Linksmai praūžusi Linksmųjų aitvarų savaitė

Apie renginį

2020 m. birželio mėn. 29 – liepos 3 d. Radviliškio miesto kultūros centre buvo organizuojama  meninės – kultūrinės raiškos dviejų etapų vaikų dienos stovykla „Laisvieji aitvarai“. Joje dalyvavo motyvuoti ir labai gerai besimokančių 30 mokyklinio amžiaus vaikai iš Radviliškio rajono švietimo bei ugdymo įstaigų. Stovyklos programą sudarė meninio – kultūrinio lavinimosi užsiėmimai, ekskursija, inžineriniai užsiėmimai, pažintinės programos, viktorinos, kurių metu atsiskleidė talentai bei polinkis tam tikrai meninei sričiai.

Dienos stovyklos metu,  sukaupę darbo patirtį su vaikais ir jaunimu, mažiesiems stovyklos dalyviams užsiėmimus vedė meno vadovai, o grupes  globojo Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojos : K. Dumčiutė ir D. Sirutienė.  Šokių užsiėmimus vedė choreografas E. Verpetinskas, liaudies išmintį ir papročius atskleidė D. Stakvilevičius, teatro užsiėmimus vedė  režisierė  G. Každailytė, liaudiškus žaidimus žaidė kartu su meno vadove D. Sirutiene, muzikinę edukaciją paruošė meno vadovai S. Markušenkienė ir M. Markušenka, dailės meno subtilybių mokėsi su S. Viluskiene, inžinerinius bandymus atliko su inžinerijos mokytoja iš Šiaulių I. Doneliene. Vaikai turėjo galimybę ne tik pastatyti makaronų tiltus, bet kartu su tėveliais darė įvairius bandymus, stebėjo tiltų patvarumą. Liepos 1 d. buvo organizuojama išvyka į Pakiršinio dvarą, kur stovyklautojai ne tik grožėjosi įspūdinga dvaro aplinka, bet ir dalyvavo kruopštumo ir meninio polėkio reikalaujančiose  edukacinėse veiklose.

Kiekviena stovyklos programos diena prasidėdavo 10.00 val. ryto ir baigdavosi – 16.00 val. Užsiėmimai vyko 2 grupėse po 15 vaikų. Visi stovyklos programoje numatyti užsiėmimai bei renginiai vyko Radviliškio miesto kultūros centre, Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke, Latvių kultūros centre. Ekskursijos metu vaikai lankėsi Radviliškio r. Pakiršinio dvare ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose.  Edukacijose vaikai sukūrė atvirutes išbandę marmuravimo techniką, liejo žvakes bei pasigamino odinius knygos skirtukus. Kiekvieną dieną mažieji turėjo galimybę išbandyti ir patobulinti savo vaidybinius gebėjimus kurdami vaidmenis su režisiere G. Každailyte.  Mažųjų teatriniai bandymai, kuriuos stebėjo ne tik tėveliai, bet ir gausi radviliškiečių publika, buvo pristatyti Vasaros terasos mažojoje scenoje.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content