LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien30
mod_vvisit_counterVakar232
mod_vvisit_counterPer savaitę30
mod_vvisit_counterPer mėnesį1129
mod_vvisit_counterIš viso1625580
Renginiai
Pasišokome!

Tarptautinis garbaus amžiaus žmonių tautinių šokių festivalis „Ir ne tik iš Lietuvos“

 

Visos tautos ir visais amžiais šoko, šoka ir šoks. Šokis amžinai gyvas, jaunas ir nemarus visuose kontinentuose. Visos tautos ypač didžiuojasi savaisiais tautiniais šokiais, rodančiais liaudies sukrautus ir išsaugotus tautinės kultūros lobius. Savo spalvingais tautiniais šokiais pelnytai didžiuojamės ir mes.

 

Skaityti toliau...
 
Paminėjome!

Antano Dabulskio 80 – mečiui skirta cirko šventė

„Mus vienija arena“

 

Dar viena graži cirko vadovo Antano Dabulskio Svajonė išsipildė - scenos draugai ir buvę auklėtiniai, gimtadienio proga, padovanojo daug spalvingų cirko etiudų: viešnia iš Šiaulių iliuzionistė Nina Vingrienė, iliuzionistas Vytautas Diržininkas, Monika Baliunaitė, Nikolajus Zobovas, meškutė Lita („Ąžuolyno meškučiai“), cirko baletmeisterės Lina Lesickienė ir Valerija Jurgauskienė, auklėtinė „mergina – gyvatė“ Odeta Pečiukevičiutė, Sigitas Kazakevičius, Vygantas Krivickas, Vilma Butkevičienė, Laura Šipulskytė ir visas būrys dabartinių cirko „Svajonė“ artistų.

 

Skaityti toliau...
 
Beat!

Radviliškiečiai dalyvavo Europos jaunimo savaitės

renginyje Šiaulių arenoje

 

2008 metų lapkričio 5 dieną Šiaulių arenoje vyko Šiaulių apskrities jaunimo reikalų koordinatorių organizuotas renginys, skirtas Europos jaunimo savaitei ir Lietuvos dalyvavimo Europos Sąjungos programoje „Veiklus jaunimas“ dešimtmečiui paminėti. Šiame įspūdingame renginyje dalyvavo ir Radviliškio rajono jaunimo bei su jaunimu dirbančios organizacijos.

 

Skaityti toliau...
 
Svečiai

Svečiuose pučiamųjų instrumentų orkestras

 

Panevėžio rajone populiarūs pučiamieji instrumentai ir net dvylika pučiamųjų instrumentų  orkestrų yra šiame rajone. Vienas iš jų, Panevėžio rajono Ėriškių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, spalio 21 dieną, koncertavo Radviliškio miesto kultūros rūmuose, moksleiviams.

 

Skaityti toliau...
 
Mes – geriausi!

Pramoginėje dvikovoje „Mes – geriausi!“ miesto mokyklų trečiokai

 

Šeštadienio popietę į kultūros centro mažąja salę sugužėjo Radviliškio miesto pagrindinių mokyklų trečiokai. Pramoginėje dvikovoje turėjo „susikauti“ Gražinos pagrindinės mokyklos ir Kudirkos pagrindinės mokyklos trečiokai. Ir ką jūs manot, Gražinos trečiokai išsigando ir neatvyko. Renginio vedantieji Daivutė ir Mantas paskelbė, kad Kudirkos pagrindinės mokyklos trečiokai tapo nugalėtojais.

 

Skaityti toliau...
 
Paminėjome!

pirmoji Kūno kultūros ir sporto diena Radviliškyje

 

 

Pirmąjį spalio šeštadienį, spalio 4 d., pirmą kartą buvo minima Kūno kultūros ir sporto diena, kuri buvo surengta Radviliškio miesto kultūros Antaniškių parke. Radviliškis – vienas iš sportiškiausių Lietuvos rajonų. Šventės dalyvius pasveikino Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas, kurio iniciatyva ši diena ir buvo įteisinta.

 

Skaityti toliau...
 
Šventėme!

