LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien931
mod_vvisit_counterVakar910
mod_vvisit_counterPer savaitę6598
mod_vvisit_counterPer mėnesį19145
mod_vvisit_counterIš viso1369406
Renginiai
Dainų, muzikos ir šokių šventės Radviliškyje
LietuvaiGegužės 17 d. Radviliškio mieste šurmuliavo net trys šventės – Gatvės muzikos diena, linijinių šokių šventė „Prie Neužmirštuolės fontano“ bei chorinės muzikos šventė „Dainos Lietuvai“.
Tradicinė 7-oji gatvės muzikos diena šurmuliavo ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Radviliškyje. Gatvės muzikantai grojo centrinėje miesto aikštėje, o vakare visi nepatingėję šėlo diskotekoje miesto parke.

Skaityti toliau...
 
Šeimų šventė sukvietė aktyvias Radviliškio rajono šeimas
ŠeimosŠventėje susirinkusias šeimas pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys. Jis padėkojo šeimoms, dalyvaujančioms renginyje, už jų visuomeniškumą, už tinkamą vaikų auklėjimą, už saugumo jausmą, kurį suteikė šeima. „Šiandien stoviu čia didžiuodamasis Radviliškio kraštu. Tiek daug čia gražaus jaunimo, tik daug čia energingų, veiklių jų tėvų, tiek daug čia šviesių akių vyresnių žmonių. Visi jie – gražių, visuomeniškų, veiklių šeimų nariai. Jūs – šeimos institucijos visuomenėje ambasadoriai, tradicijų puoselėtojai, jaunosios kartos ugdytojai. Visuomet būkite žmogiškųjų vertybių perdavimo mokykla, būkite pavyzdys kitoms šeimoms. Branginkite ir saugokite savo sukurtą patį didžiausią turtą – šeimą“, – kalbėjo jis.


Skaityti toliau...
 
Pro memoria
DabulskisPavasarinio vėjo ir obelų žiedų nušviestu taku į amžinybę šių metų gegužės 13 dieną išėjo Radviliškio miesto kultūros centro cirko „Svajonė“ vadovas Antanas Dabulskis.
Skaityti toliau...
 
Gegužės 10 dieną Burbiškio dvare Radviliškio rajone vyko 14-oji Tulpių žydėjimo šventė
TulpėsBurbiškio dvaro sodyba jau keturioliktą kartą džiugino lankytojus žydinčių tulpių žiedais, gera nuotaika ir atnaujintais dvaro pastatais, įdomiomis dar nematytomis ekspozicijomis, pagražėjusiu parku ir romantiškais pasivaikščiojimų takais. Gegužės 10 d. čia vyko 14-oji Tulpių žydėjimo šventė.
Šventėje apsilankė ir susirinkusius pasveikino LR Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, LR Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, LR Seimo nariai V. Juozapaitis, A. Salamakinas, Z. Žvikienė, kiti garbūs svečiai, oficialios užsienio delegacijos iš Gruzijos, Lenkijos, Ukrainos, Prancūzijos, Latvijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Švedijos.

Skaityti toliau...
 
Europos dieną radviliškiečiai paminėjo tarptautiniame koncerte
EURadviliškiečiai Radviliškio miesto kultūros centre gegužės 9 dieną paminėjo Europos dieną. Čia vyko jau tradicija tapęs koncertas „Radviliškiečiams ir kitiems europiečiams“. Jame netrūko nei dainų, nei šokių, nei staigmenų.
Koncerte „Radviliškiečiams ir kitiems europiečiams“ grojo, dainavo ir šoko kolektyvai iš Radviliškio (Lietuvos), Nesvyžiaus (Baltarusijos), Gniezno (Lenkijos), apdovanoti parodos-konkurso „Gražiausia tulpė“ nugalėtojai, išrinkti europietiškiausi koncerto žiūrovai.

Skaityti toliau...
 
Fotografo Rimanto Petriko personalinė darbų paroda
PetrikasKartu su obelų žiedais į Radviliškio miesto kultūros centrą sugrįžo ir gamtos grožis. Radviliškietis Rimantas Petrikas pristatė personalinę fotografijų parodą „Gamtos kerai“.


Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas mamytėms
MamytėmsKaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, pražydus pirmiesiems žiedams, švenčiama pati gražiausia šventė – Motinos diena.
Radviliškio miesto kultūros centras šią gražią tradiciją puoselėja ir visas mamas pasveikino gegužės 1 d. 12 val.


Skaityti toliau...
 
Jaunųjų radviliškio krašto kūrėjų sėkmė
svBalandžio pabaigoje Panevėžio rajone Naujamiestyje vyko Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono atrankos turo uždarymas. Šiais metais į regioninį turą iš Radviliškio rajono buvo patekę keturių vaikų (Mindaugo Karaliaus, Sabinos Labinaitės, Gabijos Šukytės, Kornelijaus Norvaišos) darbai. Šiame ture I vietos diplomus iš Radviliškio atstovų pelnė Mindaugas Karalius ir Kornelijus Norvaiša.

Skaityti toliau...
 
Pavasarinės šventės Radviliškyje
PavasarisŠeštadienį Radviliškyje praūžė renginių karuselė: apsilankyti ir įsigyti knygų ir šio bei to buičiai ar širdžiai kvietė „Mažoji knygų mugė“ ir „Pavasarinė mugė“, vaikus susibėgti paskatino „Vaikų Velykėlės“, o suaugusiems širdį paglostė respublikinis kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“.
„Mažoji knygų mugė“ į Radviliškio miesto kultūros centrą radviliškiečius pakvietė jau penktąjį kartą.Skaityti toliau...
 
Metai pagal K. Donelaitį
Metai2014-ieji paskelbti Kristijono Donelaičio metais, minint lietuvių grožinės literatūros pradininko, poemos „Metai“ autoriaus 300-ąsias gimimo metines. Jubiliejiniams metams paminėti suplanuota daugiau kaip 60 įvairių renginių Lietuvoje ir užsienyje. Vienas tokių renginių – „Metai pagal K. Donelaitį“ – surengtas Radviliškio miesto kultūros centre.

Skaityti toliau...
 
Teatro mylėtojus pradžiugino nauju spektakliu
KukutisRadviliškio kultūros centras ir miesto jaunimo klubas „Mix“ radviliškiečius pradžiugino teatrine premjera. Žiūrovams parodytas spektaklis pagal Marcelijaus Martinaičio „Kukučio balades“.

Skaityti toliau...
 
Atrankoje į 2014 metų Lietuvos dainų šventę dalyvavo Radviliškio kultūros centro kolektyvai
Atranka2014 metų liepos 2–6 dienomis Vilniuje bus surengta Lietuvos dainų šventė „Čia – mano namai“, kurioje dalyvaus daugiau nei 37 tūkstančiai dalyvių. Dainų šventė yra svarbiausias Lietuvos kultūros įvykis, apjungiantis įvairias kartas ir skirtingo amžiaus žmones, sustiprinantis šalies tapatybę bei garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje.
Liepos 5-ąją Vilniaus „Žalgirio“ stadione bus surengta Šokių diena „Sodauto“, kurios tikslas – susieti Dainų šventę su etniniais simboliais, kurie įprasmintų pasaulį, šeimą kaip valstybės pamatą, lietuvių tautos būtį, mūsų šalies dabartį apžvelgti per vienos lietuvių šeimos gyvenimo istoriją.


Skaityti toliau...
 
Kovo 11-oji Radviliškio mieste
Kovo 11Kovo 11 d. Radviliškio miestas minėjo kaip niekad iškiliai. Renginių ciklas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atgavimo dienos progai, prasidėjo Šv. Mišiomis Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje.
Vėliau visi buvo kviečiami į minėjimą ir koncertą Radviliškio miesto kultūros centre. Prie durų visus atėjusius sveikino ir atlapus trispalvėmis juostelėmis puošė „Jaunimo erdvės“ atstovai.


Skaityti toliau...
 
„Molinuko teatro“ šventė Radviliškyje
MolinukasKovo 7 d. Radviliškio miesto kultūros centre vyko regioninė Lietuvos lėlių teatrų šventė-konkursas „Molinuko teatras“.
Konkurse dalyvavo 8 lėlių teatrai iš visos Lietuvos. Patys mažiausi atvyko iš Šiaulių, tai - Šiaulių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ lėlių teatras „Šmaikštuoliukai“, Šiaulių lopšelio-darželio „Dainelė“ lėlių teatras „Šypsenėlė“. Žiūrovus nustebino ir šeimos lėlių teatras iš Gruzdžių „Arba Kadabra“. Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinės mokyklos lėlių teatras „Pelėdžiukas“ žiūrovams pristatė šešėlių teatrą, kuris sujaudino iki širdies gelmių.
Skaityti toliau...
 
