LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien486
mod_vvisit_counterVakar743
mod_vvisit_counterPer savaitę7641
mod_vvisit_counterPer mėnesį19149
mod_vvisit_counterIš viso1396363
Renginiai
Karaliai

Trijų karalių dovanos

Jie nebuvo karaliai. Gal tik šiaip, nuo viduramžių jie buvo taip vadinami todėl, kad atkeliavo iš pasakiškai turtingų Rytų. Iš tiesų, Kasparas, Melchioras ir Baltazaras buvo išminčiai, stebėję dangaus kūnų judėjimą. Netikėtai danguje sužibėjusi ryški žvaigždė sudrumstė šių vyrų ramybę, mat pranašystės skelbė, jog tokio šviesulio pasirodymas sutaps su Atpirkėjo atėjimu į žemę. Taigi išminčiai nutarė aplankyti Kūdikį ir išrinkę jam dovanų - aukso, smilkalų ir miros, kurie tūkstantmečius simbolizavo prabangą, priklausančią dievams ir valdovams, leidosi į kelionę.

Skaityti toliau...
 
Jie atėjo!

Naujametė puota „Tūkstantis ir 1 naktis“

 

Tradicinės Naujametės puotos danguje sužibo dvi Lietuvos žvaigždės – Romas Dambrauskas ir Romualdas Juzukonis. Puotos dalyviai linksmai sutiko geltonojo jaučio metus ir įžengė į Lietuvos tūkstantmetį.

Tos įspūdingos nakties metu išsiaiškinome, kad dauguma salėje šėlstančių, gimę gyvatės ir drakono metais, o gimusių jaučio metais radome vos kelis. Džiaugiamės tais, kurie Naujus metus sutinka Radviliškio miesto kultūros centre.

 
Teatralizuotas koncertas „Karalių pasaka“

Radviliškio miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai kiekvienais metais, gruodžio 29 dieną miesto gyventojus pakviečia į teatralizuotą koncertą. Šiais metais jie persikūnijo į pasakų personažus ir linksmino Karalių, kurio dukrą – princesę pagrobė piktoji ragana, pateikusi sąlygą grąžinsianti karalaitę tik tada, kai nežiūrint, sielvarto, karalius pralinksmės.

 

Skaityti toliau...
 
Advento vakaras

Advento vakaras „Atvažiuoja žolynai...“

 

2008 metų gruodžio 11 dieną Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovė Angelė Virgailienė) sukvietė visus į Advento vakarą „Atvažiuoja žolynai“. Kolektyvui nuoširdžiai talkino mažieji „Aidijukai“ – darželio „Žvaigždutė“ vaikai, atsivedę į kultūros rūmus savo tėvelius ir senelius.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname ir džiaugiamės

2008 m. gruodžio 10 d. VšĮ „Taurakalnio kultūros centre“ vyko respublikinė Lietuvos kultūros centrų asociacijos ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurios metu išrinkta nauja Lietuvos kultūros centrų asociacijos taryba, kur vienu iš asociacijos tarybos narių tapo Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis,  pasiūlytas nuo Šiaulių apskrities.

Skaityti toliau...
 
Garsina Radviliškį!

Radviliškį garsina meno mėgėjų kolektyvai

 

Lapkričio mėnesį Radviliškio miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai dalyvavo net keliuose festivaliuose. 

Lapkričio 15 dieną, Širvintų kultūros centre, Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (Jūratė Stakvilevičienė), respublikinėje kapelų šventėje „Kaimynėli, būki svečias“ pelnė žiūrovų simpatijų prizą ir šauniausios kapelos nominaciją.

 

Skaityti toliau...
 
Prasidėjo!

Kalėdų eglės girliandų įžiebimo šventė Radviliškio mieste

 

Mažieji Radviliškio miesto piliečiai Daivutė ir Mantas lapkričio 30 dieną nusprendė įžiebti didžiąją miesto eglutę. Sukalbėjo burtažodį, bet girliandos neužsidegė.

Tada į sceną kvietėsi visus, kurie jų manymu, galėjo padėti: Radviliškio švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčios jaunimo chorą, hiphopo grupę „BEAT“, Jaunimo mokyklos merginų duetą, žavius besmegenius, atstovaujančius modernaus šokio grupę „Aistra“, Kalėdų senelio paštininką, netgi Artūro Noviko vaikų džiazo grupę iš Vilniaus. Šoko, dainavo, bet nuo to eglutės girliandos neįsižiebė.

Skaityti toliau...
 
Geriausi?

„Mes geriausi“ – klube „MIX“

 

 

Gražinos pagrindinės mokyklos trečiokai vieną trečiadienio popietę (2008.11.26) linksminosi klube „MIX“. Kartu šėlo breiko grupė „OSB“, solistė Agnė ir aišku - Daivutė su Mantu.

