LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien23
mod_vvisit_counterVakar232
mod_vvisit_counterPer savaitę23
mod_vvisit_counterPer mėnesį1122
mod_vvisit_counterIš viso1625573
Renginiai
Vaikų dainavimo studija „Džia-Da“ ypatingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną
Džia-DaRadviliškio miesto kultūros centro vaikų dainavimo studija „Džia-Da“ ypatingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Aukštelkų seniūnijoje studijos dalyviai koncertu pasveikino bendruomenės žmones, skyrė jiems patriotines ir džiugias dainas. Vaikai buvo taip pat pasveikinti, apdovanoti saldžiomis dovanomis ir padėkos raštais.

Skaityti toliau...
 
Kleboniškių kaime Užgavėnių persirengėliai vijo žiemą
15Kleboniškėse įsikūrusiame etnografiniame kaime žiemą iš kiemo varė Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvai folkloro ansamblis „Aidija“, liaudiškų šokių grupė „Šelmiiukai“, Šeduvos kultūros ir amatų centro kapela „Užuovėja“, folkloro ansamblis „ Dainoriai“ iš Baisogalos, Pociūnėlių folkloro ansamblis „Garduva“, Palonų daugiafunkcio centro ansamblis „Atgaiva“, Šiaulių Saulėtekio gimnazijos folkloro ansamblis „Vievesrsėlis“, Kelmės miesto bendruomenės kolektyvas „Sūkurys“ ir daug smalsuolių, susirinkusių pasilinksminti, sočiai pavalgyti ir pakviesti pavasarį.

Skaityti toliau...
 
Renginiai jaunimui rajono centre – Radviliškyje
JaunimasKetvirtadienį, sausio 29 d., Radviliškyje vyko du renginiai jaunimui. Tai moksleivių meninio skaitymo konkursas, bei kasmetinis vaikų ir jaunimo teatro atranka-konkursas „Šimtakojis“. Renginius jauniesiems meno mėgėjams organizavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius kartu su „Lizdeikos“ gimnazija.


Skaityti toliau...
 
Atidaryta Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda
SaulėRadviliškio miesto kultūros centre duris atvėrė šiaulietės dailininkės Saulės Žukauskaitės tapybos darbų paroda. Autorei tai trečioji personalinės paroda.
Skaityti toliau...
 
Radviliškyje buvo minima Laisvės gynėjų diena
13Antradienį, sausio 13 d. Radviliškyje buvo minima laisvės gynėjų diena. Renginį tragiškiems 1991 metų sausio 13-osios įvykiams atminti organizavo Radviliškio miesto kultūros centras.
16 valandą Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už žuvusius tą tragišką sausio 13-osios naktį. Po šventų mišių, 17 valandą visi norintys prisiminti, užjausti ir parodyti, kad jų atmintis gyva buvo kviečiami susiburti prie Radviliškio kultūros rūmų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai minėjo Trijų Karalių apsilankymą
Trys karaliaiAntradienį, sausio 6 d. Radviliškyje tradiciškai buvo minima Kalėdinio laikotarpio pabaiga, kitaip vadinama Trimis Karaliais. Šventinį Trijų Karalių minėjimą organizavo Radviliškio miesto kultūros centras.
14 valandą 30 minučių karaliai atkeliavo į Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos bažnyčią pasveikinti parapijos kleboną Gintą Sakavičių bei pašventinti savo atsineštų dovanų: aukso, miros ir smilkalų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje lankėsi Angelai
AngelaiKalėdinio šurmulio metu, belaukdami gražiausių metų švenčių, dažnai pamirštame, kad ne dovanos svarbiausia. Radviliškio miesto kultūros centras gruodžio 20 d. teatralizuoto koncerto metu kvietė prisiminti, jog per šventes svarbiausia būti kartu ir patikėti Kalėdiniu stebuklu.
Radviliškio miesto kultūros centro didžiojoje salėje netrūko linksmybių ir stebuklų. Į sceną nusileido būrelis angelų, kurie stebėjosi žmogaus talentais šokti, dainuoti bei sugebėjimais įsijausti į bet kokį personažą.

Skaityti toliau...
 
