LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien622
mod_vvisit_counterVakar788
mod_vvisit_counterPer savaitę4397
mod_vvisit_counterPer mėnesį14136
mod_vvisit_counterIš viso1144325
Renginiai
Į nemokamą istorijos pamoką kvietė filmo „1410. Žinomas nežinomas Žalgiris“ autorius
ŽalgirisRadviliškio miesto kultūros centre Radviliškio rajono švietimo įstaigų mokiniai ir vyresni radviliškiečiai turėjo galimybę nemokamai pamatyti filmą „1410. Žinomas nežinomas Žalgiris“. Susitikime su žiūrovais dalyvavęs filmo autorius Aleksandras Matonis įdomiai ir intriguojančiai kalbėjo apie filmo kūrimo procesą, pristatė filmo esmę ir uždavė kelis klausimus apie Žalgirio mūšį, į kuriuos žiūrovai, įsigilinę į filmą, turėjo rasti atsakymą.


Skaityti toliau...
 
Europos Parlamentas laukia jaunųjų radviliškiečių
MinaičiaiSpalio 7 d. Minaičiuose vyko vienos dienos kultūrinis – edukacinis „subruzdimas“ Lietuvos laisvės kovotojų – partizanų tema. Renginių ciklo „Lietuvos laisvės kovų istorijos keliais jaunomis jėgomis, lūpomis ir širdimis“ tikslas - atkreipti visuomenės, mokyklų bendruomenių dėmesį į neseną partizaninę istoriją bei Lietuvos kariuomenės nuopelnus laisvės kovose. Minaičiai – svarbi istorinė vieta. Čia įvyko visos Lietuvos partizanų vadų suvažiavimas, buvo įkurtas Lietuvos laisvės kovos sąjūdis, sudaryta vyriausioji partizanų vadovybė, paskelbta politinė 1949 m. Vasario 16-osios deklaracija.


Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai kartu su latviais paminėjo Baltų vienybės dieną
BaltaiLietuva ir Latvija - dvi mažos šalys, du panašūs likimai, dvi paskutinės Baltų tautos, savo unikaliomis kalbomis visame pasaulyje dažnai suvokiamos kaip ,,vienis“.  Baltų vienybės diena -  puiki proga prisiminti iš kur mes - Lietuviai, Latviai, esame kilę, pamąstyti, kur slypi mūsų kultūros ištakos, papročių šaknys, kas mus visus vienija ir kas skiria. Galime pasidžiaugti, kad Baltų vienybės dieną Radviliškyje latvių ir lietuvių tautos buvo taip arti viena kitos. Būtent tądien Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke buvo atidarytas Latvių kultūros centras.
Projektas – ,,Radviliškio - Bauskės rajonų tarpkultūrinio bendradarbiavimo plėtra“ – akivaizdus įrodymas, kad istoriją galima sujungti su dabartimi. Projekto metu Bauskės rajone, Vecsaulės gyvenvietėje, buvo pastatytas ir atidarytas Lietuvių kultūros centras.Skaityti toliau...
 
„Aidija“ pasirodė Baltų vienybės dienos koncerte Šiauliuose
BaltaiŠiaulių miesto 777-ojo gimtadienio šeštoji diena (šeštadienis) buvo skirta Baltų dienos paminėjimui. Baltų vienybės dienos atidarymo koncerte su gera nuotaika pasirodė Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“
Prie P. Višinskio paminklo veikė improvizuotas baltų miestelis: ten visą dieną buvo demonstruojami latvių ir lietuvių amatai, skambėjo muzika, buvo šokama, dainuojama, žaidžiama, dalyvaujama konkursuose.
Skaityti toliau...
 
Aukštaitijos regiono dainų šventė
PatrepsėlisAnkstyvą rugsėjo 8 dienos rytą Radviliškio kultūros centre rinkosi pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“.  Po vasaros atostogų juos surinko vadovė Vida Gilienė ir pakvietė dalyvauti Aukštaitijos regiono dainų šventėje, vyksiančioje Panevėžyje.   Kylanti saulutė žadėjo gražią dieną, o tai buvo labai svarbu, nes koncertas „Skambėk, mana Aukštaitija“  turėjo vykti  pagrindinėje Panevėžio miesto aikštėje.  


Skaityti toliau...
 
Pas mus apsigyveno vasara
ParodaRugpjūčio 30 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė foto klubo asociacijos „Foto – Šiauliai“ fotografijų paroda „Čia gyvena vasara“.
Parodos autoriai suteikė radviliškiečiams galimybę dar visą rugsėjo mėnesį pasidžiaugti vasaros akimirkomis.
Paroda veiks nuo rugpjūčio 30 d. iki rugsėjo 30 d. Radviliškio miesto kultūros centro I a. fojė.


Skaityti toliau...
 
