LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien12
mod_vvisit_counterVakar232
mod_vvisit_counterPer savaitę12
mod_vvisit_counterPer mėnesį1111
mod_vvisit_counterIš viso1625561
Renginiai
Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir Estijos

Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir EstijosLiaudiška muzika ir tautiniai šokiai yra svarbūs tautos ir krašto kultūros tęstinumo garantai, todėl Radviliškio miesto kultūros centras, siekdamas ugdyti tarpkultūrinę toleranciją – pažinti bei propaguoti įvairių tautų liaudies šokius kaip saviraiškos ir bendravimo priemonę, puoselėti tautinio šokio tradicijas jau vienuoliktą kartą organizavo tautinių šokių festivalį „Ir ne tik iš Lietuvos“.

Skaityti toliau...
 
2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“

2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“ 2015 metais nuo pavasario iki rudens Radviliškio miesto kultūros centro rengtas Klasikinės muzikos renginių ciklas „Vargonų įkvėpti vakarai“ buvo orientuotas į klasikinės muzikos menui, poezijai neabejingus skirtingo amžiaus ir socialinės padėties Šiaurės Lietuvos regiono gyventojus. Renginių ciklą sudarė net 4 klasikinės muzikos renginiai.

Skaityti toliau...
 
Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi pasirodymai

Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi  pasirodymaiRadviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas) sėkmingai pasirodė dviejuose festivaliuose. Lapkričio 14 dieną Kuršėnų kultūros centre vykusiame Lietuvos šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų kolektyvų konkurse-festivalyje „Suk, suk ratelį“ laimėjo pirmą vietą ir pelnė Šiaulių rajono savivaldybės Padėkos raštą, o lapkričio 17 dieną vykusiame Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno festivalyje „Rudens mozaika 2015“ apdovanoti centro direktoriaus Padėkos raštu už puikų pasirodymą. Šio konkurso galutiniai rezultatai bus paskelbti vėliau. Sveikiname kolektyvą!

Skaityti toliau...
 
Kai gimtinė gyva širdyje

Kai gimtinė gyva širdyjeRegionų metams skirtą smagų pasibuvimą suorganizavo jau daug metų Radviliškio krašte gyvenantys žemaičiai, aukštaičiai, dzūkai, suvalkiečiai. Žmonės, į Radviliškio kraštą atvykę iš visos Lietuvos, atsivežė čia ne tik bet savo tarmę, tradicinius patiekalus, bet ir savo tradicijas. Šiame renginyje tarmiškai dainas dainavę, žaidimus žaidę, pasakojimus pasakoję žmonės buvo sukviesti pasidalyti savo žiniomis, prisiminti savo šaknis, populiarinti tarmišką kalbėjimą, priminti, kad Lietuvoje įvairiuose etnografiniuose regionuose kitaip vaikus krikštydavę, kitokios dainos laukuose skambėdavusios.

Skaityti toliau...
 
Baltų vienybės ugnies sąšauka

Baltų vienybės ugnies sąšaukaRadviliškio kultūros centras tęsia gražią tradiciją kiekvienais metais rugsėjo 22 dieną meniniu veiksmu minėti Baltų vienybės dieną. Tad visi norintys pasigėrėti folkloro ansamblio „Aidija“ dainomis atėjo į Radviliškio pramogų ir poilsio parką prie Latvių kultūros centro, kur ansamblis surengė solidų savo koncertą, skirtą šiai progai.

Skaityti toliau...
 
Atidarytos 5-osios amatų dirbtuvės

Atidarytos 5-osios amatų dirbtuvėsRugsėjo pirmą dieną, prie Radviliškio miesto kultūros centro esančiame jaukiame pušynėlyje buvo atidarytos 5-osios amatų dirbtuvės, kurių projektinis pavadinimas šiemet yra "Etnokultūrinis dialogas".

Skaityti toliau...
 
