LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
Advento chorinės muzikos koncertai

Gruodžio 15-16 dienomis Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje vyko Advento chorinės muzikos koncertai. Kūrinius atliko Radviliškio muzikos mokyklos jaunių choras, Radviliškio miesto kultūros centro mišrus choras, Radviliškio miesto kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių choras "Versmė", Radviliško lopšelio darželio "Žvaigždutė" choras bei svečiai: Kedainių kultūros centro kamerinis choras "Ave Musica", Kuršėnų mišrus choras "Gija".

Skaityti toliau...
 
Keramika rado kelią pas besimokantį

Pastaraisiais dešimtmečiais vis dažniau suaugusieji mokosi visą gyvenimą, nes mokymosi poreikis glūdi žmogaus prigimtyje. Mokymasis visą gyvenimą padeda asmeniui prisitaikyti prie kaitos, surasti gyvenimo prasmę ir realizuoti save, užmegzti naujus ryšius, didina pasitikėjimą savimi.

Skaityti toliau...
 
Festivalis „Iš visos Lietuvos“

Lapkričio 18 dieną, Radviliškio miesto kultūros centre, vyko tradicija tapęs liaudiškų šokių kolektyvų festivalis „Iš visos Lietuvos“. Savo šokius dovanojo net šeši šaunūs kolektyvai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Šio festivalio ištakos siekia 1999 metus, pirmasis festivalis taip ir vadinosi „Iš visos Lietuvos“. Vėliau festivalis peraugo į tarptautinį ir vadinosi „Ne tik iš Lietuvos“, kuris sutraukė galybę šokėjų kolektyvų iš užsienio. Šiemet festivalis sukvietė geriausius Lietuvos šokėjus.

Skaityti toliau...
 
Suaugusiųjų švietimo mokymosi programa renka pilnas grupes dalyvių

2017 metų rudenį Radviliškio miesto kultūros centras administruoja neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programą „Molio ir stiklo harmonija“. Programos metu apjungiamos senosios tradicijos molio dirbinių gamyboje ir šiuolaikinės stiklo apdirbimo bei dekoravimo technologijos.

Programos metu dalyviai susipažįsta su interjero puošybos elementų kūryba iš molio ir stiklo. Patys kuria dekoratyvinius dirbinius, eksperimentuoja jungdami abi medžiagas, juos apdoroja aukštoje temperatūroje, dekoruoja specialiais dažais, glazūromis.

Skaityti toliau...
 
Rimanto Petriko fotografijos darbų paroda

2017-ieji metai – tai kraštotyrininko, metraštininko, Lietuvos šviesuolio, fotografijos meno draugijų Garbės nario-etnografo, žymaus radviliškiečio Balio Buračo 120-osios gimimo metinės. Norint pagerbti Balio Buračo indėlį į Lietuvos kraštotyrą Radviliškyje rugpjūčio 21-27 d. vyko medžio drožėjų ir kalvių pleneras „Baliui Buračui atminti“. Radviliškio mieste medžio drožėjų ir kalvių pleneras organizuotas jau penktąjį kartą.
Plenero metu sukurti 8 medžio drožybos ir kalvystės darbai pastatyti Radviliškio mieste bei Balio Buračo gimtinėje – Acokavų kaime.
Plenero dalyviai ir svečiai spalio 19-osios vakarą susirinkome į paskutinį projekto renginį – fotografo, ilgamečio žurnalisto Rimanto Petriko fotografijų parodos „Akimirkos iš medžio drožėjų ir kalvių plenero „Baliui Buračui atminti“ atidarymą.

Skaityti toliau...
 
Liaudiškos muzikos kapelos "Seni pažįstami" 20-mečio jubiliejaus koncertas

Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela "Seni pažįstami" skaičiuoja 20-ąjį veiklos jubiliejų. Per daugybę metų keitėsi vadovai ir muzikantai, bet svarbiausia visada išliko - muzika.
Šaltą spalio 14 d. vakarą Radviliškio miesto kultūros centre buvo labai šilta ir smagu, nes šventiniame koncerte dalyvavo liaudiškos muzikos kapelos: "Šeduvos bernai", "Armonikieriai", "Užuovėja", kapelija "Dorė". Į koncertą taip pat atvyko geri draugai bei muzikantai Gintautas Litinskas, Arvydas Mikalauskas, Vytautas Sabakonis, Juozas Taunys, Virginijus Anisovas ir LR Seimo narys operos solistas, profesorius Vytautas Juozapaitis. Sveikinimo žodžius ir padėkas kolektyvui už ilgametę muzikinę veiklą, atsiuntė ir LR Seimo narys Algirdas Butkevičius.

