LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien117
mod_vvisit_counterVakar325
mod_vvisit_counterPer savaitę1419
mod_vvisit_counterPer mėnesį2518
mod_vvisit_counterIš viso1626969
Minėjimas

Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos

 105 metų minėjimas

 

Neramios dienos gaisrininkams – lietaus nėra, viskas išdžiuvę. Tikimasi, kad šventas Florijonas atneš nors truputį lietaus ir palaistys ištroškusią žemę. Tokiomis garsiai neišsakytomis mintimis guodėsi Radviliškio rajono gaisrininkai, kartu su artimaisiais susirinkę į Radviliškio miesto kultūros centrą paminėti savo globėjo dienos, profesinės šventės ir Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 105 metų jubiliejaus (1904 metais Radviliškyje įkurta Radviliškio savanorių ugniagesių draugija).

 

Prieš Radviliškio miesto kultūros centrą išrikiuoti gaisrininkų automobiliai sulaukė visuomenės dėmesio. Prie jų bendrai nuotraukai sustojo svečiai ir ugniagesiai. Ne visi ugniagesiai šventė – tą dieną budėjo visos komandos, o laisvi pareigūnai salėje galėjo pasidžiaugti švente, pasižiūrėti demonstruojamų nuotraukų iš jų pačių švenčių ir kasdienybės. „Mūsų tarnyboje dirba daug šaunių, gabių, išsilavinusių, sąžiningų ugniagesių. Didžiuojuosi jų atliekamu darbu,“ – kalbėjo Linas Tautkevičius, Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas, sveikindamas savo darbuotojus su švente.

Pagerbti ugniagesių susirinko Radviliškio rajono savivaldybėje veikiančių įstaigų atstovai, kolegos ir Šiaulių ir Panevėžio apskričių: Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Jonas Misiūnas, Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Arūnas Tautkevičius, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir mero pavaduotojas Jonas Povilaitis, Radviliškio miesto kultūros centro direktorius Romualdas Juzukonis, Radviliškio rajono policijos komisariato, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Radviliškio padalinių, Radviliškio miškų urėdijos, Oro gynybos bataliono atstovai. Gaisrininkams dėkota už operatyvumą, pasiaukojamą darbą, puikų bendradarbiavimą, kolegiškus, šiltus santykius, iniciatyvumą ir naujovių diegimą, bendravimą su visuomene. Beveik kiekvienas kalbėjęs paminėjo, kad visuomenė labiausiai pasitiki ugniagesiais gelbėtojais ir linkėjo išlaikyti tokį patį pasitikėjimo lygį ir toliau. Dar dažniau linkėta ramios tarnybos, mažiau gaisrų.

Ugniagesiams šventę dovanojo liaudiškos muzikos kapela „Radvija“, vadovė Jūratė Stakvilevičienė, pagyvenusių žmonių tautinių šokių kolektyvas „Patrepsėlis“, vadovė Vida Gilienė, Lizdeikos gimnazijos šokių kolektyvas, vadovė Vida Gilienė, mokytoja Rasmuta Valčiukienė ir Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos Šniūraičių skyriaus mokinukai.

 

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės

administracijos paruoštą medžiagą.

 

Akimirkos:

 

 

 

 

 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >