LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
Lietuvos Respublikos Prezidentės inauguracijoje plazdėjo ir Radviliškio miesto vėliava
InauguracijaLiepos 12 dieną Vilniuje surengta antrajai kadencijai perrinktos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracija. Šventinė ceremonija pradėta iškilmingu Lietuvos Respublikos Seimo posėdžiu, kur vyko Prezidentės priesaikos ceremonija bei pasakyta Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracinė kalba. Pasibaigus priesaikos ceremonijai, Lietuvos Respublikos Prezidentė dalyvavo iškilmingose šventosiose Mišiose Vilniaus arkikatedroje bazilikoje. Po šv. Mišių Katedros aikštėje surengtas Lietuvos miestų ir miestelių vėliavų pasveikinimas bei eisena iki Simono Daukanto aikštės.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvai dainų šventėje „Čia mano namai“

Radviliškio  miesto kultūros centro kolektyvai jubiliejinėje dainų šventėje „Čia mano namai“Lietuvos dainų šventės išaukština žmogaus kūrybinę saviraišką, tautinės kultūros gyvybingumą, tėvynės meilę ir solidarumą. Suburia skirtingas kartas, padeda ugdyti etines, tautines vertybes. Šiais metais Lietuvos dainų šventė, sukviečianti drauge burtis netik Lietuvis žmones, bet ir lietuvius iš viso pasaulio šventė 90 m. jubiliejų.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygio dalyviai iškilmingai paminėjo Valstybės dieną

Dviračių žygio „Radviliškio rajono piliakalnių kelias“ dalyviai iškilmingai paminėjo Valstybės dienąLiepos 5 dieną nuo ankstaus ryto prie Radviliškio miesto kultūros centro būriavosi radviliškiečiai ir miesto svečiai. Susirinkę žmonės laukė dviračių žygio „Radviliškio rajono piliakalnių kelias“, organizuojamo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyriaus ir Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojų pastangomis, starto. Šiemet šis gražia Radviliškio krašto tradicija tapęs renginys, skirtas iškilmingai paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, sutraukė gausų būrį dalyvių iš visų Lietuvos kampelių.

Skaityti toliau...
 
Tautiška giesmė Radviliškyje

Tautiška giesme RadviliškyjeLiepos 6 – ąją, minint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną jau tradicija tapo 21.00 val. Lietuvos laiku giedoti Valstybės himną Lietuvoje ir visame pasaulyje kur yra lietuvių.
Radviliškio miesto kultūros centras prisideda prie šios gražios akcijos ir šiemet vėl sukvietė radviliškiečius ir miesto svečius kartu su viso pasaulio lietuviais giedoti tautišką giesmę.

Skaityti toliau...
 
Pėsčiųjų žygio „Vienybės keliu“ dalyviai kvietė švęsti Jonines kitaip!
JoninėsBirželio 23 dieną  Radviliškio miesto kultūros centras bei Viešoji įstaiga Kultūros ir meno klubas „Užbėgtukė“ radviliškiečius, miesto svečius sukvietė į žygį po Radviliškį ir jo apylinkes. Gausus būrys dalyvių ir smalsuolių susirinko prie senojo Radviliškio vėjo malūno. Vieni, susibūrę į komandas, rinkosi išbandyti savo jėgas žygyje ir rungtyse, kiti – iškilmingai paminėti istorinių protėvių žygdarbių, kovojant dėl Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės, treti – paparčio žiedo ieškoti ir draugų palaikyti, bet visus vienijo pakili nuotaika, ryžtas ir vienybė.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centras sukvietė vaikus į stovyklą „Kibirkštis“
Kibirkštis2014 m. birželio 10 – 12 d. vyko Radviliškio miesto kultūros centro vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“, kurioje nemokamai dalyvavo 32 jaunuoliai iš Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro, Radviliškio rajono švietimo bei ugdymo įstaigų. Stovyklos programą sudarė meninis, kūrybinis vaikų lavinimas, liaudies amatų mokymas, supažindinimas su lietuviškais papročiais, su Lietuvos laisvės kovų, mūsų šalies ginkluotųjų pajėgų, NATO aljanso istorija. Stovyklautojai galėjo ne tik stebėti kaip Radviliškio rajono tautodailininkų rankose gimsta unikalūs tautodailės dirbiniai, kaip kuriamas šokis ar spektaklis, kaip šauniai karinėse pratybose rikiuojasi Lietuvos kariuomenės kariai, bet ir patys mokėsi kurti, įgijo naujų žinių, atskleidė savo turimus meninius talentus, ugdė pilietiškumą.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ Telšiuose
PatrepsėlisBirželio 8 dieną Radviliškio Kultūros centro pagyvenusių žmonių tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ ir Vaižganto progimnazijos jaunučių tautinių šokių kolektyvas „Vaižgantukai“  anksti ryte išvyko į Telšius. Abu kolektyvai dalyvavo Žemaitijos sostinės šventėje „Žydintis šeimos medis“.  Keturias dienas mieste prie Masčio ežero šurmuliavo, skambėjo, dainavo ir šoko žemaičiai ir svečiai iš visos Lietuvos ir užsienio.  „Patrepsėlis“ ir „Vaižgantukai“ atvyko į senjorų dieną. Mus labai šiltai pasitiko ir priėmė Telšių pagyvenusių žmonių kolektyvas „Džiugas“.


Skaityti toliau...
 
Sekminių šventė Radviliškyje
SekminėsJau gražia tradicija tapo Sekmines švęsti Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke. Kasmet šiame parke vyksta Kojinių mezgimo čempionatas „Mezgame Sekminių sambarį“ bei folkloro šventė „Ganiau palšus jautelius“.
Sekminių rytą Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke jautėsi smagus šurmulys, nes vyko intensyvus pasiruošimas čempionatui bei folkloro šventei. Rinkosi prekybininkai,  amatininkai, mezgėjos, žiūrovai.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio parke sveikino ir vaikus, ir tėčius
VaikaiBirželio 1-oji, minima kaip Tarptautinė vaikų gynimo diena, šiais metais sutapo ir su pirmu birželio sekmadieniu – Tėvo diena. Ta proga Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke Radviliškio miesto kultūros centras sveikino vaikus ir tėvelius.
Šventė prasidėjo nuo mamų turgelio, kurio tikslas parduoti, mainyti ar dovanoti savo vaikučių išaugtus rūbelius ar nebenaudojamus žaisliukus.
Su dviguba švente susirinkusius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys.


Skaityti toliau...
 
Minaičiuose pagerbtas partizanų atminimas, švęsta kariuomenės ir visuomenės diena
MinaičiaiMėnaičiuose, Miknių-Petrėčių sodyboje, susirinkę LR Seimo nariai, Krašto apsaugos ministerijos, Lietvos kariuomenės Lietuvos rezistencijos ir genocido centro, Radviliškio rajono savivaldybės vadovai, kariuomenės atstovai, partizanai, jų artimieji, mokiniai, svečiai šventė Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną. Šioje istorinėje vietoje 1949 metų vasario 16 d. buvo pasirašyta Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio deklaracija dėl Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo. Šventėje taip pat dalyvavo Deklaracijos signatarų artimieji.

Skaityti toliau...
 
Dainų, muzikos ir šokių šventės Radviliškyje
LietuvaiGegužės 17 d. Radviliškio mieste šurmuliavo net trys šventės – Gatvės muzikos diena, linijinių šokių šventė „Prie Neužmirštuolės fontano“ bei chorinės muzikos šventė „Dainos Lietuvai“.
Tradicinė 7-oji gatvės muzikos diena šurmuliavo ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Radviliškyje. Gatvės muzikantai grojo centrinėje miesto aikštėje, o vakare visi nepatingėję šėlo diskotekoje miesto parke.

Skaityti toliau...
 
Šeimų šventė sukvietė aktyvias Radviliškio rajono šeimas
ŠeimosŠventėje susirinkusias šeimas pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys. Jis padėkojo šeimoms, dalyvaujančioms renginyje, už jų visuomeniškumą, už tinkamą vaikų auklėjimą, už saugumo jausmą, kurį suteikė šeima. „Šiandien stoviu čia didžiuodamasis Radviliškio kraštu. Tiek daug čia gražaus jaunimo, tik daug čia energingų, veiklių jų tėvų, tiek daug čia šviesių akių vyresnių žmonių. Visi jie – gražių, visuomeniškų, veiklių šeimų nariai. Jūs – šeimos institucijos visuomenėje ambasadoriai, tradicijų puoselėtojai, jaunosios kartos ugdytojai. Visuomet būkite žmogiškųjų vertybių perdavimo mokykla, būkite pavyzdys kitoms šeimoms. Branginkite ir saugokite savo sukurtą patį didžiausią turtą – šeimą“, – kalbėjo jis.


Skaityti toliau...
 