2008 metų dailininkų plenero „Bobų vasara“ darbų parodos atidarymas, baltų vienybės ir lygiadienio šventė „Baltų vienybės medis“

2008-09-20

 

 

Dailininkų plenero „Bobų vasara“ darbų parodos atidarymas įvyko neįprastoje vietoje – Radviliškio miesto atrakcionų parke. Dailininkus sveikino ir parodą atidarė Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis, prisiminimus apie visą savaitę vykusį plenerą pasakojo Ramūnas Dagys, Eugenijus Arbušauskas. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjas Augenijus Jurgauskas pasidžiaugė gražiais, dailininkų sukurtais darbais. Na, o Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė pasveikino dailininkų plenero dalyvius, sukūrusius daug gražių darbų, atnešė ir įteikė dovanų. Dailininkų plenero metu sukurti darbai bus eksponuojami nuo spalio 9 dienos Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salėje. Dailininkams ir miesto gyventojams savo dainas dovanojo bardai Antanas ir Viltė, romansus atliko Ina ir Vilma.

Skaityti toliau...
 
Tapėme!

2008 metų Radviliškio rajono dailininkų pleneras „Bobų vasara“

 

 

Radviliškio rajone rugsėjo 15 – 20 dienomis vyko dailininkų pleneras „Bobų vasara“. Plenere dalyvavo 11 šauniausių dailininkų: Ramūnas Dagys, Eugenijus Arbušauskas, Laura Baltijutė, Sigitas Laurutis, Edita Sadauskaitė, Almantas Minkevičius, Neringa Kestenienė, Gediminas Kestenis, Rasa Brazdžionienė, Inga Ginkevičiūtė, Adelė Dagytė. Dailininkai keliavo rudenėjančiais Radviliškio rajono miesteliais, stebėjo gražiausias gamtos ir architektūros vietas, kurias vėliau perkėlė į savo drobes.

 

Skaityti toliau...
 
Šventėm!

Mokslo metų pradžios šventė Radviliškio mieste

 

 

Rugsėjo 1-osios rytą Radviliškio miesto centre skambėjo muzika, kvietimai švęsti Naujųjų mokslo metų pradžią, paminėti Laisvės dieną.

Moksleiviai ir jų tėveliai, pedagogai rinkosi į Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčią, vėliau, aikštėje, prie Nikės skulptūros, Radviliškio moksleivius pasveikino Radviliškio švietimo skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė. Miesto mokyklų atstovai savo sveikinimus ir norus, užrašytus popieriaus ritinėliuose, pritvirtino prie spalvotų balionų puokštės. Skambant muzikai, balionų puokštė, paleista į dangų, nuskrido vėjo kryptimi.

Po pietų, Radviliškio miesto Atrakcionų parke, vyko šventinės Rugsėjo pirmosios akcijos pirmokėliams, jaunųjų Radviliškio miesto atlikėjų koncertas, apdovanoti gatvės krepšinio nugalėtojai. Sukosi karuselės, vyko linksmos atrakcijos, grupių „ANBO“ ir „Weekends“ koncertai. Vakaras pasibaigė diskoteka su „dj Mexxium“.

Skaityti toliau...
 
Radviliškiečiai liaudies meno festivalyje „Europeade 2008“ pristatė savo krašto tradicijas

Šveicarijoje, Martigny mieste, vykusiame tarptautiniame liaudies meno festivalyje „Europeade2008“ dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovė Angelė Virgailienė) ir tautinių šokių kolektyvas „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas).

 

Skaityti toliau...
 
Akcija „Dovanoju knygą“

2008 metus Lietuvos Respublikos seimas paskelbė Skaitymo metais. Ta proga 2008 m. kovo 1 dieną Radviliškio miesto kultūros centras pradėjo akciją „Dovanoju knygą“. Ji buvo skirta suprantantiems knygos skaitymo reikšmę, mėgstantiems skaityti ir negalintiems įsigyti knygų ar norintiems savo knygų lentynas papildyti geromis knygomis.

 

Skaityti toliau...
 
Sąjūdžio minėjimas

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 20-mečio minėjimas „Su Sąjūdžiu - už Lietuvą“


 

2008 m. birželio 18 d. Radviliškio miesto kultūros rūmų mažoji salė vos sutalpino gausiai į renginį susirinkusius politinius kalinius, Sąjūdžio aktyvistus, rajono valdžios atstovus, Lietuvos Respublikos seimo narius, miesto gyventojus.  Susirinkusiems Sąjūdžio himną atliko Berta Timinskaitė (vadovė Inga Petrauskienė), o į tų laikų įvykių verpetą nukėlė filmas „Atgimimo kronika“.

 

Skaityti toliau...
 
Antaninės

Antaninių ir šienapjūtės pradžios šventė „Praeitis dabarty“

 

Šiaulių apskrities administracija dalinai finansavo Radviliškio miesto kultūros centro projektą „Praeitis dabarty“.

Projektą įgyvendinti padėjo Radviliškio rajono tautodailininkai: Edvardas Belokopitovas – medžio drožėjas, Stanislovas Špukas – kalvis, Viktorija Oleinikova - keramikė, Aldona Janelionienė – juostų pynėja, Olė Plungienė – juostų pynėja, Aurelija Norvaišienė - riešynių mezgėja, Eugenijus Arbušauskas – medžio drožėjas.

Skaityti toliau...
 
Tėvo ir vaiko šventė Radviliškyje

Tėvo ir vaiko dienos šventę Radviliškio miesto atrakcionų parke pradėjo Radviliškio miesto kultūros centro modernaus šokio kolektyvas „Aistra“ (vadovė V. Jurgauskienė). Vasariškai nusiteikę renginio vedantieji Daivutė ir Mantas sveikinosi su atėjusiais į šventę tėčiais ir vaikais bei kvietė linksmintis.

Akcijos „Dovanoju knygą“ pabaigą paskelbė Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis - surinkta 1390 knygų, kurias padovanojo dvylika Radviliškio miesto gyventojų.

Skaityti toliau...
 
Šėlome Ukrainoje

Liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“ ir tautinių šokių kolektyvas „Šelmiai“ dalyvavo XI Ukrainos lietuvių dainų ir šokių festivalyje

 

2008 m. gegužės 15 d. Radviliškio miesto kultūros centro delegacija, vadovaujama kultūros centro direktoriaus Romualdo Juzukonio išvyko į XI Ukrainos Lietuvių festivalį Lvovo mieste. Tai tradicinis Ukrainos lietuvių festivalis, kuriame dainuojama lietuviškai ir šokami lietuviški šokiai. Lvovo mieste festivalis vyko jau antrą kartą.

Skaityti toliau...
 
Sekminės

Beržų garbinimo šventė

Sekminės – šventė, švenčiama sekmą (t.y. septintą) savaitę po Velykų. Jos metu garbinama augmenija ir naminiai gyvuliai. Miestiečiams ši šventė nebėra tokia aktuali kaip Kalėdos ar Velykos, mat jos metu daugiausia dėmesio skiriama naminiams gyvuliams – karvėms.

Šventės metu ypatinga galia suteikiama jauniems berželiams. Pagonys medį laikė žmogaus ir visos gyvūnijos protėviu. Medis simbolizavo Visatos amžinumą, nesibaigiamumą, gimimą, mirtį ir atgimimą, mat jis žiemą apmiršta, o pavasarį vėl sužaliuoja. Medis simbolizavo ir visą pasaulį: jo šakos – dangų, kamienas – žemę, šaknys – požemį. Beržas išsiskiria iš kitų medžių tuo, kad yra itin gyvybingas – pirmasis pavasarį išsprogsta, auga ir prastoje žemėje.

Skaityti toliau...
 
Piešėme!

2008 m. gegužės 3 d. Radviliškio miesto kultūros rūmuose vyko piešinių konkursas „Knyga apie mano mamą“. Būrys darželinukų ir moksleivių, suskirstytų pagal amžiaus grupes, piešė piešinius savo mamytėms. Vaikai nustebino savo išradingumu bei meniniais sugebėjimais. Konkurse dalyvavo 26 dalyviai.

Vertinimo komisija, kuriai pirmininkavo Gražinos pagrindinės mokyklos dailės mokytoja metodininkė Jadvyga Kurmanskienė, laureatais, amžiaus grupėje nuo 5 iki 7 metų, išrinko: Aušrinę Bosaitę, Edgarą Simonavičių ir Viktoriją Venckutę. Apdovanoti padėkomis: Iveta Nėjūtė, Aziza El – Merhebi, Austėja Gakštytė, Ieva Venckutė ir Dovydas Supragonas.

Amžiaus grupėje nuo 10 iki 12 metų, laureatais tapo: Vytautė Simonavičiūtė, Rugilė Šaulianskaitė ir Aurelija Ivanovaitė. Padėkomis apdovanoti: Mindaugas Karalius, Evelina Bartkevičiūtė, Brigita Bagučianskytė, Gerda Imbrasaitė, Julija Sabulytė, Deimantė Rimšaitė ir  Viktorija Gedvilaitė.

