Vaikų gynimo diena Radviliškyje

Apie rengini

Vasarą Radviliškis sutiko su ypatingu griausmu. Minia žmonių, susirinkusių į Radviliškio kultūros ir pramogų parką, pirmąjį vasaros šeštadienį sugužėjo paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ši diena pirmą kartą paminėta 1950 metais ir švenčiama kalendorinės vasaros pradžioje, birželio 1-ąją. Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis pasveikino jaunąsias mamytes įteikdamas atminimo dovanėlę- angelą ir padėką už tai, kad 2018 metais padovanojo mūsų rajonui po dar vieną pilietį. Meras labai džiaugiasi ir didžiuojasi kiekvienu atėjusiu į gausų mūsų krašto būrį.
Nuostabi, energinga ir linksma fėja Violeta su vaikais kartu keliavo po Radviliškio rajono vaikų talentų mugę, kartu žaidė ir stebėjo jaunųjų draugų pasirodymus. Talentų mugėje dalyvavo Radviliškio muzikos mokyklos gitaristų ansamblis (mokytojas Marius Atstopas). Solistai Bronius Juzukonis (saksofonas, mokytojas Donatas Baltutis ) ir Ąžuolas Tamošiūnas (saksofonas, mokytojas Donatas Baltutis), akordeonistų ansamblis (vadovė Roma Apšegienė), chorinio dainavimo klasės ansamblis (vadovė Vaiva Pocevičienė ) , ikimokyklinio ugdymo klasė (mokytoja Dovilė Pranaitytė), Mušamųjų instrumentų ansamblis (vadovas Česlovas Gilys). Savo šokio talentu pasidalino šiuolaikinio šokio klubas „Flamingas“ ( vadovė Ieva Žemliauskienė) ir sportinių šokių klubas „Milagras“ (vadovė Raminta Gilė). Šventės nuotaiką kėlė ir patys mažiausieji rajono artistai: Lopšelio-darželio „Kregždutė“ vokalinis ansamblis „Vaivorykštės takelis“ (vadovė Svetlana Verdingovienė) bei lopšelio-darželio „ Žvaigždutė“ choreografijos studija „Pagrandukas“ (būrelio vadovė Valerija Jurgauskienė) bei sakralinis choriukas „ Žvaigždutė“ ir ansamblis „Radviliukai“ (meninio ugdymo vadovė Dovilė Pranaitytė). Renginio programoje įvairiomis vasaros spalvomis sužydėjo Vaižganto progimnazijos 1c klasės mokiniai, pristatę nuostabią avangardo kolekciją (mokytoja Audronė Slanksnienė) bei savo įstabius kostiumus trijose kolekcijose demonstravo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai (vadovės J. Kurmanskienė, S. Vaičiūnienė, R. Masiulienė ir V. Povilaitienė). Ši mokykla mažųjų publiką žavėjo ne tik madų šou pristatymais, žaviosios solistės Vigantės atliekama daina (vadovas A. Miškinis), merginų ir mažųjų šokių kolektyvų pasirodymai (vad. K. Jacynaitė ir D. Šeškus). Renginyje dar skambėjo penkių Vinco Kudirkos progimnazijos solistų (Kamilė, Smiltė, Deimantė, Kotryna ir Kajus )atliekamos dainos (vadovės Ina Petrauskienė ir Gintarė Varanavičiūtė).
Šventę paįvairino Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus pristatyta parodomoji programa ir atliekamos sportinės veiklos. Radviliškio atviras jaunimo centras ,, Jaunimo erdvė“ linksmino jauniausius šventės dalyvius įvairiomis atrakcijomis. Parapijos bendruomenės soc. paslaugų centras džiugino vaikučius spalvotais užsiėmimais. Radviliškio Visuomenės sveikatos biuras dalino šventės dalyviams dovanėles už atsakytas viktorinos užduotis. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių apskrities skyrius Radviliškio rajone kvietė vaikus sodinti gėlytes į išsvajotą svajonių sodą. Gausybė mažųjų rajono gyventojų linksminosi ant batutų bei kartu su savo tėveliais stebėjo Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologų paruoštą programą su dresiruotais šunimis. Na, o vaikų šventę baigėme ne tik gausiai pasilinksminę ir apturėję ypatingą reginį, bet ir skanaudami pasienietišką košę…

Kiti skelbimai

Partneriai