LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien153
mod_vvisit_counterVakar497
mod_vvisit_counterPer savaitę1828
mod_vvisit_counterPer mėnesį2589
mod_vvisit_counterIš viso1636536
Renginiai
Baltų vienybės dienai ir Europos judumo savaitei skirtas renginys

Rugsėjo 20 d. Radviliškio miesto kultūros ir pramogų parke vyko Baltų vienybės dienai ir Europos judumo savaitei skirtas renginys. Orientacinio bėgimo dalyviai atlikę mankštą, kurią vedė Aistė Balčiūnaitė, pajudėjo Radviliškio gatvėmis. Bėgdami dalyviai turėjo aplankyti septynias vietas: Radviliškio rajono policijos komisariatą, Radviliškio priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, Radviliškio miesto kultūros centrą, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurą, Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centrą, Radviliškio vairavimo mokyklą ir Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų oro gynybos bataliono paruoštą vietą prie Radviliškio geležinkelio stoties.

Visuose punktuose dalyvių laukė užduotys. Geriausiai varžybose pasirodė policininkų komanda.

Skaityti toliau...
 
Forumo teatro projektas „Prasminga diskusija“ įsibėgėja

Radviliškio miesto kultūros centras laimėjo švietimo ir mokslo ministerijos skelbtą neformaliojo vaikų švietimo projektų finansavimo konkursą. Projektą iš dalies finansuoja ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Įsibėgėjant forumo teatro projektui „Prasminga diskusija“ rugsėjo mėnesį kūrybinė grupė ir projekto komanda atvyko į keturias projekto mokyklas ir supažindino mokyklų bendruomenes su forumo teatro metodu ir tolimesne projekto eiga.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto kultūros centro veiklų mugė

Rugsėjo 10 d. vyko jau tradicija tapusi Radviliškio miesto kultūros centro veiklų mugė, kuri skelbė naujojo sezono pradžią. Mugėje buvo galima išvysti kultūros centre vykdomas veiklas ir prie jų prisijungti. Kartu smagiai ir prasmingai leisti laiką kvietė: šiuolaikinio šokio grupė „Flamingas“ (vad. Ieva Žemliauskienė), liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ ir šokių kolektyvas „Iliuzija" (vad. Romutė Baškevičienė), šokių grupė „Šelmiai“ (vad. Edmundas Verpetinskas),liaudiškos muzikos kepela „Radvija“ (vad. Jūratė Stakvilevičienė), folkloro ansamblis „Aidija“ (vad. Donatas Stakvilevičius), Politinių Kalinių ir Tremtinių choras „Versmė“ (vad. Rasa Gasiūnienė), miršrus choras (vad. Kęstutis Pakštas). Leisti laiką kartu po pamokų kvietė būrelis vaikams „Kultūros pamokos“, taip pat pristatyti edukaciniai užsiėmimai suaugusiems: keramika (mok. Jadvyga Kurmanskienė), tapyba ant šilko (mok. Genė Stulgienė), floristika (mok. Evaldas Jasiūnas).

Skaityti toliau...
 
Startuoja projektas „Prasminga diskusija“

Radviliškio miesto kultūros centras 2018 rugsėjo – 2019 vasario mėnesiais vykdys forumo teatro metodais paremtą projektą „Prasminga diskusija“. Projekte dalyvaus trys Radviliškio rajono ir viena Panevėžio rajono mokyklos. Projekto tikslas - mažinti regione gyvenančių paauglių regioninę bei socialinę atskirtį, forumo teatro metodais ugdyti jų gebėjimą spręsti iškilusias problemas, scenos ir kūno kalbą, balsą, psichologinius-socialinius įgūdžius, pasitikėjimą savimi.

Skaityti toliau...
 
Mokslo metų pražios šventė

Rugsėjo 3 d. Radviliškio kultūros ir poilsio parke vyko Mokslo metų pražios šventė. Šventėje mažieji žiūrovai galėjo smagiai šokti kartu su Troliais, dainuoti ir linksmintis su Lauros studijos dalyviais, išsimarginti veidukus su linksmąja kloune.

Visiems mokiniams ir pedagogams linkime gražių ir prasmingų mokslo metų!

Skaityti toliau...
 
„Jaunimo erdvė“ 5-asis gimtadienis ir vasaros palydėtuvių šventė

Rugpjūčio 31 d. Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke vyko atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ 5-asis gimtadienis ir vasaros palydėtuvių šventė. Susirinkusieji turėjo galimybę sudalyvauti linksmuose žaidimuose, šokinėti batute, pasiklausyti grupių E.G.O ir 3SUN-C atliekamų kūrinių. Pasveikinti „Jaunimo erdvės“ ir visų susirinkusių atvyko Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius. „Jaunimo erdvę“ gimtadienio proga taip pat sveikino Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė. Renginyje netrūko nuoširdžių palinkėjimų, dovanų, šypsenų bei juoko. Vakarą vainikavo diskoteka.

Skaityti toliau...
 
