LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien125
mod_vvisit_counterVakar325
mod_vvisit_counterPer savaitę1427
mod_vvisit_counterPer mėnesį2526
mod_vvisit_counterIš viso1626977
Renginiai
Tarptautinis liaudišku šokių festivalis „Tori naktį ir dieną“

Šių metų liepos 14 – 16 dienomis Estijos, Tori miestelyje vyko tarptautinis liaudišku šokių festivalis „Tori naktį ir dieną“. Į šį festivalį buvo pakviestas ir mūsų kolektyvas Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vad. Vida Gilielė).

Skaityti toliau...
 
Škapliernos folkloro festivalis

Liepos 16 d. prie Radviliškio miesto kultūros centro vyko Škapliernos folkloro festivalis.

Skaityti toliau...
 
Padėka darbuotojams

Lietuva pasauliui įdomi tiek, kiek ji jam suteikia kitokių spalvų. Radviliškio kultūros centro darbuotojai ne šūkiais ir deklaracijomis gaivina lietuvių tradicinio mezgimo amatą, bet nuoširdžiai puoselėja ir užtikrina jo sklaidą Lietuvoje ir už jos ribų.

Tik Radviliškio kultūros centro darbuotojų dėka KMČ idėjos autorės ir renginio pradininkės J. Kvedarienės lūkestis išsipildė su kaupu: renginys tapo ne tik tradicija, bet ir išsiveržė per kraštus net už Atlanto. Šia gražia iniciatyva žavisi gilias mezgimo tradicijas turinčios mūsų sesės iš Latvijos, stebisi tokios didelės valstybės kaip Rusija mezgėjos iš Sankt Peterburgo, susidomėjo ir atvyko mezgėjos iš JAV, Kanados ir Australijos.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Radviliškio rajono piliakalnių kelias“

Liepos 15-16 d. dviračių sporto entuziastai ir mėgėjai, aplankė Radviliškio rajono piliakalnius. Žygis buvo skirtas Piliakalnių metams paminėti.

Skaityti toliau...
 
Tautiniai raštai vingiavo kojinių mezgime

2017-tieji - Tautinio kostiumo metai. Lietuvoje vis daugiau žmonių nori pažinti tautinių drabužių ypatumus, o Šiaurės Lietuvos regionas nuo seno garsėja kruopštumo ir išradingumo reikalaujančiu mezgimo amatu. Puoselėjant iš praeities atėjusius etninius papročius bei palaikant mezgimo tradicijų tęstinumą, jau aštuntus metus iš eilės Radviliškyje organizuotas kojinių mezgimo čempionatas.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miestui 450 metų!

Šiemet Radviliškio miestas švenčia itin garbingą jubiliejų. Miestui - 450 metų! Ta proga, miesto gimtadienis buvo švenčiamas net tris dienas.
Šventiniai renginiai prasidėjo liepos 6 d. minint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Pirmąją renginio dieną Radviliškį sudrebino Baltijos galiūnų čempionato finalas. Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai miestui padovanojo šventinį koncertą „Mes čia“, vėliau sekė grupės „Žalvarinis“ koncertas.

Skaityti toliau...
 
Tėviškėnų sambūris Radviliškyje

Birželio 30 d., Radviliškio miesto kultūros centre šurmuliavo kraštiečiai. Garsūs ir nusipelnę Radviliškio krašto žmonės, buvo sukviesti į savo gimtinę, kad galėtume pasidžiaugti jų nuopelnais Lietuvai ir pasauliui.

Skaityti toliau...
 
Tautinių šokių kolektyvas ,,Patrepsėlis" dalyvavo Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje

2017 m. birželio 10-11 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos vakarų krašto dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 90-mečiui.
Šiais metais Klaipėdos Dainų šventėje dalyvavo per 260 meno kolektyvų - chorų, etnografinių ir folkloro ansamblių, liaudies instrumentų orkestrų ir šokėjų grupių - daugiau nei 7 000 žmonių - iš visos Lietuvos.
Į šventę buvo pakviestas ir Radviliškio kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ (vadovė Vida Gilienė).

Skaityti toliau...
 
Labirinto į kultūrinės iniciatyvas atidarymas!

Šaltą ir lietingą birželio 1 d. rytą, būrys vaikų ir mokytojų iš Radviliškio Kudirkos pagrindinės ir Gražinos pagrindinės mokyklų, įspūdingai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Radviliškio kultūros ir laisvalaikio pramogų parke buvo atidaryta vaikų aikštelės ,,Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“. Prie šio projekto iniciatoriai Radviliškio vietos veiklos grupė. Prie projekto prisidėjo aktyvus mokiniai bei mokytai, taip pat tėveliai, Radviliškio miesto kultūros centras, ir Radviliškio rajono savivaldybė. Kviečiam aplankyti labirintą!

Skaityti toliau...
 
Smagiausia vasaros stovykla „Laisvieji aitvarai“

Štai ir pralėkė pirmoji vasaros savaitė. Radviliškio miesto kultūros centro organizuotos stovyklos „Laisvieji aitvarai“ dalyviams ji buvo nepaprastai įdomi, linksma, pilna veiklos, užsiėmimų ir kelionių.

