LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien209
mod_vvisit_counterVakar631
mod_vvisit_counterPer savaitę1493
mod_vvisit_counterPer mėnesį8305
mod_vvisit_counterIš viso1268265
Renginiai
Žiemą vijo Kleboniškiuose
UžgavėnėsRadviliškiečiai Užgavėnes švęsti pradėjo sekmadienį, visus norinčius pakvietę į Kleboniškių kaimo muziejų, kuriame vyko nuožmi Lašininio ir Kanapinio kova už būvį.
Vyti žiemą iš kiemo, net iš kelių improvizuotų kiemelių, susirinkusius kvietė būrys čigonų, raganų, pirklių ir ubagų, velnių ir velniukių.
Vieni siūlė čia pat kepamų blynų paragauti, kiti – dūmu kvepiančių lašinukų, treti karštos arbatos. Ir visi – kuo daugiau, kuo sočiau, nes per Užgavėnes privalu prisivalgyti tiek, kad šonai į visas puses linguotų, o taukai per barzdą varvėtų.

Skaityti toliau...
 
Smagi pavasario pradžia
PatrepsėlisKovo 1 dieną Radviliškio kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ dalyvavo liaudiškų šokių festivalyje „Kaziūnės suktinis“, kuris vyko Kėdainiuose. Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus scenoje be radviliškiečių pasirodė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė „Siaustinis“, Panevėžio bendruomenių rūmų pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Sidabra“, Akademijos kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė „Ainiai“, Kėdainių kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“, Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus mišrus vokalinis-instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“.  


Skaityti toliau...
 
Kultūros centre lankėsi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Česlovas Juršėnas
DebataiVasario 28 dieną Radviliškio debatų klubas pakvietė miesto gyventojus į popietę – susitikimą su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru Česlovu  Juršėnu. Radviliškio miesto kultūros centre  gausiai susirinkę žmonės turėjo galimybę tiesiogiai pabendrauti su signataru,  užduoti jam klausimų, gyvai išvysti debatų klubo narių organizuotus debatus  tema „Ar Vasario  16-osios kartos puoselėtos vertybės skiriasi nuo Kovo 11-osios kartos vertybių?”


Skaityti toliau...
 
Tęsiasi atrankos į Dainų šventę „Čia – mano namai“
Atranka2014 m. liepos 2–6 d. Vilniuje vyks Dainų šventė „Čia – mano namai“. Dainas, šokius, pučiamųjų instrumentų orkestrų, kanklių muzikos, teatro programas, amatus pristatys per 37 tūkst. dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Simbolinė įžanga į Dainų šventę – birželio 28 d. Kaune vyksiantis renginys, skirtas šventės 90-mečiui paminėti.


Skaityti toliau...
 
Radviliškio rajono tautodailės darbų paroda
ParodaVasario 16 d. 14 val. vyko kasmetinės Radviliškio rajono tautodailės darbų parodos, skirtos paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, atidarymas. Parodą organizuoja Radviliškio miesto kultūros centras ir Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus Radviliškio filialas.

 
Skaityti toliau...
 
Vasario 16 - oji

Vasario 16 d.Vasario 16 d. – tai ypatinga diena, visai Lietuvai ir visiems lietuviams. Prieš 96 metus drąsių žmonių dėka, buvo pasirašyta Lietuvos nepriklausomybės akto deklaracija. Šią dieną Lietuvoje vyksta įvairūs renginiai ir minėjimai. Radviliškio miestas, taip pat švenčia.

Skaityti toliau...
 
Pasveikink Lietuvą!

