Advento turgus Radviliškyje

Apie renginį

Kalėdinio laukimo stebuklas, žybsinčios girliandų švieselės ir ore tvyranti palaiminga nuotaika subūrė radviliškiečius į Advento turgų, kuris vyko Radviliškio miesto kultūros centre gruodžio 7 d.

Šiais metais buvo nuspręsta pakoreguoti kiekvienais metais organizuojamo renginio scenarijų. Tad gruodžio 7 dieną vykusiame turguje buvo ne tik prekiaujama, bet ir vedamos edukacijos.

Į Radviliškio miesto kultūros centrą pačius mažiausius mūsų žiūrovus sukvietė animacinis kino filmas. Pažiūrėję filmą vaikai gausiai rinkosi edukacijas ir sėkmingai atliko įdomius darbelius. Malonu buvo matyti, kaip patys jauniausi lankytojai kruopščiai plušo ir išėjo namo su savo pasigamintais eglutės žaisliukais, išbandę save veikloje su nauja Angobo technika, nusipynę juostas ar apyrankes.

Į kultūros centrą užsukę suaugusieji gausiai būriavosi ir laukė eilės prie Kalėdų vainiko pynimo stalelio, kur nusipynė ir dekoravo Advento vainikus.

Labai smagu buvo stebėti miesto svečius iš Šiaulių vaikų globos namų, kurie atvyko prekiauti savo sukurtais darbais iš molio ir taip pat labai gausiai dalyvavo visose edukacijose.

Nors ankstyvas rytmetis  įspūdingu oru nedžiugino ir gatvės Radviliškyje buvo tuščios, tačiau, nepabūgę apniukusio šeštadienio, žmonės gausiai lankė prekeivius, pirko rankų darbo dirbinius ir patys turėjo galimybę išbandyti save įvairiose veiklose. Prekybininkai labai džiaugėsi galėdami eksponuoti ir pardavinėti savo darbus bei siūlė dažniau organizuoti tokius renginius.

Organizatoriai liko sužavėti tokiu susidomėjimu ir nori ypatingai padėkoti kultūros centro folkloro ansambliui ,, Aidija” , režisierei Gretei bei edukatorėms : R. Martyšienei, J. Kurmanskienei, L. Trigarcevai, S. Viluskienei.

Maloni atmosfera, gera nuotaika ir draugiški pokalbiai tądien subūrė visus pabūti drauge ir kartu pajausti Kalėdų dvasią.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content