LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien119
mod_vvisit_counterVakar325
mod_vvisit_counterPer savaitę1421
mod_vvisit_counterPer mėnesį2520
mod_vvisit_counterIš viso1626970
Renginiai
„KADAGYS 2015“ Radviliškyje

„KADAGYS 2015“ RadviliškyjeGegužės 16 dieną Radviliškio kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių ansamblių konkursas „Kadagys 2015“, kurį organizuoja Lietuvos liaudies kultūros centras Vilniuje, o garbė surengti jį šiais metais teko mūsų centrui. Nuo pat ankstaus ryto į Radviliškį sugužėjo geriausi garbaus amžiaus liaudiškų šokių ansamblių dalyviai iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centre

Gražiausios dainos, skirtos Tėvynei, skambėjo Radviliškio miesto kultūros centreGegužės 17 dieną į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą Politinių kalinių ir tremtinių chorų festivalį „Dainos Lietuvai“ rinkosi gausus būrys Radviliškio rajono gyventojų. Tradicinėje chorų šventėje, skirtoje Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti, dalyvavę žmonės klausėsi ne tik gražiausių tautinių dainų, bet ir atidavė pagarbą už Tėvynės laisvę savo gyvybę paaukojusiems didvyriams.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ šoko Latvijoje

„Patrepsėlis“ šoko LatvijojeGegužės 16d. Radviliškio kultūros centro šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ dalyvavo Latvijos Salasgriwas miesto šokių kolektyvo „Saiva“ organizuotame festivalyje „Saivas jampadrača“. Festivalyje dalyvavo dešimt kolektyvų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos. Po tris valandas trūkusio koncerto kolektyvai bendravo ir šokiu sūkuryje linksminosi bendroje vakaronėje. „Patrepsėlio“ kolektyvas pasikeitė kontaktais su kolektyvais iš Švedijos, naujais draugai iš Estijos ir Latvijos.

Skaityti toliau...
 
Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip
SmilgiaiGegužės 9 dieną  Panevėžio rajone Smilgių etnografinėje sodyboje vyko šalies suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių šventė „Šokis – kaip vaivorykštė: kiekvienas jį supranta savaip“. Švenėje dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų  liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ su vadovu Edmundu Verpetinsku.
Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai šventė su visa Europa
EuRadviliškyje surengtame Europos dienos paminėjime netrūko ir linksmybių, ir viktorinų, buvo renkamas tautiškiausias radviliškietis, organizuota šventinė eisena.
Europos dienos šventė „Radviliškis – dalelė Europos širdies“ prasidėjo dalyvių ir svečių eisena miesto centrinėmis gatvėmis.

Skaityti toliau...
 
Jaunųjų tautodailininkų sėkmė
svGegužės 5 d. Panevėžio rajone, Naujamiestyje, vyko regioninis Sidabro vainikėlio turas. Jame dalyvavo penki vaikai iš Radviliškio rajono. Labai džiugu, kad nė vienas jų neliko be prizinės vietos. III vietą laimėjo Modestas Bauža, o II vietą Egidijus Skulmis. Abu jie iš Vaižganto gimnazijos ir abu mokosi medžio drožybos pas Eugenijų Arbušauską. Net trys jaunieji tautodailininkai pelnė pirmąsias vietas ir pateko į respublikinį turą, kuris vyks Alytuje. Tai Simona Labinaitė iš Tyrulių pagrindinės mokyklos, pasirodžiusi su karpiniais, mokytoja Genė Stugienė , Kornelijus Norvaiša iš Gražinos pagrindinės mokyklos, pristatęs sodus, mokytoja Olė Plungienė ir taip pat Gražinos mokyklos mokinė Vakarė Skirmantaitė su keramikos darbeliais, mokytojas Donatas Kurmanskis.

 
Skaityti toliau...
 
Paminėta prasmingiausia gegužės šventė – Mamų diena
30Balandžio 30 dieną Radviliškio kultūros rūmuose vyko koncertas „Kai vaikai laimingi“, skirtas Mamų dienai.
Koncerto vedėjai ant skraidančio kilimo keliavo po įvairias šalis, kuriose buvo šokama, dainuojama, vaidinama.
„Džia-Da“ šalyje dainavimo studijos „Džia-Da“ (vadovė A. Meškauskienė) dainininkai gražiausias dainas bei pavasarines gėles skyrė mamoms.


