LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien126
mod_vvisit_counterVakar295
mod_vvisit_counterPer savaitę1260
mod_vvisit_counterPer mėnesį664
mod_vvisit_counterIš viso1598217
Renginiai
Kovo 8-oji - Tarptautinė moters diena

2008 m. kovo 8 d. Radviliškio miesto kultūros centras sveikino moteris Tarptautinės moters dienos proga. Šiai progai Radviliškio miesto kultūros rūmuose skirtas koncertas „Be moterų nuvystų visos gėlės...“, kuriame koncertavo tik vyrai.

 
Skaityti toliau...
 
Savivaldybės 2007 metų veiklos atskaita
2008 m. kovo 6 d. Radviliškiečiai rinkosi į Radviliškio miesto kultūros rūmus išklausyti Radviliškio Savivaldybės veiklos 2007 metų ataskaitos.

Gyventojai susipažinti su 2007 metų veiklos rezultatais. Parodytas filmas apie 2007 metais vykusias šventes, pasikeitimus, pristatytos naujovės – nauja atliekų šalinimo tvarka, vykdomi ir planuojami vykdyti projektai švietimo, kelių infrastruktūros, kultūros ir kitose srityse.

 

Skaityti toliau...
 
ŠIAULIŲ APSKRITIES UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ

„Sveikas gyvas, sveteli, ne kirvį, o gerą nuotaiką užantin užsikišęs!“ – vasario 2 d. kvietė į tradicinę apskrities Užgavėnių šventę, Daugyvenės kultūros istorijos muziejuje – draustinyje Kleboniškių kaime, Užgavėnių tradicijų puoselėtojai iš Biržų, Pakruojo, Šiaulėnų ir Radviliškio.

„Prietėliai, susirinkime visi ne spoksoti , bet dūkti,

rokuotis, varžytis ir persivalgius laižytis!”.

Išsidūkę kiemeliuose, apie penkis šimtus  šventės dalyvių rinkosi prie puošniosios Morės – traukė dainas, šėlo rateliuose. Netikėtai susikibo Kanapinis ir Lašininis. Bet išstypėlio Kanapinio kova su Lašininių greitai baigėsi. Įsitikinę , kad Lašininis „jau beveik be gyvybės požymių, persirengėliai medikai“ nutempė jį į šalį. Ugninis gaidys pradėjo savo šokį ant „Morės“ ir tapo aišku, kad žiema jau išvaryta iš kiemo.

Žiemą iš kiemo išvaryti padėjo Šiaulių apskrities viršininko skirta, Radviliškio miesto kultūros centro projektui, parama. Šventės rėmėjai: Radviliškio savivaldybės administracija, Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus – draustinio administracija. Ačiū, Jiems!

Skaityti toliau...
 
VASARIO 16 – OJI – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

 

Vasario 16-osios – Lietuvos Valstybės 90-mečiui skirti renginiai Radviliškio mieste prasidėjo iškilmingu Sporto arenos atidarymu vasario 15 d. Šventėje dalyvavo Radviliškio miesto  kultūros centro modernaus šokio grupė „Aistra“, vadovė Valerija Jurgauskienė.

Tą pačią dieną, Radviliškio miesto kultūros rūmuose atidaryta Radviliškio rajono tautodailininkų darbų paroda. 60 tautodailininkų pristatė daugiau nei 200 savo darbų. Parodos lankytojų dėmesį patraukė Olės Plungienės, Aurelijos Norvaišienės, Jono Tikuišio, Aldonos Janelionienės, Eugenijaus Arbušausko ir kitų tautodailininkų darbai. Paroda kultūros rūmuose veiks iki kovo vidurio, o geriausieji Radviliškio tautodailininkų darbai bus eksponuojami parodoje Šiauliuose.

Parodos lankytojai ir svečiai buvo pakviesti į iškilmingą Lietuvos Valstybės 90-mečio minėjimą. Renginio metu pagerbtas žuvusių už Lietuvos nepriklausomybę atminimas. Gėlių krepšelius ir žvakeles į  Radviliškio miesto kapines išnešė: mokinių parlamento atstovai, Lietuvos kariuomenės Generolo leitenanto Motiejaus Pečiulionio kariai, Lietuvos Šaulių Sąjungos Šiaulių apskrities generolo Povilo Plechavičiaus Šaulių rinktinės Radviliškio šaulių kuopos šauliai. Istorinę mūsų šalies praeitį apžvelgė Vaižganto gimnazijos istorijos mokytoja Laima Maminskienė. Visus pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, LR seimo narė Zita Žvikienė.

Lietuvos nepriklausomybės 90-mečio proga radviliškiečiams ir miesto svečiams koncertavo dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“. Vasario 16 d. Radviliškio Švč. M. Marijos gimimo bažnyčioje buvo aukojamos šventosios mišios „Malda už Tėvynę Lietuvą“. Po šventų mišių  radviliškiečiams Radviliškio miesto kultūros rūmuose buvo demonstruojami dokumentiniai filmai: A. Matelio ir A. Stonio „Skrydis per Lietuvą“, J. Sabuoliaus „Stirna“ bei folklorinio ansamblio „Aidija“ – 20-mečiui sukurtas filmas „Iš kraičio skrynios“.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 676 - 679 iš 679