LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
"Aidija" užgavėnėse

Radviliškio miesto kultūros centro folklorinio ansamblio „Aidija“

2009 metų triumfo žygis per Užgavėnes

 

Vasario 14-15 dienomis Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovė Angelė Virgailienė) dalyvavo tarptautiniame tradicinių kaukių festivalyje Latvijos Respublikoje, Dagdos mieste.

„Aidijai“ tai jau antras festivalis Latvijos Respublikoje (2008 m. jis vyko Rygos mieste). Festivalyje Dagdos mieste dalyvavo folkloriniai ansambliai iš Latvijos Respublikos, Baltarusijos Respublikos Vitebsko miesto ir Lietuvos Respublikos Radviliškio miesto.

 

Skaityti toliau...
 
Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio įkūrimo 60-ųjų metinių minėjimas

2009 m. vasario 15 d. rytą, į Radviliškio miesto kultūros rūmus rinkosi Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio įkūrimo 60-ųjų metinių minėjimo dalyviai, svečiai, rajono gyventojai.

Šventė prasidėjo šv. mišiomis Radviliškio švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje malda už Lietuvos partizanus. Su Lietuvos valstybės ir Laisvės kovos sąjūdžio vėliavomis žygiavo Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai.

 

Skaityti toliau...
 
Su traukiniu į tūkstantmetį

Lietuvos vardas pirmą kartą paminėtas 1009 metais Vokietijos miesto Kvedlinburgo analuose. Šiandien Lietuvai, jos istorinei savivokai ši data – svarbi simbolinė riba tarp proistorės ir istorijos, tai – perėjimo iš bevardės egzistencijos į Vakarų civilizaciją pradžia. Minėdami Lietuvos vardo tūkstantmetį, minime Lietuvos tūkstantmetį.

 

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečių darbai papuoš Lietuvos tūkstantmečio šventę

Vasario 6 dieną Radviliškio miesto kultūros centro II aukšto fojė atidaryta Radviliškio rajone gyvenančių ir kuriančių tautodailininkų paroda, kuri veiks iki vasario 20 d. Radviliškio kultūros rūmuose veikiančioje parodoje lankytojai gali susipažinti su daugiau nei 60 tautodailininkų darbais. Daugybė keramikos, odos, šiaudų pynėjų ir kitokia technika atliktų darbų, karpinių, nėrinių, austų rankšluosčių ir pintų juostų, nėrinių, papuošalų, kalvystės ir medžio drožybos meno kūrinių sužavėjo parodą aplankiusius svečius. Šiaulių apskrities tautodailininkų parodai darbus rinkusios Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių bendrijos pirmininkė Laimutė Kelmelienė ir menotyrininkė Michalina Adomavičienė žavėjosi radviliškiečių tautodailininkų darbų gausa ir jų brandumu, pasidžiaugė jaunųjų tautodailininkų iš Jaunimo mokyklos, Radviliškio dailės mokyklos, Šeduvos gimnazijos bei Pakiršinio kultūros namų darbais. Į Šiaulių apskrities tautodailininkų parodą iš viso atrinkta šešiasdešimt vieno Radviliškio rajono savivaldybės tautodailininko darbai. Atidaryme lankytojai turėjo galimybę pabendrauti su darbų autoriais, sužinoti kiekvieno darbo atlikimo technikos subtilybes.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai - pirmi!

Radviliškiečiai Respublikiniame vaikų ir jaunimo šiuolaikinių

šokių konkurse užėmė I vietą

 

2009 metų vasario 1 dieną VšĮ Elektrėnų kultūros centre vyko Vaikų ir jaunimo šiuolaikinių šokių šventė-konkursas „Šokio virpesiai“. Renginys organizuotas siekiant puoselėti ir populiarinti mėgėjų meno kolektyvus, sudaryti galimybes vaikų ir jaunimo saviraiškai, ugdyti sceninę kultūrą, suburti skirtingų miestų bendrų interesų jaunimą turiningam bendradarbiavimui.

Skaityti toliau...
 
Metraštis

„KŪRYBOS METRAŠTIS“ - Lietuvos liaudies kultūros centro

informacinis leidinys

 

Lietuvos liaudies kultūros centras nuo 1998 metų leidžia kasmetinį informacinį leidinį „Kūrybos metraštis“, kurio tikslas – atspindėti ryškiausius, brandžiausius, išliekamąją vertę turinčius kultūros reiškinius, įvykius savivaldybėse.

Šis leidinys – tai bendras Lietuvos liaudies kultūros centro, savivaldybių kultūros vadovų, specialistų projektas, bylojantis apie nūdienos kultūros aktualijas, renginius, jų brandą, pačios kultūros sklaidos būdus ir raiškos tendencijas. Kartu tai ir rašytinės informacijos kaupimo, sisteminimo būdas, indėlis į kultūros istorijos aruodą.

 

www.llkc.lt

 

Skaityti toliau...
 