Atgal į mokyklą!
VasaraPaskutinę vasaros dieną Radviliškio miesto kultūros centras pakvietė visus  mažus ir didelius atsisveikinti su vasara ir pasitikti naujus mokslo metus „Vasaros palydų šventėje“. Šioje šventėje netrūko pramogų ir siurprizų, bet apie viską nuo pradžių.
Šventės vedėjai, Radviliškio miesto kultūros centro vaikų teatro būrelio „Išdykėliai“ (vadovė Daiva Sirutienė) nariai Dovydas Paškauskas ir Justina Krikščiukaitė renginį pradėjo daina.
Šventėje apsilankė svečiai iš savivaldybės – rajono vicemeras Kazimieras Augulis bei savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Eglė Ivanauskytė. Vicemerui teko labai svarbi ir atsakinga užduotis. Renginio vedėjai paskelbė, kad vicemerui suteikiama garbė užkasti karčiąją mokslo šaknį, iš kurios išaugs saldūs mokslo vaisiai.

 
Skaityti toliau...
 
Valstybės dieną pagerbti Radviliškio krašto gyventojai
VDIškilmingą Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos minėjimą pradėjęs Baisogalos kultūros namų kolektyvas, vadovaujamas direktorės ir režisierės Vilijos Kaščionienės, į Radviliškio miesto kultūros centro salę susirinkusiems radviliškiečiams skyrė prasmingas eiles, kanklininkių trio ir liaudiškos muzikos kapelos atliekamus kūrinius.  


Skaityti toliau...
 
Tarptautinio plenero paroda Radviliškio mieste
LPUAntri metai trijuose bendradarbiaujančiuose miestuose: Gniezne (Lenkija), Radviliškyje (Lietuva) ir Umanėje (Ukraina) vyksta dailininkų ir fotografų pleneras „Miestas ir jo gyventojai švenčių ir poilsio metu“. Projekto organizatoriai – Gniezno kultūros centras (Lenkija), Umanės miesto savivaldybės kultūros ir turizmo skyrius (Ukraina), Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio miesto kultūros centras (Lietuva).
2012 metais dailininkų ir fotografų delegacijos viešėjo Gniezne, Radviliškyje ir Umanėje.
2012 m. liepos 5 – 12 dienomis Radviliškio mieste ir rajone vyko daug renginių, skirtų 5-osioms TAFISA sporto visiems žaidynėms ir Valstybės dienai paminėti, kurių akimirkas ir įamžino plenero dalyviai iš Gniezno (Lenkija) ir Umanės (Ukraina).

Skaityti toliau...
 
Ačiū
AčiūNuostabu tai, kad netradiciškai, bet labai prasmingai paminėjome Valstybės dieną. Dviračiais 140 km per dvi dienas pilkais Lietuvos keliais aplankėme dešimt praeityje buvusių garsių, o kai kuriuos iš jų ir šiandien didingų, Radviliškio  rajono dvarų. Pavieniui išsirengę (jeigu apskritai būtume išsirengę) – nebūtume sužinoję tiek, kiek šiame žygyje išgirdome iš Indrės Grigaliūnaitės, pačių dvarų šeimininkų, bendruomenių atstovų pasakojimų ar papildžiusiam faktais, lūkesčiais ir galimybėmis apie dvarų praeitį ir likimą mūsų žygio vedlio Vytauto Simelio.

Skaityti toliau...
 
Valstybės dieną žygeiviai įrodė, kaip stipriai myli Lietuvą!
DvaraiLiepos 6-ąją šventėme pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę - Valstybės dieną. Minėdami šią kiekvienam lietuviui svarbią dieną 54 entuziastingi, aktyvūs, patriotiški žygeiviai išvyko į žygi „Radviliškio rajono dvarų keliais“, kuriame aplankė net 10 Radviliškio rajono dvarų. Žygio organizatoriai – Radviliškio rajono jaunimo klubas „MIX“, Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyrius.

Skaityti toliau...
 
Šiemet Gedulo ir vilties dieną radviliškiečiai paminėjo neįprastai
14Birželio 14-tąją Radviliškio viešoji biblioteka ir Radviliškio turizmo informacijos centras pakvietė miestiečius ir miesto svečius į gyvosios atminties ir susikaupimo valandas „Vilties bėgiais“. Kartu  paminėta didžiausio masinio žmonių trėmimo iš Lietuvos kodiniu pavadinimu „Pavasaris“ 65 metų sukaktis.
Po ta proga Radviliškio bažnyčioje aukotų šv. Mišių dalyviai susirinko prie kompozicijos „Skausmo ir kančios kelias“. Čia renginio vedėjas aktorius Petras Venslovas visiems priminė istorinę tos dienos reikšmę, pristatė maršrutą „Radviliškio tremties stotelės“ ir pakvietė tylos minute pagerbti tremties kankinius. Prie Trijų kryžių uždegus atminimo žvakę, padėjus gėlių, privažiavo mašina, iš kurios iššoko... uniformuoti NKVD kariai.
Skaityti toliau...
 
