Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis – koncertas „Graži ir ta galinga: mimozos ir sirenos”

Apie renginį

Gruodžio 15 d. 18.00 val. Radviliškio miesto kultūros centre Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis – koncertas „Graži ir ta galinga: mimozos ir sirenos”. NEMOKAMAS. Registracija grupėms (nuo 10 asmenų) numeriu 861141161.
Spektaklio – koncerto rodymą Radviliškyje finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.
Kartais jautiesi negraži, kartais pasimetusi, kartais tampi tokia didelė, kad tavo ego netelpa kambaryje ir lubos tau per žemos, o sienos per arti. Kartais tu bėgi į save, bet tik nubėgusi pusę kelio supranti, kad bėgai – nuo savęs. Sustojusi tarp visų draugų, tėvų, giminių, vaikų, kolegų ir visuomenės lūkesčių atsisuki į save su klausimu: „kiek manęs yra manyje?“ Kiek galingos ir gražios telpa manyje?
„Graži ir ta galinga” kviečia jus į spektaklį-koncertą „Mimozos ir sirenos”. Savo nerimą paleisime būgnų ritmu, kad vėl iš naujo sutiktume save – žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!
Kūrybinė komanda: aktorės Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė, dramaturgė Birutė Kapustinskaitė, scenografė Rūta Venskutė, šviesų dailininkas Julius Kuršys, garso režisierius Kipras Dominas.
Rekomenduojama nuo 14 m.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content