LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien113
mod_vvisit_counterVakar325
mod_vvisit_counterPer savaitę1415
mod_vvisit_counterPer mėnesį2514
mod_vvisit_counterIš viso1626965
Renginiai
Baltų vienybės diena Radviliškyje kvietė į ugnies sąšauką

Baltų vienybės diena Radviliškyje kvietė į ugnies sąšaukąSenovėje ugnies sąšauka ant piliakalnių kvietė vienytis kovai – ginti savo žemes, vaikus, kultūrą. Toks žmonių vienijimosi būdas padėjo išgyventi Baltijos tautoms. Rugsėjo 22 d. per rudens lygiadienį, radviliškiečiai šventė Baltų vienybės dieną.

Skaityti toliau...
 
Spektaklis „Gaidelis pinigautojas“ pagal projektą „Jaunieji auksiniai scenos kryžiai“

Muzikinis spektaklis „Gaidelis pinigautojas“ pagal projektą „Jaunieji auksiniai scenos kryžiai“Šiais metais Radviliškio miesto kultūros centre vykdomas projektas „Jaunieji auksiniai scenos kryžiai“. „Gaidelis pinigautojas“ – jau trečias šio projekto spektaklis. Prieš tai rodyti spektakliai: urbanistinio šokio „Feel link“, „Kaligula“ (režisierius Vidas Bareikis).

Skaityti toliau...
 
Pašėlusiai linksmas atsisveikinimas su vasara

Pašėlusiai linksmas atsisveikinimas su vasaraPaskutinis vasaros savaitgalis. Nors ir paskutinis, tačiau labai linksmas. Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke surengtoje šventėje vaikai ir jų tėveliai pašėlusiai linksmai atsisveikino su vasara. Jau tradicine tapusioje šventėje norinčių padėkoti ir atsisveikinti su vasara vaikų laukė pilnas atrakcionų, skanėstų, dainų bei šokių parkas.

Skaityti toliau...
 
Pleneras „Daugiau nei amatas“ baigėsi... Atgijo angelai

Pleneras „Daugiau nei amatas“ baigėsi... Atgijo angelaiBaigėsi daug garso ir smalsių žvilgsnių sulaukęs medžio drožėjų ir kalvių pleneras „Daugiau nei amatas“. Savaitę l prie Radviliškio kultūros centro dūzgė pjūklai, virė darbas... medžio rąstai virto nuostabiais kūriniais.

Skaityti toliau...
 
Juodojo kaspino ir Baltijos kelio diena Radviliškyje

Juodojo kaspino ir Baltijos kelio diena RadviliškyjeJuodojo kaspino ir Baltijos kelio dienos renginiai Radviliškyje prasidėjo akcija „Nupinkim gėlių pynę: Lietuva, Latvija, Estija". Keturioliktą valandą prie Radviliškio miesto kultūros centro būriavosi žmonės. Akcijoje dalyvavo LPKTS Radviliškio filialo skyriaus nariai (pirmininkė Staselė Janušonienė), „Radviliškio bočiai“ (pirmininkė Rimantė Radavičienė), Radviliškio vaikų dienos centro darbuotojai ir vaikai, miesto gyventojai. Akcijos metu nupintos trys gėlių girliandos, kaip trys šalys. Ir vienas Baltijos kelias...

Skaityti toliau...
 
Medžio drožėjų ir kalvių pleneras „Daugiau nei amatas“

Radviliškiečiai dalyvavo dviračių žygyje „Radviliškio bažnyčių kelias“Po ilgos pertraukos Radviliškyje vėl vyksta medžio drožėjų ir kalvių pleneras „Daugiau nei amatas“. Rugpjūčio 22 d. prie Radviliškio miesto kultūros centro vyko plenero atidarymas. Dalyvius ir svečius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, kūrybiškumo ir geros nuotaikos palinkėjo Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vytautas Simelis. Atvykę Acokavų, Kutiškių ir Karčemų bendruomenių nariai linkėjo gero darbo, išsakė savo viltis ir palinkėjo, kad visus dalyvius aplankytų mūzos.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai dalyvavo dviračių žygyje „Radviliškio bažnyčių kelias“