Gražiai palydėta graži vasara

Gražiai palydėta graži vasaraVasaros palydėtuvių šventė Radviliškyje, kurią surengė miesto kultūros centras , prasidėjo paskutinį vasaros sekmadienį nuo 14 val. Mažasis teatras iš Vilniaus parodė spektaklį „Brangusis atrakcionų parko dėde!“ (rež. Olga Lapina). Šis spektaklis, skirtas 3-11 metų amžiaus vaikams buvo jautriai ir šiltai sutiktas mažųjų Radviliškio rajono gyventojų. O nuo 15 val. norinčių padėkoti ir atsisveikinti su vasara vaikų laukė pilnas atrakcionų, skanėstų, dainų bei šokių miesto pramogų ir poilsio parkas.

Skaityti toliau...
 
Juodojo kaspino ir Baltijos kelio paminėjimas

Juodojo kaspino ir Baltijos kelio paminėjimasRugpjūčio 23 dieną Radviliškyje prie Trijų kryžių memorialo buvo paminėta Europos totalitarizmo aukų ir Baltijos kelio diena. Plevėsavo Europos Sąjungos, Lietuvos ir Radviliškio vėliavos, Trys kryžiai buvo perrišti dideliu juodu kaspinu (dailininkė Inga Vosyliūtė). Paminėjimo ceremoniją pradėjęs jaunasis gitaristas Karolis Keras pradžiai sugrojo grupės „Metallica“ kompoziciją „Nothing else matter“. Vedantieji, Radviliškio kultūros centro meno vadovė Daiva Sirutienė ir jos auklėtinis centro teatro grupės „Išdykėliai“ narys Vilius Ulys apžvelgė šios tragiškos Lietuvai datos istoriją ir paskaitė eilėraštį. Visi susirinkę pagerbė aukas tylos minute.

Skaityti toliau...
 
Kultūros centras miesto šventėje

Kultūros centras miesto šventėje Radviliškio miesto šventėje „Skamba Radviliškio garvežiai“, kuri šurmuliavo liepos 31 dieną, aktyviai dalyvavo miesto kultūros centras, kaip vienas iš šventės organizatorių.

Skaityti toliau...
 
PATREPSĖLIS LATVIJOJE

PATREPSĖLIS LATVIJOJELiepos 24 – 26 dienomis Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ kartu su Naujosios Akmenės šokių kolektyvu „Alsa“ vyko į Latvijos respublikos Ciesio miestą, kur vyko tarptautinis festivalis „Kam nav 100, tas var!“. Trijų dienų festivalyje dalyvavo kolektyva „Laaberjalg“, „Wendre“ (Estija), „Velzde“, „Dobelnieki“, Ulenbroks“, „Sumulda“, „Senči“, „Tacis“, „Munsteris“, „Kamer vari“, „Kandavnieks“, „Dzirnas“(Latvija) ir liaudies ansambliais „T‘ SMONTPEERKE“ (Belgija), „Ons Boergoed“ (Olandija).

Skaityti toliau...
 
Radviliškio delegacija grįžo iš „Europos žmonių festivalio“ Lenkijoje

Radviliškio delegacija grįžo iš „Europos žmonių festivalio“ LenkijojeLiepos 18-24 dienomis nedideliame Lenkijos mieste Zlocieniec‘e vyko 23-asis „Europos žmonių festivalis“, kuriame dalyvavo gana gausi grupė iš Radviliškio, vadovaujama rajono mero Antano Čepononio. Grupėje buvo Radviliškio kultūros centro šokių grupės „Šelmiai“ nariai (vadovas Edmundas Verpetinskas) bei kultūros centro režisierius-vyr. meno vadovas, pavaduojantis direktorių Edmundas Leonavičius. Nors grupės iš Lietuvos, vadovaujamos kaimo bendruomenių sąjungos tarptautinės ekspertės Virginijos Šetkienės dalyvavo jau dešimtą kartą, bet pirmą kartą iniciatyvos ėmėsi atskiro nedidelio Lietuvos miesto atstovai. Juolab, kad festivalio dienomis posėdžiavęs tarptautinis organizacinis komitetas 2018 metų festivalio miestu vienbalsiai išrinko Radviliškį! Tad Radviliškio laukia įdomus, prasmingas, žmonių bendravimu ir pastangomis daugiau pažinti kitų Europos tautų ir šalių žmones grįstas projektas.

Skaityti toliau...
 
