos, kurios visiems priminė, kad didžiausios metų šventės jau netoli.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 477