DĖMESIO!! Organizatorių sprendimu Grupės „elFuego” koncertas perkeliamas į vasario 25 d. Bilietai galioja tie patys. Jeigu data Jums netinkama, pinigai, už kasoje parduotus bilietus, grąžinami kultūros centro kasoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Analogo Lietuvoje neturinti, daugiau nei 15 metų aktyviai koncertuojanti trijų klasikinių vyriškų balsų grupė „El Fuego” atvyksta į Radviliškį su dar daugiau najų dainų.
Su didžiuliu energijos užtaisu šie trys jauni dainininkai (Paulius Bagdanavičius, Edgaras Davidovičius ir Rokas Spalinskas) kviečia visus į koncertą, kurio programa, lyg gerai išlaikyto itališko vyno taurė, kupina brandaus aromato, spalvų ir emocijų – palies kiekvieno širdį ir nepaliks abejingų.
Skambės gražiausios, klausytojų mėgstamiausios grupės dainos ir tos, kurias šiame susitikime bus proga išgirsti pirmą kartą! Tad visus norinčius praleisti įsimintiną įsibėgėjančios žiemos vakarą, kviečiame į susitikimą koncerte!
Bilietus galite rezervuoti telefonu (0 422) 54 959
Darbo laikas: I-V 15.00-19.00
Renginiui vykstant savaitgalį kasa darbą pradeda 2 val. iki renginio pradžios
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”