Amžiaus grupėje nuo 13 iki 16 metų, laureatais tapo: Roberta Veckaitė, Indrė Šaulianskaitė, Algis Jaraminas ir Julita Kazlauskaitė. Gavo padėkas: Skaistė Kuvikaitė, Marijana Jonaitytė, Indrė Galkytė ir Viktorija Navikaitė.

Konkurso laureatai apdovanoti Radviliškio miesto kultūros centro direktoriaus diplomais ir padėkomis. Konkurso diplomantų mamytės AB „Mintis“ knygomis.

Skaityti toliau...
 
Mamai

Renginiai, skirti motinos dienai

 

Balandžio 30 d. Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija pakvietė Radviliškio rajono gyventojus į koncertą „Iš visos širdies – Mamai“, kuris įvyko Radviliškio kultūros rūmuose. Mamoms ir močiutėms savo dainas dainavo: Radviliškio muzikos mokyklos vaikų ir merginų ansambliai (vadovė Roma Apšegienė), Radviliškio rajono neįgaliųjų ansamblis „Atjauta“ (vadovė Roma Apšegienė), Kairių kultūros namų vokalinis ansamblis (vadovė Jugina Stapošaitienė), Kretingos rajono Baublių kultūros namų vokalinis ansamblis (vadovė Daiva Šilinskienė), Radviliškio rajono aklųjų ir silpnaregių vokalinis ansamblis „Pasagėlė“ (vadovė Roma Apšegienė), Aukštelkų kultūros namų vokalinis ansamblis „Sodietė“ (vadovė Jelena Pociuvienė) ir Radviliškio PB ansamblis „Bočiai“ (vadovas Petras Zdanys). Mamų pasveikinti atvyko LR seimo narė Zita Žvikienė ir Radviliškio rajono mero pavaduotojas Jonas Povilaitis.

 

Gegužės 1 d. koncertą visoms Mamoms, padovanojo solistas Romualdas Juzukonis ir Pakiršinio kultūros namų vyrų vokalinis ansamblis „Daina-va“. Daug gražių autorinių ir populiariosios estrados dainų tą vakarą atliko solistas, daug dainų ir šiltų šypsenų žiūrovams padovanojo vokalinis ansamblis „Daina-va“.

Skaityti toliau...
 
Šėlome!

„Pavasarinis šokių šėlsmas 2008“

 

Tai tarptautinis šokių festivalis, sukvietęs šokio entuziastus ne tik iš Lietuvos, bet ir Vokietijos, Latvijos, Argentinos. Visą savaitę Šiaulių apskrityje vyko šokio renginiai. Balandžio 17 d. žiūrovus į savo pasirodymą Radviliškio miesto kultūros rūmų salėje pakvietė Radviliškio miesto kultūros centro kantri šokių grupė „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas), o savo naują Argentinos tango spektaklį „Prologas“ pristatė šokio teatras iš Pasvalio (vadovas S. Repšys, režisierė A. Liukpetrienė).

Skaityti toliau...
 
Paminėjome Kultūros dieną

2008 m. balandžio 15 d. 12.00 val. Radviliškio miesto kultūros rūmuose buvo minima kultūros darbuotojo diena. Visus susirinkusius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjas Augenijus Jurgauskas ir Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis.

Susirinkusiems buvo pristatyta kultūros dienos paskelbimo istorija, simbolika bei jos prasmė. (Pranešimas)

Jau tradicija tapo kiekvienų metų pradžioje įteikti nominacijas geriausiems metų liaudiškos muzikos vadovams, choreografams, etnografams, muziejininkams, tautodailininkams, meno saviraiškos novatoriams, muzikos ir lietuvių kalbos mokytojams, praėjusių metų debiutantams.

Skaityti toliau...
 
Parodėme

2008 m. balandžio 5 d. Kutiškių kaimo bendruomenės klubas „Jaukūs namai“ ir Radviliškio miesto kultūros centras radviliškiečius kvietė į tautodailininkų ir gražiadirbių, susibėgusių iš visos Lietuvos, surengtą parodą - pardavimą „Pavasario žiedai“. Šventės svečius pasveikino ir atminimo dovanėles organizatoriams įteikė Lietuvos Respublikos Seimo narė Zita Žvikienė.

Susirinkusiuosius linksmino Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus meno mėgėjų tautinių šokių kolektyvas „Volungė“ ir Lančiūnavos skyriaus mišrus vokalinis ansamblis su programa „Ankstyvo vyturio giesmė“.

 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 651 - 675 iš 679