LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
Kultūros centras miesto šventėje

Kultūros centras miesto šventėje Radviliškio miesto šventėje „Skamba Radviliškio garvežiai“, kuri šurmuliavo liepos 31 dieną, aktyviai dalyvavo miesto kultūros centras, kaip vienas iš šventės organizatorių.

Skaityti toliau...
 
PATREPSĖLIS LATVIJOJE

PATREPSĖLIS LATVIJOJELiepos 24 – 26 dienomis Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ kartu su Naujosios Akmenės šokių kolektyvu „Alsa“ vyko į Latvijos respublikos Ciesio miestą, kur vyko tarptautinis festivalis „Kam nav 100, tas var!“. Trijų dienų festivalyje dalyvavo kolektyva „Laaberjalg“, „Wendre“ (Estija), „Velzde“, „Dobelnieki“, Ulenbroks“, „Sumulda“, „Senči“, „Tacis“, „Munsteris“, „Kamer vari“, „Kandavnieks“, „Dzirnas“(Latvija) ir liaudies ansambliais „T‘ SMONTPEERKE“ (Belgija), „Ons Boergoed“ (Olandija).

Skaityti toliau...
 
Radviliškio delegacija grįžo iš „Europos žmonių festivalio“ Lenkijoje

Radviliškio delegacija grįžo iš „Europos žmonių festivalio“ LenkijojeLiepos 18-24 dienomis nedideliame Lenkijos mieste Zlocieniec‘e vyko 23-asis „Europos žmonių festivalis“, kuriame dalyvavo gana gausi grupė iš Radviliškio, vadovaujama rajono mero Antano Čepononio. Grupėje buvo Radviliškio kultūros centro šokių grupės „Šelmiai“ nariai (vadovas Edmundas Verpetinskas) bei kultūros centro režisierius-vyr. meno vadovas, pavaduojantis direktorių Edmundas Leonavičius. Nors grupės iš Lietuvos, vadovaujamos kaimo bendruomenių sąjungos tarptautinės ekspertės Virginijos Šetkienės dalyvavo jau dešimtą kartą, bet pirmą kartą iniciatyvos ėmėsi atskiro nedidelio Lietuvos miesto atstovai. Juolab, kad festivalio dienomis posėdžiavęs tarptautinis organizacinis komitetas 2018 metų festivalio miestu vienbalsiai išrinko Radviliškį! Tad Radviliškio laukia įdomus, prasmingas, žmonių bendravimu ir pastangomis daugiau pažinti kitų Europos tautų ir šalių žmones grįstas projektas.

Skaityti toliau...
 
„AIDIJA" LAIMĖJO I VIETĄ

„AIDIJAFestivalyje „SAULĖS ŽIEDAS" Radviliškio miesto kultūros centro Folkloro ansamblis „AIDIJA" LAIMĖJO I vietą, IV kategorija. Tradicinio dainavimo grupėje!!!
Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojų kolektyvas Sveikiną „AIDIJA" tapus pirmosios vietos prizininkais.

Skaityti toliau...
 
VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJA

VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJARadviliškyje Valstybės dienos ceremonija, surengta miesto kultūros centro, prasidėjo 20.30 valandą vakaro. Ji jau antrus metus vyko prie monumento Lietuvos tūkstantmečiui paminėti miesto pramogų ir poilsio parke. Plevėsavo Lietuvos ir Radviliškio rajono vėliavos, nedideliame aukure degė ugnis, o suskambėję pirmieji kanklių garsai (grojo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja-ekspertė Elena Ralienė ir jos mokinė tarptautinių konkursų diplomantė Gabrielė Trinkūnaitė) šauniai derėjo prie monumento ir vakaro atmosferos.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“

pavadinimasDviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“ kvietė dalyvius iškilmingai paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Skaityti toliau...
 
Joninės kitaip: žygis, laužai ir koncertas

Joninės kitaip Birželio 23 d. Radviliškio miesto kultūros centras bei Viešoji įstaiga Kultūros ir meno klubas „Užbėgtukė” radviliškiečius pakvietė dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Paparčio žiedo beieškant“ po Radviliškį ir jo apylinkes. Idėjos autorius ir pagrindinis projekto „Joninės kitaip“ organizatorius choreografas Edmundas Verpetinskas.

Skaityti toliau...
 
„Aidija“ ir „Radvija“ dalyvaus festivalyje „Saulės žiedas“

„Aidija“ ir „Radvija“ dalyvaus festivalyje „Saulės žiedas“Radviliškio kultūros centro kolektyvai folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovas Donatas Stakvilevičius) ir liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (vadovė Jūratė Stakvilevičienė) pakviesti dalyvauti tarptautiniame folkloro ansamblių konkurse-festivalyje „Saulės žiedas“ Šiauliuose.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atsisveikino su dalyviais

Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atsisveikino su dalyviais2015 m. birželio 15-19 d. vyko Radviliškio miesto kultūros centro etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“, kurioje nemokamai dalyvavo 48 vaikai iš Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro ir Radviliškio rajono švietimo bei ugdymo įstaigų.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atidaryta!

Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atidaryta!Birželio 15 dieną nuo ankstaus ryto mažieji radviliškiečiai skubėjo į Radviliškio miesto kultūros centrą, kur vyko etnokultūrinės vaikų dienos stovyklos „Kibirkštis“ atidarymas. Į šventę savo globotinius atlydėjo Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“ direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Gudienė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Žydrūnė Plungienė.

Skaityti toliau...
 
Gedulo ir Vilties dienos minėjimas

Gedulo ir Vilties dienos minėjimasGedulo ir Vilties dienos minėjimas Radviliškyje prasidėjo nuo ankstaus ryto,- žmonės nešė ir nešė gėles ar gėlių puokštes prie Trijų kryžių memorialo. O kelios dienos prieš tai miesto seniūnijos pastangomis buvo atnaujintos simbolinių tremties bėgių spalvos, patvarkyti gėlynai ir dekoratyviniai medeliai.

Skaityti toliau...
 
Klasikinė muzika Radviliškyje

Klasikinė muzika RadviliškyjeBirželio 3 d. radviliškiečiai ir miesto svečiai skubėjo į Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, kur juos sukvietė Radviliškio miesto kultūros centras ir Radviliškio muzikos mokyklos organizuota klasikinės muzikos šventė.

Skaityti toliau...
 
Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo diena

Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo dienaGegužės 31 dieną Radviliškyje surengta šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Šeimos dienai paminėti. Smagią ir kupiną įvairių renginių šventę organizavo Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio rajono savivaldybės šeimų taryba ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius.

Skaityti toliau...
 
Projektas „Etniniai raštai“ Radviliškyje

Projektas „Etniniai raštai“ RadviliškyjeGegužės 24 dieną švęsti Sekminių šventės didelius ir mažus, jaunus bei senus į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką kvietė Kojinių mezgimo čempionatas bei folkloro festivalis „Ganiau palšus jautelius“. Radviliškio miesto kultūros centras pratęsė gražią tradiciją Sekminių dieną suburti mezgimo entuziastus bei lietuvių liaudies folkloro tradicijų puoselėtojus iš įvairių Lietuvos kampelių Radviliškyje.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ dalyvavo Skaistgirio festivalyje

„Patrepsėlis“ dalyvavo Skaistgirio festivalyjeSkaitsgirio gimnazijos bendruomenės liaudiškų šokių grupė, švęsdama kūrybinės veiklos dešimtmetį, 2015 m. gegužės 23 d. sukvietė liaudiškų šokių kolektyvus iš Lietuvos ir Latvijos į festivalį „Subatvakaris“.

Skaityti toliau...
 
G.Beržinis: netradicinis parodos atidarymas

G.Beržinis: netradicinis parodos atidarymasGegužės 22 dieną Radviliškio meno mylėtojai rinkosi į kultūros centrą, kad susitiktų su universaliu menininku Gediminu Beržiniu, kurio tapybos paroda „Bendrasieliai“ kultūros centro pirmo aukšto fojė veiks iki birželio 20 dienos.

Skaityti toliau...
 
Linijiniai šokiai prie "Neužmirštuolės"

Linijiniai šokiai prie Radviliškio miesto centre vykusi jau šeštoji linijinių šokių šventė "Prie "Neužmirštuolės" fontano" nei ankstesnės pasižymėjo dalyvių gausa ir šokių skaičiumi. Joje šokti pabandė ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis su dviem anūkėmis ir anūku.

Skaityti toliau...
 
„KADAGYS 2015“ Radviliškyje

„KADAGYS 2015“ RadviliškyjeGegužės 16 dieną Radviliškio kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių ansamblių konkursas „Kadagys 2015“, kurį organizuoja Lietuvos liaudies kultūros centras Vilniuje, o garbė surengti jį šiais metais teko mūsų centrui. Nuo pat ankstaus ryto į Radviliškį sugužėjo geriausi garbaus amžiaus liaudiškų šokių ansamblių dalyviai iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centre

Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centreGegužės 17 dieną į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą Politinių kalinių ir tremtinių chorų festivalį „Dainos Lietuvai“ rinkosi gausus būrys Radviliškio rajono gyventojų. Tradicinėje chorų šventėje, skirtoje Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti, dalyvavę žmonės klausėsi ne tik gražiausių tautinių dainų, bet ir atidavė pagarbą už Tėvynės laisvę savo gyvybę paaukojusiems didvyriams.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ šoko Latvijoje

„Patrepsėlis“ šoko LatvijojeGegužės 16d. Radviliškio kultūros centro šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ dalyvavo Latvijos Salasgriwas miesto šokių kolektyvo „Saiva“ organizuotame festivalyje „Saivas jampadrača“. Festivalyje dalyvavo dešimt kolektyvų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos. Po tris valandas trūkusio koncerto kolektyvai bendravo ir šokiu sūkuryje linksminosi bendroje vakaronėje. „Patrepsėlio“ kolektyvas pasikeitė kontaktais su kolektyvais iš Švedijos, naujais draugai iš Estijos ir Latvijos.

Skaityti toliau...
 
Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip
SmilgiaiGegužės 9 dieną  Panevėžio rajone Smilgių etnografinėje sodyboje vyko šalies suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių šventė „Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip“. Švenėje dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų  liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ su vadovu Edmundu Verpetinsku.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 151 - 175 iš 671