LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien930
mod_vvisit_counterVakar910
mod_vvisit_counterPer savaitę6597
mod_vvisit_counterPer mėnesį19144
mod_vvisit_counterIš viso1369405
Renginiai
Net 18 komandų dalyvavo orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija"

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Radviliškio miesto kultūros centras 2016 m. gegužės 5 d. visus miestelėnus ragino pabusti pavasariui ir dalyvauti orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija“.

Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas „Mano vaikystės kiemas“

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Kai pagaliau sugrįši į savo vaikystės kiemą, suprasi, kad ilgėjaisi ne kiemo, bet vaikystės. Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti.

Skaityti toliau...
 
Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymas

Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymasŠiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje įvyko respublikinės liaudiškos muzikos kapelų šventė-varžytuvės „Rėkyvos bangos 2016“, skirtas Kultūros dienai. Į renginį susirinko žiūrovų ne tik iš Šiaulių miesto, bet ir rajonų.

Skaityti toliau...
 
Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Festivalio organizatorė ir vedėja, kapelos „Radvija“ vadovė Jūratė Stakvilevičienė į sceną atidaryti festivalio pakvietė festivalio globėją Joną Povilaitį.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ Naujojoje Akmenėje

„Patrepsėlis“ Naujojoje AkmenėjeBalandžio 16d. Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė Vida Gilienė) kartu su kolektyvais „Kupolio Rožė“, „Diemedis“, „Lelija“, „Ratilis“, „Kruopiai“ iš Lietuvos, „Dzirnas“, „Brocenai“, „Robežnieki“ iš Latvijos, dalyvavo kasmetiniame tradiciniame festivalyje „Mes visad jauni“. Šį festivalį organizuoja Naujosios Akmenės kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Alsa“.

Skaityti toliau...
 
Lietuvos kultūros centrų vadovai Italijoje

Lietuvos kultūros centrų vadovai ItalijojeBalandžio 2-10 dienomis Lietuvos kultūros centrų asociacijos nariai dalyvavo tarptautinėje kvalifikacijos kėlimo stažuotėje-seminare Veronoje ir Milane. Praktinius mokymus, seminarus, diskusijas vedė Italijos Nacionalinės meno, istorijos ir gamtos apsaugos asociacijos prezidentė Marisa Velarditos, Milano jaunimo kultūros asociacijos LIBERA tarybos narė Irene Latuati ir Milano kultūros centro Casa della Cultura direktorius, profesorius Ferrucio Capelli.

Skaityti toliau...
 
Teatro Mūzos aplankė Radviliškį

Teatro Mūzos aplankė Radviliškį2016 m. balandžio 12 d. į didžiąją Radviliškio miesto kultūros centro salę nusileido teatro mūza, žiūrovams bent akimirkai leidusi pasinerti į magišką ir užburiantį teatro pasaulį. Renginio sumanytoja ir įgyvendintoja - Radviliškio miesto kultūros centro meno vadovė–režisierė Rasa Atkočiūnienė džiaugiasi, kad ir Radviliškyje galima kalbėti teatro kalba: „mano, kaip teatro režisierės, didžiausias uždavinys - užkrėsti kuo daugiau žmonių teatro dvasia.“ Radviliškio miesto kultūros centre įgyvendinta teatro šventė „Teatro Mūzos“ sukvietė visus miesto teatro mylėtojus.

Skaityti toliau...
 
Vaikų Velykėlės visai šeimai

Tautodailės namų atidarymasKiškis, pabudęs Velykų rytą, susiruošė į virtuvę dažyti kiaušinių ir laukė svečių, bet pasirodė šarka su lape ir planą sugadino...

Skaityti toliau...
 
Tautodailės namų atidarymas

Tautodailės namų atidarymasParke esančiame Latvių kultūros centre 2016 m. balandžio 3 d. atidaryti Radviliškio rajono Tautodailės namai.
Čia jau eksponuojama tautodailės darbų paroda, vyksta tautodailininkės Genės Stugienės neformaliojo švietimo užsiėmimai „Tautodailės simbolika šiuolaikinėmis grafikos ir tapybos priemonėmis“, Radviliškio rajono tautodailininkų susirinkimai.

Skaityti toliau...
 
Kultūros centre – ekstremalių situacijų mokymai

Kultūros centre – ekstremalių situacijų mokymaiŠių metų balandžio 5 dieną apie 9 val. Radviliškio miesto kultūros centre buvo simuliuojamas gaisras - evakuoti didžiojoje salėje renginio metu buvę Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Organizuojant pratybas bendradarbiavo 5 institucijos: Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Šiaulių APGV Radviliškio rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Radviliškio miesto greitosios medicinos pagalbos stotis, Gražinos pagrindinės mokyklos bendruomenė ir Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojai.

Skaityti toliau...
 
Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“

Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“Saulėtą balandžio pirmąją, minint pokštų ir juokų dieną, Radviliškio miesto kultūros centre vyko ypatinga šventė – 18 val. atidaryta radviliškiečio, Lietuvos dailininkų sąjungos nario, tapytojo Ramūno Dagio tapybos paroda „Brūzgynų tonai“.

.
Skaityti toliau...
 
Renginys poezijos dienai

Renginys poezijos dienaiKovo 21 dieną pirmą kartą Radviliškyje buvo švenčiama pasaulinė poezijos diena. Šia proga kultūros centro mažojoje salėje vyko susitikimas su poete, LR seimo nare, visuomenės veikėja Dalia Teišerskyte. Renginį pradėjęs ir jį vedęs kultūros centro režisierius, vyr. meno vadovas, pavaduojantis direktorių Edmundas Leonavičius paskaitė poetės eilėraščių, o pati jaukios popietės viešnia visiems pristatė savo naujausias knygas ir kompaktinę plokštelę, kurioje įrašytos įvairių atlikėjų dainos pagal D. Teišerskytės tekstus.

