LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien930
mod_vvisit_counterVakar910
mod_vvisit_counterPer savaitę6597
mod_vvisit_counterPer mėnesį19144
mod_vvisit_counterIš viso1369405
Renginiai
Kalbos tarmių popietė Radviliškio miesto kultūros centre
TarmėsVasario 27 dieną Radviliškio miesto kultūros centro Mažojoje salėje surengta Kalbos tarmių popietė, skirta Etnografinių renginių metams paminėti. Tai – vienas iš Etnografinių regionų metams skirto projekto „Gyva gimtinė širdyje“ renginių. Projektu siekiama Radviliškio rajono visuomenę paskatinti neužmiršti, puoselėti savo gimtojo krašto tradicijas bei įprasminti Etnografinių regionų metus.
Skaityti toliau...
 
Radviliškio balsas 2015 - Miglė Jacynaitė!
rbVasario 21 dieną Radviliškio miesto kultūros centre jau antrus metus vyko kova dėl geriausio Radviliškio balso titulo.
Šiais metais konkurse buvo 9 dalyviai, kurie kartu su organizacine grupe du mėnesius ruošėsi renginiui. Dalyvius vertino kompetentinga komisija: Arijus Ivaškevičius, Inga Petrauskienė ir Augenijus Jurgauskas.
Skaityti toliau...
 
Studijos „Džia-Da“ solistė Deimantė Dargytė dalyvavo konkurse „Šypsenėle, nepabėk“
ddVasario 21 d. Plungės kultūros centras jau dešimtąjį kartą organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos konkursą „Šypsenėle, nepabėk“. Šiais metai konkurse pasirodė per penkiasdešimt solistų ir septyniolika vokalinių ansamblių iš Klaipėdos, Mažeikių, Šiaulių, Tauragės, Palangos, Skuodo, Radviliškio, Plungės ir kitų miestų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centre – fotografijų paroda „Anapus rampos“
vjRadviliškio  miesto kultūros centro fojė iki kovo vienuoliktos dienos puoš LNOBT fotografų Michailo Raškovskio ir  Martyno Aleksos fotografijų paroda. Fotografijose užfiksuoti  Lietuvos nacionalinės premijos laureato, profesoriaus Vytauto Juozapaičio sukurti vaidmenys.
Parodą radviliškiečiams pristatė pats fotografijų herojus, vienas garsiausių baritonų, Radviliškio miesto garbės pilietis, Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Juozapaitis.
Skaityti toliau...
 
Pilietinė akcija „Pasveikink Lietuvą!”

Pasveikink
Pilietinė akcija „Pasveikink Lietuvą!”.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga

Skaityti toliau...
 
Kultūros centre iškilmingai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
16Vasario 16 dieną Radviliškio miesto kultūros centre surengtas šventinis Radviliškio miesto meno kolektyvų koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Zita Žvikienė, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, jo pavaduotojas Kazimieras Augulis, rajono Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir jos pavaduotoja Eglė Ivanauskytė, radviliškiečiai ir miesto svečiai.
Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta rajono tautodailės darbų paroda
16Vasario 16 dieną Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta Radviliškio rajono tautodailės darbų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiemet tautodailės parodai savo darbus pateikė net 88 gražiadarbiai. Apsilankiusieji parodos atidaryme grožėjosi įvairiausiais raštais megztomis kojinėmis, austais rankšluosčiais ir tautinėmis juostomis, tapybos darbais, odos, molio, medžio, metalo dirbiniais, mezginiais, nėriniais bei papuošalais ir kitais tautodailės darbais.
Skaityti toliau...
 
Vaikų dainavimo studija „Džia-Da“ ypatingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną
Džia-DaRadviliškio miesto kultūros centro vaikų dainavimo studija „Džia-Da“ ypatingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Aukštelkų seniūnijoje studijos dalyviai koncertu pasveikino bendruomenės žmones, skyrė jiems patriotines ir džiugias dainas. Vaikai buvo taip pat pasveikinti, apdovanoti saldžiomis dovanomis ir padėkos raštais.

Skaityti toliau...
 
Kleboniškių kaime Užgavėnių persirengėliai vijo žiemą
15Kleboniškėse įsikūrusiame etnografiniame kaime žiemą iš kiemo varė Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvai folkloro ansamblis „Aidija“, liaudiškų šokių grupė „Šelmiiukai“, Šeduvos kultūros ir amatų centro kapela „Užuovėja“, folkloro ansamblis „ Dainoriai“ iš Baisogalos, Pociūnėlių folkloro ansamblis „Garduva“, Palonų daugiafunkcio centro ansamblis „Atgaiva“, Šiaulių Saulėtekio gimnazijos folkloro ansamblis „Vievesrsėlis“, Kelmės miesto bendruomenės kolektyvas „Sūkurys“ ir daug smalsuolių, susirinkusių pasilinksminti, sočiai pavalgyti ir pakviesti pavasarį.

Skaityti toliau...
 
Renginiai jaunimui rajono centre – Radviliškyje
JaunimasKetvirtadienį, sausio 29 d., Radviliškyje vyko du renginiai jaunimui. Tai moksleivių meninio skaitymo konkursas, bei kasmetinis vaikų ir jaunimo teatro atranka-konkursas „Šimtakojis“. Renginius jauniesiems meno mėgėjams organizavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius kartu su „Lizdeikos“ gimnazija.


Skaityti toliau...
 
Atidaryta Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda
SaulėRadviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė šiaulietės dailininkės Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda. Autorei tai trečioji personalinės paroda.
Skaityti toliau...
 
