LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien931
mod_vvisit_counterVakar910
mod_vvisit_counterPer savaitę6598
mod_vvisit_counterPer mėnesį19145
mod_vvisit_counterIš viso1369406
Renginiai
Gedulo ir Vilties dienos minėjimas

Gedulo ir Vilties dienos minėjimasGedulo ir Vilties dienos minėjimas Radviliškyje prasidėjo nuo ankstaus ryto,- žmonės nešė ir nešė gėles ar gėlių puokštes prie Trijų kryžių memorialo. O kelios dienos prieš tai miesto seniūnijos pastangomis buvo atnaujintos simbolinių tremties bėgių spalvos, patvarkyti gėlynai ir dekoratyviniai medeliai.

Skaityti toliau...
 
Klasikinė muzika Radviliškyje

Klasikinė muzika RadviliškyjeBirželio 3 d. radviliškiečiai ir miesto svečiai skubėjo į Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, kur juos sukvietė Radviliškio miesto kultūros centras ir Radviliškio muzikos mokyklos organizuota klasikinės muzikos šventė.

Skaityti toliau...
 
Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo diena

Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo dienaGegužės 31 dieną Radviliškyje surengta šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Šeimos dienai paminėti. Smagią ir kupiną įvairių renginių šventę organizavo Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio rajono savivaldybės šeimų taryba ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius.

Skaityti toliau...
 
Projektas „Etniniai raštai“ Radviliškyje

Projektas „Etniniai raštai“ RadviliškyjeGegužės 24 dieną švęsti Sekminių šventės didelius ir mažus, jaunus bei senus į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką kvietė Kojinių mezgimo čempionatas bei folkloro festivalis „Ganiau palšus jautelius“. Radviliškio miesto kultūros centras pratęsė gražią tradiciją Sekminių dieną suburti mezgimo entuziastus bei lietuvių liaudies folkloro tradicijų puoselėtojus iš įvairių Lietuvos kampelių Radviliškyje.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ dalyvavo Skaistgirio festivalyje

„Patrepsėlis“ dalyvavo Skaistgirio festivalyjeSkaitsgirio gimnazijos bendruomenės liaudiškų šokių grupė, švęsdama kūrybinės veiklos dešimtmetį, 2015 m. gegužės 23 d. sukvietė liaudiškų šokių kolektyvus iš Lietuvos ir Latvijos į festivalį „Subatvakaris“.

Skaityti toliau...
 
G.Beržinis: netradicinis parodos atidarymas

G.Beržinis: netradicinis parodos atidarymasGegužės 22 dieną Radviliškio meno mylėtojai rinkosi į kultūros centrą, kad susitiktų su universaliu menininku Gediminu Beržiniu, kurio tapybos paroda „Bendrasieliai“ kultūros centro pirmo aukšto fojė veiks iki birželio 20 dienos.

Skaityti toliau...
 
Linijiniai šokiai prie "Neužmirštuolės"

Linijiniai šokiai prie Radviliškio miesto centre vykusi jau šeštoji linijinių šokių šventė "Prie "Neužmirštuolės" fontano" nei ankstesnės pasižymėjo dalyvių gausa ir šokių skaičiumi. Joje šokti pabandė ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis su dviem anūkėmis ir anūku.

Skaityti toliau...
 
„KADAGYS 2015“ Radviliškyje

„KADAGYS 2015“ RadviliškyjeGegužės 16 dieną Radviliškio kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių ansamblių konkursas „Kadagys 2015“, kurį organizuoja Lietuvos liaudies kultūros centras Vilniuje, o garbė surengti jį šiais metais teko mūsų centrui. Nuo pat ankstaus ryto į Radviliškį sugužėjo geriausi garbaus amžiaus liaudiškų šokių ansamblių dalyviai iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centre

Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centreGegužės 17 dieną į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą Politinių kalinių ir tremtinių chorų festivalį „Dainos Lietuvai“ rinkosi gausus būrys Radviliškio rajono gyventojų. Tradicinėje chorų šventėje, skirtoje Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti, dalyvavę žmonės klausėsi ne tik gražiausių tautinių dainų, bet ir atidavė pagarbą už Tėvynės laisvę savo gyvybę paaukojusiems didvyriams.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ šoko Latvijoje

„Patrepsėlis“ šoko LatvijojeGegužės 16d. Radviliškio kultūros centro šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ dalyvavo Latvijos Salasgriwas miesto šokių kolektyvo „Saiva“ organizuotame festivalyje „Saivas jampadrača“. Festivalyje dalyvavo dešimt kolektyvų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos. Po tris valandas trūkusio koncerto kolektyvai bendravo ir šokiu sūkuryje linksminosi bendroje vakaronėje. „Patrepsėlio“ kolektyvas pasikeitė kontaktais su kolektyvais iš Švedijos, naujais draugai iš Estijos ir Latvijos.

Skaityti toliau...
 
Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip
SmilgiaiGegužės 9 dieną  Panevėžio rajone Smilgių etnografinėje sodyboje vyko šalies suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių šventė „Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip“. Švenėje dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų  liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ su vadovu Edmundu Verpetinsku.
Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai šventė su visa Europa
EuRadviliškyje surengtame Europos dienos paminėjime netrūko ir linksmybių, ir viktorinų, buvo renkamas tautiškiausias radviliškietis, organizuota šventinė eisena.
Europos dienos šventė „Radviliškis – dalelė Europos širdies“ prasidėjo dalyvių ir svečių eisena miesto centrinėmis gatvėmis.

Skaityti toliau...
 
