LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
Labirinto į kultūrinės iniciatyvas atidarymas!

Šaltą ir lietingą birželio 1 d. rytą, būrys vaikų ir mokytojų iš Radviliškio Kudirkos pagrindinės ir Gražinos pagrindinės mokyklų, įspūdingai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Radviliškio kultūros ir laisvalaikio pramogų parke buvo atidaryta vaikų aikštelės ,,Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“. Prie šio projekto iniciatoriai Radviliškio vietos veiklos grupė. Prie projekto prisidėjo aktyvus mokiniai bei mokytai, taip pat tėveliai, Radviliškio miesto kultūros centras, ir Radviliškio rajono savivaldybė. Kviečiam aplankyti labirintą!

Skaityti toliau...
 
Smagiausia vasaros stovykla „Laisvieji aitvarai“

Štai ir pralėkė pirmoji vasaros savaitė. Radviliškio miesto kultūros centro organizuotos stovyklos „Laisvieji aitvarai“ dalyviams ji buvo nepaprastai įdomi, linksma, pilna veiklos, užsiėmimų ir kelionių.

Skaityti toliau...
 
8-oji linijinių ir kantri šokių šventė

„Prie Neužmirštuolės fontano“!
Nei karštis, nei saulė nesutrukdė linijinių ir kantri šokių šokėjams smagiai užbaigti menų festivalio „Europos laivas plaukia“ renginius.
Gegužės 20 d. Radviliškio miesto centrinėje aikštėje skambėjimo muzika ir šėlo daugybė šokėjų iš Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio ir Salantų.

Skaityti toliau...
 
Tremtiniai minėjo partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną!

Gegužės 21 d. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje skambėjo tremtinių dainos. Buvo minima partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.
Politinių kalinių ir tremtinių chorai pagerbdami partizanus, dainavo partizanines dainas, deklamavo partizanų kurtas eiles.

Skaityti toliau...
 
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas!

Šiltą gegužės 19 d. popietę Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke šurmuliavo jaunimas, kariškiai, mamos su vaikais, senjorai. Visi jie susirinko į partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimo renginį.

Skaityti toliau...
 
Marijos Jaraminaitės - Bureneikienės tapybos darbų parodos „Mums pakeliui“ atidarymas!

Gražų ir šiltą gegužės 19 d. vakarą radviliškiečiai rinkosi į kraštietės Marijos Jaraminaitės - Burneikienės tapybos darbų parodos atidarymą.
Marija Jaraminaitė- Burneikienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos dailės mokytoja metodininkė.

Skaityti toliau...
 
Klasikinės muzikos šventė – vargonų festivalis

Radviliškio miesto kultūros centre jau aštuntą kartą aidėjo vargonų ir klasikinės muzikos garsai. Vargonų muzikos festivalis „Šimtmečio tradicijos“ kasmet pražįsta vis kitomis spalvomis. Šių metų gegužės 17 d. festivalio renginiai prasidėjo nuo respublikinio jaunųjų pianistų konkurso „Polifonija ir aš“. Konkurse vertinimo komisijai pirmininkavo LMTA docentė Jarūnė Barkauskaitė, komisijos nariai: Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Natalija Chrapačienė ir Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja, mokytoja metodininkė Diana Sabulienė. Konkurse dalyvavo 22 vaikai iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Europos dienos minėjimas!

Gegužės 9 d. minima Europos diena. Tai - kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.
Radviliškio miesto kultūros centre, tradiciškai buvo minima ši Europai ir Lietuvai svarbi data.

Skaityti toliau...
 
17-oji Tulpių žydėjimo šventė!

Šiemet net dvi dienas Burbiškio dvaro parkas buvo pilnas muzikos, mados ir tulpių. Gero oro išsiilgę dvaro lankytojai sugužėjo į muzikantų, prekeivių, muziejininkų, turistų ir mados gerbėjų pilną Burbiškio dvarą. Pasak muziejaus direktoriaus Egidijaus Prascevičiaus, per dvi dienas Burbiškio dvarą aplankė apie 23 tūkstančius žmonių.

Skaityti toliau...
 
Greiti ir sumanūs!

Radviliškio miesto kultūros centras jau antrą kartą, gegužės 5 d., organizavo sveikatinamąją orientacinę – kultūrinę bėgimo akciją „Kultūrinė orientacija“. Šios akcijos tikslas - įtraukti miestelėnus ir visus Radviliškio rajono gyventojus į kultūrinį gyvenimą, daugiau bendrauti, paskatinti žmones būti aktyvesniais, labiau rūpintis savo sveikata, daugiau judėti, rinktis sveikesnį maistą, tapti kraujo bei kaulų čiulpų donorais. Akcijos metu kvietėme viso Radviliškio rajono gyventojus susivienyti, sukurti komandas, atlikti orientacinio bėgimo ir kultūrines užduotis.