„AIDIJA" LAIMĖJO I VIETĄ

„AIDIJAFestivalyje „SAULĖS ŽIEDAS" Radviliškio miesto kultūros centro Folkloro ansamblis „AIDIJA" LAIMĖJO I vietą, IV kategorija. Tradicinio dainavimo grupėje!!!
Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojų kolektyvas Sveikiną „AIDIJA" tapus pirmosios vietos prizininkais.

Skaityti toliau...
 
VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJA

VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJARadviliškyje Valstybės dienos ceremonija, surengta miesto kultūros centro, prasidėjo 20.30 valandą vakaro. Ji jau antrus metus vyko prie monumento Lietuvos tūkstantmečiui paminėti miesto pramogų ir poilsio parke. Plevėsavo Lietuvos ir Radviliškio rajono vėliavos, nedideliame aukure degė ugnis, o suskambėję pirmieji kanklių garsai (grojo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja-ekspertė Elena Ralienė ir jos mokinė tarptautinių konkursų diplomantė Gabrielė Trinkūnaitė) šauniai derėjo prie monumento ir vakaro atmosferos.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“

pavadinimasDviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“ kvietė dalyvius iškilmingai paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Skaityti toliau...
 
Joninės kitaip: žygis, laužai ir koncertas

Joninės kitaip Birželio 23 d. Radviliškio miesto kultūros centras bei Viešoji įstaiga Kultūros ir meno klubas „Užbėgtukė” radviliškiečius pakvietė dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Paparčio žiedo beieškant“ po Radviliškį ir jo apylinkes. Idėjos autorius ir pagrindinis projekto „Joninės kitaip“ organizatorius choreografas Edmundas Verpetinskas.

Skaityti toliau...
 
„Aidija“ ir „Radvija“ dalyvaus festivalyje „Saulės žiedas“

„Aidija“ ir „Radvija“ dalyvaus festivalyje „Saulės žiedas“Radviliškio kultūros centro kolektyvai folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovas Donatas Stakvilevičius) ir liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (vadovė Jūratė Stakvilevičienė) pakviesti dalyvauti tarptautiniame folkloro ansamblių konkurse-festivalyje „Saulės žiedas“ Šiauliuose.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atsisveikino su dalyviais

Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atsisveikino su dalyviais2015 m. birželio 15-19 d. vyko Radviliškio miesto kultūros centro etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“, kurioje nemokamai dalyvavo 48 vaikai iš Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro ir Radviliškio rajono švietimo bei ugdymo įstaigų.

Skaityti toliau...
 
Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atidaryta!

Etnokultūrinė vaikų dienos stovykla „Kibirkštis“ atidaryta!Birželio 15 dieną nuo ankstaus ryto mažieji radviliškiečiai skubėjo į Radviliškio miesto kultūros centrą, kur vyko etnokultūrinės vaikų dienos stovyklos „Kibirkštis“ atidarymas. Į šventę savo globotinius atlydėjo Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“ direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Gudienė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja socialinėms paslaugoms Žydrūnė Plungienė.

Skaityti toliau...
 
Gedulo ir Vilties dienos minėjimas

Gedulo ir Vilties dienos minėjimasGedulo ir Vilties dienos minėjimas Radviliškyje prasidėjo nuo ankstaus ryto,- žmonės nešė ir nešė gėles ar gėlių puokštes prie Trijų kryžių memorialo. O kelios dienos prieš tai miesto seniūnijos pastangomis buvo atnaujintos simbolinių tremties bėgių spalvos, patvarkyti gėlynai ir dekoratyviniai medeliai.

Skaityti toliau...
 
Klasikinė muzika Radviliškyje

Klasikinė muzika RadviliškyjeBirželio 3 d. radviliškiečiai ir miesto svečiai skubėjo į Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, kur juos sukvietė Radviliškio miesto kultūros centras ir Radviliškio muzikos mokyklos organizuota klasikinės muzikos šventė.

Skaityti toliau...
 
Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo diena

Smagi Šeimos ir Tarptautinė vaikų gynimo dienaGegužės 31 dieną Radviliškyje surengta šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Šeimos dienai paminėti. Smagią ir kupiną įvairių renginių šventę organizavo Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio rajono savivaldybės šeimų taryba ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 151 - 175 iš 679