Pasveikink Lietuvą!RADVILIŠKIO MIESTO KULTŪROS CENTRO AKCIJA „PASVEIKINK LIETUVĄ!“

Radviliškio miesto kultūros centras organizuoja akciją „Pasveikink Lietuvą!“. Šia akcija siekiama suteikti galimybę radviliškiečiams ir miesto svečiams, nepaisant jų amžiaus bei socialinės padėties, interaktyviai pasveikinti šalį Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

Vasario 16 d. kiekvienas atvykęs į Radviliškio miesto kultūros centro organizuojamą iškilmingą minėjimą, tautodailės darbų parodos atidarymą, galės apsilankyti „Sveikinimo namelyje“ ir įamžinti savo sveikinimus bei linkėjimus Lietuvai.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje pagerbtos Sausio 13-osios aukos
13Radviliškyje, kaip ir prieš 23-ejus metus, liepsnojo laužai, skambėjo patriotinės dainos. Miesto gyventojai pagerbė Sausio 13-osios aukas.
Radviliškyje prie miesto Kultūros rūmų vėl liepsnojo atminimo laužai, skambėjo dainos, Lietuvą ir jos didvyrius šlovinančios eilės. Šiemet renginys vyko kukliau nei ankstesniais metais. Spaudžiant šaltukui, mažiau susirinko ir miestiečių.

Skaityti toliau...
 
Mažieji radviliškiečiai atsisveikino su eglute
EglutėRadviliškiečiai kalėdinių švenčių maratoną baigė pagrindinės miesto eglės girliandų užgesinimo švente.
Dar gerokai iki šventės pradžios Aušros aikštėje rinkosi vaikai. Daugelis iš jų atsinešė nupuoštas eglutes. Vieni atskubėjo kartu su draugais, kurie padėjo nešti eglutes, kiti – kartu su tėvais.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centras senuosius metus palydėjo jau tradicija tapusiais renginiasi
NMRadviliškio miesto kultūros centras, sveikindamas radviliškiečius ir miesto svečius su pačiomis didžiausiomis metų šventėmis, pakvietė apsilankyti jau tradicija tapusiuose renginiuose.


Skaityti toliau...
 
Saldumynai – mūsų šventėms
SaldaturgisNenori ar nemoki šventėms išsikepti skanumyno – ateik į saldaturgį. Taip į Radviliškio kultūros rūmus prieš šventes buvo viliojami lankytojai, kuriems buvo siūloma ne tik keptų saldumynų, bet ir sveikuoliško medaus, džiovintų vaisių, sveikatą gerinančių arbatų.


Skaityti toliau...
 
Skaistaturgis viliojo grožybėmis
SkaistaturgisŠeštadienį Radviliškio kultūros centre įsikūrę gražiadarbiai radviliškiečius pakvietė į adventinį papuošalų ir dovanų turgų – skaistaturgį, kuris sudomino gausų būrį lankytojų.
Tradiciniu Radviliškyje tapęs adventinis skaistaturgis jau ketvirtus metus prieš didžiąsias metų šventes radviliškiečius viliojo įsigyti rankų darbo gražumynų.

Skaityti toliau...
 
„Aidija“ dalyvavo Advento vakare Kutiškyje
AidijaĮ Kutiškių daugiafunkcį centrą susirinkę kaimo gyventojai prisiminė Advento tradicijas, patiekalus, klausėsi Advento laikotarpio dainų.
Tą pavakarę, nešini lauknešėliais, Kutiškių kaimo gyventojai rinkosi į daugiafunkcį centrą, kur vyko Advento popietė. Buvo padengti stalai, ant kurių puikavosi Advento laikotarpio valgiai.

Skaityti toliau...
 
Adventiniame šeškaturgyje – ir senbuvės, ir naujokės
ŠeškaturgisRaštuotomis pirštinėmis, šiltomis kojinėmis ir šaliais pirkėjus viliojo į pirmąjį adventinį turgų – šeškaturgį – Radviliškio kultūros centre susirinkusios mezgėjos. Šiemet tarp patyrusių ir tituluotų mezgėjų savo mezginių siūlė ir ne viena naujokė.
Pagrindinė adventinio turgaus – šeškaturgio – prekė ir šiemet, kaip ir anksčiau, buvo pirštinės ir kojinės. Užsukusius į turgų radviliškiečius daugiausia viliojo dailiais raštais išmarginti mezginiai.


