LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien127
mod_vvisit_counterVakar325
mod_vvisit_counterPer savaitę1429
mod_vvisit_counterPer mėnesį2528
mod_vvisit_counterIš viso1626978
Velykos Radviliškyje

Velykų šventė „Rieda margučiai“

 

Antrą Velykų rytą saulutė nušvietė Radviliškio miesto atrakcionų parką, kviesdama Radviliškio ir aplinkinių rajonų tautodailininkus į šventę. Atskubėję vaikučiai puošė Velykų medžius savo pagamintais paukšteliais ir drugeliais (gražiausių darbelių autorės apdovanotos padėkos raštais ir Velykų margučiais).

 

Teatralizuotą šventę pradėjo tautinių šokių kolektyvas „Aistra“ (vadovė V. Jurgauskienė) ir Radviliškio švenčiausios mergelės Marijos gimimo parapijos jaunimo choras (vadovė Aurelija Šakėnienė), miesto gyventojus su pavasario švente pasveikino Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis.

Vištų šeimynėlė, pajutusi pavasarį suskubo tvarkyti kiemą ir kviesti svečius. Pirmieji atvyko Radviliškio miesto lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ aktoriai. Jie padedami vadovių R. Mateliūnienės ir N. Solovjovos parodė pasaką „Pelytė Pypsė“. Į linksmų vištų kiemą užsuko tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ ir V. Kudirkos pagrindinės mokyklos šokėjėliai (vadovės V. Gilienė ir L. Lesickienė), tautinių šokių kolektyvas „Šelmiai“ (vadovas E. Verpetinskas), liaudiška kapela „Radvija“ (vadovė J. Stakvilevičienė), liaudiškos muzikos ansamblis „Bočiai“ (vadovas P. Zdanys). Dingusį mamos - vištos kiaušinį surado folkloro ansamblio „Aidija“ lalauninkai ir vadovė A. Virgailienė. Atvykęs didysis magas – A. Dabulskis pagailėjo mamos – vištos (ji liejo ašaras, dėl sušalusio kiaušinio), mostelėjo burtų lazdele ir iš kiaušinio išsirito viščiukas – aukselis.

Laiminga vištų šeimynėlė (mama – L. Vaičiulytė, vištytė – D. Petrauskaitė, gaidelis – M. Jakštas ir gaidelis-aukselis M. Valiuševičius), išskubėjo į pievelę su vaikučiais ridenti margučių ir žaisti Velykų žaidimų, suptis sūpuoklėse.

 

Akimirkos:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >