LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien750
mod_vvisit_counterVakar642
mod_vvisit_counterPer savaitę2235
mod_vvisit_counterPer mėnesį16836
mod_vvisit_counterIš viso1187174
Renginiai
Amatų dirbtuvių dalyviai susitiko lapams gelstant, išsiskyrė šaltukui spaudžiant
AmataiKaip ir kasmet, pradėjus gelsti rudeniniams lapams, Radviliškio kultūros centre trečius metus iš eilės duris atvėrė amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“. Čia radviliškiečiai ir rajono gyventojai mokėsi senovinių amatų. Nenumaldomai artėjant šventiniam laikotarpiui apie Kalėdines dovanas pradėjo galvoti amatų dirbtuvių dalyviai – kas puodynėlę žiedė, kas iš skiaučių puodkėlę siuvo,  kas dailią sagę iš odos darė ar šiltas vilnones pirštines numezgė. Visi amatų dirbtuvių dalyviai žiemos šventes pasiryžo sušildyti rankų darbo dovanomis.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ suko ratelį
KuršėnaiŠeštadienį, lapkričio 16 dieną, Radviliškio kultūros centro pagyvenusiųjų šokių grupė „Patrepsėlis“ , vadovaujama Vidos Gilienės, dalyvavo Šiaulių apskrities liaudiškų šokių konkurse- festivalyje „Suk, suk ratelį 2013“, vykusiame Kuršėnuose. Kartu su „Patrepsėliu“ į konkursą vyko ir Vaižganto pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai.


Skaityti toliau...
 
Kartu ir šalia jau 30 metų
30Šį savaitgalį tautinių ir kantri šokių grupė „Šelmiai“ pažymėjo savo veiklos 30-metį.  Kaip jau buvo nutaręs grupės  vadovas E. Verpetinskas, šia proga suorganizavęs tarptautinį šokių ir muzikos festivalį „Kartu ir šalia“, „<...>jei šokti – tai smagiai, jei smagu – iki ryto“.  Taip ir buvo. 
Festivalis truko 3 dienas ir vis kitoje erdvėje.

Skaityti toliau...
 
Vaiduoklių šventė
HelovinasJau  ne vienerius metus spalio paskutiniąją dieną Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, švenčiamas Helovinas, arba kitaip – Vaiduoklių šventė. Ne išimtis ir Radviliškio miestas.
Spalio 31 dieną Radviliškio miesto kultūros centras ir mažiems, ir dideliems šios šventės gerbėjams surengė nepakartojamų įspūdžių kupiną popietę.


Skaityti toliau...
 
Vargonai prabilo gražiausiais muzikos garsais
VargonaiPenktadienį ir šeštadienį, spalio 18 ir 19 dienomis pačiais gražiausiais muzikos garsais Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje nuaidėjo Tarptautinis vargonų muzikos festivalis.
Radviliškiečiams buvo skiriami net du koncertai. Penktadienio vakare koncertą dovanojo tikri vargonų muzikos grandai – Lietuvos muzikos ir teatro dėstytojai Renata Marcinkutė Lesieur, Gediminas Kviklys ir Jarūnė Barkauskaitė bei jaunas, perspektyvus vargonininkas iš Gniezno (Lenkija) Dawid Śleszyński.
Skaityti toliau...
 
„Para lėliniai pasauliai“ Radviliškyje
JankauskasSpalio 16 d. vakare, Radviliškio miesto kultūros centre šurmuliavo meno mylėtojai ir smalsuoliai.
Menininkas Saulius Jankauskas pristatė savo tapybos parodą „Para lėliniai pasauliai“.
Parodos atidarymą pradėjo Radviliškio rajono jaunimo klubas MIX. Klubo nariai pristatė meninę kompoziciją pagal Marcelijaus Martinaičio kūrybą „Kukučio baladės“. Jauniesiems miksiečiams talkino ir ritmą mušė Kernius Petraitis.


Skaityti toliau...
 
Žygeiviai keliavo pergalių ir kovų keliais
ŽygisNaktį iš šeštadienio į sekmadienį daugiau kaip pusė tūkstančio žygeivių dalyvavo Radviliškio rajone surengtame naktiniame žygyje „Pergalių ir kovų keliais“. Kartu su lietuviais tamsoje istorinį 1919 m. Lietuvos karių savanorių (operacijos Radviliškis–Šiauliai metu) įveiktą apytiksliai 50 kilometrų distanciją pėsčiomis šiemet kartojo ir svečiai iš Belgijos, Ispanijos, Šveicarijos.


Skaityti toliau...
 
Į nemokamą istorijos pamoką kvietė filmo „1410. Žinomas nežinomas Žalgiris“ autorius
ŽalgirisRadviliškio miesto kultūros centre Radviliškio rajono švietimo įstaigų mokiniai ir vyresni radviliškiečiai turėjo galimybę nemokamai pamatyti filmą „1410. Žinomas nežinomas Žalgiris“. Susitikime su žiūrovais dalyvavęs filmo autorius Aleksandras Matonis įdomiai ir intriguojančiai kalbėjo apie filmo kūrimo procesą, pristatė filmo esmę ir uždavė kelis klausimus apie Žalgirio mūšį, į kuriuos žiūrovai, įsigilinę į filmą, turėjo rasti atsakymą.


Skaityti toliau...
 
Europos Parlamentas laukia jaunųjų radviliškiečių
MinaičiaiSpalio 7 d. Minaičiuose vyko vienos dienos kultūrinis – edukacinis „subruzdimas“ Lietuvos laisvės kovotojų – partizanų tema. Renginių ciklo „Lietuvos laisvės kovų istorijos keliais jaunomis jėgomis, lūpomis ir širdimis“ tikslas - atkreipti visuomenės, mokyklų bendruomenių dėmesį į neseną partizaninę istoriją bei Lietuvos kariuomenės nuopelnus laisvės kovose. Minaičiai – svarbi istorinė vieta. Čia įvyko visos Lietuvos partizanų vadų suvažiavimas, buvo įkurtas Lietuvos laisvės kovos sąjūdis, sudaryta vyriausioji partizanų vadovybė, paskelbta politinė 1949 m. Vasario 16-osios deklaracija.


Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai kartu su latviais paminėjo Baltų vienybės dieną
BaltaiLietuva ir Latvija - dvi mažos šalys, du panašūs likimai, dvi paskutinės Baltų tautos, savo unikaliomis kalbomis visame pasaulyje dažnai suvokiamos kaip ,,vienis“.  Baltų vienybės diena -  puiki proga prisiminti iš kur mes - Lietuviai, Latviai, esame kilę, pamąstyti, kur slypi mūsų kultūros ištakos, papročių šaknys, kas mus visus vienija ir kas skiria. Galime pasidžiaugti, kad Baltų vienybės dieną Radviliškyje latvių ir lietuvių tautos buvo taip arti viena kitos. Būtent tądien Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke buvo atidarytas Latvių kultūros centras.
Projektas – ,,Radviliškio - Bauskės rajonų tarpkultūrinio bendradarbiavimo plėtra“ – akivaizdus įrodymas, kad istoriją galima sujungti su dabartimi. Projekto metu Bauskės rajone, Vecsaulės gyvenvietėje, buvo pastatytas ir atidarytas Lietuvių kultūros centras.Skaityti toliau...
 
„Aidija“ pasirodė Baltų vienybės dienos koncerte Šiauliuose
BaltaiŠiaulių miesto 777-ojo gimtadienio šeštoji diena (šeštadienis) buvo skirta Baltų dienos paminėjimui. Baltų vienybės dienos atidarymo koncerte su gera nuotaika pasirodė Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“
Prie P. Višinskio paminklo veikė improvizuotas baltų miestelis: ten visą dieną buvo demonstruojami latvių ir lietuvių amatai, skambėjo muzika, buvo šokama, dainuojama, žaidžiama, dalyvaujama konkursuose.
Skaityti toliau...
 
