LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien42
mod_vvisit_counterVakar267
mod_vvisit_counterPer savaitę309
mod_vvisit_counterPer mėnesį309
mod_vvisit_counterIš viso1617467
Lietuvos Respublikos Prezidentė apsilankė Radviliškio miesto kultūros centre

Didelį visuomenės susidomėjimą sukėlę Radviliškio miesto kultūros centro ir Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ vykdomo projekto „Bermontininkai retrospektyvoje“ veiklos. Šis projektas sulaukė Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės dėmesio. 2010 m. lapkričio 22 d. šalies vadovė atvyko apžiūrėti Radviliškio miesto kultūros centro patalpose atidarytos parodos „lietuvos laisvės kovose naudoti ginklai“. Lietuvos Respublikos Prezidentei jaunimo klubo „MIX“ nariai ir kultūros centro direktorius R. Juzukonis pristatė projektą, jo vadovus, kūrybinę grupę, projekto veiklas susidedančias iš filmo kūrimo, lietuvių karių savanorių ir Bermonto armijos mūšio maketo gaminimo, veikiančios parodos bei 2010 m. lapkričio 21 d. prie senojo malūno vykusios 1919 m. mūšio rekonstrukcijos.

D. Grybauskaitė nuoširdžiai pasidžiaugė įgyvendinamu projektu, juo perteiktą idėją, žmonėms, o ypač jaunimu besidominčiu krašto, tėvynės istorija, Lietuvos ateitimi. Prezidentė akcentavo tai, kad tais sunkiais ir dramatiškais laikais kiekvienas žmogus, kovojęs mūšiuose, prisiėmė asmeninę atsakomybę už savo šalį. Šiais laikais taip pat kiekvienas turime prisiimti asmeninę atsakomybę už laisvos Lietuvos ateitį. Vizitui baigiantis mūsų šalies vadovė svečių knygoje paliko įrašą „Kovotojai už laisvę visuomet liks visoms kartoms pavyzdys. Džiaugiuosi, kad tiek meilės savo kraštui ir tėvynei radau Radviliškyje!”

Aplankiusi parodą LR Prezidentė išvyko į Mėnaičius, kur dalyvaudama Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio (LLKS) Tarybos 1949 m. vasario 16 d. Deklaracijos memorialo iškilmingame atidaryme. Savo kalboje prezidentė dar kartą pasidžiaugė jaunimu. Savo kalboje paminėjo „kad nepriklausomybės kovų vietos Radviliškio rajone primena labai svarbius visai Lietuvai istorinius įvykius, tai geriausia pilietiškumo ir patriotizmo mokykla ne tik jaunimui, bet ir mums visiems“.

Nuotrauku autorius - Dzoja Gunda Barysaitė

Plačiau apie LR Prezidentės vizitą Radviliškio rajone skaitykite čia ir čia.

 
< Ankstesnis   Kitas >