Skaityti toliau...
 
8-oji linijinių ir kantri šokių šventė

„Prie Neužmirštuolės fontano“!
Nei karštis, nei saulė nesutrukdė linijinių ir kantri šokių šokėjams smagiai užbaigti menų festivalio „Europos laivas plaukia“ renginius.
Gegužės 20 d. Radviliškio miesto centrinėje aikštėje skambėjimo muzika ir šėlo daugybė šokėjų iš Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio ir Salantų.

Skaityti toliau...
 
Tremtiniai minėjo partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną!

Gegužės 21 d. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje skambėjo tremtinių dainos. Buvo minima partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.
Politinių kalinių ir tremtinių chorai pagerbdami partizanus, dainavo partizanines dainas, deklamavo partizanų kurtas eiles.

Skaityti toliau...
 
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas!

Šiltą gegužės 19 d. popietę Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke šurmuliavo jaunimas, kariškiai, mamos su vaikais, senjorai. Visi jie susirinko į partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimo renginį.

Skaityti toliau...
 
Marijos Jaraminaitės - Bureneikienės tapybos darbų parodos „Mums pakeliui“ atidarymas!

Gražų ir šiltą gegužės 19 d. vakarą radviliškiečiai rinkosi į kraštietės Marijos Jaraminaitės - Burneikienės tapybos darbų parodos atidarymą.
Marija Jaraminaitė- Burneikienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos dailės mokytoja metodininkė.

Skaityti toliau...
 
Klasikinės muzikos šventė – vargonų festivalis

Radviliškio miesto kultūros centre jau aštuntą kartą aidėjo vargonų ir klasikinės muzikos garsai. Vargonų muzikos festivalis „Šimtmečio tradicijos“ kasmet pražįsta vis kitomis spalvomis. Šių metų gegužės 17 d. festivalio renginiai prasidėjo nuo respublikinio jaunųjų pianistų konkurso „Polifonija ir aš“. Konkurse vertinimo komisijai pirmininkavo LMTA docentė Jarūnė Barkauskaitė, komisijos nariai: Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Natalija Chrapačienė ir Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono skyriaus vedėja, mokytoja metodininkė Diana Sabulienė. Konkurse dalyvavo 22 vaikai iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Europos dienos minėjimas!

Gegužės 9 d. minima Europos diena. Tai - kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.
Radviliškio miesto kultūros centre, tradiciškai buvo minima ši Europai ir Lietuvai svarbi data.

Skaityti toliau...
 
17-oji Tulpių žydėjimo šventė!

Šiemet net dvi dienas Burbiškio dvaro parkas buvo pilnas muzikos, mados ir tulpių. Gero oro išsiilgę dvaro lankytojai sugužėjo į muzikantų, prekeivių, muziejininkų, turistų ir mados gerbėjų pilną Burbiškio dvarą. Pasak muziejaus direktoriaus Egidijaus Prascevičiaus, per dvi dienas Burbiškio dvarą aplankė apie 23 tūkstančius žmonių.

Skaityti toliau...
 
Greiti ir sumanūs!

Radviliškio miesto kultūros centras jau antrą kartą, gegužės 5 d., organizavo sveikatinamąją orientacinę – kultūrinę bėgimo akciją „Kultūrinė orientacija“. Šios akcijos tikslas - įtraukti miestelėnus ir visus Radviliškio rajono gyventojus į kultūrinį gyvenimą, daugiau bendrauti, paskatinti žmones būti aktyvesniais, labiau rūpintis savo sveikata, daugiau judėti, rinktis sveikesnį maistą, tapti kraujo bei kaulų čiulpų donorais. Akcijos metu kvietėme viso Radviliškio rajono gyventojus susivienyti, sukurti komandas, atlikti orientacinio bėgimo ir kultūrines užduotis.

Skaityti toliau...
 
Tradicinis kapelų festivalis skambėjo jau devintą kartą!

Šiemet jau 9-ąjį kartą kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“ džiugino Radviliškio miesto gyventojus bei svečius. Tradicinį kapelų festivalį organizuoja Radviliškio miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos „Radvija“ kolektyvas (vad. Jūratė Stakvilevičienė). Šiemet festivalyje dalyvavo 7 kapelos iš visos Lietuvos.

Skaityti toliau...
 
Vaikų Velykėlės 2017 – šventė mažam ir dideliam!

„Naisių vasara“ šeštus metus iš eilės kvietė miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kitur organizuoti jau tradicija tapusius „Vaikų velykėlių“ šventę ir konkursą. Tiek pat metų Radviliškio miesto kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai dalyvauja šioje gražioje šventėje – konkurse.

Skaityti toliau...
 
Balandžio 29 d. - tarptautinė šokių diena

Balandžio 29 d. - tarptautinė šokių diena. Šią dieną Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ pažymėjo prasmingai. Dalyvavo respublikiniame suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių konkurso „Pora už poros“ II-ojo rato konkurse.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 51 - 75 iš 679