Radviliškyje buvo minima Laisvės gynėjų diena
13Antradienį, sausio 13 d. Radviliškyje buvo minima laisvės gynėjų diena. Renginį tragiškiems 1991 metų sausio 13-osios įvykiams atminti organizavo Radviliškio miesto kultūros centras.
16 valandą Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už žuvusius tą tragišką sausio 13-osios naktį. Po šventų mišių, 17 valandą visi norintys prisiminti, užjausti ir parodyti, kad jų atmintis gyva buvo kviečiami susiburti prie Radviliškio kultūros rūmų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai minėjo Trijų Karalių apsilankymą
Trys karaliaiAntradienį, sausio 6 d. Radviliškyje tradiciškai buvo minima Kalėdinio laikotarpio pabaiga, kitaip vadinama Trimis Karaliais. Šventinį Trijų Karalių minėjimą organizavo Radviliškio miesto kultūros centras.
14 valandą 30 minučių karaliai atkeliavo į Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos bažnyčią pasveikinti parapijos kleboną Gintą Sakavičių bei pašventinti savo atsineštų dovanų: aukso, miros ir smilkalų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje lankėsi Angelai
AngelaiKalėdinio šurmulio metu, belaukdami gražiausių metų švenčių, dažnai pamirštame, kad ne dovanos svarbiausia. Radviliškio miesto kultūros centras gruodžio 20 d. teatralizuoto koncerto metu kvietė prisiminti, jog per šventes svarbiausia būti kartu ir patikėti Kalėdiniu stebuklu.
Radviliškio miesto kultūros centro didžiojoje salėje netrūko linksmybių ir stebuklų. Į sceną nusileido būrelis angelų, kurie stebėjosi žmogaus talentais šokti, dainuoti bei sugebėjimais įsijausti į bet kokį personažą.

Skaityti toliau...
 
Adventinio turgaus renginiai kvietė žmones apsilankyti Radviliškio miesto kultūros centre
turgusGruodžio 6, 13 ir 20 dienomis Radviliškio miesto kultūros centras organizavo tradicinius adventinio turgaus renginius – „Šeškaturgį“, „Skaistaturgį“ ir „Saldaturgį“. „Šeškaturgio“ metu buvo pardavinėjama viskas, kas gina nuo žiemos speigų – šiltos kojinės, kepurės, gražiausi šaliai, vilnonės šlepetės ir tūkstantis kitų dirbinių, kurie žmonėms padeda ištverti šaltą lietuvišką žiemą.
Skaityti toliau...
 
Chorinės muzikos vakaras Radviliškio bažnyčioje
AdventasŠaltą gruodžio 17 d. vakarą Radviliškio miesto gyventojus, susirinkusius į Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią šildė chorinės muzikos garsai. Radviliškio miesto kultūros centro režisierius Edmundas Leonavičius susirinkusius sveikino artėjančių švenčių proga ir kvietė pasinerti į muziką.
Skaityti toliau...
 
Vakaras su Jūrate Stakvilevičiene
JūratėMinėdama net du jubiliejus – 25-erių metų kūrybinės veiklos ir asmeninį – radviliškietė, muzikė Jūratė Stakvilevičienė savo gerbėjams, draugams dovanojo koncertą, kuriame skambėjo ir liaudiška muzika, ir klasikiniai kūriniai.
Šventę „Už viską dėkinga likimui...“ pradėjo muzikės mokiniai, Radviliškio muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis.
Audringų salėje susirinkusių žiūrovų plojimų sutikta menininkė kartu su renginio vedėjais Vlada Virbickiene ir Edmundu Leonavičiumi pradėjo kelionę po savo vaikystės, mokslo ir kūrybinės veiklos metus.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje - XXII Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų baigiamoji šventė „Atspindžiai“
AtspindžiaiTeatras atspindi gyvenimą – žmogaus vargus ir džiaugsmus, lūkesčius ir svajones, sudėtingus tarpusavio santykius...
 „Atspindžiai“ – didžiausias mėgėjų teatrų renginys, jame dalyvauja ryškiausi visų Lietuvos regionų miestų, rajonų centrų, kaimų ir miestelių suaugusiųjų teatrai. Nuo 1991 metų organizuojami „Atspindžiai“ šiemet vyko 22-ąjį kartą. Spalio–lapkričio mėnesiais regioninėse šventėse Telšiuose, Šakiuose, Jonavoje, Pasvalyje žiūrovams ir komisijai buvo pristatyti 76 spektakliai. Geriausiai pasirodžiusiems teatrams teko garbė vaidinti baigiamosiose šventėse Radviliškyje ir Birštone.
Skaityti toliau...
 
Paroda „Miniatiūriniai herojai“
ParodaŠaltą gruodžio 2 dienos vakarą Radviliškio miesto kultūros centre buvo pristatyta grafikės Lauros Baltijutės paroda „Miniatiūriniai herojai“. Kaip sako pati autorė: „Herojus – tobulumo simbolis, tačiau manau, kad pagrindinė jo savybė yra drąsa, kuri leidžia būti nepriklausomu, turėti pasirinkimo laisvę. Todėl keistas personažas, grafikos darbuose atspindintis laisvės troškimą, yra vaizduojamas dažniausiai neapibrėžtose kompozicijų erdvėse“.

Skaityti toliau...
 
Eglutės girliandas įžiebė Kalėdų senelis
EglutėPirmąją žiemos dieną Radviliškio miestas sužibo įvairiausiomis spalvomis. Miesto centrinėje aikštėje buvo įžiebtos eglutės girliandos, kurios visiems priminė, kad didžiausios metų šventės jau netoli.

Skaityti toliau...
 
Šelmiai Joniškyje sveikino žiemą
šelmiaiLapkričio 30 dieną Joniškio kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių festivalis „Vėl sviets sveikint pradeda žiemą...“
Festivalyje joniškiečius smagiais šokiais džiugino ir Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“, vadovaujami Edmundo Verpetinsko.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 176 - 200 iš 661