LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
Į šventę Radviliškio kultūros centre žmones kvietė knygų leidėjai, amatininkai ir kapelos
18Balandžio 18 d. linksmai nusiteikę radviliškiečiai ir miesto svečiai rinkosi į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą tradicinę Mažąją knygų mugę, mugę „Pavasario žiedai“ ir Respublikinį kapelų festivalį „Žemėj Lietuvos“. Nors šventės pradžią žymėjo tradicinis Mažosios knygų mugės atidarymas Radviliškio miesto kultūros centre, bet žmonės nuo ankstaus ryto būriavosi prie mugėje „Pavasario žiedai“ dalyvaujančių amatininkų, kurie siūlė įsigyti rankų darbo dirbinių iš keramikos, odos, vaško, vytelių ir siūlų. Pirkėjams akys raibo nuo spalvingų, meistriškai sukurtų siuvinių, mezginių, juostų ir papuošalų.  
Skaityti toliau...
 
Paroda apie Lietuvos pinigų istoriją
LitaiNuo kovo 20 iki balandžio 20 Radviliškio miesto kultūros centre viešėjo Šeduvos gimnazijos Antano Bukausko kraštotyros muziejaus parodą ,,Atsisveikinant su litu“ iš asmeninės šeduvio kraštotyros entuziasto Vidmanto Vingelio kolekcijos.

Skaityti toliau...
 
Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
lgRadviliškio geležinkelio stotyje surengta Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
Balandžio 12 dienos popietę Radviliškio geležinkelio stotyje smagiai šurmuliavo mažieji radviliškiečiai, lydimi tėvelių. AB „Lietuvos geležinkeliai“ Krovinių vežimo direkcijos Radviliškio regiono stočių skyrius, Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio miesto kultūros centras prisijungė prie akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ šalies geležinkelio stotyse inicijuotos akcijos „Ridenam per Lietuvą!“ ir surengė Radviliškyje Atvelykio koncertą ir margučių ridenimo turnyrą.


Skaityti toliau...
 
Tarptautinės teatro dienos šventė Radviliškyje
MūzosKovo 27 d. Radviliškio miesto kultūros centras sukvietė mažus ir didelius į šventinį Tarptautinės teatro dienos minėjimą. Gausus būrys mažųjų radviliškiečių kartu su savo tėveliais nekantriai laukė Radviliškio miesto  meno kolektyvų pasirodymo Didžiojoje kultūros rūmų salėje.


Skaityti toliau...
 
Lietuvos kultūros taryba finansuos penkis Radviliškio miesto kultūros centro projektus
LTKTLietuvos kultūros taryba priėmė galutinius sprendimus dėl projektų, pateikusių paraiškas pirmajam 2015 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo.
Dalinį finansavimą gavo net penki Radviliškio miesto kultūros centro pateikti projektai.


Skaityti toliau...
 
Kino kelionė „Radviliada“ – istorijos pamoka Radviliškio gyventojams
RadviliadaKovo 25 dieną Radviliškio miesto gyventojai buvo pakviesti į kino filmo peržiūrą – Kultūros centre  rodyti 2 seansai: dieną pakviesti Radviliškio mokyklų mokiniai, o vakarop – kiti miesto gyventojai.
Naujai išrinktas Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, pakvietęs radviliškiečius į šią kino kelionę, mano, kad visi radviliškiečiai turėtų žinoti, kokį garbingą vardą nešioja jų miestas ir kad tuo reikia didžiuotis.
Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlio“ išvyka į Naująją Akmenę
PatrepsŠių metų koncertines išvykas  Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“  pradėjo kovo 21 d. nuo tarptautinio liaudiškų šokių festivalio „Mes – visad jauni“, kuris vyko Naujojoje Akmenėje. Be mūsų kolektyvo festivalyje dar dalyvavo ir žiūrovus linksmino trankiu šokiu kolektyvai „Alsa“ ir „Bočeliai“ iš Naujosios Akmenės, „Kupolio rožė“ iš Kauno rajono, „Vėjava“ iš Tauragės, „Ratilis“ iš Joniškio, „Robežnieki“ iš Latvijos, „Banguolis“ iš Palangos ir „Kruopiai“ iš Akmenės rajono.

Skaityti toliau...
 
Gelbėkit... Padėkit... Man skauda...
kubasGelbėkit... Padėkit... Man skauda... taip šaukia pavasarį atbundanti gamta, taip šaukia į savo gimtąjį lizdą sugrįžęs išvargęs paukštis, iš gilaus miego nubudęs vabalėlis, besidžiaugiantis šiltais saulutės spinduliais... Jie šaukia jausdami baimę, kad mūsų neatsakingas elgesys, virtęs ugnies liežuviais, nesunaikintų jų. Jie šaukia ir iš meilės mums, nes tai yra visų mūsų namai. Gamta mus maitina, gamtoje mes randame ramybę sielai. Tausokime, saugokime ir puoselėkime visų mūsų namus.
Skaityti toliau...
 
Sveikinimai Lietuvai, miuziklas „Ugnies medžioklė“, koncertas geležinkelio stotyje
11Radviliškiečiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo žiūrėdami Lizdeikos gimnazijos mokinių miuziklą „Ugnies medžioklė“ pagal Giedriaus Kuprevičiaus muziką (režisierė Rasa Atkočiūnienė) ir stebėdami Radviliškio geležinkelio stoties laukiamojoje salėje suorganizuotą koncertą „Dainuojam Lietuvai, dainuojam Laisvei!“.
Skaityti toliau...
 