Skaityti toliau...
 
Tradicinis kapelų festivalis skambėjo jau devintą kartą!

Šiemet jau 9-ąjį kartą kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“ džiugino Radviliškio miesto gyventojus bei svečius. Tradicinį kapelų festivalį organizuoja Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos „Radvija“ kolektyvas (vad. Jūratė Stakvilevičienė). Šiemet festivalyje dalyvavo 7 kapelos iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Vaikų Velykėlės 2017 – šventė mažam ir dideliam!

„Naisių vasara“ šeštus metus iš eilės kvietė miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kitur organizuoti jau tradicija tapusius „Vaikų velykėlių“ šventę ir konkursą. Tiek pat metų Radviliškio miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai dalyvauja šioje gražioje šventėje – konkurse.

Skaityti toliau...
 
Balandžio 29 d. - tarptautinė šokių diena

Balandžio 29 d. - tarptautinė šokių diena. Šią dieną Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ pažymėjo prasmingai. Dalyvavo respublikiniame suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių konkurso „Pora už poros“ II-ojo rato konkurse.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai nacionaliniame chorų konkurse

Šį pavasarį visoje šalyje vyksta Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos chorų sąjungos organizuojamas Lietuvos suaugusiųjų chorų konkursas. Konkursas reguliariai rengiamas likus vieniems metams iki Lietuvos dainų šventės, tad šiuo renginiu siekiama įvertinti chorų meninį lygį prieš 2018 m. vyksiančią Lietuvos dainų šventę „Vardan tos…“.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinės Teatro dienos minėjimas

Šiemet tarptautinė Teatro diena, Radviliškio miesto kultūros centre, buvo paminėti netradiciškai. Kovo 27 d. rajono pedagogai ir kultūros darbuotojai buvo pakviesti į seminarą „Teatrinė raiška kiekvieno mokytojo ir kultūros darbuotojo darbe“.

Skaityti toliau...
 
Ačiū Tau, Kovo 11-oji, už nepriklausomybės stebuklą!

1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.
Iškilmingas kovo 11 d. minėjimas prasidėjo Šv. Mišiomis, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje. Šventinėse Mišiose dalyvavo ir savo dainas susirinkusiems dovanojo, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios jaunių choras ir lopšelio - darželio ,,Žvaigždutė“ sakralinis choras (vad. Aurelija Šakėnienė).

Skaityti toliau...
 
Respublikinis patriotinės dainos festivalis - konkursas „Myliu tėvynę ir tave“ 2017

Pirmąją pavasario dieną, Radviliškio miesto kultūros centre šurmuliavo jaunimas iš visos Lietuvos. Jaunieji atlikėjai atvyko į pirmąjį, tačiau tikrai tradiciniu tapsiančiu, respublikinį patriotinės dainos festivalį - konkursą „Myliu tėvynę ir tave“. Šis festivalis - konkursas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Skaityti toliau...
 
Užgavėnių šventė 2017

Radviliškio miesto kultūros centras ir Daugyvenės kultūros istorijos muziejus - draustinis, tradiciškai Užgavėnių šventę surengė Kleboniškių kaimo buities muziejuje. Šventės svečius ir dalyvius sveikino, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras, Kazimieras Augulis. Mero pavaduotojas džiaugėsi, jog Užgavėnių šventė kasmet sulaukia vis didesnio populiarumo, taip pat išlaiko tradicijos tęstinumą.

Skaityti toliau...
 
Vasario 16 d. minėjimas ir tautodailės parodos atidarymas

Vasario 16 d. Radviliškio miesto kultūros centre, tradiciškai vyko renginiai skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, tai tautodailės darbų paroda ir šventinis minėjimas.

Skaityti toliau...
 
Tautodailės darbų paroda

Radviliškio kultūros centre kasmet tradiciškai vasario 16-ąją vyksta tautodailės darbų paroda. Šiemet paroda organizuojama 15-ąjį kartą. Šių metų paroda skirta tautinio kostiumo metams, o darbuose akcentuojami tautiniai raštai. Parodą nuo 2002 m. pradėjo rengti tautodailininkė Olė Plungienė, vėliau parodos organizavimą perdavė savo dukrai Lietuvos tautodailininkų sąjungos Radviliškio skyriaus pirmininkei Aurelijai Norvaišienei.

Skaityti toliau...
 
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Minaičiuose

Radviliškio rajone, Minaičių kaime vasario 15 d. vyko, iškilmingas Lietuvos Laisvės kovos sąjūdžio tarybos 1949 m. vasario 16 d. Deklaracijos paskelbimo 68-ųjų metinių, minėjimas.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 51 - 75 iš 671