Ketvirtą kartą Radviliškyje – graži Auksinių vestuvių šventė

Rugpjūčio 24 d. Burbiškio dvare vyko jau ketvirtą kartą Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus organizuojama Auksinių vestuvių šventė. Šią idėją prieš ketverius metus pagerbti tais metais auksines vestuves mininčias poras sumanė įgyvendinti Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Poras, drauge išgyvenusias 50 metų, sveikino Radviliškio parapijos klebonas Tadas Rudys, LR Seimo narys Vytautas Juozapaitis su žmona dainininke, moterų vokalinio ansamblio „Eglė“ vadove Egle Juozapaitiene, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, seniūnai.

Skaityti toliau...
 
Su Lietuva širdy

Rugpjūčio 23 dieną radviliškiečiai ir miesto svečiai rinkosi į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke vykusį minėjimą-koncertą, skirtą Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 30-čiui, Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienai atminti.

Skaityti toliau...
 
Kojinių mezgimo čempionatas „Šimtmečio tradicijos“

2018-ieji - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai. Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir kaip paskata susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai. Šimtmetis atskleidė, kad mokame iš istorijos gelmės pasiimti tai, ko reikia dabarčiai. Šie dalykai teikia pagrindą didžiuotis atkurtos Lietuvos laimėjimais, įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį.

Skaityti toliau...
 
Škaplierinės folkloro festivalis „Ryt iš ryto rugelius kirsim“

Liepos 15 d. 14 val. prie Radviliškio miesto kultūros centro vyko Škaplierinės folkloro festivalis „Ryt iš ryto rugelius kirsim“. Ši diena nuo seno laikyta rugiapjūtės pradžia.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Istorinės atminties keliu“

Liepos 6 – 7 d. minint Lietuvos valstybės dieną Radviliškyje vyko dviračių žygis, kuris buvo skirtas Valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Europos kultūros paveldo metams.
Šiais metais į žygį išsiruošė 42 kelionių dviračiais mėgėjai. Vyriausiajam žygio dalyviui – 76 metai, jauniausiam – 11. Visi jie per dvi dienas numynė 120 kilometrų ir sėkmingai, be didesnių traumų, baigė trasą. Į kelionę dviračiais žygeivius išlydėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Skaityti toliau...
 
Radviliškis turtingas jaunaisiais amato žinovais

Radviliškyje vasario mėnesį vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ I turo darbų paroda ir atranka. Konkursą inicijuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Juo siekiama palaikyti gyvybingas ir gaivinti nykstančias liaudies dailės tradicijas, skatinti visuomenės, ypač jaunosios kartos, domėjimąsi tradiciniais dailiaisiais amatais ir t.t.

Radviliškio rajoniniame ture dalyvavo 31 autorius, pristatęs įvairių sričių dirbinius. Komisija išrinko labiausiai konkurso nuostatus atitinkančius darbus, atsižvelgdama į jų sąsajas su lietuvių liaudies dailės, krašto etninės kultūros tradicijomis, atlikimo meistriškumą. Atsižvelgta ir į žanrų įvairovę bei autorių amžių. Iš 31 autoriaus išrinkti 9, kurie dalyvavo antrajame konkurso etape Upytėje, Panevėžio rajone.

Skaityti toliau...
 
Vaikų dienos stovykla „Laisvieji aitvarai“

Birželio 18-22 dienomis Radviliškio miesto kultūros centras organizavo vaikų dienos stovyklą „Laisvieji aitvarai“. Stovykloje dalyvavo net 37 vaikai.

Stovykla finansuota Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programos lėšomis. Stovyklos rėmėjas - UAB „Aloyzo Grigaliūno transportas“.

Vaikų laukė net 5 dienos pramogų, įspūdžių, naujų draugų ir įdomiausių veiklų.

Skaityti toliau...
 
Gedulo ir vilties dienos minėjimas

Birželio 14 d. 17 val. prie „Tremtinių vagono“ Laisvės alėjoje buvo minima Gedulo ir vilties diena. Susirinkusieji prisiminė visus tuos, kurie ne savo noru buvo atplėšti iš savo gimtinės ir šeimų. 1941 metų Birželio 14 dieną trečią valanda nakties visose Baltijos valstybėse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, Maskvos nurodymu prasidėjo gyventojų trėmimai. Perpildytais ešelonais vienas po kito riedėjo į Rytus, išveždami daugiau nei 40 tūkstančių įvairių tautybių žmonių, daugiausiai lietuvių, iš kurių daliai nebuvo lemtą sugrįžti. Savo prisiminimais apie tremtį dalinosi Lietuvos politinių Kalinių ir tremtinių sąjungos, Radviliškio skyriaus vadovė Stasė Janušonienė. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ragino visus dalintis prisiminimais, kad ir kokie jie būtų skaudūs, nes ateities kartos turi žinoti, ką teko patirti jų seneliams ir proseneliams. Savo eilėmis dalinosi ir jas skaitė poetas, literatas, kilęs iš Radviliškio Vladimiras Urnežius. Susirinkusieji turėjo galimybę išgirsti Šiaulių universiteto gimnazijos folkloro studijos „ČIŪTO“ ir jaunųjų bardų (vad. Rasa Stoškuvienė) atliekamas dainas.