Skaityti toliau...
 
Renginių ciklas „Radviliškis gyvai“

Spalio 12 d., Radviliškio miesto kultūros centro mažojoje salėje, įvyko pirmasis renginių ciklo „Radviliškis gyvai“ koncertas.
Renginių ciklas „Radviliškis gyvai“ skirtas skatinti jaunųjų kūrėjų, atlikėjų saviraišką. Pirmajame renginių ciklo koncerte, susipažinome su trimis šauniomis jaunimo gyvo garso grupėmis tai, grupė „Mono“ , Radviliškio Lizdeikos gimnazijos roko grupė „Ratai“, Šiaulių universiteto gimnazijos gitaros studija „In-White“.

Skaityti toliau...
 
Pagyvenusių žmonių diena

1990 m. gruodžio 14 d. Jungtinių tautų asamblėja, spalio 1-ają d. paskelbė Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Besidžiaugiantys auksiniu savo gyvenimo rudeniu, senjorai, spalio 1 d., susirinko į Radviliškio miesto kultūros centro didžiąją salę, į jiems skirtą šventinį koncertą.
Spalio pirmojo ne tik Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, bet ir pirmoji mokslo metų diena, trečiojo amžiaus universitete.

Skaityti toliau...
 
Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas Radviliškio miesto kultūro

Vilius Puronas - dizaineris, dailininkas, kultūros istorikas-megėjas, kraštotyrininkas, Šiaulių miesto politinis ir visuomenės veikėjas. Vilius Puronas yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys, Lietuvos dizainerių sąjungos valdybos narys ir Šiaulių skyriaus pirmininkas. Už Šiaulių miesto veido kūrimą ir už pirmąją pėsčiųjų gatvę 1978 m. apdovanotas bronzos medaliu, 1982 m. jam suteiktas respublikinės premijos laureato vardas. 2003 m. už kraštotyrinę ir kūrybinę veiklą išrinktas dvyliktuoju Šiaulių kraštotyros draugijos Mikeliu. Už kultūrinę ir meninę veiklą 2008 metais Vilius Puronas buvo priimtas į Jotvingių kryžiaus riterių ordiną, yra apdovanotas Jotvingių kryžiaus riterio ordinu, jam suteiktas donatoriaus titulas. Nuo 2000 m. Šiaulių universiteto Menų fakulteto Dizaino katedros dėstytojas.

Skaityti toliau...
 
Baltų vienybės diena

Rugsėjo 22-ąją dieną - minima Baltų vienybės diena. Šią dieną visas Baltų tautas sujungia bendrystė. Lietuvoje ši diena yra atmintina, o Latvijoje tai valstybinė šventė.
Taip pat rugsėjo 22-oji yra minima, ir kaip Tarptautinė diena be automobilio. Ji suteikia unikalią galimybę atkreipti pasaulio lyderių, visuomenės ir suinteresuotų institucijų dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai bei patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Žmonės raginami bent šią dieną mieste išsiversti be automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu.

Skaityti toliau...
 
Atvirų durų diena Radviliškio miesto kultūros centre

Pirmą kartą, Radviliškio miesto kultūros centre įvyko atvirų durų dienos renginys. Renginio metu vyko kolektyvų prisistatymas, naujų narių priėmimas ir sezono atidarymas.

Miesto gyventojai turėjo galimybę iš arčiau pažvelgti į kolektyvų gyvenimą, susipažinti su vadovais ir taip pat tapti naujais kolektyvų nariais.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto 450 jubiliejinių metų užbaigimo šventė

Radviliškio miestas, šiemet mini ypatingą sukaktį - 450 metų. Jubiliejaus proga mieste vyko daugybę renginių parodos, koncertai, tėviškėnų sambūris, miesto šventė truko net tris dienas.
Jubiliejinių miesto metų užbaigimas sutapo su Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios tituliniais atlaidais. Šia išskirtine proga Šv. Mišias aukojo Šiaulių vyskupas Jo Ekselecija Eugenijus Bartulis.