Riebios Užgavėnės Radviliškyje
UžgavėnėsKovo  4 d. Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke  vyko „Riebios Užgavėnės“.  Jaunimas iš Kudirkos, Gražinos, Jaunimo mokyklų, Lizdeikos  ir Vaižganto gimnazijų bei Vaižganto progimnazijos susirinko į persirengėlių eiseną, kuri prasidėjo nuo Radviliškio miesto kultūros centro.  Linksmai dainuodami, grodami akordeonu, sveikindami ir kviesdami prisijungti visus sutiktus pakeliui, stabtelėję pasveikinti ir palinkėti greičiau visiems atsisveikinti su žiema prie Radviliškio rajono savivaldybės pastato, lydimi Policijos ekipažų Užgavėnių persirengėliai nužygiavo į parką.
Skaityti toliau...
 
Žiemą vijo Kleboniškiuose
UžgavėnėsRadviliškiečiai Užgavėnes švęsti pradėjo sekmadienį, visus norinčius pakvietę į Kleboniškių kaimo muziejų, kuriame vyko nuožmi Lašininio ir Kanapinio kova už būvį.
Vyti žiemą iš kiemo, net iš kelių improvizuotų kiemelių, susirinkusius kvietė būrys čigonų, raganų, pirklių ir ubagų, velnių ir velniukių.
Vieni siūlė čia pat kepamų blynų paragauti, kiti – dūmu kvepiančių lašinukų, treti karštos arbatos. Ir visi – kuo daugiau, kuo sočiau, nes per Užgavėnes privalu prisivalgyti tiek, kad šonai į visas puses linguotų, o taukai per barzdą varvėtų.

Skaityti toliau...
 
Smagi pavasario pradžia
PatrepsėlisKovo 1 dieną Radviliškio kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ dalyvavo liaudiškų šokių festivalyje „Kaziūnės suktinis“, kuris vyko Kėdainiuose. Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus scenoje be radviliškiečių pasirodė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė „Siaustinis“, Panevėžio bendruomenių rūmų pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Sidabra“, Akademijos kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė „Ainiai“, Kėdainių kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“, Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus mišrus vokalinis-instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“.  


Skaityti toliau...
 
Kultūros centre lankėsi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Česlovas Juršėnas
DebataiVasario 28 dieną Radviliškio debatų klubas pakvietė miesto gyventojus į popietę – susitikimą su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru Česlovu  Juršėnu. Radviliškio miesto kultūros centre  gausiai susirinkę žmonės turėjo galimybę tiesiogiai pabendrauti su signataru,  užduoti jam klausimų, gyvai išvysti debatų klubo narių organizuotus debatus  tema „Ar Vasario  16-osios kartos puoselėtos vertybės skiriasi nuo Kovo 11-osios kartos vertybių?”


Skaityti toliau...
 
Tęsiasi atrankos į Dainų šventę „Čia – mano namai“
Atranka2014 m. liepos 2–6 d. Vilniuje vyks Dainų šventė „Čia – mano namai“. Dainas, šokius, pučiamųjų instrumentų orkestrų, kanklių muzikos, teatro programas, amatus pristatys per 37 tūkst. dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Simbolinė įžanga į Dainų šventę – birželio 28 d. Kaune vyksiantis renginys, skirtas šventės 90-mečiui paminėti.


Skaityti toliau...
 
Radviliškio rajono tautodailės darbų paroda
ParodaVasario 16 d. 14 val. vyko kasmetinės Radviliškio rajono tautodailės darbų parodos, skirtos paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, atidarymas. Parodą organizuoja Radviliškio miesto kultūros centras ir Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus Radviliškio filialas.

 
Skaityti toliau...
 
Vasario 16 - oji

Vasario 16 d.Vasario 16 d. – tai ypatinga diena, visai Lietuvai ir visiems lietuviams. Prieš 96 metus drąsių žmonių dėka, buvo pasirašyta Lietuvos nepriklausomybės akto deklaracija. Šią dieną Lietuvoje vyksta įvairūs renginiai ir minėjimai. Radviliškio miestas, taip pat švenčia.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 226 - 250 iš 661