Adventinio turgaus renginiai kvietė žmones apsilankyti Radviliškio miesto kultūros centre
turgusGruodžio 6, 13 ir 20 dienomis Radviliškio miesto kultūros centras organizavo tradicinius adventinio turgaus renginius – „Šeškaturgį“, „Skaistaturgį“ ir „Saldaturgį“. „Šeškaturgio“ metu buvo pardavinėjama viskas, kas gina nuo žiemos speigų – šiltos kojinės, kepurės, gražiausi šaliai, vilnonės šlepetės ir tūkstantis kitų dirbinių, kurie žmonėms padeda ištverti šaltą lietuvišką žiemą.
Skaityti toliau...
 
Chorinės muzikos vakaras Radviliškio bažnyčioje
AdventasŠaltą gruodžio 17 d. vakarą Radviliškio miesto gyventojus, susirinkusius į Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią šildė chorinės muzikos garsai. Radviliškio miesto kultūros centro režisierius Edmundas Leonavičius susirinkusius sveikino artėjančių švenčių proga ir kvietė pasinerti į muziką.
Skaityti toliau...
 
Vakaras su Jūrate Stakvilevičiene
JūratėMinėdama net du jubiliejus – 25-erių metų kūrybinės veiklos ir asmeninį – radviliškietė, muzikė Jūratė Stakvilevičienė savo gerbėjams, draugams dovanojo koncertą, kuriame skambėjo ir liaudiška muzika, ir klasikiniai kūriniai.
Šventę „Už viską dėkinga likimui...“ pradėjo muzikės mokiniai, Radviliškio muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis.
Audringų salėje susirinkusių žiūrovų plojimų sutikta menininkė kartu su renginio vedėjais Vlada Virbickiene ir Edmundu Leonavičiumi pradėjo kelionę po savo vaikystės, mokslo ir kūrybinės veiklos metus.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje - XXII Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų baigiamoji šventė „Atspindžiai“
AtspindžiaiTeatras atspindi gyvenimą – žmogaus vargus ir džiaugsmus, lūkesčius ir svajones, sudėtingus tarpusavio santykius...
 „Atspindžiai“ – didžiausias mėgėjų teatrų renginys, jame dalyvauja ryškiausi visų Lietuvos regionų miestų, rajonų centrų, kaimų ir miestelių suaugusiųjų teatrai. Nuo 1991 metų organizuojami „Atspindžiai“ šiemet vyko 22-ąjį kartą. Spalio–lapkričio mėnesiais regioninėse šventėse Telšiuose, Šakiuose, Jonavoje, Pasvalyje žiūrovams ir komisijai buvo pristatyti 76 spektakliai. Geriausiai pasirodžiusiems teatrams teko garbė vaidinti baigiamosiose šventėse Radviliškyje ir Birštone.
Skaityti toliau...
 
Paroda „Miniatiūriniai herojai“
ParodaŠaltą gruodžio 2 dienos vakarą Radviliškio miesto kultūros centre buvo pristatyta grafikės Lauros Baltijutės paroda „Miniatiūriniai herojai“. Kaip sako pati autorė: „Herojus – tobulumo simbolis, tačiau manau, kad pagrindinė jo savybė yra drąsa, kuri leidžia būti nepriklausomu, turėti pasirinkimo laisvę. Todėl keistas personažas, grafikos darbuose atspindintis laisvės troškimą, yra vaizduojamas dažniausiai neapibrėžtose kompozicijų erdvėse“.

Skaityti toliau...
 
Eglutės girliandas įžiebė Kalėdų senelis
EglutėPirmąją žiemos dieną Radviliškio miestas sužibo įvairiausiomis spalvomis. Miesto centrinėje aikštėje buvo įžiebtos eglutės girliandos, kurios visiems priminė, kad didžiausios metų šventės jau netoli.

Skaityti toliau...
 
Šelmiai Joniškyje sveikino žiemą
šelmiaiLapkričio 30 dieną Joniškio kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių festivalis „Vėl sviets sveikint pradeda žiemą...“
Festivalyje joniškiečius smagiais šokiais džiugino ir Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“, vadovaujami Edmundo Verpetinsko.

Skaityti toliau...
 
Amatų dirbtuvės iškilmingai užvėrė duris Radviliškio miesto kultūros centre
adLapkričio 26 dieną radviliškiečiai ir miesto svečiai skubėjo į Radviliškio miesto kultūros centre vykusi Amatų dirbtuvių „Etnokultūrinis dialogas“ uždarymą.  Tradiciškai kiekvienais metais rudenį organizuojamas projektas, kurio vykdymo laikotarpiu kiekvienas žmogus gali nemokamai mokytis tradicinių liaudies amatų, šiemet sukvietė gausų būrį dalyvių – virš 150 įvairaus amžiaus bei socialinės padėties Radviliškio ir aplinkinių rajonų gyventojų.