Skaityti toliau...
 
Rugsėjo pirmosios šventė Radviliškyje

Pirmieji pageltę lapai ir lengvas lietus, praneša mums, kad jau baigėsi vasara. Prasideda kitas etapas. Atėjo ruduo. Rugsėjo pirmoji, tai ne tik pirma rudens diena, bet ir naujų mokslo metų pradžia.

Skaityti toliau...
 
Plenero „Baliui Buračui atminti“ uždarymas

Visą savaitę burzgę pjūklai, kalę kaltai ir smagus šurmulys nutilo. Ąžuolo rąstai pavirto skulptūromis, kurios dar ilgai primins apie kraštotyrininką Balį Buračą, jo 120-ąjį jubiliejų ir nuopelnus Lietuvai. Kęstutis Benedikas sukūrė skulptūrą „Įkvėpta melodijos“. Jos temą iš dalies padiktavo numatyta skulptūros vieta – prie Radviliškio muzikos mokyklos, ir tai, kad Balio Buračo nuotraukose dažnai galima išvysti dainininkus, muzikantus, šventes, muzikos instrumentus.

Skaityti toliau...
 
Medžio drožėjų ir kalvių plenero akimirkos

Skaityti toliau...
 
Europos žmonių festivalis

Per 50 šokėjų, dainininkų, muzikantų, sportininkų garsino Radviliškį Europoje. Šį kartą Prancūzijoje, La Chataigneraie miestelyje mūsų šalies kultūrinę programą pristatė Radviliškio miesto kultūros centro šokių kolektyvas „Šelmiai“.

Skaityti toliau...
 
Pirmoji, medžio drožėjų ir kalvių plenero „Baliui Buračui atminti“, diena

Pirmoji, medžio drožėjų ir kalvių plenero „Baliui Buračui atminti“, diena prasidėjo nuo ąžuolinių rąstų apžiūrėjimo ir įsikūrimo kultūros centre.
Vėliau tautodailininkai nuvyko į Balio Buračo gimtinę Acokavų kaimo apylinkėse. Apžiūrėjo vietas, kuriuose bus pastatytos 4 iš 8 skulptūrų. Aplankė Balio Buračo sodybą Sidarių kaime, pabendravo su Acokavų kaimo bendruomene.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinis liaudišku šokių festivalis „Tori naktį ir dieną“

Šių metų liepos 14 – 16 dienomis Estijos, Tori miestelyje vyko tarptautinis liaudišku šokių festivalis „Tori naktį ir dieną“. Į šį festivalį buvo pakviestas ir mūsų kolektyvas Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vad. Vida Gilielė).

Skaityti toliau...
 
Škapliernos folkloro festivalis

Liepos 16 d. prie Radviliškio miesto kultūros centro vyko Škapliernos folkloro festivalis.

Skaityti toliau...
 
Padėka darbuotojams

Lietuva pasauliui įdomi tiek, kiek ji jam suteikia kitokių spalvų. Radviliškio kultūros centro darbuotojai ne šūkiais ir deklaracijomis gaivina lietuvių tradicinio mezgimo amatą, bet nuoširdžiai puoselėja ir užtikrina jo sklaidą Lietuvoje ir už jos ribų.

Tik Radviliškio kultūros centro darbuotojų dėka KMČ idėjos autorės ir renginio pradininkės J. Kvedarienės lūkestis išsipildė su kaupu: renginys tapo ne tik tradicija, bet ir išsiveržė per kraštus net už Atlanto. Šia gražia iniciatyva žavisi gilias mezgimo tradicijas turinčios mūsų sesės iš Latvijos, stebisi tokios didelės valstybės kaip Rusija mezgėjos iš Sankt Peterburgo, susidomėjo ir atvyko mezgėjos iš JAV, Kanados ir Australijos.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Radviliškio rajono piliakalnių kelias“

Liepos 15-16 d. dviračių sporto entuziastai ir mėgėjai, aplankė Radviliškio rajono piliakalnius. Žygis buvo skirtas Piliakalnių metams paminėti.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 26 - 50 iš 671