Vaikai dėliojo dėlionę, dainavo karaokė, žaidė su kėgliais ir net mokėsi breiko judesių, linksminosi pagal dj „Mexxiaus“ muziką.

 

Skaityti toliau...
 
Pasišokome!

Tarptautinis garbaus amžiaus žmonių tautinių šokių festivalis „Ir ne tik iš Lietuvos“

 

Visos tautos ir visais amžiais šoko, šoka ir šoks. Šokis amžinai gyvas, jaunas ir nemarus visuose kontinentuose. Visos tautos ypač didžiuojasi savaisiais tautiniais šokiais, rodančiais liaudies sukrautus ir išsaugotus tautinės kultūros lobius. Savo spalvingais tautiniais šokiais pelnytai didžiuojamės ir mes.

 

Skaityti toliau...
 
Paminėjome!

Antano Dabulskio 80 – mečiui skirta cirko šventė

„Mus vienija arena“

 

Dar viena graži cirko vadovo Antano Dabulskio Svajonė išsipildė - scenos draugai ir buvę auklėtiniai, gimtadienio proga, padovanojo daug spalvingų cirko etiudų: viešnia iš Šiaulių iliuzionistė Nina Vingrienė, iliuzionistas Vytautas Diržininkas, Monika Baliunaitė, Nikolajus Zobovas, meškutė Lita („Ąžuolyno meškučiai“), cirko baletmeisterės Lina Lesickienė ir Valerija Jurgauskienė, auklėtinė „mergina – gyvatė“ Odeta Pečiukevičiutė, Sigitas Kazakevičius, Vygantas Krivickas, Vilma Butkevičienė, Laura Šipulskytė ir visas būrys dabartinių cirko „Svajonė“ artistų.

 

Skaityti toliau...
 
Beat!

Radviliškiečiai dalyvavo Europos jaunimo savaitės

renginyje Šiaulių arenoje

 

2008 metų lapkričio 5 dieną Šiaulių arenoje vyko Šiaulių apskrities jaunimo reikalų koordinatorių organizuotas renginys, skirtas Europos jaunimo savaitei ir Lietuvos dalyvavimo Europos Sąjungos programoje „Veiklus jaunimas“ dešimtmečiui paminėti. Šiame įspūdingame renginyje dalyvavo ir Radviliškio rajono jaunimo bei su jaunimu dirbančios organizacijos.

 

Skaityti toliau...
 
Svečiai

Svečiuose pučiamųjų instrumentų orkestras

 

Panevėžio rajone populiarūs pučiamieji instrumentai ir net dvylika pučiamųjų instrumentų  orkestrų yra šiame rajone. Vienas iš jų, Panevėžio rajono Ėriškių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, spalio 21 dieną, koncertavo Radviliškio miesto kultūros rūmuose, moksleiviams.

 

Skaityti toliau...
 
Mes – geriausi!

Pramoginėje dvikovoje „Mes – geriausi!“ miesto mokyklų trečiokai

 

Šeštadienio popietę į kultūros centro mažąja salę sugužėjo Radviliškio miesto pagrindinių mokyklų trečiokai. Pramoginėje dvikovoje turėjo „susikauti“ Gražinos pagrindinės mokyklos ir Kudirkos pagrindinės mokyklos trečiokai. Ir ką jūs manot, Gražinos trečiokai išsigando ir neatvyko. Renginio vedantieji Daivutė ir Mantas paskelbė, kad Kudirkos pagrindinės mokyklos trečiokai tapo nugalėtojais.

 

Skaityti toliau...
 
Paminėjome!

pirmoji Kūno kultūros ir sporto diena Radviliškyje

 

 

Pirmąjį spalio šeštadienį, spalio 4 d., pirmą kartą buvo minima Kūno kultūros ir sporto diena, kuri buvo surengta Radviliškio miesto kultūros Antaniškių parke. Radviliškis – vienas iš sportiškiausių Lietuvos rajonų. Šventės dalyvius pasveikino Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas, kurio iniciatyva ši diena ir buvo įteisinta.

 

Skaityti toliau...
 
Šventėme!

2008 metų dailininkų plenero „Bobų vasara“ darbų parodos atidarymas, baltų vienybės ir lygiadienio šventė „Baltų vienybės medis“

2008-09-20

 

 

Dailininkų plenero „Bobų vasara“ darbų parodos atidarymas įvyko neįprastoje vietoje – Radviliškio miesto atrakcionų parke. Dailininkus sveikino ir parodą atidarė Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis, prisiminimus apie visą savaitę vykusį plenerą pasakojo Ramūnas Dagys, Eugenijus Arbušauskas. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjas Augenijus Jurgauskas pasidžiaugė gražiais, dailininkų sukurtais darbais. Na, o Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė pasveikino dailininkų plenero dalyvius, sukūrusius daug gražių darbų, atnešė ir įteikė dovanų. Dailininkų plenero metu sukurti darbai bus eksponuojami nuo spalio 9 dienos Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salėje. Dailininkams ir miesto gyventojams savo dainas dovanojo bardai Antanas ir Viltė, romansus atliko Ina ir Vilma.

