LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien462
mod_vvisit_counterVakar632
mod_vvisit_counterPer savaitę462
mod_vvisit_counterPer mėnesį12965
mod_vvisit_counterIš viso1314909
Renginiai
Pavasarinės šventės Radviliškyje
PavasarisŠeštadienį Radviliškyje praūžė renginių karuselė: apsilankyti ir įsigyti knygų ir šio bei to buičiai ar širdžiai kvietė „Mažoji knygų mugė“ ir „Pavasarinė mugė“, vaikus susibėgti paskatino „Vaikų Velykėlės“, o suaugusiems širdį paglostė respublikinis kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“.
„Mažoji knygų mugė“ į Radviliškio miesto kultūros centrą radviliškiečius pakvietė jau penktąjį kartą.Skaityti toliau...
 
Metai pagal K. Donelaitį
Metai2014-ieji paskelbti Kristijono Donelaičio metais, minint lietuvių grožinės literatūros pradininko, poemos „Metai“ autoriaus 300-ąsias gimimo metines. Jubiliejiniams metams paminėti suplanuota daugiau kaip 60 įvairių renginių Lietuvoje ir užsienyje. Vienas tokių renginių – „Metai pagal K. Donelaitį“ – surengtas Radviliškio miesto kultūros centre.

Skaityti toliau...
 
Teatro mylėtojus pradžiugino nauju spektakliu
KukutisRadviliškio kultūros centras ir miesto jaunimo klubas „Mix“ radviliškiečius pradžiugino teatrine premjera. Žiūrovams parodytas spektaklis pagal Marcelijaus Martinaičio „Kukučio balades“.

Skaityti toliau...
 
Atrankoje į 2014 metų Lietuvos dainų šventę dalyvavo Radviliškio kultūros centro kolektyvai
Atranka2014 metų liepos 2–6 dienomis Vilniuje bus surengta Lietuvos dainų šventė „Čia – mano namai“, kurioje dalyvaus daugiau nei 37 tūkstančiai dalyvių. Dainų šventė yra svarbiausias Lietuvos kultūros įvykis, apjungiantis įvairias kartas ir skirtingo amžiaus žmones, sustiprinantis šalies tapatybę bei garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje.
Liepos 5-ąją Vilniaus „Žalgirio“ stadione bus surengta Šokių diena „Sodauto“, kurios tikslas – susieti Dainų šventę su etniniais simboliais, kurie įprasmintų pasaulį, šeimą kaip valstybės pamatą, lietuvių tautos būtį, mūsų šalies dabartį apžvelgti per vienos lietuvių šeimos gyvenimo istoriją.


Skaityti toliau...
 
Kovo 11-oji Radviliškio mieste
Kovo 11Kovo 11 d. Radviliškio miestas minėjo kaip niekad iškiliai. Renginių ciklas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atgavimo dienos progai, prasidėjo Šv. Mišiomis Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje.
Vėliau visi buvo kviečiami į minėjimą ir koncertą Radviliškio miesto kultūros centre. Prie durų visus atėjusius sveikino ir atlapus trispalvėmis juostelėmis puošė „Jaunimo erdvės“ atstovai.


Skaityti toliau...
 
„Molinuko teatro“ šventė Radviliškyje
MolinukasKovo 7 d. Radviliškio miesto kultūros centre vyko regioninė Lietuvos lėlių teatrų šventė-konkursas „Molinuko teatras“.
Konkurse dalyvavo 8 lėlių teatrai iš visos Lietuvos. Patys mažiausi atvyko iš Šiaulių, tai - Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ lėlių teatras „Šmaikštuoliukai“, Šiaulių lopšelio-darželio „Dainelė“ lėlių teatras „Šypsenėlė“. Žiūrovus nustebino ir šeimos lėlių teatras iš Gruzdžių „Arba Kadabra“. Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinės mokyklos lėlių teatras „Pelėdžiukas“ žiūrovams pristatė šešėlių teatrą, kuris sujaudino iki širdies gelmių.
Skaityti toliau...
 