Smagios Joninės kartu su grupe „Radviliukai“
JoninėsBirželio 21 dienos pavakarę į Radviliškio miesto kultūros centro mažąją salę susirinko Jonai ir Janinos, nusprendę, kad Jonines švęsti kartu smagiau. Atskubėjo ir jų draugai ne tik iš Radviliškio, bet ir iš aplinkinių miestų, miestelių ir kaimų.
Vakaras buvo ypatingas – kvepėjo žolynais, įėjimas į salę vedė pro bromą. Susirinkusiųjų laukė įvairios užduotys – puokščių komponavimas iš devynių žolynų, gražiausio Joninių vainikėlio pynimas, o taip pat siurprizai ir prizai – Janinos ir Jonai buvo pagerbti ypatingais medaliais bei foto sesija.


Skaityti toliau...
 
Respublikinėje šokių šventėje – ir Radviliškio šokėjai
MarijampolėBirželio 16 d. Marijampolėje vyko respublikinė šokių šventė „Sodauto“. Šokių šventėje dalyvavo  daugiau kaip 130 kolektyvų iš 34 Lietuvos savivaldybių. Šventę surengė Lietuvos liaudies kultūros centras ir Marijampolės savivaldybė.
Radviliškį atstovavo Radviliškio kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ ir Vaižganto progimnazijos jaunučių šokių kolektyvas, kuriuos paruošė vadovė Vida Gilienė.


Skaityti toliau...
 
Radviliškio mieste sprogo apdovanojimų „Bomba“
BombaBirželio pirmąją - tarptautinę vaikų gynimo dieną Radviliškio miesto jaunimas atšventė su trenksmu. Kultūros centro scenoje buvo pastatytas įvairiaspalvis miestas su ten gyvenančiais įdomiausiais, šmaikščiausiais ir pačiais veikliausiais miesto gyventojais. Kaip ir visuose miestuose, taip ir ten netrūko veiksmo. Išaušus nuostabiam pirmosios vasaros dienos rytui su žiūrovais miesto įvykius sekė visažinis miesto radijas.
Skaityti toliau...
 
Šventė visiems vaikams
VaikaiBirželio 1 d. 11 val. Radviliškio miesto kultūros centras pakvietė visus vaikus švęsti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Teatro būrelis ,,Išdykėliai“ (vadovė Daiva Sirutienė) pradėjo šventę teatralizuotu pasirodymu. Kurmis (Viktorija Srogytė) piešė paveikslą ir ieškojo spalvų. Vėliau mažoji renginio vedėja Pelytė (Justina Krikščiukaitė) pakvietė visus vaikus ir vaikų meno kolektyvus prie jūros.

Skaityti toliau...
 
Kapela „Radvija“ ir grupė „Šelmiai“ dalyvavo Pestovskio vandens festivalyje Lenkijoje
LenkijaGegužės 23–26 dienomis Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (vadovė Jūratė Stakvilevičienė) ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas), vadovaujami Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojos Irmos Krinickaitės, dalyvavo antrajame Pestovskio vandens festivalyje „Su istorija ant bangos“ Gniezno rajone (Lenkijos Respublika).

Skaityti toliau...
 
Per Sekmines susibūrė folkloro kolektyvai
FolkJau gražia tradicija tapo Sekmines švęsti Radviliškyje, poilsio ir pramogų parke, kur kasmet vyksta Europos kojinių mezgimo čempionatas ir folkloro ansamblių festivalis. Šiais metais prie šventėje vykusių varžytuvių prisijungė bendruomenės ir organizacijos.
Sekminių rytą Radviliškio miesto poilsio ir pramogų parke jautėsi smagus šurmulys, nes vyko intensyvus pasiruošimas Europos kojinių mezgimo čempionatui bei tarptautiniam folkloro festivaliui.
Skaityti toliau...
 
Gegužės 19 dieną Radviliškyje sumegztas Sekminių sambūris

Gegužės 19 dieną Radviliškyje sumegztas Sekminių sambūrisJau gražia tradicija tapo Sekmines švęsti Radviliškyje. Šiais metais į Radviliškio rajono jaunimo klubo „Mix“ ir Radviliškio miesto kultūros centro rengiamą kojinių mezgimo čempionatą atvyko 43 mezgėjai (iš jų keturi vyrai).

Skaityti toliau...
 
Linijinių šokių fiesta
LinijiniaiPenktą kartą Radviliškio miesto centre vykęs linijinių šokių festivalis „Prie Neužmirštuolės fontano“ sudomino nemažą būrį miestiečių bei sukvietė nemažai kolektyvų.


Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai bendravo muzikos kalba
gmdGegužės 18 dieną Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ iniciatyva radviliškiečiai ir miesto svečiai buvo pakviesti švęsti gatvės muzikos dienos. Tą dieną Radviliškis skambėjo nuo chorinės iki klubinės muzikos garsų. Geras oras ir muzikali atmosfera traukė praeivių žvilgsnius ir ausis. Visą dieną įvairiose miesto erdvėje muzikavo įvairaus žanro atlikėjai.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 226 - 250 iš 623