LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien931
mod_vvisit_counterVakar910
mod_vvisit_counterPer savaitę6598
mod_vvisit_counterPer mėnesį19145
mod_vvisit_counterIš viso1369406
Renginiai
Tradicinis kapelų festivalis skambėjo jau devintą kartą!

Šiemet jau 9-ąjį kartą kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“ džiugino Radviliškio miesto gyventojus bei svečius. Tradicinį kapelų festivalį organizuoja Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos „Radvija“ kolektyvas (vad. Jūratė Stakvilevičienė). Šiemet festivalyje dalyvavo 7 kapelos iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Vaikų Velykėlės 2017 – šventė mažam ir dideliam!

„Naisių vasara“ šeštus metus iš eilės kvietė miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kitur organizuoti jau tradicija tapusius „Vaikų velykėlių“ šventę ir konkursą. Tiek pat metų Radviliškio miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai dalyvauja šioje gražioje šventėje – konkurse.

Skaityti toliau...
 
Balandžio 29 d. - tarptautinė šokių diena

Balandžio 29 d. - tarptautinė šokių diena. Šią dieną Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ pažymėjo prasmingai. Dalyvavo respublikiniame suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių konkurso „Pora už poros“ II-ojo rato konkurse.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai nacionaliniame chorų konkurse

Šį pavasarį visoje šalyje vyksta Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos chorų sąjungos organizuojamas Lietuvos suaugusiųjų chorų konkursas. Konkursas reguliariai rengiamas likus vieniems metams iki Lietuvos dainų šventės, tad šiuo renginiu siekiama įvertinti chorų meninį lygį prieš 2018 m. vyksiančią Lietuvos dainų šventę „Vardan tos…“.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinės Teatro dienos minėjimas

Šiemet tarptautinė Teatro diena, Radviliškio miesto kultūros centre, buvo paminėti netradiciškai. Kovo 27 d. rajono pedagogai ir kultūros darbuotojai buvo pakviesti į seminarą „Teatrinė raiška kiekvieno mokytojo ir kultūros darbuotojo darbe“.

Skaityti toliau...
 
Ačiū Tau, Kovo 11-oji, už nepriklausomybės stebuklą!

1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.
Iškilmingas kovo 11 d. minėjimas prasidėjo Šv. Mišiomis, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje. Šventinėse Mišiose dalyvavo ir savo dainas susirinkusiems dovanojo, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios jaunių choras ir lopšelio - darželio ,,Žvaigždutė“ sakralinis choras (vad. Aurelija Šakėnienė).

Skaityti toliau...
 
Respublikinis patriotinės dainos festivalis - konkursas „Myliu tėvynę ir tave“ 2017

Pirmąją pavasario dieną, Radviliškio miesto kultūros centre šurmuliavo jaunimas iš visos Lietuvos. Jaunieji atlikėjai atvyko į pirmąjį, tačiau tikrai tradiciniu tapsiančiu, respublikinį patriotinės dainos festivalį - konkursą „Myliu tėvynę ir tave“. Šis festivalis - konkursas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Skaityti toliau...
 
Užgavėnių šventė 2017

Radviliškio miesto kultūros centras ir Daugyvenės kultūros istorijos muziejus - draustinis, tradiciškai Užgavėnių šventę surengė Kleboniškių kaimo buities muziejuje. Šventės svečius ir dalyvius sveikino, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras, Kazimieras Augulis. Mero pavaduotojas džiaugėsi, jog Užgavėnių šventė kasmet sulaukia vis didesnio populiarumo, taip pat išlaiko tradicijos tęstinumą.

Skaityti toliau...
 
Vasario 16 d. minėjimas ir tautodailės parodos atidarymas

Vasario 16 d. Radviliškio miesto kultūros centre, tradiciškai vyko renginiai skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, tai tautodailės darbų paroda ir šventinis minėjimas.

Skaityti toliau...
 
Tautodailės darbų paroda

Radviliškio kultūros centre kasmet tradiciškai vasario 16-ąją vyksta tautodailės darbų paroda. Šiemet paroda organizuojama 15-ąjį kartą. Šių metų paroda skirta tautinio kostiumo metams, o darbuose akcentuojami tautiniai raštai. Parodą nuo 2002 m. pradėjo rengti tautodailininkė Olė Plungienė, vėliau parodos organizavimą perdavė savo dukrai Lietuvos tautodailininkų sąjungos Radviliškio skyriaus pirmininkei Aurelijai Norvaišienei.

Skaityti toliau...
 
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Minaičiuose

Radviliškio rajone, Minaičių kaime vasario 15 d. vyko, iškilmingas Lietuvos Laisvės kovos sąjūdžio tarybos 1949 m. vasario 16 d. Deklaracijos paskelbimo 68-ųjų metinių, minėjimas.

Skaityti toliau...
 