Riebios Užgavėnės Radviliškyje
UžgavėnėsKovo  4 d. Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke  vyko „Riebios Užgavėnės“.  Jaunimas iš Kudirkos, Gražinos, Jaunimo mokyklų, Lizdeikos  ir Vaižganto gimnazijų bei Vaižganto progimnazijos susirinko į persirengėlių eiseną, kuri prasidėjo nuo Radviliškio miesto kultūros centro.  Linksmai dainuodami, grodami akordeonu, sveikindami ir kviesdami prisijungti visus sutiktus pakeliui, stabtelėję pasveikinti ir palinkėti greičiau visiems atsisveikinti su žiema prie Radviliškio rajono savivaldybės pastato, lydimi Policijos ekipažų Užgavėnių persirengėliai nužygiavo į parką.
Skaityti toliau...
 
Žiemą vijo Kleboniškiuose
UžgavėnėsRadviliškiečiai Užgavėnes švęsti pradėjo sekmadienį, visus norinčius pakvietę į Kleboniškių kaimo muziejų, kuriame vyko nuožmi Lašininio ir Kanapinio kova už būvį.
Vyti žiemą iš kiemo, net iš kelių improvizuotų kiemelių, susirinkusius kvietė būrys čigonų, raganų, pirklių ir ubagų, velnių ir velniukių.
Vieni siūlė čia pat kepamų blynų paragauti, kiti – dūmu kvepiančių lašinukų, treti karštos arbatos. Ir visi – kuo daugiau, kuo sočiau, nes per Užgavėnes privalu prisivalgyti tiek, kad šonai į visas puses linguotų, o taukai per barzdą varvėtų.

Skaityti toliau...
 
Smagi pavasario pradžia
PatrepsėlisKovo 1 dieną Radviliškio kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ dalyvavo liaudiškų šokių festivalyje „Kaziūnės suktinis“, kuris vyko Kėdainiuose. Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus scenoje be radviliškiečių pasirodė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė „Siaustinis“, Panevėžio bendruomenių rūmų pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Sidabra“, Akademijos kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė „Ainiai“, Kėdainių kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“, Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus mišrus vokalinis-instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“.  


Skaityti toliau...
 
Kultūros centre lankėsi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Česlovas Juršėnas
DebataiVasario 28 dieną Radviliškio debatų klubas pakvietė miesto gyventojus į popietę – susitikimą su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru Česlovu  Juršėnu. Radviliškio miesto kultūros centre  gausiai susirinkę žmonės turėjo galimybę tiesiogiai pabendrauti su signataru,  užduoti jam klausimų, gyvai išvysti debatų klubo narių organizuotus debatus  tema „Ar Vasario  16-osios kartos puoselėtos vertybės skiriasi nuo Kovo 11-osios kartos vertybių?”


Skaityti toliau...
 
Tęsiasi atrankos į Dainų šventę „Čia – mano namai“
Atranka2014 m. liepos 2–6 d. Vilniuje vyks Dainų šventė „Čia – mano namai“. Dainas, šokius, pučiamųjų instrumentų orkestrų, kanklių muzikos, teatro programas, amatus pristatys per 37 tūkst. dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Simbolinė įžanga į Dainų šventę – birželio 28 d. Kaune vyksiantis renginys, skirtas šventės 90-mečiui paminėti.


Skaityti toliau...
 
Radviliškio rajono tautodailės darbų paroda
ParodaVasario 16 d. 14 val. vyko kasmetinės Radviliškio rajono tautodailės darbų parodos, skirtos paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, atidarymas. Parodą organizuoja Radviliškio miesto kultūros centras ir Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus Radviliškio filialas.

 
Skaityti toliau...
 
Vasario 16 - oji

Vasario 16 d.Vasario 16 d. – tai ypatinga diena, visai Lietuvai ir visiems lietuviams. Prieš 96 metus drąsių žmonių dėka, buvo pasirašyta Lietuvos nepriklausomybės akto deklaracija. Šią dieną Lietuvoje vyksta įvairūs renginiai ir minėjimai. Radviliškio miestas, taip pat švenčia.

Skaityti toliau...
 
Pasveikink Lietuvą!

