LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien92
mod_vvisit_counterVakar243
mod_vvisit_counterPer savaitę931
mod_vvisit_counterPer mėnesį335
mod_vvisit_counterIš viso1597887
„Sidabrinių balsų“pirmo laipsnio laureato diplomas jau Radviliškyje

Spalio 9 diena Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso "Sidabriniai balsai 2010" solistų finalinis III turas. Solistų grupėje dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro solistas Romualdas Juzukonis pirmame ir antrame turuose tapęs pirmo laipsnio diplomantu. Trečiasis – finalinis turas solistui Romualdui Juzukoniui buvo sėkmingas ir jo talentas bei pasirengimas įvertintas pirmo laipsnio laureato diplomu, atminimo dovana   – vitražu „Sidabriniai balsai 2010“. Romualdui akomponavo V. Silickaja, vokalo mokytojas – Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos katedros dėstytojas V. J. Lygutas.

Solisto teigimu, sėkmės receptas - tai Dievo duotas talentas kurti grožį ir jį skleisti aplinkiniams, kartu prie talento pridedant ir žmogiškajį darbą. Visa tai sudėjus į vieną tikslą, gaunamas puikus rezultatas, kuriuo gali pasidžiaugti žmonės. Teisingai pasirinktas repertuaras, padeda laimėti konkursus ir pritraukti į kolektyvus daugiau narių. Sudėtingiau į kolektyvą sukviesti vyrus, nes jie pakankamai „užsiėmę“ ir dažnai „neturi laiko“, bet tie kurie ateina ir pabando, retas kuris gali atsisakyti dainavimo malonumo. Laimėti konkursai suteikia didesnį pasitikėjimą savimi, didesnę motyvaciją ilgam ir sunkiam repeticijų darbui.

Jau nuo 1965 m. Lietuvoje vyko respublikinės solistų ir vokalinių ansamblių apžiūros. Nuo 1971 m. šie renginiai įgavo konkurso „Sidabriniai balsai“ statusą ir rengiami periodiškai kas penkeri metai. Radviliškio rajono kolektyvai jau ne pirmus metus dalyvauja šiame konkurse, o 2005 metais solistas Romualdas Juzukonis ir vyrų vokalinis ansamblis „Daina-va“ (vadovas Romualdas Juzukonis) tapo laureatais. Tai buvo reikšmingas įvykis Radviliškio rajono kultūroje ir vokalinio ansamblinio žanro populiariniame. Už šiuos laurus vyrų ansambliui „Daina-va“  2006 m. buvo įteikta „Aukso Paukštė“. Šie metai konkursui „Sidabriniai balsai“  yra jubiliejiniai 45 – ieji.

Dėl savo repertuaro įvairovės radviliškiečius - solistą Romualdą, duetą ir vyrų ansamblį „Daina-va“ žiūrovai mato įvairiose miestų ir miestelių šventėse. Per eilę metų kolektyvai sulaukė pripažinimo respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose. Sukurti vaizdo klipai leidžia juos matyti televizijos ekrane. Artimiausiuose planuose kolektyvai ruošiasi išleisti naujų dainų įrašus, susukti ne vieną vaizdo klipą, džiuginti žiūrovus koncertų salėse ir šventėse.

Linkime, kad ir spalio 16 dieną  Šv. Kotrynos bažnyčioje „Sidabrinių balsų 2010“ finaliniame III ture radviliškiečių kolektyvus lydėtų sėkmė.

 
< Ankstesnis   Kitas >