Architektūrinė paroda „Kryptis šiaurė“

Vasario 7 d. Radviliškio miesto kultūros centre buvo atidaryta Architektūrinė paroda „Kryptis šiaurė“. Atidaryme dalyvavo Šiaulių architektų sąjungos pirmininkė Rūta Stuopelienė, parodos kuratorius ir architektas Dalius Puzinas.
Tai – Lietuvos architektų sąjungos Šiaulių skyriaus organizuojamas renginys, skirtas Lietuvos architektams ir visuomenei, propaguojantis architektų bendruomeniškumą, profesinį atvirumą, kokybišką architektūrą kaip vertybę ir svarbią Šiaurės Lietuvos regiono kultūros dalį.

Skaityti toliau...
 
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Radviliškyje

Šaltą ir snieguotą sausio 13 d. vakarą, susirinkusius prie Radviliškio miesto kultūros centro, šildė aukurų ugnis, Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblio „Aidija“ (vad. Donatas Stakvilevičius), Viktorijos Domrinos ir Gabrieliaus Verdingovo dainos (vad. E. Kablys).

Skaityti toliau...
 
„Kinija iš arti“

Sausio 7 d. Radviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė Vitolio Januševičiaus fotografijų paroda „Kinija iš arti“. Atidaryme dalyvavusios autoriaus žmona ir dukra dėkojo susirinkusiems, pristatė fotografijų parodą ir kvietė iš arčiau pažinti Kiniją. Radviliškio miesto kultūros centro direktoriaus pavaduotoja, pavaduojanti direktorių Indrė Ginkevičienė tarė padėkos žodžius bei įteikė Radviliškio miesto kultūros centro padėką.
Parodą galima pamatyti nuo sausio 7 d. iki vasario 7 d. Radviliškio miesto kultūros centro, I a. fojė darbo valandomis.

Skaityti toliau...
 
Trijų karalių šventė Radviliškyje

Sausio 6 d. Trys Karaliai tradiciškai lankė Radviliškio miesto įstaigas ir įmones. Trys karaliai savo kelionę pradėjo nuo Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčios, vėliau aplankė Radviliškio rajono savivaldybę, Radviliškio miesto seniūniją, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą.
Taip pat buvo aplankytos įmonės ir įstaigos IĮ „Santovita“, UAB „Radviliškio vanduo“, UAB „Radviliškio šiluma“, S. Krivicko įmonės „Fasma“, „Radviliškio mašinų gamykla“, UAB „Regejus“, „Vijolės gėlės“, Šiaulių regiono kelių Radviliškio tarnyba, ŠAVPK Radviliškio rajono policijos komisariatas, Radviliškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, VĮ Radviliškio miškų urėdija, VĮ Radviliškio ligoninė, ŠAVMI Radviliškio skyrius. Trys karaliai kelionę baigė prie Radviliškio miesto kultūros centro ir drauge su Radviliškiečiais užgesino pagrindinės miesto eglės girliandas.

Skaityti toliau...
 
Teatralizuotas koncertas „Vai atvažiuoja Šventa Kalėda“ Radviliškyje

Kasmetinis Radviliškio miesto kultūros centro meno kolektyvų teatralizuotas koncertas, šiemet buvo išskirtinis. Žiūrovai ne tik turėjo galimybę stebėti puikų koncertą, bet ir susimąstyti apie laiko tėkmę, suprasti, jog mes esame pavaldūs laikui, o ne laikas mums.

Skaityti toliau...
 
Nykštukų koncertas

Šaltą gruodžio 20 d. pavakarę prie Radviliškio miesto kultūros centro esantį Kalėdų kiemelį atkeliavo patys mažiausi svečiai - tai Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ šokėjėlės ir dainorėliai.

Skaityti toliau...
 
Advento chorinės muzikos koncertai

Gruodžio 16-17 d. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje skambėjo chorų atliekamos giesmės. Giesmes radviliškiečiams dovanojo chorai ne tik iš Radviliškio miesto, bet taip pat ir svečiai iš Raseinių bei Vievio.

Skaityti toliau...
 
Kalėdinė nuotaika

Artėjančių švenčių nuotaika nejučiomis ateina į kiekvieno širdį. Papuoštos eglutės, languose įsižiebiančios švieselės praskaidrina mintis ir norisi džiaugtis, žaisti, šėlioti ir krykštauti.

Skaityti toliau...
 
Saldaturgio skanumynai ir grožybės

Gruodžio 17 d. vyko paskutinis advento turgus – saldaturgis. Visas Latvių kultūros centras kvepėjo nuo įvairiausių gaminių ir kepinių, o prekeiviai kvietė ragauti ir nusipirkti skanumynų.

Skaityti toliau...
 
Skaistaturgio grožybės

Gruodžio 10 d. Latvių kultūros centre vyko antrasis advento turgus – skaistaturgis. Puikia nuotaika spinduliuojantys amatininkai šį kartą atsivežė įvairių rankų darbo gaminių, kurie traukė ne tik apžiūrėti, bet ir nusipirkti.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 51 - 75 iš 661