Pro memoria
DabulskisPavasarinio vėjo ir obelų žiedų nušviestu taku į amžinybę šių metų gegužės 13 dieną išėjo Radviliškio miesto kultūros centro cirko „Svajonė“ vadovas Antanas Dabulskis.
Skaityti toliau...
 
Gegužės 10 dieną Burbiškio dvare Radviliškio rajone vyko 14-oji Tulpių žydėjimo šventė
TulpėsBurbiškio dvaro sodyba jau keturioliktą kartą džiugino lankytojus žydinčių tulpių žiedais, gera nuotaika ir atnaujintais dvaro pastatais, įdomiomis dar nematytomis ekspozicijomis, pagražėjusiu parku ir romantiškais pasivaikščiojimų takais. Gegužės 10 d. čia vyko 14-oji Tulpių žydėjimo šventė.
Šventėje apsilankė ir susirinkusius pasveikino LR Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, LR Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, LR Seimo nariai V. Juozapaitis, A. Salamakinas, Z. Žvikienė, kiti garbūs svečiai, oficialios užsienio delegacijos iš Gruzijos, Lenkijos, Ukrainos, Prancūzijos, Latvijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Švedijos.

Skaityti toliau...
 
Europos dieną radviliškiečiai paminėjo tarptautiniame koncerte
EURadviliškiečiai Radviliškio miesto kultūros centre gegužės 9 dieną paminėjo Europos dieną. Čia vyko jau tradicija tapęs koncertas „Radviliškiečiams ir kitiems europiečiams“. Jame netrūko nei dainų, nei šokių, nei staigmenų.
Koncerte „Radviliškiečiams ir kitiems europiečiams“ grojo, dainavo ir šoko kolektyvai iš Radviliškio (Lietuvos), Nesvyžiaus (Baltarusijos), Gniezno (Lenkijos), apdovanoti parodos-konkurso „Gražiausia tulpė“ nugalėtojai, išrinkti europietiškiausi koncerto žiūrovai.

Skaityti toliau...
 
Fotografo Rimanto Petriko personalinė darbų paroda
PetrikasKartu su obelų žiedais į Radviliškio miesto kultūros centrą sugrįžo ir gamtos grožis. Radviliškietis Rimantas Petrikas pristatė personalinę fotografijų parodą „Gamtos kerai“.


Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas mamytėms
MamytėmsKaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, pražydus pirmiesiems žiedams, švenčiama pati gražiausia šventė – Motinos diena.
Radviliškio miesto kultūros centras šią gražią tradiciją puoselėja ir visas mamas pasveikino gegužės 1 d. 12 val.


Skaityti toliau...
 
Jaunųjų radviliškio krašto kūrėjų sėkmė
svBalandžio pabaigoje Panevėžio rajone Naujamiestyje vyko Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono atrankos turo uždarymas. Šiais metais į regioninį turą iš Radviliškio rajono buvo patekę keturių vaikų (Mindaugo Karaliaus, Sabinos Labinaitės, Gabijos Šukytės, Kornelijaus Norvaišos) darbai. Šiame ture I vietos diplomus iš Radviliškio atstovų pelnė Mindaugas Karalius ir Kornelijus Norvaiša.

Skaityti toliau...
 
Pavasarinės šventės Radviliškyje
PavasarisŠeštadienį Radviliškyje praūžė renginių karuselė: apsilankyti ir įsigyti knygų ir šio bei to buičiai ar širdžiai kvietė „Mažoji knygų mugė“ ir „Pavasarinė mugė“, vaikus susibėgti paskatino „Vaikų Velykėlės“, o suaugusiems širdį paglostė respublikinis kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“.
„Mažoji knygų mugė“ į Radviliškio miesto kultūros centrą radviliškiečius pakvietė jau penktąjį kartą.Skaityti toliau...
 
Metai pagal K. Donelaitį
Metai2014-ieji paskelbti Kristijono Donelaičio metais, minint lietuvių grožinės literatūros pradininko, poemos „Metai“ autoriaus 300-ąsias gimimo metines. Jubiliejiniams metams paminėti suplanuota daugiau kaip 60 įvairių renginių Lietuvoje ir užsienyje. Vienas tokių renginių – „Metai pagal K. Donelaitį“ – surengtas Radviliškio miesto kultūros centre.

Skaityti toliau...
 
Teatro mylėtojus pradžiugino nauju spektakliu
KukutisRadviliškio kultūros centras ir miesto jaunimo klubas „Mix“ radviliškiečius pradžiugino teatrine premjera. Žiūrovams parodytas spektaklis pagal Marcelijaus Martinaičio „Kukučio balades“.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 226 - 250 iš 671