Skaityti toliau...
 
LAISVĖ KAIP PAUKŠTIS: KOVO 11 DIENA RADVILIŠKYJE

LAISVĖ KAIP PAUKŠTIS: KOVO 11 DIENA RADVILIŠKYJELietuvos atkūrimo dienos šventė Radviliškyje prasidėjo šventomis mišiomis miesto bažnyčioje, kurias aukojo Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tadas Rudys. Po mišių visi rinkosi prie miesto kultūros centro, kur 13.30 val. prasidėjo akcija „Laisvės paukštis“, kurią pradėjo choreografas Edmundas Verpetinskas ir jo vadovaujama jaunimo šiuolaikinių šokių grupė „Šelmiukai“, o jiems talkino Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos linijinių šokių kolektyvas „Regtaimas“ (vadovė Valerija Jurgauskienė), bei Radviliškio kultūros centro vaikų teatro grupė „Išdykėliai“ (vadovė Daiva Sirutienė).

Skaityti toliau...
 
Fotoimprovizacijų parodos atidarymas

Fotoimprovizacijų parodos atidarymasRadviliškio miesto kultūros centro I-o aukšto fojė veikia kiek netikėta kauniečio Evaldo Snieškaus fotoimprovizacijų paroda „Daiktai, šešėliai atspindžiai, siluetai, spalvos“. Parodos atidarymo metu, autorius mielai dalijosi tik foto drobių sukūrimo aplinkybėmis, impulsais, bet paaiškino kaip techniškai jo foto darbai gimsta tokie, kokius jau pamato žiūrovai.

Skaityti toliau...
 
Valstybės atkūrimo pagerbimas

Valstybės atkūrimo pagerbimasVasario 16 dieną, Lietuvos valstybės atkūrimo 98-ąsias metines, Radviliškio miesto kultūros centre siekta švęsti ne tiek išradingai, kiek tauriai. Juk tai mūsų senelių ir prosenelių kurtos valstybės vizijos pagerbimas.

Skaityti toliau...
 
Iškilminga šventė Minaičiuose

Iškilminga šventė MinaičiuoseVasario 15 dieną Minaičių kaime, šalia memorialo, skirto Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. Deklaraciją pasirašiusiems Lietuvos partizanų vadams, paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Skaityti toliau...
 
Tradicinė tautodailės paroda

Tradicinė tautodailės parodaTradiciškai daug žmonių sugūžėjo į gražia tradicija tapusią Radviliškio rajono tautodailės darbų parodos atidarymą, kuris tradiciškai vyko vasario 16 dieną Radviliškio miesto kultūros centro antro aukšto fojė. Pirmoji tokia paroda Radviliškyje surengta prieš 50 metų, jos rengimas buvo nutrūkęs 1990-2002 metais, bet dabar jo reikalingumą ir prasmę liudija ne tik gausūs lankytojai, bet ir šių metų parodoje dalyvaujantys 95 autoriai, tarp kurių yra 27 tautodailininkų vardą turintys kūrėjai. Parodoje eksponuojami ne tik suaugusiųjų, bet ir 52 vaikų kūriniai, o iš viso galime pasigėrėti 538 darbais. Iš šios parodos buvo atrinkti 58 autorių 229 darbai respublikinei tautodailės parodai, kuri vyks Šiauliuose.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ šoko Palangoje

„Patrepsėlis“ šoko PalangojeVasario 13d. į Palangą sugūžėjo žmonės iš visų Lietuvos kampelių. Mat ten vyko 13-oji stintų šventė „Palangos stinta 2016”. Šioje šventėje dalyvavo ir Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“, „Ąžuolas“ iš Garliavos, „Banguolis“ ir „Bočiai“ iš Palangos. Visi šokių kolektyvai dalyvavo šventiniame parade, šventės atidaryme, savo linksmais šokiais džiugindami šventės svečius.

Skaityti toliau...
 
Užgavėnių šventė

Užgavėnių šventėKleboniškiuose įsikūrusiame etnografiniame kaime praeitą sekmadienį žiemą iš kiemo varė Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvai: folkloro ansamblis „Aidija“, liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“, liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“, Šeduvos kultūros ir amatų centro jungtinis muzikantų kolektyvas ,Pociūnėlių kultūros namų jungtinis kolektyvas, Palonų daugiafunkcio centro ansamblis „Atgaiva“ ir daug smalsuolių, susirinkusių pasilinksminti, sočiai pavalgyti ir pakviesti pavasarį.

Skaityti toliau...
 
Geros žinios iš Lietuvos kultūros tarybos

Lietuvos kultūros tarybaLietuvos kultūros taryba priėmė sprendimą dėl projektų, pateiktų pirmajam 2016 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo. Dalinį finansavimą vėl gavo net penki Radviliškio miesto kultūros centro pateikti projektai.

Skaityti toliau...
 
E. Arbušausko kaukės keliauja po Lietuvą

E. Arbušausko kaukės keliauja po LietuvąDaugiau nei keturis dešimtmečius tautodailininkas, meno kūrėjo statusą turintis E. Arbušauskas, dirbantis Šiaulėnų kultūros namuose bei vadovaujantis Radviliškio miesto kultūros centro medžio drožėjų būreliui, drožia medines kaukes, skulptūrėles. Atvykus į Radviliškį, galima pamatyti būtent Eugenijaus kurtas ir miestą puošiančias medines skulptūras.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 101 - 125 iš 661