Romantinės muzikos vakaras – klasikinei muzikai populiarinti
mvRomantinės muzikos vakarą  „Muzikos ir vandens harmonija“  Radviliškio rajono pedagogams dovanojo smuikininkas Gediminas Dalinkevičius (smuikas) ir Simonas Bušma (gitara).
Skaityti toliau...
 
Kalbos tarmių popietė Radviliškio miesto kultūros centre
TarmėsVasario 27 dieną Radviliškio miesto kultūros centro Mažojoje salėje surengta Kalbos tarmių popietė, skirta Etnografinių renginių metams paminėti. Tai – vienas iš Etnografinių regionų metams skirto projekto „Gyva gimtinė širdyje“ renginių. Projektu siekiama Radviliškio rajono visuomenę paskatinti neužmiršti, puoselėti savo gimtojo krašto tradicijas bei įprasminti Etnografinių regionų metus.
Skaityti toliau...
 
Radviliškio balsas 2015 - Miglė Jacynaitė!
rbVasario 21 dieną Radviliškio miesto kultūros centre jau antrus metus vyko kova dėl geriausio Radviliškio balso titulo.
Šiais metais konkurse buvo 9 dalyviai, kurie kartu su organizacine grupe du mėnesius ruošėsi renginiui. Dalyvius vertino kompetentinga komisija: Arijus Ivaškevičius, Inga Petrauskienė ir Augenijus Jurgauskas.
Skaityti toliau...
 
Studijos „Džia-Da“ solistė Deimantė Dargytė dalyvavo konkurse „Šypsenėle, nepabėk“
ddVasario 21 d. Plungės kultūros centras jau dešimtąjį kartą organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos konkursą „Šypsenėle, nepabėk“. Šiais metai konkurse pasirodė per penkiasdešimt solistų ir septyniolika vokalinių ansamblių iš Klaipėdos, Mažeikių, Šiaulių, Tauragės, Palangos, Skuodo, Radviliškio, Plungės ir kitų miestų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centre – fotografijų paroda „Anapus rampos“
vjRadviliškio  miesto kultūros centro fojė iki kovo vienuoliktos dienos puoš LNOBT fotografų Michailo Raškovskio ir  Martyno Aleksos fotografijų paroda. Fotografijose užfiksuoti  Lietuvos nacionalinės premijos laureato, profesoriaus Vytauto Juozapaičio sukurti vaidmenys.
Parodą radviliškiečiams pristatė pats fotografijų herojus, vienas garsiausių baritonų, Radviliškio miesto garbės pilietis, Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Juozapaitis.
Skaityti toliau...
 
Pilietinė akcija „Pasveikink Lietuvą!”

Pasveikink
Pilietinė akcija „Pasveikink Lietuvą!”.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga

Skaityti toliau...
 
Kultūros centre iškilmingai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
16Vasario 16 dieną Radviliškio miesto kultūros centre surengtas šventinis Radviliškio miesto meno kolektyvų koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Zita Žvikienė, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, jo pavaduotojas Kazimieras Augulis, rajono Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir jos pavaduotoja Eglė Ivanauskytė, radviliškiečiai ir miesto svečiai.
Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta rajono tautodailės darbų paroda
16Vasario 16 dieną Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta Radviliškio rajono tautodailės darbų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiemet tautodailės parodai savo darbus pateikė net 88 gražiadarbiai. Apsilankiusieji parodos atidaryme grožėjosi įvairiausiais raštais megztomis kojinėmis, austais rankšluosčiais ir tautinėmis juostomis, tapybos darbais, odos, molio, medžio, metalo dirbiniais, mezginiais, nėriniais bei papuošalais ir kitais tautodailės darbais.
Skaityti toliau...
 
Vaikų dainavimo studija „Džia-Da“ ypatingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną
Džia-DaRadviliškio miesto kultūros centro vaikų dainavimo studija „Džia-Da“ ypatingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Aukštelkų seniūnijoje studijos dalyviai koncertu pasveikino bendruomenės žmones, skyrė jiems patriotines ir džiugias dainas. Vaikai buvo taip pat pasveikinti, apdovanoti saldžiomis dovanomis ir padėkos raštais.

Skaityti toliau...
 
Kleboniškių kaime Užgavėnių persirengėliai vijo žiemą
15Kleboniškėse įsikūrusiame etnografiniame kaime žiemą iš kiemo varė Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvai folkloro ansamblis „Aidija“, liaudiškų šokių grupė „Šelmiiukai“, Šeduvos kultūros ir amatų centro kapela „Užuovėja“, folkloro ansamblis „ Dainoriai“ iš Baisogalos, Pociūnėlių folkloro ansamblis „Garduva“, Palonų daugiafunkcio centro ansamblis „Atgaiva“, Šiaulių Saulėtekio gimnazijos folkloro ansamblis „Vievesrsėlis“, Kelmės miesto bendruomenės kolektyvas „Sūkurys“ ir daug smalsuolių, susirinkusių pasilinksminti, sočiai pavalgyti ir pakviesti pavasarį.

Skaityti toliau...
 
Renginiai jaunimui rajono centre – Radviliškyje
JaunimasKetvirtadienį, sausio 29 d., Radviliškyje vyko du renginiai jaunimui. Tai moksleivių meninio skaitymo konkursas, bei kasmetinis vaikų ir jaunimo teatro atranka-konkursas „Šimtakojis“. Renginius jauniesiems meno mėgėjams organizavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius kartu su „Lizdeikos“ gimnazija.


Skaityti toliau...
 
Atidaryta Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda
SaulėRadviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė šiaulietės dailininkės Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda. Autorei tai trečioji personalinės paroda.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 176 - 200 iš 671