LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien125
mod_vvisit_counterVakar325
mod_vvisit_counterPer savaitę1427
mod_vvisit_counterPer mėnesį2526
mod_vvisit_counterIš viso1626977
Renginiai
Triguba sėkmė

2010 m. balandžio 25 d. Kuršėnų kultūros centre vyko respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ antrasis turas, kurio nugalėtojai dalyvaus Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje spalio 16-17 d., vyksiančiame finale.

Skaityti toliau...
 
Geriausių 2009 metų kultūros darbuotojų tarpe Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojai

Balandžio 16 dieną Radviliškio miesto kultūros centre vyko kultūros darbuotojų šventė „Žodžiai iš širdies“, skirta Pasaulinei kultūros dienai paminėti. Joje pagerbti Radviliškio rajono kultūros darbuotojai. Geriausiuosius 2009 metų kultūros darbuotojus išrinko Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2010 m. balandžio 1 d. įsakymu Nr. A-281-(8.2) „Dėl Metų kultūros darbuotojo vardo suteikimo nuostatų patvirtinimo ir Komisijos Metų kultūros darbuotojo vardui gauti sudarymo“ sudaryta komisija.

Skaityti toliau...
 
Mugė „Pavasario žiedai“ ir kapelų festivalis „Žemėj Lietuvos“ tapo gražia tradicija

2010 m. balandžio 17 d. Kultūros centre ir jo prieigose vyko jau tradicine tapusi mugė „Pavasario žiedai“. Bendradarbiaujant Kutiškių kaimo bendruomenės klubo „Jaukūs namai“ nariams ir Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojams, trečius metus iš eilės organizuota gražiadirbių, prekybininkų mugė, į kurią suvažiavo auksarankiai ir prekeiviai iš įvairių Lietuvos miestų. Radviliškiečiai, atskubėję į mugę iš mieste tą dieną vykusios talkos, galėjo įsigyti įvairių tautodailės dirbinių, papuošalų, žaislų, rūbų, švaros prekių, dekoratyvinių medelių, gėlių daigų, ekologiško maisto, gyvo alaus bei rūkytų ir pyrago gaminių.

Skaityti toliau...
 
Velykų šventė „Velykų rytas“

Balandžio 5 d. Radviliškio miesto kultūros centre organizuotas teatralizuotas koncertas „Velykų rytas“. Renginyje netruko vaikiškos žaismės, vaikų pasirodymų nuoširdumo, žiūrovų juoko ir plojimų. Renginio vedėjais-aktoriais tapo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai.

Skaityti toliau...
 
Velykų pamokėlės pavyko

Bene svarbiausias Velykų atributas – velykinis margutis. Daugelyje tautų žmonės dovanoja margučius vieni kitiems, linkėdami laimės, sveikatos, džiaugsmo. Kiaušinių marginimo paprotys turi labai senas ir gilias tradicijas. Puoselėjant tautodailės tradicijas, į Radviliškio miesto kultūros rūmuos tris kovo trečiadienius kvietėme norinčius išmokti velykinių kiaušinių marginimo meno.

Skaityti toliau...
 
Pirmąkart Radviliškyje - mažoji knygų mugė

Kovo 18 d. Radviliškio kultūros centre surengta pirmoji knygų mugė. Joje įvairaus pobūdžio, turinio knygas, skirtas skirtingo amžiaus žmonėms, pristatė daugiau nei 10 Lietuvos leidyklų („Baltos lankos“, „Andrena“, „Kronta“, „Žuvėdra“, „Nijanga“, „Žara“, „Žaltvykslė“, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centras ir kt.). Mugėje savo leidinius taip pat pristatė Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, literatūros mėnraštis „Metai“ ir kultūros žurnalas „Naujoji Romuva“. Visą dieną šurmuliavusi mugė prasidėjo šio renginio globėjo, Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio sveikinimo žodžiu, raginimu skaityti, puoselėti dvasines vertybes. Meras pasidžiaugė, kad sostinės tradicijos pamažu plinta ir į mažesnius miestus.

Skaityti toliau...
 
Velykinės pamokėlės

Kovo 17 d. Radviliškio miesto kultūros centras pirmąkart pakvietė į edukacinį renginį „Velykų ABC“. Šį ir dar du trečiadienius iki šv. Velykų (kovo 24, 31 d.), radviliškiečius, norinčius susipažinti su Velykų tradicijomis, margučių marginimo, kiaušinių paruošimo puošybai ypatumais, mokys Radviliškio rajono tautodailininkės: dailės mokyklos, Vaižganto bei Lizdeikos gimnazijų mokytojos.

Skaityti toliau...
 
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimas

Kovo 10 d. Radviliškio miesto kultūros rūmuose įvyko kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečio minėjimas-koncertas prasidėjęs Lietuvos himnu.

