LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien929
mod_vvisit_counterVakar910
mod_vvisit_counterPer savaitę6596
mod_vvisit_counterPer mėnesį19143
mod_vvisit_counterIš viso1369404
Renginiai
Atvirų durų diena Radviliškio miesto kultūros centre

Pirmą kartą, Radviliškio miesto kultūros centre įvyko atvirų durų dienos renginys. Renginio metu vyko kolektyvų prisistatymas, naujų narių priėmimas ir sezono atidarymas.

Miesto gyventojai turėjo galimybę iš arčiau pažvelgti į kolektyvų gyvenimą, susipažinti su vadovais ir taip pat tapti naujais kolektyvų nariais.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto 450 jubiliejinių metų užbaigimo šventė

Radviliškio miestas, šiemet mini ypatingą sukaktį - 450 metų. Jubiliejaus proga mieste vyko daugybę renginių parodos, koncertai, tėviškėnų sambūris, miesto šventė truko net tris dienas.
Jubiliejinių miesto metų užbaigimas sutapo su Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios tituliniais atlaidais. Šia išskirtine proga Šv. Mišias aukojo Šiaulių vyskupas Jo Ekselecija Eugenijus Bartulis.

Skaityti toliau...
 
Rugsėjo pirmosios šventė Radviliškyje

Pirmieji pageltę lapai ir lengvas lietus, praneša mums, kad jau baigėsi vasara. Prasideda kitas etapas. Atėjo ruduo. Rugsėjo pirmoji, tai ne tik pirma rudens diena, bet ir naujų mokslo metų pradžia.

Skaityti toliau...
 
Plenero „Baliui Buračui atminti“ uždarymas

Visą savaitę burzgę pjūklai, kalę kaltai ir smagus šurmulys nutilo. Ąžuolo rąstai pavirto skulptūromis, kurios dar ilgai primins apie kraštotyrininką Balį Buračą, jo 120-ąjį jubiliejų ir nuopelnus Lietuvai. Kęstutis Benedikas sukūrė skulptūrą „Įkvėpta melodijos“. Jos temą iš dalies padiktavo numatyta skulptūros vieta – prie Radviliškio muzikos mokyklos, ir tai, kad Balio Buračo nuotraukose dažnai galima išvysti dainininkus, muzikantus, šventes, muzikos instrumentus.

Skaityti toliau...
 
Medžio drožėjų ir kalvių plenero akimirkos

Skaityti toliau...
 
Europos žmonių festivalis

Per 50 šokėjų, dainininkų, muzikantų, sportininkų garsino Radviliškį Europoje. Šį kartą Prancūzijoje, La Chataigneraie miestelyje mūsų šalies kultūrinę programą pristatė Radviliškio miesto kultūros centro šokių kolektyvas „Šelmiai“.

Skaityti toliau...
 
Pirmoji, medžio drožėjų ir kalvių plenero „Baliui Buračui atminti“, diena

Pirmoji, medžio drožėjų ir kalvių plenero „Baliui Buračui atminti“, diena prasidėjo nuo ąžuolinių rąstų apžiūrėjimo ir įsikūrimo kultūros centre.
Vėliau tautodailininkai nuvyko į Balio Buračo gimtinę Acokavų kaimo apylinkėse. Apžiūrėjo vietas, kuriuose bus pastatytos 4 iš 8 skulptūrų. Aplankė Balio Buračo sodybą Sidarių kaime, pabendravo su Acokavų kaimo bendruomene.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinis liaudišku šokių festivalis „Tori naktį ir dieną“

Šių metų liepos 14 – 16 dienomis Estijos, Tori miestelyje vyko tarptautinis liaudišku šokių festivalis „Tori naktį ir dieną“. Į šį festivalį buvo pakviestas ir mūsų kolektyvas Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vad. Vida Gilielė).

Skaityti toliau...
 
Škapliernos folkloro festivalis

Liepos 16 d. prie Radviliškio miesto kultūros centro vyko Škapliernos folkloro festivalis.

Skaityti toliau...
 
Padėka darbuotojams

Lietuva pasauliui įdomi tiek, kiek ji jam suteikia kitokių spalvų. Radviliškio kultūros centro darbuotojai ne šūkiais ir deklaracijomis gaivina lietuvių tradicinio mezgimo amatą, bet nuoširdžiai puoselėja ir užtikrina jo sklaidą Lietuvoje ir už jos ribų.

Tik Radviliškio kultūros centro darbuotojų dėka KMČ idėjos autorės ir renginio pradininkės J. Kvedarienės lūkestis išsipildė su kaupu: renginys tapo ne tik tradicija, bet ir išsiveržė per kraštus net už Atlanto. Šia gražia iniciatyva žavisi gilias mezgimo tradicijas turinčios mūsų sesės iš Latvijos, stebisi tokios didelės valstybės kaip Rusija mezgėjos iš Sankt Peterburgo, susidomėjo ir atvyko mezgėjos iš JAV, Kanados ir Australijos.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Radviliškio rajono piliakalnių kelias“

Liepos 15-16 d. dviračių sporto entuziastai ir mėgėjai, aplankė Radviliškio rajono piliakalnius. Žygis buvo skirtas Piliakalnių metams paminėti.