Prisiminėme

„Liepsnojantys prisiminimų laužai“

 

Lietuvių tautos ryžtą ir pasiaukojimą parodė 1991 m. Sausio 13-osios įvykiai.

Apie žmonių drąsą tomis dienomis galėjai išgirsti iš pačių dalyvių, spaudos, kitų informacijos priemonių. Tačiau laikas bėga; nugrimzdo į užmarštį kraupūs vaizdai, apgijo dvasinės ir fizinės žaizdos, iš gyvenimo pasitraukė kai kurie įvykių dalyviai...

Skaityti toliau...
 
Užgesinome

Kalėdų eglės girliandų užgesinimo šventė

 

Jau tapo gražia tradicija atsisveikinti su žaliaskarėmis Kalėdų eglutėmis.

2009 m. sausio 7 dieną būrelis vaikučių, nepabūgę žvarbaus oro, atskubėjo į Radviliškio miesto Aušros aikštę susitikti su Kalėdų Seneliu, bobute ir nykštukais. Vaikai neišmetė savo eglučių, o gražino Kalėdų Seneliui, kad jo pagalbininkai galėtų pagaminti pieštukų. Susirinkusieji atsisveikino su Radviliškio miesto eglutės girliandomis, mirksėjusiomis švenčių dienomis (užpūtė kartu su Kalėdų Seneliu). Nykštukai išdalino vaikučiams dovanėles, o Senelis, pažadėjęs grįžti kitą žiemą, atsisveikino ir išvežė surinktas eglutes į miško dirbtuves.

 

Skaityti toliau...
 
Pagerbėme

Vakaras „Gerumo šviesa“

 

2008 m. gruodžio 18 dieną net aštuoni rajono gyventojai buvo pakviesti į jau tradiciniu tapusį „Gerumo angelo“ nominacijų teikimo vakarą Radviliškio miesto kultūros rūmuose.

Tai: Vytautas Čepaitis (Sidabravo seniūnija), Kazimieras Masilionis (Sidabravo seniūnija), Teresė Žiškienė (Šaukoto seniūnija), Tadeušas Žaltauskas (Šaukoto seniūnija), Vita Bražionienė (Radviliškio raj. Neįgaliųjų draugija), kunigas Antanas Gintaras Jonikas (Švietimo skyrius), Renė Šuminienė ( Šeduvos m. seniūnija), Ona Norvaišienė (Aukštelkų seniūnija).

Skaityti toliau...
 
Karaliai

Trijų karalių dovanos

Jie nebuvo karaliai. Gal tik šiaip, nuo viduramžių jie buvo taip vadinami todėl, kad atkeliavo iš pasakiškai turtingų Rytų. Iš tiesų, Kasparas, Melchioras ir Baltazaras buvo išminčiai, stebėję dangaus kūnų judėjimą. Netikėtai danguje sužibėjusi ryški žvaigždė sudrumstė šių vyrų ramybę, mat pranašystės skelbė, jog tokio šviesulio pasirodymas sutaps su Atpirkėjo atėjimu į žemę. Taigi išminčiai nutarė aplankyti Kūdikį ir išrinkę jam dovanų - aukso, smilkalų ir miros, kurie tūkstantmečius simbolizavo prabangą, priklausančią dievams ir valdovams, leidosi į kelionę.

Skaityti toliau...
 
Jie atėjo!

Naujametė puota „Tūkstantis ir 1 naktis“

 

Tradicinės Naujametės puotos danguje sužibo dvi Lietuvos žvaigždės – Romas Dambrauskas ir Romualdas Juzukonis. Puotos dalyviai linksmai sutiko geltonojo jaučio metus ir įžengė į Lietuvos tūkstantmetį.

Tos įspūdingos nakties metu išsiaiškinome, kad dauguma salėje šėlstančių, gimę gyvatės ir drakono metais, o gimusių jaučio metais radome vos kelis. Džiaugiamės tais, kurie Naujus metus sutinka Radviliškio miesto kultūros centre.

 
Teatralizuotas koncertas „Karalių pasaka“

Radviliškio miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai kiekvienais metais, gruodžio 29 dieną miesto gyventojus pakviečia į teatralizuotą koncertą. Šiais metais jie persikūnijo į pasakų personažus ir linksmino Karalių, kurio dukrą – princesę pagrobė piktoji ragana, pateikusi sąlygą grąžinsianti karalaitę tik tada, kai nežiūrint, sielvarto, karalius pralinksmės.

 

Skaityti toliau...
 
Advento vakaras

Advento vakaras „Atvažiuoja žolynai...“

 

2008 metų gruodžio 11 dieną Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovė Angelė Virgailienė) sukvietė visus į Advento vakarą „Atvažiuoja žolynai“. Kolektyvui nuoširdžiai talkino mažieji „Aidijukai“ – darželio „Žvaigždutė“ vaikai, atsivedę į kultūros rūmus savo tėvelius ir senelius.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname ir džiaugiamės

2008 m. gruodžio 10 d. VšĮ „Taurakalnio kultūros centre“ vyko respublikinė Lietuvos kultūros centrų asociacijos ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurios metu išrinkta nauja Lietuvos kultūros centrų asociacijos taryba, kur vienu iš asociacijos tarybos narių tapo Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis,  pasiūlytas nuo Šiaulių apskrities.