Susirinkusiuosius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Istorinį pranešimą, apie Lietuvos ėjimą į nepriklausomybę, perskaitė Radviliškio Vaižganto gimnazijos istorijos mokytoja ekspertė Laima Maminskienė. Prisiminimais pasidalino 1990-1995 metų Radviliškio rajono savivaldybės tarybos pirmininkas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitolis Januševičius. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Radviliškio skyriaus pirmininkė Stasė Janušonienė įteikė pasižymėjimo žymenis „Už nuopelnus Lietuvai“ nusipelniusiems Radviliškio rajono savivaldybės įstaigų vadovams, tarybos nariams. Oro gynybos bataliono vadas majoras Ričardas Jarusevičius, pasveikino visus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiu ir įteikė apdovanojimus labiausiai nusipelniusiems bataliono kariams.

Skaityti toliau...
 
Užgavėnių šalis įsikūrė Radviliškyje

Antradienį, vasario 16 d., Radviliškio miesto gyventojai buvo pakviesti į Užgavėnes. Šventė prasidėjo tradiciškai – persirengėlių eisena nuo kultūros rūmų Radviliškio miesto gatvėmis į Užgavėnių šalį, įsikūrusią kultūros ir poilsio parke.

Skaityti toliau...
 
Respublikinis „Sidabrinių balsų“ konkurso I turas Radviliškyje

Vasario 16-ąją Radviliškio kultūros rūmuose vyko iškilmingas minėjimas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo metinėms. Šio minėjimo metu Mero padėkos ženklais buvo pagerbti Radviliškio rajono šviesuoliai, prisidėję prie Nepriklausomybės kūrimo. Šventės svečias Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Algirdas Saudargas pasidalino mintimis apie tautos dvasią, vieningumą, šalies nepriklausomybės puoselėjimą.

Skaityti toliau...
 
Dviejų kolektyvų širdys plaka meilės ritmu

Taip galima apibūdinti draugystę, užsimezgusią tarp dviejų vyresniųjų liaudiškų šokių grupių. Viena grupė gyvena ir repetuoja Radviliškio miesto kultūros centre, kita - Latvijos Respublikos Cesio miesto kultūros centre. Du kolektyvai – Lietuvos „Šelmiai“ ir Latvijos „Saulgrieži“ susipažino daugiau nei prieš metus ir nuo to karto dalyvauja vieni kitų renginiuose.

Skaityti toliau...
 
Tradicinė tautodailės paroda

Vasario 15 dieną Radviliškio miesto kultūros rūmų II aukšto fojė atidaryta tradicinė tautodailės paroda, kuri veiks iki vasario 28 d. Šioje parodoje lankytojai gali susipažinti su devyniasdešimties Radviliškio rajono gražiadirbių darbais. Parodos atidaryme dalyvavusius svečius sužavėjo keramikos, odos, šiaudų pynėjų, vilnos vėlėjų, karpinių, margučių dailinimo, skiautinių, nėrinių, austų rankšluosčių ir pintų juostų, tekstilės, papuošalų, kalvystės ir medžio drožybos meno kūriniai.

Skaityti toliau...
 
Išrinktas Radviliškio rajono „Super 5-etukas“

Vasario 11 dieną Radviliškio miesto kultūros rūmuose, valentiniškai nusiteikusios šurmuliavo Radviliškio rajono komandos: „X-menai“ iš Šeduvos, „Jaunystės vėjas“ – Lietuvos jaunieji krikščionys demokratai iš Radviliškio, „Pašvaistė“ iš Pavartyčių, „Blondinės“ iš Šniūraičių, „Butėnietės“ iš Butėnų.

Skaityti toliau...
 
Fotomenininkės Jūratės Čiakienės paroda

Vasario 10 d. Radviliškio miesto kultūros centre atidaryta fotomeninkės Jūratės Čiakienės fotociklo „Tėtis“ paroda, jau anksčiau apkeliavus įvairias parodų sales. Nespalvotose, didelio formato nuotraukose įamžintas tėčio ir vaiko ryšys, atskleista tėčio meilė kūdikiui, vaikučio prisirišimas prie tėčio. Visose jose tėčiai savo stipriose rankose vaikučius meiliai glaudžiantys, besididžiuojantys jais, kartu išdykaujantys, atsargiai glostantys, myluojantys...

Skaityti toliau...
 
Rusų dailininkės Natalijos Kornevos dailės darbų kelionė Lietuvoje

Sausio mėnesį Radviliškio miesto kultūros centras pasipuošė dailininkės iš Rusijos, Natalijos Kornevos tapybos darbais. Mažąją dailininkės darbų parodą žiūrovai galėjo aplankyti sausio 06-30 dienomis. Kultūros centre rusų dailininkės paveikslais grožėjosi apie 850 žmonių. Tai mūsų miesto, rajono bei aplinkinių rajonų gyventojai.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje, klausant dainuojamosios poezijos, valgant troškintus kopūstus...

