Atsisveikinimas su vasara ir jaunimo apdovanojimai

Apie renginį

Rugpjūčio 28 dieną Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke susirinkę radviliškiečiai bei miesto svečiai turėjo galimybę sudalyvauti net dviejose šventėse: Vasaros palydėtuvių ir Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimuose.

Vasaros palydėtuvių šventėje mažieji radviliškiečiai linksminosi ant batutų, dalyvavo smagiuose žaidimuose, į kuriuos kvietė renginio vedėja „mokytoja“ Gretė Každailytė ir padėjėjos „mokinės“ Austėja Valavičiūtė ir Augustė Motekaitytė. Piešimo ant veidukų dėka mažieji turėjo galimybę įsikūnyti įvairiausius personažus. Rankų darbo muilo ir kvilingo kūrybinėse edukacijose, kurias vedė Aušra Mikulienė, Ingrida Donielienė, Svetlana Viluskienė, vaikai ne tik smagiai ir kūrybiškai praleido laiką, bet ir parsinešė į namus savo kūrybos dirbinius. Kūrybinių dirbtuvių metu buvo pristatytas ir įgyvendinamas finansuotas projektas „Įkvėpk, pajausk, sukurk“, kurio kassavaitinėse edukacijose galės dalyvauti visi norintys 11 – 17 metų radviliškiečiai.

Šventės dalyviams savo dainas dovanojo Radviliškio muzikos mokyklos chorinio dainavimo klasės merginos (vad. Aurelija Meškauskienė) ir solistė Austėja Valavičiūtė. Šokti kvietė Radviliškio kultūros centro vaikų ir jaunimo grupė „Šelmiukai“ (vad. Edmundas Verpetinskas), taip pat svečiai iš Šiaulių Saulės pradinės mokyklos šokio studija „Saulutės“ (vad. Jūratė Vaitkienė) bei visiems gerai pažįstamas duetas Dj R&G (Rasa Atkočiūnienė ir Gabrielius Verdingas). Atviras jaunimo centras „Jaunimo erdvė“ padovanojo neįprasto krepšinio pramogą. Šventę vainikavo visų laukiamas putų šou.

Šventinę dienos programą tęsė Radviliškio jaunimo apdovanojimai. Pasveikinti savo krašto jaunimą atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas. Renginyje buvo apdovanoti: „Metų pilietiškiausias“ – Augustas Grakauskas, Faustas Kovalevskis, Nedas Stankūnas, kuriems apdovanojimą įteikė Radviliškio rajono policijos komisariato vyresnioji  inspektorė Ilona Sernovienė.  „Metų sportininkas“  – Gvidas Dišlė, apdovanojimą priėmęs iš miesto seniūno Ernesto Mončausko. „Metų verslininkas“ – Mindaugas Akučka, kuriam apdovanojimą įteikė 2018 m. jaunimo apdovanojimų laureatė Gintarė Šablinskienė.  „Metų proveržis“ – Rapolas Meškauskas, kuriam apdovanojimą įteikė ypatingas vakaro svečias Donatas Montvydas.  „Metų menininku“ – tapo Gytis Genevičius, apdovanotas  praėjusių metų laureatės Ievos Vaičiulytės.  „Metų protas“ – Rosita Jasaitytė, kuriai apdovanojimą įteikė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Na, o „Metų autoritetas“– Atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ komanda (Mindaugas, Karolis, Justina, Andrius), kuriems apdovanojimą įteikė Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė. Savo muzikines dovanas įteikė visiems gerai pažįstami solistai Miglė Jacynaitė ir Rapolas Meškauskas, o šokį dovanojo Šiaulių Ragainės progimnazijos šokio studijos „Mega“ šokėjos (vad. Jūratė Vaitkienė). Gausi radviliškiečių minia su nekantrumu laukė įspūdingo Donato koncerto. Tradicinis, kasmetinis renginys, skirtas apdovanoti ir pagerbti pačius šauniausius, susilaukė gausybės gerų žodžių ir džiaugsmingų emocijų.

Paskutinysis vasaros penktadienis radviliškiečiams ilgam įsimins kaip pati spalvingiausia diena ir kupina veiksmo. Mažieji smagiai palydėjo vasarą ir pozityviai pasiruošė į mokyklą, jaunimas, pasidžiaugęs savo bendraamžių sėkme, užsibrėžė tikslą tapti nominantais kitais metais, o gausiai susirinkusi žiūrovų minia, pagerbę pačius pačiausius, pasisėmę gerų emocijų ir puikiai praleidę šiltą vasaros vakarą, išsiskirstė įspūdžiais pasidalinti su savo namiškiais.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content