Skaityti toliau...
 
Šelmiai atidarė vartelius į Garliavos kultūros centrą
ŠelmiaiVieną gražią šestadienio popietę Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ pirmą kartą dalyvavo tradiciniame respublikiniame liaudiškų šokių grupių festivalyje „Atidarykim vartelius 2014“ Garliavos sporto ir kultūros centre.
Linksmumo  buvo per kraštus.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ viešėjo Ginkūnuose
PatrepsėlisDar nespėjus išblėsti savo 15-ojo gimtadienio įspūdžiams, Radviliškio Kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ lapkričio 21 d. dalyvavo regioninėje liaudiškų šokių šventėje „Rudens suktinis“. Į šią šventę kolektyvą pakvietė Šiaulių rajono Ginkūnų liaudiškų šokių kolektyvas „Dobilas“, kuris tą dieną šventė ir savo veiklos 40-metį.
„Rudens suktinio“ sūkuryje taip pat gerą nuotaiką savo šokiu skleidė „Diemedis“  iš Kuršėnų, „Gija“ iš Panevėžio, ,„Kalatinis“ iš Šiaulių, „Sidrabdancis“ iš Latvijos, Siguldos miesto, bei jaunieji šokėjėliai iš Šiaulių Salduvės progimnazijos.
Renginio pabaigoje kolektyvai išsiskirstė ne iš karto – bendroje vakaronėje savo šokiais ir gera nuotaika praskaidrino rudenines darganas.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėliui“ – penkiolika metų
15Jau dešimtą, jubiliejinį, kartą į Radviliškio miesto kultūros centrą liaudies šokių mėgėjus sukvietė festivalis „Ir ne tik iš Lietuvos“. Tuo pat metu šio festivalio pagrindinis organizatorius ir iniciatorius tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė – Vida Gilienė) šventė 15 metų jubiliejų.

Skaityti toliau...
 
Rudenėjanti šviesa…
SkaitymaiLapkričio 14 dieną Radviliškio pramogų ir poilsio parke, Latvių kultūros centre, vyko literatų klubo „Jonvabalis” dalyvių poezijos skaitymai „Rudenėjanti šviesa…“ Tai buvo pirmasis renginys iš ciklo „Lapkričio skaitymai“, kurio iniciatorius – Radviliškio miesto kultūros centro  režisierius Edmundas Leonavičius.

Skaityti toliau...
 
Sveikiname „Senus pažįstamus“!
SeniRadviliškio miesto liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ 2014 m. lapkričio 8 d. Aukštaitijos regiono kaimo kapelų varžytuvėse „Kaimynėli, būki svečias“ Širvintose, tapo geriausiais!
Sveikiname!
24-ąjį kartą į Širvintas sugužėjo artimi ir tolimi kaimynai. Sugužėjo netuščiomis – atsivežė visą šūsnį dainų ir melodijų.
Širvintų rajono savivaldybės meras Vincas Jasiukevičius, pasveikindamas kapelų varžytuvių dalyvius, džiaugėsi: „Laimėsite ne jūs, o mes – žiūrovai – galėdami pasiklausyti tiek daug puikių kūrinių.“

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ – „Šokio sūkury“
PatrepsėlisRadviliškio kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ spalio 25 d. buvo pakviestas į Kultūros centro  Panevėžio bendruomenės rūmų  organizuotą  liaudiškų šokių šventę  „Šokio sūkury“. Šventėje dalyvavo kolektyvai iš Lietuvos ir Latvijos: Lumbažu miesto, Biržų, Varėnos, Radviliškio ir Panevėžio.
Šventės šokių pynėje sukosi ne tik vyresniojo amžiaus šokėjai, bet ir tautinį šokį pamėgęs Panevėžio Juozo Balčikonio bei Vytauto Žemkalnio gimnazijų jaunimas.
Po renginio, vakaronės metu, kolektyvai tęsė draugystę smagiai šnekučiuodamiesi ir šokdami. Užsimezgė ne viena nauja pažintis, kuri  sukvies tautinio šokio mylėtojus į naujus renginius.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 201 - 225 iš 679