Aukštaitijos regiono dainų šventė
PatrepsėlisAnkstyvą rugsėjo 8 dienos rytą Radviliškio kultūros centre rinkosi pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“.  Po vasaros atostogų juos surinko vadovė Vida Gilienė ir pakvietė dalyvauti Aukštaitijos regiono dainų šventėje, vyksiančioje Panevėžyje.   Kylanti saulutė žadėjo gražią dieną, o tai buvo labai svarbu, nes koncertas „Skambėk, mana Aukštaitija“  turėjo vykti  pagrindinėje Panevėžio miesto aikštėje.  


Skaityti toliau...
 
Pas mus apsigyveno vasara
ParodaRugpjūčio 30 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė foto klubo asociacijos „Foto – Šiauliai“ fotografijų paroda „Čia gyvena vasara“.
Parodos autoriai suteikė radviliškiečiams galimybę dar visą rugsėjo mėnesį pasidžiaugti vasaros akimirkomis.
Paroda veiks nuo rugpjūčio 30 d. iki rugsėjo 30 d. Radviliškio miesto kultūros centro I a. fojė.


Skaityti toliau...
 
Atgal į mokyklą!
VasaraPaskutinę vasaros dieną Radviliškio miesto kultūros centras pakvietė visus  mažus ir didelius atsisveikinti su vasara ir pasitikti naujus mokslo metus „Vasaros palydų šventėje“. Šioje šventėje netrūko pramogų ir siurprizų, bet apie viską nuo pradžių.
Šventės vedėjai, Radviliškio miesto kultūros centro vaikų teatro būrelio „Išdykėliai“ (vadovė Daiva Sirutienė) nariai Dovydas Paškauskas ir Justina Krikščiukaitė renginį pradėjo daina.
Šventėje apsilankė svečiai iš savivaldybės – rajono vicemeras Kazimieras Augulis bei savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Eglė Ivanauskytė. Vicemerui teko labai svarbi ir atsakinga užduotis. Renginio vedėjai paskelbė, kad vicemerui suteikiama garbė užkasti karčiąją mokslo šaknį, iš kurios išaugs saldūs mokslo vaisiai.

 
Skaityti toliau...
 
Valstybės dieną pagerbti Radviliškio krašto gyventojai
VDIškilmingą Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos minėjimą pradėjęs Baisogalos kultūros namų kolektyvas, vadovaujamas direktorės ir režisierės Vilijos Kaščionienės, į Radviliškio miesto kultūros centro salę susirinkusiems radviliškiečiams skyrė prasmingas eiles, kanklininkių trio ir liaudiškos muzikos kapelos atliekamus kūrinius.  


Skaityti toliau...
 
Tarptautinio plenero paroda Radviliškio mieste
LPUAntri metai trijuose bendradarbiaujančiuose miestuose: Gniezne (Lenkija), Radviliškyje (Lietuva) ir Umanėje (Ukraina) vyksta dailininkų ir fotografų pleneras „Miestas ir jo gyventojai švenčių ir poilsio metu“. Projekto organizatoriai – Gniezno kultūros centras (Lenkija), Umanės miesto savivaldybės kultūros ir turizmo skyrius (Ukraina), Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio miesto kultūros centras (Lietuva).
2012 metais dailininkų ir fotografų delegacijos viešėjo Gniezne, Radviliškyje ir Umanėje.
2012 m. liepos 5 – 12 dienomis Radviliškio mieste ir rajone vyko daug renginių, skirtų 5-osioms TAFISA sporto visiems žaidynėms ir Valstybės dienai paminėti, kurių akimirkas ir įamžino plenero dalyviai iš Gniezno (Lenkija) ir Umanės (Ukraina).

Skaityti toliau...
 
