LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien42
mod_vvisit_counterVakar267
mod_vvisit_counterPer savaitę309
mod_vvisit_counterPer mėnesį309
mod_vvisit_counterIš viso1617468
Trys „Sidabrinių balsų“ atlikėjo ir vadovo laureto diplomai papildė R. Juzukonio kolekciją

Spalio 9, 16 ir 17 dienomis Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso "Sidabriniai balsai 2010" finalinis III turas. Šiais metais konkursas buvo nepaprastai sėkmingas Radviliškio miesto kultūros centro direktoriui ir vyrų ansamblio „Daina-va“ vadovui Romualdui Juzukoniui.

Konkurse pirmo laipsnio laureato diplomais apdovanoti Radviliškio kultūros centro solistas Romualdas Juzukonis ir duetas - Romualdas Juzukonis (Radviliškis) bei Edgaras Pylipaitis (Šakiai). Antro laipsnio laureato diplomu apdovanotas Baisogalos senūnijos vyrų vokalinis ansamblis „Daina-va“ kuriam vadovauja ir jame dainuoja Romualdas Juzukonis. Solistui ir duetui padėjo pasiruošti doc. Juozas - Vaidotas Lygutas, o kolektyvams akompanavo Aurelija Šakėnienė ir Vera Silickaja.

Konkursas „Sidabriniai balsai“ vyksta nuo 1965 m ir jį organizuoja Lietuvos liaudies kultūros centras. Konkurse dalyvauja atlikėjai ir kolektyvai iš visos respublikos. Vyrų ansamblis „Daina-va“ ir solistas konkurse dalyvauja jau antrą kartą, atlikėjai pirmąjį kartą dalyvavo 2005 metais ir buvo tapę antro ir trečio laipsnio laureatais. Šias metais rezultatai pagerinti ir laimėjimai gerokai solidesni. Tai reikšmingas įvykis Radviliškio rajono kultūriniuose laimėjimuose, solinio ir ansamblinio dainavimo populiariniame.

R. Juzukonio teigimu, sėkmės receptas - tai Dievo duotas talentas kurti grožį ir jį skleisti aplinkiniams, kartu prie talento pridedant ir žmogiškajį darbą. Visa tai sudėjus į vieną tikslą, gaunamas puikus rezultatas, kuriuo gali pasidžiaugti žmonės.

 
< Ankstesnis   Kitas >