Pasveikink Lietuvą!RADVILIŠKIO MIESTO KULTŪROS CENTRO AKCIJA „PASVEIKINK LIETUVĄ!“

Radviliškio miesto kultūros centras organizuoja akciją „Pasveikink Lietuvą!“. Šia akcija siekiama suteikti galimybę radviliškiečiams ir miesto svečiams, nepaisant jų amžiaus bei socialinės padėties, interaktyviai pasveikinti šalį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

Vasario 16 d. kiekvienas atvykęs į Radviliškio miesto kultūros centro organizuojamą iškilmingą minėjimą, tautodailės darbų parodos atidarymą, galės apsilankyti „Sveikinimo namelyje“ ir įamžinti savo sveikinimus bei linkėjimus Lietuvai.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje pagerbtos Sausio 13-osios aukos
13Radviliškyje, kaip ir prieš 23-ejus metus, liepsnojo laužai, skambėjo patriotinės dainos. Miesto gyventojai pagerbė Sausio 13-osios aukas.
Radviliškyje prie miesto Kultūros rūmų vėl liepsnojo atminimo laužai, skambėjo dainos, Lietuvą ir jos didvyrius šlovinančios eilės. Šiemet renginys vyko kukliau nei ankstesniais metais. Spaudžiant šaltukui, mažiau susirinko ir miestiečių.

Skaityti toliau...
 
Mažieji radviliškiečiai atsisveikino su eglute
EglutėRadviliškiečiai kalėdinių švenčių maratoną baigė pagrindinės miesto eglės girliandų užgesinimo švente.
Dar gerokai iki šventės pradžios Aušros aikštėje rinkosi vaikai. Daugelis iš jų atsinešė nupuoštas eglutes. Vieni atskubėjo kartu su draugais, kurie padėjo nešti eglutes, kiti – kartu su tėvais.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centras senuosius metus palydėjo jau tradicija tapusiais renginiasi
NMRadviliškio miesto kultūros centras, sveikindamas radviliškiečius ir miesto svečius su pačiomis didžiausiomis metų šventėmis, pakvietė apsilankyti jau tradicija tapusiuose renginiuose.


Skaityti toliau...
 
Saldumynai – mūsų šventėms
SaldaturgisNenori ar nemoki šventėms išsikepti skanumyno – ateik į saldaturgį. Taip į Radviliškio kultūros rūmus prieš šventes buvo viliojami lankytojai, kuriems buvo siūloma ne tik keptų saldumynų, bet ir sveikuoliško medaus, džiovintų vaisių, sveikatą gerinančių arbatų.


Skaityti toliau...
 
Skaistaturgis viliojo grožybėmis
SkaistaturgisŠeštadienį Radviliškio kultūros centre įsikūrę gražiadarbiai radviliškiečius pakvietė į adventinį papuošalų ir dovanų turgų – skaistaturgį, kuris sudomino gausų būrį lankytojų.
Tradiciniu Radviliškyje tapęs adventinis skaistaturgis jau ketvirtus metus prieš didžiąsias metų šventes radviliškiečius viliojo įsigyti rankų darbo gražumynų.

Skaityti toliau...
 
„Aidija“ dalyvavo Advento vakare Kutiškyje
AidijaĮ Kutiškių daugiafunkcį centrą susirinkę kaimo gyventojai prisiminė Advento tradicijas, patiekalus, klausėsi Advento laikotarpio dainų.
Tą pavakarę, nešini lauknešėliais, Kutiškių kaimo gyventojai rinkosi į daugiafunkcį centrą, kur vyko Advento popietė. Buvo padengti stalai, ant kurių puikavosi Advento laikotarpio valgiai.

Skaityti toliau...
 
Adventiniame šeškaturgyje – ir senbuvės, ir naujokės
ŠeškaturgisRaštuotomis pirštinėmis, šiltomis kojinėmis ir šaliais pirkėjus viliojo į pirmąjį adventinį turgų – šeškaturgį – Radviliškio kultūros centre susirinkusios mezgėjos. Šiemet tarp patyrusių ir tituluotų mezgėjų savo mezginių siūlė ir ne viena naujokė.
Pagrindinė adventinio turgaus – šeškaturgio – prekė ir šiemet, kaip ir anksčiau, buvo pirštinės ir kojinės. Užsukusius į turgų radviliškiečius daugiausia viliojo dailiais raštais išmarginti mezginiai.


Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 226 - 250 iš 653