Mielos Mamytės ir Močiutės kviečiame Jus į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke vyksiantį renginį „Pasimatymas su Mama”. Balandžio 30 d. 11.00 val. renginyje Jūsų lauks Radviliškio vaikų ir jaunimo koncertas ![]()
![]()
, šeimos fotoateljė
, kūrybinė erdvė vaikams ![]()
, gardžios kavos puodelis
. Iki pasimatymo ![]()