Skaityti toliau...
 
Apie artėjančias šventes primena įžiebta Radviliškio miesto eglė
EglėRadviliškio miestas jau pasirengęs sutikti nenumaldomai artėjančias šventes. Centrinėje miesto aikštėje sužibo pagrindinė miesto Kalėdų eglė.
Visus, susirinkusius į pagrindinės miesto Kalėdų eglutės įžiebimo šventę, pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys. Jis visiems artėjančių švenčių proga palinkėjo dovanų, geros nuotaikos, meilės, dalijimosi džiaugsmo ir dėmesio iš artimųjų.

Skaityti toliau...
 
Šventė bočiai ir neįgalieji
BočiaiRadviliškyje surengtoje nevyriausybinių organizacijų šventėje linksminosi rajono nevyriausybinių organizacijų meno kolektyvai, sulaukta ir svečių iš Žagarės.

Skaityti toliau...
 
Amatų dirbtuvių dalyviai susitiko lapams gelstant, išsiskyrė šaltukui spaudžiant
AmataiKaip ir kasmet, pradėjus gelsti rudeniniams lapams, Radviliškio kultūros centre trečius metus iš eilės duris atvėrė amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“. Čia radviliškiečiai ir rajono gyventojai mokėsi senovinių amatų. Nenumaldomai artėjant šventiniam laikotarpiui apie Kalėdines dovanas pradėjo galvoti amatų dirbtuvių dalyviai – kas puodynėlę žiedė, kas iš skiaučių puodkėlę siuvo,  kas dailią sagę iš odos darė ar šiltas vilnones pirštines numezgė. Visi amatų dirbtuvių dalyviai žiemos šventes pasiryžo sušildyti rankų darbo dovanomis.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ suko ratelį
KuršėnaiŠeštadienį, lapkričio 16 dieną, Radviliškio kultūros centro pagyvenusiųjų šokių grupė „Patrepsėlis“ , vadovaujama Vidos Gilienės, dalyvavo Šiaulių apskrities liaudiškų šokių konkurse- festivalyje „Suk, suk ratelį 2013“, vykusiame Kuršėnuose. Kartu su „Patrepsėliu“ į konkursą vyko ir Vaižganto pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai.


Skaityti toliau...
 
Kartu ir šalia jau 30 metų
30Šį savaitgalį tautinių ir kantri šokių grupė „Šelmiai“ pažymėjo savo veiklos 30-metį.  Kaip jau buvo nutaręs grupės  vadovas E. Verpetinskas, šia proga suorganizavęs tarptautinį šokių ir muzikos festivalį „Kartu ir šalia“, „<...>jei šokti – tai smagiai, jei smagu – iki ryto“.  Taip ir buvo. 
Festivalis truko 3 dienas ir vis kitoje erdvėje.

Skaityti toliau...
 
Vaiduoklių šventė
HelovinasJau  ne vienerius metus spalio paskutiniąją dieną Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, švenčiamas Helovinas, arba kitaip – Vaiduoklių šventė. Ne išimtis ir Radviliškio miestas.
Spalio 31 dieną Radviliškio miesto kultūros centras ir mažiems, ir dideliems šios šventės gerbėjams surengė nepakartojamų įspūdžių kupiną popietę.


Skaityti toliau...
 
Vargonai prabilo gražiausiais muzikos garsais
VargonaiPenktadienį ir šeštadienį, spalio 18 ir 19 dienomis pačiais gražiausiais muzikos garsais Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje nuaidėjo Tarptautinis vargonų muzikos festivalis.
Radviliškiečiams buvo skiriami net du koncertai. Penktadienio vakare koncertą dovanojo tikri vargonų muzikos grandai – Lietuvos muzikos ir teatro dėstytojai Renata Marcinkutė Lesieur, Gediminas Kviklys ir Jarūnė Barkauskaitė bei jaunas, perspektyvus vargonininkas iš Gniezno (Lenkija) Dawid Śleszyński.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 226 - 250 iš 646