LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
Gedulo ir vilties dienos minėjimas Radviliškyje

Gedulo ir vilties dienos minėjimas RadviliškyjeNuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Birželio 14-oji minima kaip Gedulo ir vilties diena. Prieš 75 metus 1941 m. birželio 14 d. 3 val. ryto Sovietų Sąjungos represinės struktūros pradėjo organizuotus masinius Lietuvos gyventojų trėmimus į atokias šiaurines Sovietų Sąjungos teritorijas.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė stovykla džiugina atradimais

Etnokultūrinė stovykla džiugina atradimaisRadviliškio miesto kultūros centras Radviliškio kultūros ir poilsio parke esančiame Latvių kultūros centre š. m. birželio mėn. 13 – 18 dienomis organizuoja nemokamą etnokultūrinę vaikų dienos stovyklą „Etninė kultūra – tautos sukurta“. Čia kiekvienas dalyvis gali turiningai praleisti vasaros atostogų laiką, lavinti kūrybinius bei meninius gebėjimus, susipažinti su garbinga Radviliškio krašto istorija, tautinėmis tradicijomis ir amatais. Stovyklos programa siekiama, kad etnokultūra taptų vaikų gyvenimo turtinimo, džiuginimo, kūrybos ir prigimtinių galių atsiskleidimo šaltiniu.

Skaityti toliau...
 
Klasikinės muzikos projektas

Klasikinės muzikos projektasŠiais metais tradicinio tarptautinio vargonų muzikos festivalio „M. K. Čiurlionio įkvėpti vakarai“ programą sudarė dviejų dienų klasikinės muzikos renginių ciklas.
Vargonų muzikos festivalis Radviliškyje vyksta nuo 2010 metų.
Šių metų projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, remia - Radviliškio rajono savivaldybė.

Skaityti toliau...
 
Tarptautiniame kojinių mezgimo čempionate naujovės pasiteisino

Tarptautiniame kojinių mezgimo čempionate naujovės pasiteisinoGegužės 21-oji UNESCO sprendimu paskelbta Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena. Ta proga Radviliškio pramogų ir poilsio parke nuo pat ryto šurmuliavo vienos dienos etnokultūrinis renginys – kojinių mezgimo čempionatas. Skirtingai, nei kitais metais, šiais metais organizatoriai neapsiribojo tik kojinių mezgimu. Čia vyko ir linijinių šokių pynė, kapelų koncertas, seminarų ciklas bei etnokultūrinis žaidimas-pamoka jaunimui. Maža to, čia jau nuo ryto Radviliškio poilsio ir pramogų parke vyko tautodailininkų bei amatininkų mugė, kur buvo galima įsigyti autentiškų dirbinių.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio centre šoko daugiau nei šimtas šokėjų

Radviliškio centre šoko daugiau nei šimtas šokėjų100 spalvingais rūbais pasipuošusių šokėjų šeštadienį papuošė Radviliškio miesto pagrindinę gatvę. Čia vyko septintasis linijinių ir kantri šokių festivalis „Prie neužmirštuolės fontano“.

Skaityti toliau...
 
Dainos vakaras partizanams atminti

Dainos vakaras partizanams atmintiGegužės 18 dienos vakare, ne tik buvę Lietuvos partizanai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, bet ir patriotinei dainai neabejingi atlikėjai iš Radviliškio bei Šiaulių rajonų rinkosi į vakarą, kad dainomis pagerbtų Lietuvos didvyrių atminimą.

Skaityti toliau...
 
Susitikimas su dailininku Edvardu Malinausku

Susitikimas su dailininku Edvardu MalinauskuRadviliškio miesto kultūros centro pirmo aukšto fojė jau nuo balandžio 25 dienos veikia Radviliškyje gimusio žymaus lietuvių tapytojo, marinisto, Edvardo Malinausko tapybos paroda. O gegužės 18-osios popietę pats dailininkas apsilankė Radviliškyje, susitiko su kraštiečiais, jo kūrybos gerbėjais, spaudos ir kultūros centro darbuotojais.

Skaityti toliau...
 
„Flamingas“ Molėtuose

„Flamingas“ MolėtuoseRadviliškio miesto kultūros centro šokių kolektyvas „Flamingas“ (vadovė Ieva Kamrazerytė) sėkmingai dalyvavo Respublikiniame šokėjų festivalyje-konkurse „Molėtai šokio ritmu 2016“, kur visos keturios įvairaus amžiaus vaikų ir jaunimo šokėjų grupės buvo apdovanotos diplomais. Užimta viena pirmoji ir trys antrosios vietos.

Skaityti toliau...
 
Europos laivas plaukia

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Renginys „Europos laivas“ savo kelionę pradėjo gegužės 7 dieną Panevėžio rajone Smilgių etnografinėje sodyboje ir gegužės 8 dieną „atplaukė“ į Radviliškio miesto kultūros centro didžiąją salę.

Skaityti toliau...
 