 
Skaityti toliau...
 
Radviliškio linijinių šokių grupė „Intriga“ – tarptautiniame šokių festivalyje
LinijiniaiBalandžio 24-25 dienomis linijinių šokių grupė „Intriga“, kuriai vadovauja Radviliškio kultūros miesto centro vadovė Indrė Ginkevičienė, dalyvavo Tarptautiniame šokių festivalyje „Pavasarinis šokių šėlsmas 2015“. Festivalis, skirtas šokių studijos „Salida“ dešimtmečiui paminėti, vyko Šiauliuose.
 
Skaityti toliau...
 
Į šventę Radviliškio kultūros centre žmones kvietė knygų leidėjai, amatininkai ir kapelos
18Balandžio 18 d. linksmai nusiteikę radviliškiečiai ir miesto svečiai rinkosi į Radviliškio miesto kultūros centre organizuotą tradicinę Mažąją knygų mugę, mugę „Pavasario žiedai“ ir Respublikinį kapelų festivalį „Žemėj Lietuvos“. Nors šventės pradžią žymėjo tradicinis Mažosios knygų mugės atidarymas Radviliškio miesto kultūros centre, bet žmonės nuo ankstaus ryto būriavosi prie mugėje „Pavasario žiedai“ dalyvaujančių amatininkų, kurie siūlė įsigyti rankų darbo dirbinių iš keramikos, odos, vaško, vytelių ir siūlų. Pirkėjams akys raibo nuo spalvingų, meistriškai sukurtų siuvinių, mezginių, juostų ir papuošalų.  
Skaityti toliau...
 
Paroda apie Lietuvos pinigų istoriją
LitaiNuo kovo 20 iki balandžio 20 Radviliškio miesto kultūros centre viešėjo Šeduvos gimnazijos Antano Bukausko kraštotyros muziejaus parodą ,,Atsisveikinant su litu“ iš asmeninės šeduvio kraštotyros entuziasto Vidmanto Vingelio kolekcijos.

Skaityti toliau...
 
Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
lgRadviliškio geležinkelio stotyje surengta Atvelykio akcija „Ridenam per Lietuvą!“
Balandžio 12 dienos popietę Radviliškio geležinkelio stotyje smagiai šurmuliavo mažieji radviliškiečiai, lydimi tėvelių. AB „Lietuvos geležinkeliai“ Krovinių vežimo direkcijos Radviliškio regiono stočių skyrius, Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio miesto kultūros centras prisijungė prie akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ šalies geležinkelio stotyse inicijuotos akcijos „Ridenam per Lietuvą!“ ir surengė Radviliškyje Atvelykio koncertą ir margučių ridenimo turnyrą.


Skaityti toliau...
 
Tarptautinės teatro dienos šventė Radviliškyje
MūzosKovo 27 d. Radviliškio miesto kultūros centras sukvietė mažus ir didelius į šventinį Tarptautinės teatro dienos minėjimą. Gausus būrys mažųjų radviliškiečių kartu su savo tėveliais nekantriai laukė Radviliškio miesto  meno kolektyvų pasirodymo Didžiojoje kultūros rūmų salėje.


Skaityti toliau...
 
Lietuvos kultūros taryba finansuos penkis Radviliškio miesto kultūros centro projektus
LTKTLietuvos kultūros taryba priėmė galutinius sprendimus dėl projektų, pateikusių paraiškas pirmajam 2015 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo.
Dalinį finansavimą gavo net penki Radviliškio miesto kultūros centro pateikti projektai.


Skaityti toliau...
 
