Tautinių šokių grupė „Patrepsėlis“

Veiklos pradžia: 1999 m.
Narių skaičius: 16
2014 metais suteikta mėgėjiškų meno kolektyvų II kategorija
Pasiekimai: dalyvavo Lietuvos dainų ir šokių šventėse „Mes“ (2003 m.), „Būties ratas“ (2007 m.), „Amžių sutartinė“ (2009 m.), „Čia – mūsų namai“ (2014 m.) ir 2018 m. dainų ir šokių šventėje, skirtoje Lietuvos atkūrimo 100-mečiui „ Vardan tos…“. 2014 m. dalyvavome Estijoje rengiamame tarptautiniame festivalyje „ Marjamaa folk dance 2014“, kuriame dalyvauja šokių grupės iš visos Europos, o ypatingo dėmesio sulaukė išskirtiniai svečiai – vaikų choras iš Honkongo; šokome Joniškio ir Panevėžio miesto šventėse.
2015 m.ir 2016 m. dalyvavome Cėsio miesto (Latvija) šokių grupės „Dzirnas“ organizuojamame festivalyje „Kam nav 100, tas var“ ( Kam dar ne 100, tas gali). Festivalis sutampa su miesto švente, o 2016m. Cėsis šventė 810 metų jubiliejų. Dalyvavome eisenoje, kurios pažiūrėti išėjo turbūt visas miestas. Daugiau žiūrovų teko matyti tik Vilniuje per Dainų šventę. Visą šventę vainikavo 30min. trukmės fejerverkų šou.
2016 m. dalyvavome šventėje „Stinta 2016“ Palangoje. Oras pasitaikė šaltokas, bet šokant šalta nebūna.
2017 m. dalyvavome vakarų Lietuvos dainų ir šokių šventėje, Tori miesto (Estija) šventėje, grupės „Džiugas“ iš Telšių jubiliejiniame koncerte, festivalyje „Atdarykim vartelius 2017“ Garliavoje. Kiekviena išvyka, dalyvavimas koncerte ar festivalyje suteikia daug džiaugsmo, susirandame naujų draugų, pamatome, kokia graži mūsų šalis. Draugaujame su šokių grupėmis iš N. Akmenės, Panevėžio, Joniškio, Šiaulių, Šakių, Tauragės, Garliavos, Palangos, Klaipėdos ir kt.
Kiekvienais metais kolektyvas organizuoja tarptautinį festvalį „ Ir ne tik iš Lietuvos“. 2016 metais į festivalį atvyko svečiai ne tik iš Latvijos ir Estijos, bet ir iš Olandijos; atvyko liaudiškų šokių grupė „Ons Boeregoed“. Svečiai pašoko tradicinius savo šalies šokius, ypač visus nustebino išskirtiniai moterų galvos apdangalai. Prieš koncertą joms reikia iki 3 val. pilnai apsirengti.
2018m. dainų ir šokių šventė „Vardan tos..“
Ši šventė ypatinga kiekvienam lietuviui, o dalyvaudamas joje jautiesi pakylėtas. Ilgos repeticijų valandos ir nuovargis pasimiršta, kai išeini šokti tūkstančiams žiūrovų, euforija apima skambant paskutiniams muzikos akordams. O kur dar eisena per visą Vilnių, mojuojantys žmonės, šypsenos ir tautiškos giesmės giedojimas jau Radviliškyje.
Norinčius šokti, bendrauti ir smagiai praleisti laiką kviečiame prisijungti prie mūsų.
Kontaktai: vadovė Romutė Baškevičienė
Mobilus telefonas: 861560818; el. paštas baskeviciene@gmail.com

Skip to content