Mama, tu mano saulė….

Apie rengini

Tegul saulutės spindulių
Tau niekad nepristinga, mama!

Saulėtą, tačiau gamtos išdaigų nepagailėjusį gegužės penktadienį Radviliškio miesto kultūros centre suorganizuotas šventinis koncertas, skirtas pačioms brangiausioms- mūsų Mamoms. Jau tradicija tapusį renginį savo Mamytėms dovanojo mažiausieji Radviliškio miesto kultūros centro ir ugdymo įstaigų  auklėtiniai. Mamos diena ne šiaip švenčiama pavasarį, kai atbunda gamta ir, įsisukusi į gamtos šėlsmo sūkurį, dovanoja mums pačius gražiausius žiedus, šilumą ir meilę. Mama yra siejama su žeme gimdytoja, nes ji užaugina savo vaikus, kaip žemė išaugina  derlių. MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Nuo seniausių laikų yra sakoma, kad patys gražiausi posmai apie Motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti; Motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; Motinos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja.

Motinos diena – nuostabi šeimos šventė. Tą dieną visi skubame net iš atokiausių kampelių aplankyti savo mamas, kad galėtume pabūti su jomis kartu. O geriausia dovana mylimai Mamai – gražūs žodžiai ir laimingos vaikų šypsenos. Todėl Radviliškio miesto kultūros centro režisierė Rasa Atkočiūnienė ir vaikučiai pakvietė  Mamytes į šventinį koncertą, skirtą MAMYČIŲ dienai paminėti.  Šventinėje popietėje nuoširdžiai skambėjo dainelės, vaidinimai, akį kerėjo  šokio žingsneliai.  Pilnutėlė salė negailėjo liaupsių ir gausių plojimų vaikams, nes savo vaiko pasirodymai kiekvienai mamai, močiutei yra patys svarbiausi ir gražiausi.

Pavasariškos saulės simbolika  išpuoštoje  salėje Mamytes sveikino patys mažiausieji lopšelio- darželio ,,Žvaigždutė“ šokėjai ir dainininkai (vad.V. Jurgauskienė ir D. Pranaitytė) , lopšelio – darželio ,,Kregždutė“ šokių studija ,,Vaivorykštės takelis“ (vad. S. Verdingovienė), lopšelio- darželio ,,Eglutė“ studija ,,Lašeliukai“ (vad. J. Goštautienė). Mamas sveikino ir Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokiniai, atlikdami  Avangardo pasirodymą ,,Pavasario pieva“( vad. A. Slanksnienė) . Džiugu buvo matyti Radviliškio miesto kultūros centro būrelių Teatro ABC (vad. R. Atkočiūnienė), šokių studijos ,,Flamingas“ (vad. I. Žiemliauskienė),  sportinių šokių klubo ,,Milagras“ (vad. R. Gilė) bei šokių studijos ,,Šelmiukai“ (vad. E. Verpetinskas) atliekamus  pasirodymus. Jaunieji atlikėjai,  kaip tikri artistai, šoko, dainavo,  laimingi šypsojosi ir taip  džiugino savo Mamytes.  Visų grupių šventinės programėlės išsiskyrė savo individualumu, kūrinėlių įvairumu, o renginio organizatorė  , ruošdama scenarijų, siekė, kad šventė būtų įdomi ir vaikams, ir jų Mamytėms. Režisierė, padedama meno kolektyvų vadovų,  ne tik mokė vaikus  dainelių, šokių, vaidinimų, bet ir stengėsi jiems įskiepyti meilę ir pagarbą brangiausiam žmogui – Mamai.

Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė  saldžiomis dovanėlėmis padėkojo jauniesiems atlikėjams už jų nuoširdų indėlį į šią gražią  šventę ir, prisidėdama prie mažiausiųjų sveikinimų  visoms mamoms, pastebėjo, kad  žvelgiant  į linksmai nusiteikusių mažylių šypsenas ir nuoširdžiai atliekamus pasirodymus, skirtus savo mylimiausioms mamoms,  suvoki, koks glaudus ir nenutrūkstamas ryšys yra tarp vaiko ir motinos. Gražu matyti, kai laimingiausi vaikučių veideliai buvo tuomet, kai jie dovanojo savo šokį, dainą…, o  Mamytės matė savo vaikuose didžiulį talentą bei pasigėrėjimą. Labiausiai linkima, kad šis jausmas mažuosius lydėtų  per visą jų gyvenimą.

Kiti skelbimai

Partneriai