Skaityti toliau...
 
Garsina Radviliškį!

Radviliškį garsina meno mėgėjų kolektyvai

 

Lapkričio mėnesį Radviliškio miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai dalyvavo net keliuose festivaliuose. 

Lapkričio 15 dieną, Širvintų kultūros centre, Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (Jūratė Stakvilevičienė), respublikinėje kapelų šventėje „Kaimynėli, būki svečias“ pelnė žiūrovų simpatijų prizą ir šauniausios kapelos nominaciją.

 

Skaityti toliau...
 
Prasidėjo!

Kalėdų eglės girliandų įžiebimo šventė Radviliškio mieste

 

Mažieji Radviliškio miesto piliečiai Daivutė ir Mantas lapkričio 30 dieną nusprendė įžiebti didžiąją miesto eglutę. Sukalbėjo burtažodį, bet girliandos neužsidegė.

Tada į sceną kvietėsi visus, kurie jų manymu, galėjo padėti: Radviliškio švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčios jaunimo chorą, hiphopo grupę „BEAT“, Jaunimo mokyklos merginų duetą, žavius besmegenius, atstovaujančius modernaus šokio grupę „Aistra“, Kalėdų senelio paštininką, netgi Artūro Noviko vaikų džiazo grupę iš Vilniaus. Šoko, dainavo, bet nuo to eglutės girliandos neįsižiebė.

Skaityti toliau...
 
Geriausi?

„Mes geriausi“ – klube „MIX“

 

 

Gražinos pagrindinės mokyklos trečiokai vieną trečiadienio popietę (2008.11.26) linksminosi klube „MIX“. Kartu šėlo breiko grupė „OSB“, solistė Agnė ir aišku - Daivutė su Mantu.

Vaikai dėliojo dėlionę, dainavo karaokė, žaidė su kėgliais ir net mokėsi breiko judesių, linksminosi pagal dj „Mexxiaus“ muziką.

 

Skaityti toliau...
 
Pasišokome!

Tarptautinis garbaus amžiaus žmonių tautinių šokių festivalis „Ir ne tik iš Lietuvos“

 

Visos tautos ir visais amžiais šoko, šoka ir šoks. Šokis amžinai gyvas, jaunas ir nemarus visuose kontinentuose. Visos tautos ypač didžiuojasi savaisiais tautiniais šokiais, rodančiais liaudies sukrautus ir išsaugotus tautinės kultūros lobius. Savo spalvingais tautiniais šokiais pelnytai didžiuojamės ir mes.

 

Skaityti toliau...
 
Paminėjome!

Antano Dabulskio 80 – mečiui skirta cirko šventė

„Mus vienija arena“

 

Dar viena graži cirko vadovo Antano Dabulskio Svajonė išsipildė - scenos draugai ir buvę auklėtiniai, gimtadienio proga, padovanojo daug spalvingų cirko etiudų: viešnia iš Šiaulių iliuzionistė Nina Vingrienė, iliuzionistas Vytautas Diržininkas, Monika Baliunaitė, Nikolajus Zobovas, meškutė Lita („Ąžuolyno meškučiai“), cirko baletmeisterės Lina Lesickienė ir Valerija Jurgauskienė, auklėtinė „mergina – gyvatė“ Odeta Pečiukevičiutė, Sigitas Kazakevičius, Vygantas Krivickas, Vilma Butkevičienė, Laura Šipulskytė ir visas būrys dabartinių cirko „Svajonė“ artistų.

 

Skaityti toliau...
 
Beat!

Radviliškiečiai dalyvavo Europos jaunimo savaitės

renginyje Šiaulių arenoje

 

2008 metų lapkričio 5 dieną Šiaulių arenoje vyko Šiaulių apskrities jaunimo reikalų koordinatorių organizuotas renginys, skirtas Europos jaunimo savaitei ir Lietuvos dalyvavimo Europos Sąjungos programoje „Veiklus jaunimas“ dešimtmečiui paminėti. Šiame įspūdingame renginyje dalyvavo ir Radviliškio rajono jaunimo bei su jaunimu dirbančios organizacijos.

 

Skaityti toliau...
 
Svečiai

Svečiuose pučiamųjų instrumentų orkestras

 

Panevėžio rajone populiarūs pučiamieji instrumentai ir net dvylika pučiamųjų instrumentų  orkestrų yra šiame rajone. Vienas iš jų, Panevėžio rajono Ėriškių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, spalio 21 dieną, koncertavo Radviliškio miesto kultūros rūmuose, moksleiviams.

 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 626 - 650 iš 671