URBANISTINIO ŠOKIO SPEKTAKLIS „FEEL LINK“ RADVILIŠKYJE

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“ Gegužės 16 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre
Trečius metus iš eilės Radviliškio miesto kultūros centras sėkmingai vykdo projektą, teikiantį galimybę Radviliškio miesto ir rajono gyventojams susipažinti su įdomiausiais dabartinio lietuvių teatro spektakliais, sukurtais tiek valstybiniuose, tiek laisvos iniciatyvos teatruose. Šiemet projektas, įgavo kiek kitą „formatą“,- tai yra koncentruojasi į jaunojo lietuvių teatro kūrėjus ir jų spektaklius.

Skaityti toliau...
 
Net 18 komandų dalyvavo orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija"

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Radviliškio miesto kultūros centras 2016 m. gegužės 5 d. visus miestelėnus ragino pabusti pavasariui ir dalyvauti orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija“.

Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas „Mano vaikystės kiemas“

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Kai pagaliau sugrįši į savo vaikystės kiemą, suprasi, kad ilgėjaisi ne kiemo, bet vaikystės. Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti.

Skaityti toliau...
 
Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymas

Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymasŠiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje įvyko respublikinės liaudiškos muzikos kapelų šventė-varžytuvės „Rėkyvos bangos 2016“, skirtas Kultūros dienai. Į renginį susirinko žiūrovų ne tik iš Šiaulių miesto, bet ir rajonų.

Skaityti toliau...
 
Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Festivalio organizatorė ir vedėja, kapelos „Radvija“ vadovė Jūratė Stakvilevičienė į sceną atidaryti festivalio pakvietė festivalio globėją Joną Povilaitį.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ Naujojoje Akmenėje

„Patrepsėlis“ Naujojoje AkmenėjeBalandžio 16d. Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė Vida Gilienė) kartu su kolektyvais „Kupolio Rožė“, „Diemedis“, „Lelija“, „Ratilis“, „Kruopiai“ iš Lietuvos, „Dzirnas“, „Brocenai“, „Robežnieki“ iš Latvijos, dalyvavo kasmetiniame tradiciniame festivalyje „Mes visad jauni“. Šį festivalį organizuoja Naujosios Akmenės kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Alsa“.

Skaityti toliau...
 
Lietuvos kultūros centrų vadovai Italijoje

Lietuvos kultūros centrų vadovai ItalijojeBalandžio 2-10 dienomis Lietuvos kultūros centrų asociacijos nariai dalyvavo tarptautinėje kvalifikacijos kėlimo stažuotėje-seminare Veronoje ir Milane. Praktinius mokymus, seminarus, diskusijas vedė Italijos Nacionalinės meno, istorijos ir gamtos apsaugos asociacijos prezidentė Marisa Velarditos, Milano jaunimo kultūros asociacijos LIBERA tarybos narė Irene Latuati ir Milano kultūros centro Casa della Cultura direktorius, profesorius Ferrucio Capelli.

Skaityti toliau...
 
Teatro Mūzos aplankė Radviliškį

Teatro Mūzos aplankė Radviliškį2016 m. balandžio 12 d. į didžiąją Radviliškio miesto kultūros centro salę nusileido teatro mūza, žiūrovams bent akimirkai leidusi pasinerti į magišką ir užburiantį teatro pasaulį. Renginio sumanytoja ir įgyvendintoja - Radviliškio miesto kultūros centro meno vadovė–režisierė Rasa Atkočiūnienė džiaugiasi, kad ir Radviliškyje galima kalbėti teatro kalba: „mano, kaip teatro režisierės, didžiausias uždavinys - užkrėsti kuo daugiau žmonių teatro dvasia.“ Radviliškio miesto kultūros centre įgyvendinta teatro šventė „Teatro Mūzos“ sukvietė visus miesto teatro mylėtojus.

Skaityti toliau...
 
Vaikų Velykėlės visai šeimai

Tautodailės namų atidarymasKiškis, pabudęs Velykų rytą, susiruošė į virtuvę dažyti kiaušinių ir laukė svečių, bet pasirodė šarka su lape ir planą sugadino...

Skaityti toliau...
 
Tautodailės namų atidarymas

Tautodailės namų atidarymasParke esančiame Latvių kultūros centre 2016 m. balandžio 3 d. atidaryti Radviliškio rajono Tautodailės namai.
Čia jau eksponuojama tautodailės darbų paroda, vyksta tautodailininkės Genės Stugienės neformaliojo švietimo užsiėmimai „Tautodailės simbolika šiuolaikinėmis grafikos ir tapybos priemonėmis“, Radviliškio rajono tautodailininkų susirinkimai.

Skaityti toliau...
 
Kultūros centre – ekstremalių situacijų mokymai

Kultūros centre – ekstremalių situacijų mokymaiŠių metų balandžio 5 dieną apie 9 val. Radviliškio miesto kultūros centre buvo simuliuojamas gaisras - evakuoti didžiojoje salėje renginio metu buvę Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Organizuojant pratybas bendradarbiavo 5 institucijos: Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Šiaulių APGV Radviliškio rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Radviliškio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis, Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė ir Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojai.

Skaityti toliau...
 
Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“

Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“Saulėtą balandžio pirmąją, minint pokštų ir juokų dieną, Radviliškio miesto kultūros centre vyko ypatinga šventė – 18 val. atidaryta radviliškiečio, Lietuvos dailininkų sąjungos nario, tapytojo Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“.

.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 101 - 125 iš 671