Naisių vasaros teatro spektaklis visai šeimai “Oranžinė planeta”

Apie renginį

Gruodžio 10 d. 13.00 val. Radviliškio miesto kultūros centre Naisių vasaros teatro spektaklis visai šeimai “Oranžinė planeta”, pagal V.Žilinskaitės knygą “Seneliūkštis”. Spektaklis NEMOKAMAS.
Kiekvienas iš mūsų tarsi skirtinga planeta, kuri sukasi aplink vieną didelę saulę- mūsų gyvenimą. Mes visi, maži ir dideli susijungiame į visumą, drauge pildome savo svajas, ieškome savo spalvų, dalinamės ir kartais pešamės dėl nereikšmingų, bet mums- kosmiškai didelių ir svarbių dalykų. Spektaklyje visai šeimai ” Oranžinė planeta”, pagal V.Žilinskaitės knygą “Seneliūkštis”, sprendžiamos kosmoso dydžio vaikų problemos, tėvų santykiai tarpusavyje ir su vaikais. Draugystė, konkurencija, meilė. Viskas aplink ką sukasi mūsų kiekvieno pasaulis. Naisių vasaros teatro aktoriai,drauge su režisieriumi Arvydu Lebeliūnu bando sugražinti visus į vaikystės žaidimus, laisvą kvailiojimą, į kiekvieno prisiminimus ką ne vienam teko išgyventi, patirti. Svarbiausia žinoti, kad ir kokie mes esame iš skirtingų planetų, visi vistik turime tą vieną savo – Oranžinę planetą, kurioje telpa visas mūsų spalvotas, nepaprastai paprastas gyvenimas.
Režisierius – Arvydas Lebeliūnas
Scenografas – Sergèjus Bocullo
Kompozitorius – Tomas Lygutas
Choreografė – Lina Šimkienė
Vaidina: Orinta Jazdauskaitė – Juozapaitė, Birutė Kaktytė-Varkalienė, Vaida Kavaliauskaitė, Jūratė Levickaitė, Karolis Liaučius, Tomas Montvila, Remigijus Pelenis, Valdas Vaitiškis.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content