Grupės „Sadboi” koncertas

Apie renginį

Grupė SADBOI atvyksta judinti Radviliškio!
🗓 04.25, antradienį, 18 val. jaunatviškoji pop repo grupė atvyksta į Radviliškio kultūros centrą!
🎤 Kviečiame antradienio vakarą energingai praleisti kartu su grupe Sadboi – atlikėjai supažindins su emocinga savo pačių kurta muzika bei užvedančiais šokių ritmais!
🎟 Bilietus platina Paysera Tickets https://tickets.paysera.com/lt/event/grupes-sadboi-koncertas-radviliskyje , o nuo kovo 27 d. Radviliškio kultūros centro kasoje (Maironio g. 10, 842254959; 15-19 val.). Bilieto kaina 10€ – 12€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai brangs!
⭐️ Išgirdus jaunųjų reperių dueto pavadinimą „SADBOI“, greičiausiai ne vienas jų muziką iškart asocijuoja su liūdnu repu ir labai nustemba supratę, kad iš tiesų tai – šokti kviečiantys ritmai su lengvai įsimintinais priedainiais. Grupės kūrybos tikslas – paliesti kiekvieno klausytojo tamsiausius sielos užkaborius, kurie dažniausiai slypi po įprasta kasdienybės kauke.
Kūriniai atspindi mus pačius: aplinkiniams nekeliančius problemų, tačiau kartais nebijančius pasakyti aštrios tiesos į akis. Emocija – svarbiausia, ką mes, dainų tekstų autoriai, galime dovanoti žmonėms, – sako grupės narys Edgaras. Didelį postūmį į priekį grupei suteikė Lietuvos muzikos apdovanojimų „Aukso lašas“ kategorija Metų dainų tekstų autorius, kurioje paminėtas grupės narys Edgaras.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content