Jaunųjų tautodailininkų sėkmė
svGegužės 5 d. Panevėžio rajone, Naujamiestyje, vyko regioninis Sidabro vainikėlio turas. Jame dalyvavo penki vaikai iš Radviliškio rajono. Labai džiugu, kad nė vienas jų neliko be prizinės vietos. III vietą laimėjo Modestas Bauža, o II vietą Egidijus Skulmis. Abu jie iš Vaižganto gimnazijos ir abu mokosi medžio drožybos pas Eugenijų Arbušauską. Net trys jaunieji tautodailininkai pelnė pirmąsias vietas ir pateko į respublikinį turą, kuris vyks Alytuje. Tai Simona Labinaitė iš Tyrulių pagrindinės mokyklos, pasirodžiusi su karpiniais, mokytoja Genė Stugienė , Kornelijus Norvaiša iš Gražinos pagrindinės mokyklos, pristatęs sodus, mokytoja Olė Plungienė ir taip pat Gražinos mokyklos mokinė Vakarė Skirmantaitė su keramikos darbeliais, mokytojas Donatas Kurmanskis.

 
Skaityti toliau...
 
Paminėta prasmingiausia gegužės šventė – Mamų diena
30Balandžio 30 dieną Radviliškio kultūros rūmuose vyko koncertas „Kai vaikai laimingi“, skirtas Mamų dienai.
Koncerto vedėjai ant skraidančio kilimo keliavo po įvairias šalis, kuriose buvo šokama, dainuojama, vaidinama.
„Džia-Da“ šalyje dainavimo studijos „Džia-Da“ (vadovė A. Meškauskienė) dainininkai gražiausias dainas bei pavasarines gėles skyrė mamoms.


 
Skaityti toliau...
 
Radviliškio linijinių šokių grupė „Intriga“ – tarptautiniame šokių festivalyje
LinijiniaiBalandžio 24-25 dienomis linijinių šokių grupė „Intriga“, kuriai vadovauja Radviliškio kultūros miesto centro vadovė Indrė Ginkevičienė, dalyvavo Tarptautiniame šokių festivalyje „Pavasarinis šokių šėlsmas 2015“. Festivalis, skirtas šokių studijos „Salida“ dešimtmečiui paminėti, vyko Šiauliuose.
 
Skaityti toliau...
 
Į šventę Radviliškio kultūros centre žmones kvietė knygų leidėjai, amatininkai ir kapelos
18Balandžio 18 d. linksmai nusiteikę radviliškiečiai ir miesto svečiai rinkosi į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą tradicinę Mažąją knygų mugę, mugę „Pavasario žiedai“ ir Respublikinį kapelų festivalį „Žemėj Lietuvos“. Nors šventės pradžią žymėjo tradicinis Mažosios knygų mugės atidarymas Radviliškio miesto kultūros centre, bet žmonės nuo ankstaus ryto būriavosi prie mugėje „Pavasario žiedai“ dalyvaujančių amatininkų, kurie siūlė įsigyti rankų darbo dirbinių iš keramikos, odos, vaško, vytelių ir siūlų. Pirkėjams akys raibo nuo spalvingų, meistriškai sukurtų siuvinių, mezginių, juostų ir papuošalų.  
Skaityti toliau...
 
Paroda apie Lietuvos pinigų istoriją
LitaiNuo kovo 20 iki balandžio 20 Radviliškio miesto kultūros centre viešėjo Šeduvos gimnazijos Antano Bukausko kraštotyros muziejaus parodą ,,Atsisveikinant su litu“ iš asmeninės šeduvio kraštotyros entuziasto Vidmanto Vingelio kolekcijos.

Skaityti toliau...
 
Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
lgRadviliškio geležinkelio stotyje surengta Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
Balandžio 12 dienos popietę Radviliškio geležinkelio stotyje smagiai šurmuliavo mažieji radviliškiečiai, lydimi tėvelių. AB „Lietuvos geležinkeliai“ Krovinių vežimo direkcijos Radviliškio regiono stočių skyrius, Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio miesto kultūros centras prisijungė prie akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ šalies geležinkelio stotyse inicijuotos akcijos „Ridenam per Lietuvą!“ ir surengė Radviliškyje Atvelykio koncertą ir margučių ridenimo turnyrą.


Skaityti toliau...
 
Tarptautinės teatro dienos šventė Radviliškyje
MūzosKovo 27 d. Radviliškio miesto kultūros centras sukvietė mažus ir didelius į šventinį Tarptautinės teatro dienos minėjimą. Gausus būrys mažųjų radviliškiečių kartu su savo tėveliais nekantriai laukė Radviliškio miesto  meno kolektyvų pasirodymo Didžiojoje kultūros rūmų salėje.


Skaityti toliau...
 
Lietuvos kultūros taryba finansuos penkis Radviliškio miesto kultūros centro projektus
LTKTLietuvos kultūros taryba priėmė galutinius sprendimus dėl projektų, pateikusių paraiškas pirmajam 2015 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo.
Dalinį finansavimą gavo net penki Radviliškio miesto kultūros centro pateikti projektai.


Skaityti toliau...
 
Kino kelionė „Radviliada“ – istorijos pamoka Radviliškio gyventojams
RadviliadaKovo 25 dieną Radviliškio miesto gyventojai buvo pakviesti į kino filmo peržiūrą – Kultūros centre  rodyti 2 seansai: dieną pakviesti Radviliškio mokyklų mokiniai, o vakarop – kiti miesto gyventojai.
Naujai išrinktas Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, pakvietęs radviliškiečius į šią kino kelionę, mano, kad visi radviliškiečiai turėtų žinoti, kokį garbingą vardą nešioja jų miestas ir kad tuo reikia didžiuotis.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 151 - 175 iš 661