Kino kelionė „Radviliada“ – istorijos pamoka Radviliškio gyventojams
RadviliadaKovo 25 dieną Radviliškio miesto gyventojai buvo pakviesti į kino filmo peržiūrą – Kultūros centre  rodyti 2 seansai: dieną pakviesti Radviliškio mokyklų mokiniai, o vakarop – kiti miesto gyventojai.
Naujai išrinktas Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, pakvietęs radviliškiečius į šią kino kelionę, mano, kad visi radviliškiečiai turėtų žinoti, kokį garbingą vardą nešioja jų miestas ir kad tuo reikia didžiuotis.
Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlio“ išvyka į Naująją Akmenę
PatrepsŠių metų koncertines išvykas  Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“  pradėjo kovo 21 d. nuo tarptautinio liaudiškų šokių festivalio „Mes – visad jauni“, kuris vyko Naujojoje Akmenėje. Be mūsų kolektyvo festivalyje dar dalyvavo ir žiūrovus linksmino trankiu šokiu kolektyvai „Alsa“ ir „Bočeliai“ iš Naujosios Akmenės, „Kupolio rožė“ iš Kauno rajono, „Vėjava“ iš Tauragės, „Ratilis“ iš Joniškio, „Robežnieki“ iš Latvijos, „Banguolis“ iš Palangos ir „Kruopiai“ iš Akmenės rajono.

Skaityti toliau...
 
Gelbėkit... Padėkit... Man skauda...
kubasGelbėkit... Padėkit... Man skauda... taip šaukia pavasarį atbundanti gamta, taip šaukia į savo gimtąjį lizdą sugrįžęs išvargęs paukštis, iš gilaus miego nubudęs vabalėlis, besidžiaugiantis šiltais saulutės spinduliais... Jie šaukia jausdami baimę, kad mūsų neatsakingas elgesys, virtęs ugnies liežuviais, nesunaikintų jų. Jie šaukia ir iš meilės mums, nes tai yra visų mūsų namai. Gamta mus maitina, gamtoje mes randame ramybę sielai. Tausokime, saugokime ir puoselėkime visų mūsų namus.
Skaityti toliau...
 
Sveikinimai Lietuvai, miuziklas „Ugnies medžioklė“, koncertas geležinkelio stotyje
11Radviliškiečiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo žiūrėdami Lizdeikos gimnazijos mokinių miuziklą „Ugnies medžioklė“ pagal Giedriaus Kuprevičiaus muziką (režisierė Rasa Atkočiūnienė) ir stebėdami Radviliškio geležinkelio stoties laukiamojoje salėje suorganizuotą koncertą „Dainuojam Lietuvai, dainuojam Laisvei!“.
Skaityti toliau...
 
Romantinės muzikos vakaras – klasikinei muzikai populiarinti
mvRomantinės muzikos vakarą  „Muzikos ir vandens harmonija“  Radviliškio rajono pedagogams dovanojo smuikininkas Gediminas Dalinkevičius (smuikas) ir Simonas Bušma (gitara).
Skaityti toliau...
 
Kalbos tarmių popietė Radviliškio miesto kultūros centre
TarmėsVasario 27 dieną Radviliškio miesto kultūros centro Mažojoje salėje surengta Kalbos tarmių popietė, skirta Etnografinių renginių metams paminėti. Tai – vienas iš Etnografinių regionų metams skirto projekto „Gyva gimtinė širdyje“ renginių. Projektu siekiama Radviliškio rajono visuomenę paskatinti neužmiršti, puoselėti savo gimtojo krašto tradicijas bei įprasminti Etnografinių regionų metus.
Skaityti toliau...
 
Radviliškio balsas 2015 - Miglė Jacynaitė!
rbVasario 21 dieną Radviliškio miesto kultūros centre jau antrus metus vyko kova dėl geriausio Radviliškio balso titulo.
Šiais metais konkurse buvo 9 dalyviai, kurie kartu su organizacine grupe du mėnesius ruošėsi renginiui. Dalyvius vertino kompetentinga komisija: Arijus Ivaškevičius, Inga Petrauskienė ir Augenijus Jurgauskas.
Skaityti toliau...
 
Studijos „Džia-Da“ solistė Deimantė Dargytė dalyvavo konkurse „Šypsenėle, nepabėk“
ddVasario 21 d. Plungės kultūros centras jau dešimtąjį kartą organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos konkursą „Šypsenėle, nepabėk“. Šiais metai konkurse pasirodė per penkiasdešimt solistų ir septyniolika vokalinių ansamblių iš Klaipėdos, Mažeikių, Šiaulių, Tauragės, Palangos, Skuodo, Radviliškio, Plungės ir kitų miestų.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 176 - 200 iš 679