GATVĖS MUZIKOS DIENA RADVILIŠKYJE

Apie renginį

GEGUŽĖS 21 D. – GATVĖS MUZIKOS DIENA RADVILIŠKYJE!
Sveiki bičiuliai!
Šių metų gegužės 21 d., kviečiame prisijungti prie šventės, vienijančios visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Tai diena, įtraukianti visus į laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventę. Profesionalūs muzikantai ir mėgėjai apsiginklavę įvairiausiais muzikos instrumentais tą dieną plūstels į Lietuvos miestų ir miestelių gatves, kiemus, skverus ir aikštes bendram tikslui – pripildyti miestą muzikos garsais ir bendrauti per muziką.
Visi dainuojantys, grojantys, šokantys, vaidinantys, skaitantys, piešiantys ar tiesiog neabejingi kūrybai radviliškiečiai kviečiami tapti muzikuojančio miesto dalimi. Gatvės muzikos dieną organizuoja ne kas kitas, o patys dalyviai.
Į Gatvės Muzikos dieną šiais metais labai kviesime prisijungti Ukrainiečius, jau esančius Lietuvoje. Muzika visuomet buvo ir yra labai svarbus laisvės simbolis, todėl nepaisant to, kaip išsirutulios dabartinė situacija, mes norime suburti Lietuvos muzikos bendruomenę palaikyti Ukrainą, muzikos pagalba išreikšti solidarumą ir tvirtai stovėti už Ukrainos laisvę.
Renginio Radviliškio mieste koordinatoriai yra pasirengę dalyviams padėti kuo jaukiau įsikurti bei rasti tinkamiausią vietą pasirodymui, tad mieli muzikantai, nieko nelaukdami registruokitės šiai metų šventei ir susitiksime gyvai jau gegužės 21–ąją, pabendrauti MUZIKOS KALBA!
Visi norintys dalyvauti Gatvės Muzikos Dienoje Radviliškyje kviečiami registruotis: www.gmd.lt, arba el. paštu: svetlana.viluskiene@gmail.com
Daugiau informacijos tel. (8 422) 51085, mob. 8 60076 399

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content