„Džiazo laužai”

Apie renginį

Liepos 18 dieną visi maloniai kviečiami į nemokamą Tarptautinį Džiazo ir šviesų festivalį  ,,Džiazo laužai“ Burbiškio dvare

Kurdami unikalius lazerių ir ugnies šou bei pateikdami  spektaklį apie įspūdingą dvaro istoriją ,, Dvaro legenda“ sieksime puoselėti bei kūrybinėms iniciatyvoms pritaikyti Šiaulių apskrityje esantį kultūros paveldą. Šis festivalis orientuotas į įvairių sričių (profesionali klasikinė muzika, istorija, vizualiniai sprendimai) profesionalų  atliekamas veikas. Išskirtinumo festivaliui suteiks  inovatyvūs MB ,,Baltas dažnis “ sukurti vizualiniai sprendimai, kuriais bus pristatyta inscenizuota dvaro kultūra, architektūra, istorija bei profesionali muzika. Renginį paįvairins daugiaspalvis lazerių projektų šou, kraują kaitinantis ugnies šou bei  inovatyvios šviesų ir  lazerių  technologijos. Tai puiki galimybė susipažinti su profesionaliu menu ir šiuolaikiškai perteikta istorija apie šio dvaro kultūrą.

Be inscenizacijos apie dvaro istoriją ir kultūrą bei vizualizacijų,  festivalyje skambės  džiazo grupių koncertai. Džiazo koncertinę programą Jums dovanos profesionali džiazo vokalistė N. Malūnavičiūtė su grupe. Publika taip pat turės galimybę išgirsti vienos žymiausių latvių džiazo atlikėjos Rūtos Dūdumos džiazo koncertinę programą. Festivalį papuoš inovatyvios šviesų ir lazerių technologijos bei įspūdingas ugnies šou.  

Tad maloniai kviečiame į festivalį, kuriame, naudojant architektūrinį apšvietimą,  dvaro erdves papuošiant intriguojančiais šviesos sklaidos projektais ir lazerių bei ugnies šou, skambant džiazo muzikai Burbiškio dvaras jau antri metai iš eilės naujai alsuos istorija.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content