Ačiū
AčiūNuostabu tai, kad netradiciškai, bet labai prasmingai paminėjome Valstybės dieną. Dviračiais 140 km per dvi dienas pilkais Lietuvos keliais aplankėme dešimt praeityje buvusių garsių, o kai kuriuos iš jų ir šiandien didingų, Radviliškio  rajono dvarų. Pavieniui išsirengę (jeigu apskritai būtume išsirengę) – nebūtume sužinoję tiek, kiek šiame žygyje išgirdome iš Indrės Grigaliūnaitės, pačių dvarų šeimininkų, bendruomenių atstovų pasakojimų ar papildžiusiam faktais, lūkesčiais ir galimybėmis apie dvarų praeitį ir likimą mūsų žygio vedlio Vytauto Simelio.

Skaityti toliau...
 
Valstybės dieną žygeiviai įrodė, kaip stipriai myli Lietuvą!
DvaraiLiepos 6-ąją šventėme pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę - Valstybės dieną. Minėdami šią kiekvienam lietuviui svarbią dieną 54 entuziastingi, aktyvūs, patriotiški žygeiviai išvyko į žygi „Radviliškio rajono dvarų keliais“, kuriame aplankė net 10 Radviliškio rajono dvarų. Žygio organizatoriai – Radviliškio rajono jaunimo klubas „MIX“, Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyrius.

Skaityti toliau...
 
Šiemet Gedulo ir vilties dieną radviliškiečiai paminėjo neįprastai
14Birželio 14-tąją Radviliškio viešoji biblioteka ir Radviliškio turizmo informacijos centras pakvietė miestiečius ir miesto svečius į gyvosios atminties ir susikaupimo valandas „Vilties bėgiais“. Kartu  paminėta didžiausio masinio žmonių trėmimo iš Lietuvos kodiniu pavadinimu „Pavasaris“ 65 metų sukaktis.
Po ta proga Radviliškio bažnyčioje aukotų šv. Mišių dalyviai susirinko prie kompozicijos „Skausmo ir kančios kelias“. Čia renginio vedėjas aktorius Petras Venslovas visiems priminė istorinę tos dienos reikšmę, pristatė maršrutą „Radviliškio tremties stotelės“ ir pakvietė tylos minute pagerbti tremties kankinius. Prie Trijų kryžių uždegus atminimo žvakę, padėjus gėlių, privažiavo mašina, iš kurios iššoko... uniformuoti NKVD kariai.
Skaityti toliau...
 
Smagios Joninės kartu su grupe „Radviliukai“
JoninėsBirželio 21 dienos pavakarę į Radviliškio miesto kultūros centro mažąją salę susirinko Jonai ir Janinos, nusprendę, kad Jonines švęsti kartu smagiau. Atskubėjo ir jų draugai ne tik iš Radviliškio, bet ir iš aplinkinių miestų, miestelių ir kaimų.
Vakaras buvo ypatingas – kvepėjo žolynais, įėjimas į salę vedė pro bromą. Susirinkusiųjų laukė įvairios užduotys – puokščių komponavimas iš devynių žolynų, gražiausio Joninių vainikėlio pynimas, o taip pat siurprizai ir prizai – Janinos ir Jonai buvo pagerbti ypatingais medaliais bei foto sesija.


Skaityti toliau...
 
Respublikinėje šokių šventėje – ir Radviliškio šokėjai
MarijampolėBirželio 16 d. Marijampolėje vyko respublikinė šokių šventė „Sodauto“. Šokių šventėje dalyvavo  daugiau kaip 130 kolektyvų iš 34 Lietuvos savivaldybių. Šventę surengė Lietuvos liaudies kultūros centras ir Marijampolės savivaldybė.
Radviliškį atstovavo Radviliškio kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ ir Vaižganto progimnazijos jaunučių šokių kolektyvas, kuriuos paruošė vadovė Vida Gilienė.


Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 226 - 250 iš 630