Skaityti toliau...
 
Tautiniai raštai vingiavo kojinių mezgime

2017-tieji - Tautinio kostiumo metai. Lietuvoje vis daugiau žmonių nori pažinti tautinių drabužių ypatumus, o Šiaurės Lietuvos regionas nuo seno garsėja kruopštumo ir išradingumo reikalaujančiu mezgimo amatu. Puoselėjant iš praeities atėjusius etninius papročius bei palaikant mezgimo tradicijų tęstinumą, jau aštuntus metus iš eilės Radviliškyje organizuotas kojinių mezgimo čempionatas.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miestui 450 metų!

Šiemet Radviliškio miestas švenčia itin garbingą jubiliejų. Miestui - 450 metų! Ta proga, miesto gimtadienis buvo švenčiamas net tris dienas.
Šventiniai renginiai prasidėjo liepos 6 d. minint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Pirmąją renginio dieną Radviliškį sudrebino Baltijos galiūnų čempionato finalas. Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai miestui padovanojo šventinį koncertą „Mes čia“, vėliau sekė grupės „Žalvarinis“ koncertas.

Skaityti toliau...
 
Tėviškėnų sambūris Radviliškyje

Birželio 30 d., Radviliškio miesto kultūros centre šurmuliavo kraštiečiai. Garsūs ir nusipelnę Radviliškio krašto žmonės, buvo sukviesti į savo gimtinę, kad galėtume pasidžiaugti jų nuopelnais Lietuvai ir pasauliui.

Skaityti toliau...
 
Tautinių šokių kolektyvas ,,Patrepsėlis" dalyvavo Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje

2017 m. birželio 10-11 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos vakarų krašto dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 90-mečiui.
Šiais metais Klaipėdos Dainų šventėje dalyvavo per 260 meno kolektyvų - chorų, etnografinių ir folkloro ansamblių, liaudies instrumentų orkestrų ir šokėjų grupių - daugiau nei 7 000 žmonių - iš visos Lietuvos.
Į šventę buvo pakviestas ir Radviliškio kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė Vida Gilienė).

Skaityti toliau...
 
Labirinto į kultūrinės iniciatyvas atidarymas!

Šaltą ir lietingą birželio 1 d. rytą, būrys vaikų ir mokytojų iš Radviliškio Kudirkos pagrindinės ir Gražinos pagrindinės mokyklų, įspūdingai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Radviliškio kultūros ir laisvalaikio pramogų parke buvo atidaryta vaikų aikštelės ,,Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“. Prie šio projekto iniciatoriai Radviliškio vietos veiklos grupė. Prie projekto prisidėjo aktyvus mokiniai bei mokytai, taip pat tėveliai, Radviliškio miesto kultūros centras, ir Radviliškio rajono savivaldybė. Kviečiam aplankyti labirintą!

Skaityti toliau...
 
Smagiausia vasaros stovykla „Laisvieji aitvarai“

Štai ir pralėkė pirmoji vasaros savaitė. Radviliškio miesto kultūros centro organizuotos stovyklos „Laisvieji aitvarai“ dalyviams ji buvo nepaprastai įdomi, linksma, pilna veiklos, užsiėmimų ir kelionių.

Skaityti toliau...
 
8-oji linijinių ir kantri šokių šventė

„Prie Neužmirštuolės fontano“!
Nei karštis, nei saulė nesutrukdė linijinių ir kantri šokių šokėjams smagiai užbaigti menų festivalio „Europos laivas plaukia“ renginius.
Gegužės 20 d. Radviliškio miesto centrinėje aikštėje skambėjimo muzika ir šėlo daugybė šokėjų iš Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio ir Salantų.

Skaityti toliau...
 
Tremtiniai minėjo partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną!

Gegužės 21 d. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje skambėjo tremtinių dainos. Buvo minima partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.
Politinių kalinių ir tremtinių chorai pagerbdami partizanus, dainavo partizanines dainas, deklamavo partizanų kurtas eiles.

Skaityti toliau...
 
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas!

Šiltą gegužės 19 d. popietę Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke šurmuliavo jaunimas, kariškiai, mamos su vaikais, senjorai. Visi jie susirinko į partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimo renginį.

Skaityti toliau...
 
Marijos Jaraminaitės - Bureneikienės tapybos darbų parodos „Mums pakeliui“ atidarymas!

Gražų ir šiltą gegužės 19 d. vakarą radviliškiečiai rinkosi į kraštietės Marijos Jaraminaitės - Burneikienės tapybos darbų parodos atidarymą.
Marija Jaraminaitė- Burneikienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos dailės mokytoja metodininkė.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 26 - 50 iš 661