Skaityti toliau...
 
Tapėme!

2008 metų Radviliškio rajono dailininkų pleneras „Bobų vasara“

 

 

Radviliškio rajone rugsėjo 15 – 20 dienomis vyko dailininkų pleneras „Bobų vasara“. Plenere dalyvavo 11 šauniausių dailininkų: Ramūnas Dagys, Eugenijus Arbušauskas, Laura Baltijutė, Sigitas Laurutis, Edita Sadauskaitė, Almantas Minkevičius, Neringa Kestenienė, Gediminas Kestenis, Rasa Brazdžionienė, Inga Ginkevičiūtė, Adelė Dagytė. Dailininkai keliavo rudenėjančiais Radviliškio rajono miesteliais, stebėjo gražiausias gamtos ir architektūros vietas, kurias vėliau perkėlė į savo drobes.

 

Skaityti toliau...
 
Šventėm!

Mokslo metų pradžios šventė Radviliškio mieste

 

 

Rugsėjo 1-osios rytą Radviliškio miesto centre skambėjo muzika, kvietimai švęsti Naujųjų mokslo metų pradžią, paminėti Laisvės dieną.

Moksleiviai ir jų tėveliai, pedagogai rinkosi į Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, vėliau, aikštėje, prie Nikės skulptūros, Radviliškio moksleivius pasveikino Radviliškio švietimo skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė. Miesto mokyklų atstovai savo sveikinimus ir norus, užrašytus popieriaus ritinėliuose, pritvirtino prie spalvotų balionų puokštės. Skambant muzikai, balionų puokštė, paleista į dangų, nuskrido vėjo kryptimi.

Po pietų, Radviliškio miesto Atrakcionų parke, vyko šventinės Rugsėjo pirmosios akcijos pirmokėliams, jaunųjų Radviliškio miesto atlikėjų koncertas, apdovanoti gatvės krepšinio nugalėtojai. Sukosi karuselės, vyko linksmos atrakcijos, grupių „ANBO“ ir „Weekends“ koncertai. Vakaras pasibaigė diskoteka su „dj Mexxium“.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai liaudies meno festivalyje „Europeade 2008“ pristatė savo krašto tradicijas

Šveicarijoje, Martigny mieste, vykusiame tarptautiniame liaudies meno festivalyje „Europeade2008“ dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovė Angelė Virgailienė) ir tautinių šokių kolektyvas „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas).

 

Skaityti toliau...
 
Akcija „Dovanoju knygą“

2008 metus Lietuvos Respublikos seimas paskelbė Skaitymo metais. Ta proga 2008 m. kovo 1 dieną Radviliškio miesto kultūros centras pradėjo akciją „Dovanoju knygą“. Ji buvo skirta suprantantiems knygos skaitymo reikšmę, mėgstantiems skaityti ir negalintiems įsigyti knygų ar norintiems savo knygų lentynas papildyti geromis knygomis.

 

Skaityti toliau...
 
Sąjūdžio minėjimas

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 20-mečio minėjimas „Su Sąjūdžiu - už Lietuvą“


 

2008 m. birželio 18 d. Radviliškio miesto kultūros rūmų mažoji salė vos sutalpino gausiai į renginį susirinkusius politinius kalinius, Sąjūdžio aktyvistus, rajono valdžios atstovus, Lietuvos Respublikos seimo narius, miesto gyventojus.  Susirinkusiems Sąjūdžio himną atliko Berta Timinskaitė (vadovė Inga Petrauskienė), o į tų laikų įvykių verpetą nukėlė filmas „Atgimimo kronika“.

 

Skaityti toliau...
 
Antaninės

Antaninių ir šienapjūtės pradžios šventė „Praeitis dabarty“

 

Šiaulių apskrities administracija dalinai finansavo Radviliškio miesto kultūros centro projektą „Praeitis dabarty“.

Projektą įgyvendinti padėjo Radviliškio rajono tautodailininkai: Edvardas Belokopitovas – medžio drožėjas, Stanislovas Špukas – kalvis, Viktorija Oleinikova - keramikė, Aldona Janelionienė – juostų pynėja, Olė Plungienė – juostų pynėja, Aurelija Norvaišienė - riešynių mezgėja, Eugenijus Arbušauskas – medžio drožėjas.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 626 - 650 iš 662