Radviliškiečiai dalyvavo dviračių žygyje „Radviliškio bažnyčių kelias“Tėvynę mylintys ir bendra kelione ją pagerbti norintys piliečiai dalyvavo dviračių žygyje „Radviliškio bažnyčių kelias“.
Kiekvienais metais Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga Radviliškio miesto kultūros centro ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos skyriaus pastangomis organizuojami dviračių žygiai po Radviliškio kraštą tapo gražia tradicija.
Šių metų žygis buvo ypatingas, nes aplankėme itin sakrališkus kultūros paveldo objektus – bažnyčias.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai šventė Valstybės dieną

Radviliškiečiai šventė Valstybės dienąLiepos 6-ąją radviliškiečiai šventė pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną. Nors oras ir nedžiugino, buvo darganota, į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke esančią Karžygių alėją prie paminklo Lietuvai rinkosi gausus būrys pilietiškų miestiečių.

Skaityti toliau...
 
Gedulo ir vilties dienos minėjimas Radviliškyje

Gedulo ir vilties dienos minėjimas RadviliškyjeNuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Birželio 14-oji minima kaip Gedulo ir vilties diena. Prieš 75 metus 1941 m. birželio 14 d. 3 val. ryto Sovietų Sąjungos represinės struktūros pradėjo organizuotus masinius Lietuvos gyventojų trėmimus į atokias šiaurines Sovietų Sąjungos teritorijas.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė stovykla džiugina atradimais

Etnokultūrinė stovykla džiugina atradimaisRadviliškio miesto kultūros centras Radviliškio kultūros ir poilsio parke esančiame Latvių kultūros centre š. m. birželio mėn. 13 – 18 dienomis organizuoja nemokamą etnokultūrinę vaikų dienos stovyklą „Etninė kultūra – tautos sukurta“. Čia kiekvienas dalyvis gali turiningai praleisti vasaros atostogų laiką, lavinti kūrybinius bei meninius gebėjimus, susipažinti su garbinga Radviliškio krašto istorija, tautinėmis tradicijomis ir amatais. Stovyklos programa siekiama, kad etnokultūra taptų vaikų gyvenimo turtinimo, džiuginimo, kūrybos ir prigimtinių galių atsiskleidimo šaltiniu.

Skaityti toliau...
 
Klasikinės muzikos projektas

Klasikinės muzikos projektasŠiais metais tradicinio tarptautinio vargonų muzikos festivalio „M. K. Čiurlionio įkvėpti vakarai“ programą sudarė dviejų dienų klasikinės muzikos renginių ciklas.
Vargonų muzikos festivalis Radviliškyje vyksta nuo 2010 metų.
Šių metų projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, remia - Radviliškio rajono savivaldybė.

Skaityti toliau...
 
Tarptautiniame kojinių mezgimo čempionate naujovės pasiteisino

Tarptautiniame kojinių mezgimo čempionate naujovės pasiteisinoGegužės 21-oji UNESCO sprendimu paskelbta Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena. Ta proga Radviliškio pramogų ir poilsio parke nuo pat ryto šurmuliavo vienos dienos etnokultūrinis renginys – kojinių mezgimo čempionatas. Skirtingai, nei kitais metais, šiais metais organizatoriai neapsiribojo tik kojinių mezgimu. Čia vyko ir linijinių šokių pynė, kapelų koncertas, seminarų ciklas bei etnokultūrinis žaidimas-pamoka jaunimui. Maža to, čia jau nuo ryto Radviliškio poilsio ir pramogų parke vyko tautodailininkų bei amatininkų mugė, kur buvo galima įsigyti autentiškų dirbinių.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio centre šoko daugiau nei šimtas šokėjų

Radviliškio centre šoko daugiau nei šimtas šokėjų100 spalvingais rūbais pasipuošusių šokėjų šeštadienį papuošė Radviliškio miesto pagrindinę gatvę. Čia vyko septintasis linijinių ir kantri šokių festivalis „Prie neužmirštuolės fontano“.