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė Vaikų gynimo diena

Birželio 2 dieną mažieji miesto gyventojai kartu su tėveliais dalyvavo Tarptautinei Vaikų gynimo dienai skirtoje šeimų šventėje. Čia netrūko pramogų, vaikų juoko ir tėvų šypsenų. Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro treneriai organizavo užsiėmimus, varžybas ir pristatė įvairias sporto šakas. Atviras jaunimo centras „Jaunimo erdvė“ taip pat rūpinosi mažųjų užimtumu - piešė ant veidų, pūtė milžiniškus muilo burbulus, žaidė įvairius žaidimus. Radviliškio miesto kultūros centras kvietė šokinėti batutuose, spalvingi klounai pristatė būrelį „Kultūros pamokos“.

Skaityti toliau...
 
Politinių kalinių ir tremtinių choro „Versmė“ koncertas

Gegužės 26 d. Radviliškio miesto kultūros centre vyko politinių kalinių ir tremtinių choro „Versmė“ koncertas, skirtas choro kūrybinės veiklos 25 metų jubiliejui.

Kiekvienos tautos istorijoje yra juodų etapų. Ne išimtis ir Lietuva - 1941 m. birželio 14-ąją NKVD pradėjo masinius lietuvių areštus ir trėmimus į Sibirą. Okupantai visomis jėgomis bandė užslopinti lietuvių laisvės ir meilės Tėvynei jausmą, tačiau mūsų tauta viską ištverė. Mums neteko patirti to siaubo, todėl šiandien sunku suprasti ką turėjo patirti tie, kurie buvo per prievartą ištremti į tolimus, svetimus kraštus.

Skaityti toliau...
 
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Gegužės 21 d. minima Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Ši diena dar tarpukario Lietuvoje buvo minima trečiąjį gegužės sekmadienį. Šią dieną pagerbiami Lietuvos partizanai, kovęsi už Lietuvos nepriklausomybę. Kariuomenės ir visuomenės ryšiai pradėti stiprinti dar prieškario Lietuvoje. Jau tada suvokta, kad ne tik kariuomenė, bet ir visuomenė atsakinga už Tėvynės saugumą. Turime džiaugtis, jog tai, dėl ko kovėsi partizanai, pasiekta - šiandien mes gyvename laisvoje šalyje.

Skaityti toliau...
 
9-oji linijinių ir kantri šokių šventė bei gatvės muzikos diena

Gegužės 19 d. 13 val. Radviliškio miesto centre vyko 9-oji linijinių ir kantri šokių šventė. Gausybė dalyvių džiugino praeivių ir žiūrovų akis ritmiškais ir sinchroniškais šokiais. Šventėje dalyvavo net 12 kolektyvų.

Trečiąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti išeina tūkstančiai žmonių. Radviliškio muzikantai taip pat nenusileido ir šventė gatvės muzikos dieną. 15 val. prie Radviliškio miesto kultūros centro pasirodė ir susirinkusius linksmino grupė "Mono", Deimantė Dargytė ir Lauras Gaubas.

Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas „Ačiū Tau Mamyte“

Gegužės 4 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyko šventinis koncertas „Ačiū Tau Mamyte“. Koncertą, skirtą Mamyčių dienai paminėti, pradėjo „Eglutės“ lopšelio - darželio ugdytiniai su pasirodymu „Linksmieji Troliai“ (auklėtojos Jūratė Bložienė, Kristina Jankutė, choreografė Lina Lesickienė).
Visas susirinkusias mamas ir močiutes sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Skaityti toliau...
 
Jubiliejinė kapelų šventė „Žemėj Lietuvos“

Balandžio 14 dieną Radviliškio miesto kultūros centre vyko jubiliejinė kapelų šventė „Žemėj Lietuvos“, kurią vedė laidų vedėja, folkloro dainininkė ir atlikėja Loreta Sungailienė. Šventės dalyvius ir jos organizatorius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Justė Venckutė, LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio miesto garbės pilietis Augenijus Jurgauskas.

Skaityti toliau...
 
Fotografijų paroda „Vėjo blaškoma kelionė Fuerteventūroje“

Balandžio 4 d. Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta Virginijos Čepulytės fotografijų paroda „Vėjo blaškoma kelionė Fuerteventūroje“. Parodos autorė gimė ir augo Radviliškyje, vėliau baigė Vilniaus dizaino kolegiją, taikomąją fotografiją. Po studijų išvyko gyventi į Angliją. Pasak autorės ji, kaip ir jos paroda, kurią pavadino „Vėjo blaškoma kelionė Fuerteventūroje“, jau studijų metais pradėjo "blaškytis", judėti pirmyn. Prasidėjo pavienės trumputės kelionės po pasaulį, susitikimas su draugais šalyse, kuriose jie gyvena, mažas susipažinimas su kultūra ir gyvenimo būdu. Virginija Čepulytė dar daug nori pamatyti, daug kur nukeliauti ir žino, kad tai padarys.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 25 iš 679