LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 


 

Radviliškis.Lt


 

Gniezno kultūros centras


 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien139
mod_vvisit_counterVakar533
mod_vvisit_counterPer savaitę672
mod_vvisit_counterPer mėnesį13393
mod_vvisit_counterIš viso752097
Renginiai
Renginių planai

Užsakant 10 ir daugiau bilietų, mūsų darbuotojas, Jums pageidaujant, juos pristatys. Kasa dirba pirmadieniais - penktadieniais 15.00 - 19.00 val., tel. nr. (8 422) 54 959.


 

Balandis

 

 
Į šventę Radviliškio kultūros centre žmones kvietė knygų leidėjai, amatininkai ir kapelos
18Balandžio 18 d. linksmai nusiteikę radviliškiečiai ir miesto svečiai rinkosi į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą tradicinę Mažąją knygų mugę, mugę „Pavasario žiedai“ ir Respublikinį kapelų festivalį „Žemėj Lietuvos“. Nors šventės pradžią žymėjo tradicinis Mažosios knygų mugės atidarymas Radviliškio miesto kultūros centre, bet žmonės nuo ankstaus ryto būriavosi prie mugėje „Pavasario žiedai“ dalyvaujančių amatininkų, kurie siūlė įsigyti rankų darbo dirbinių iš keramikos, odos, vaško, vytelių ir siūlų. Pirkėjams akys raibo nuo spalvingų, meistriškai sukurtų siuvinių, mezginių, juostų ir papuošalų.  
Skaityti toliau...
 
Paroda apie Lietuvos pinigų istoriją
LitaiNuo kovo 20 iki balandžio 20 Radviliškio miesto kultūros centre viešėjo Šeduvos gimnazijos Antano Bukausko kraštotyros muziejaus parodą ,,Atsisveikinant su litu“ iš asmeninės šeduvio kraštotyros entuziasto Vidmanto Vingelio kolekcijos.

Skaityti toliau...
 
Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
lgRadviliškio geležinkelio stotyje surengta Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
Balandžio 12 dienos popietę Radviliškio geležinkelio stotyje smagiai šurmuliavo mažieji radviliškiečiai, lydimi tėvelių. AB „Lietuvos geležinkeliai“ Krovinių vežimo direkcijos Radviliškio regiono stočių skyrius, Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio miesto kultūros centras prisijungė prie akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ šalies geležinkelio stotyse inicijuotos akcijos „Ridenam per Lietuvą!“ ir surengė Radviliškyje Atvelykio koncertą ir margučių ridenimo turnyrą.


Skaityti toliau...
 
Tarptautinės teatro dienos šventė Radviliškyje
MūzosKovo 27 d. Radviliškio miesto kultūros centras sukvietė mažus ir didelius į šventinį Tarptautinės teatro dienos minėjimą. Gausus būrys mažųjų radviliškiečių kartu su savo tėveliais nekantriai laukė Radviliškio miesto  meno kolektyvų pasirodymo Didžiojoje kultūros rūmų salėje.


Skaityti toliau...
 
Lietuvos kultūros taryba finansuos penkis Radviliškio miesto kultūros centro projektus
LTKTLietuvos kultūros taryba priėmė galutinius sprendimus dėl projektų, pateikusių paraiškas pirmajam 2015 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo.
Dalinį finansavimą gavo net penki Radviliškio miesto kultūros centro pateikti projektai.


Skaityti toliau...
 
Kino kelionė „Radviliada“ – istorijos pamoka Radviliškio gyventojams
RadviliadaKovo 25 dieną Radviliškio miesto gyventojai buvo pakviesti į kino filmo peržiūrą – Kultūros centre  rodyti 2 seansai: dieną pakviesti Radviliškio mokyklų mokiniai, o vakarop – kiti miesto gyventojai.
Naujai išrinktas Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, pakvietęs radviliškiečius į šią kino kelionę, mano, kad visi radviliškiečiai turėtų žinoti, kokį garbingą vardą nešioja jų miestas ir kad tuo reikia didžiuotis.
Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlio“ išvyka į Naująją Akmenę
PatrepsŠių metų koncertines išvykas  Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“  pradėjo kovo 21 d. nuo tarptautinio liaudiškų šokių festivalio „Mes – visad jauni“, kuris vyko Naujojoje Akmenėje. Be mūsų kolektyvo festivalyje dar dalyvavo ir žiūrovus linksmino trankiu šokiu kolektyvai „Alsa“ ir „Bočeliai“ iš Naujosios Akmenės, „Kupolio rožė“ iš Kauno rajono, „Vėjava“ iš Tauragės, „Ratilis“ iš Joniškio, „Robežnieki“ iš Latvijos, „Banguolis“ iš Palangos ir „Kruopiai“ iš Akmenės rajono.

Skaityti toliau...
 
Gelbėkit... Padėkit... Man skauda...
kubasGelbėkit... Padėkit... Man skauda... taip šaukia pavasarį atbundanti gamta, taip šaukia į savo gimtąjį lizdą sugrįžęs išvargęs paukštis, iš gilaus miego nubudęs vabalėlis, besidžiaugiantis šiltais saulutės spinduliais... Jie šaukia jausdami baimę, kad mūsų neatsakingas elgesys, virtęs ugnies liežuviais, nesunaikintų jų. Jie šaukia ir iš meilės mums, nes tai yra visų mūsų namai. Gamta mus maitina, gamtoje mes randame ramybę sielai. Tausokime, saugokime ir puoselėkime visų mūsų namus.
Skaityti toliau...
 
Sveikinimai Lietuvai, miuziklas „Ugnies medžioklė“, koncertas geležinkelio stotyje
11Radviliškiečiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo žiūrėdami Lizdeikos gimnazijos mokinių miuziklą „Ugnies medžioklė“ pagal Giedriaus Kuprevičiaus muziką (režisierė Rasa Atkočiūnienė) ir stebėdami Radviliškio geležinkelio stoties laukiamojoje salėje suorganizuotą koncertą „Dainuojam Lietuvai, dainuojam Laisvei!“.
Skaityti toliau...
 
Romantinės muzikos vakaras – klasikinei muzikai populiarinti
mvRomantinės muzikos vakarą  „Muzikos ir vandens harmonija“  Radviliškio rajono pedagogams dovanojo smuikininkas Gediminas Dalinkevičius (smuikas) ir Simonas Bušma (gitara).
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 497