Sausio 14 d. Radviliškio kultūros centre vyko jau tradicija tapęs dainuojamosios poezijos koncertas, kuriame savo kompaktinę plokštelę „18 akimirkų“ pristatė Gediminas Storpirštis.

Radviliškis – geležinkelininkų sostinė. Prie visko mačiusios geležinkelio stoties budi senų laikų garvežys, į visas pasaulio pasvietes vežęs ne tik žmones, bet ir kopūstus, gyvulius, įvairius rakandus. Jo netolimas giminaitis pernai spalį, prieš prasidedant Tarptautiniam dainuojamosios poezijos festivaliui „Tai – aš“, į Radviliškį iš Vilniaus atbildino grupę Lietuvos jaunųjų bardų kartu su festivalio ir šios akcijos, pavadintos „Bardų vagonu“, organizatoriais. Smagus atvykimas Radviliškin tąkart nebuvo atsitiktinis. Nuo praeitų metų balandžio Radviliškio kultūros centre, darniai bendradarbiaujant su šio centro direktoriumi Romualdu Juzukoniu ir jo mielomis pavaldinėmis, viešoji įstaiga „Bardai LT“ rengia dainuojamosios poezijos koncertus. Neatsitiktinius neatsitiktinėmis dienomis. Jie vyksta kiekvieną mėnesį (išskyrus vasarą), paprastai trečią mėnesio ketvirtadienį. Kaip ir šokiai kurioje nors miestelio seklyčioje... Ir nors tokią didelę salę sunku pririnkti pilną, negalima sakyti, kad žiūrovai eina per prievartą, verčiami mokytojų ar kaimynų paraginti. Jie gyvai reaguoja į atliekamas dainas, smagiai pritaria jų posmams. Ir nuolat blyksi mobiliųjų fotoblykstės...

Skaityti toliau...
 
Spektaklio „Obuolių pasakos“ premjera

Sausio 15 dieną Radviliškio miesto kultūros rūmų mažojoje salėje savo diplominį darbą-spektaklį pagal V. V. Lansbergio „Obuolių pasakos“ žiūrovams pristatė Klaipėdos universiteto Menų fakulteto režisūros katedros studentė Rasa Jasaitytė-Atkočiūnienė. Nuotaikingame, žiūrovų simpatijas pelniusiame spektaklyje vaidino jaunieji aktoriai iš Radviliškio miesto.

Skaityti toliau...
 
Paminėta Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-tosios įvykių paminėjimas prasidėjo Radviliškio švenčiausios Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje, kur aukotos šventos mišios už žuvusius 1991 metais prie televizijos bokšto. Po šventų mišių, prie Radviliškio miesto kultūros centro degančių laužų, vyko muzikinis-poetinis vakaras „Laisvės dainos“. Į susibūrusius prie laužų radviliškiečius, linkėdamas vienybės, tvirtybės ir geranoriškumo vieni kitiems, kreipėsi Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis.

Skaityti toliau...
 
Užgesintos Radviliškio miesto eglutės girliandos

Sausio 8 dieną Kalėdų senelis ir jo pagalbininkai įsiruošė į paskutinį susitikimą su Radviliškio miesto vaikučiais. Aušros aikštėje Kalėdų senelio atskubėjo pasitikti vaikų lopšelio darželio „Žvaigždutė“ vaikučiai su auklėtojomis, seneliai su savo mažaisiais anūkėliais, mokyklų moksleiviai.

Skaityti toliau...
 
2009 metais įgyvendintų projektų pristatymas

2009 m. sausio 6 d. Radviliškio miesto kultūros centre vyko 2009 metais kultūros centro įgyvendintų projektų pristatymas. Į renginį stengtasi pakviesti visus, kurie šiuos metus buvo kartu, bendradarbiavo, rėmė, patarė, padėjo realizuoti sumanymus.

Skaityti toliau...
 
Trys karaliai

Sausio 6 dieną Kasparas, Melchioras ir Baltazaras - trys rytų išminčiai aplankė Radviliškio miesto įstaigas, ant durų palikdami simbolinį +K+M+B užrašą. Anksčiau tikėta, kad bažnyčioje pašventinta kreida ant durų užrašius pirmąsias trijų Evangelijos išminčių vardų raides, namai bus apsaugoti nuo velnio ir perkūno. Išminčių, virtusių karaliais, inicialai ir dabar rašomi ant durų, viliantis, kad tai apsaugos nuo nelaimių ir, galbūt, apsaugos nuo „krizės“.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 551 - 575 iš 679