Skaityti toliau...
 
Dainos vakaras partizanams atminti

Dainos vakaras partizanams atmintiGegužės 18 dienos vakare, ne tik buvę Lietuvos partizanai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, bet ir patriotinei dainai neabejingi atlikėjai iš Radviliškio bei Šiaulių rajonų rinkosi į vakarą, kad dainomis pagerbtų Lietuvos didvyrių atminimą.

Skaityti toliau...
 
Susitikimas su dailininku Edvardu Malinausku

Susitikimas su dailininku Edvardu MalinauskuRadviliškio miesto kultūros centro pirmo aukšto fojė jau nuo balandžio 25 dienos veikia Radviliškyje gimusio žymaus lietuvių tapytojo, marinisto, Edvardo Malinausko tapybos paroda. O gegužės 18-osios popietę pats dailininkas apsilankė Radviliškyje, susitiko su kraštiečiais, jo kūrybos gerbėjais, spaudos ir kultūros centro darbuotojais.

Skaityti toliau...
 
„Flamingas“ Molėtuose

„Flamingas“ MolėtuoseRadviliškio miesto kultūros centro šokių kolektyvas „Flamingas“ (vadovė Ieva Kamrazerytė) sėkmingai dalyvavo Respublikiniame šokėjų festivalyje-konkurse „Molėtai šokio ritmu 2016“, kur visos keturios įvairaus amžiaus vaikų ir jaunimo šokėjų grupės buvo apdovanotos diplomais. Užimta viena pirmoji ir trys antrosios vietos.

Skaityti toliau...
 
Europos laivas plaukia

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Renginys „Europos laivas“ savo kelionę pradėjo gegužės 7 dieną Panevėžio rajone Smilgių etnografinėje sodyboje ir gegužės 8 dieną „atplaukė“ į Radviliškio miesto kultūros centro didžiąją salę.

Skaityti toliau...
 
URBANISTINIO ŠOKIO SPEKTAKLIS „FEEL LINK“ RADVILIŠKYJE

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“ Gegužės 16 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre
Trečius metus iš eilės Radviliškio miesto kultūros centras sėkmingai vykdo projektą, teikiantį galimybę Radviliškio miesto ir rajono gyventojams susipažinti su įdomiausiais dabartinio lietuvių teatro spektakliais, sukurtais tiek valstybiniuose, tiek laisvos iniciatyvos teatruose. Šiemet projektas, įgavo kiek kitą „formatą“,- tai yra koncentruojasi į jaunojo lietuvių teatro kūrėjus ir jų spektaklius.

Skaityti toliau...
 
Net 18 komandų dalyvavo orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija"

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Radviliškio miesto kultūros centras 2016 m. gegužės 5 d. visus miestelėnus ragino pabusti pavasariui ir dalyvauti orientacinėje - kultūrinėje bėgimo akcijoje „Kultūrinė orientacija“.

Skaityti toliau...
 
Šventinis koncertas „Mano vaikystės kiemas“

Liaudiškų kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“Kai pagaliau sugrįši į savo vaikystės kiemą, suprasi, kad ilgėjaisi ne kiemo, bet vaikystės. Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti.

Skaityti toliau...
 
Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymas

Sėkmingas „Senų pažįstamų“ pasirodymasŠiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje įvyko respublikinės liaudiškos muzikos kapelų šventė-varžytuvės „Rėkyvos bangos 2016“, skirtas Kultūros dienai. Į renginį susirinko žiūrovų ne tik iš Šiaulių miesto, bet ir rajonų.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 101 - 125 iš 679