Radviliškio jaunimo apdovanojimai

Apie renginį

Ypatinga vasariška šiluma apdovanotą birželio pirmąjį vakarą Radviliškio kultūros ir pramogų parke šurmuliavo didžiulė minia žmonių, kurie susirinko į jau tradicija tapusį 4-ą Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimų vakarą – „Mes jėga“.
Radviliškio rajono meras bei Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimų globėjas Antanas Čepononis pasveikino visus susirinkusius su gražia miesto tradicija, kuri padeda augti jauniems žmonėms ir ypatingai pasidžiaugė mūsų krašto jaunimu, kuriuo turime didžiuotis, kuris turi būti matomas, motyvuojamas, o jų balsas ir idėjos – girdimos. Pasak mero, šis jaunimas yra ne tik mūsų pasididžiavimas, bet ir mūsų ateitis.
Šiemet nominuoti jaunuolius galima buvo devyniose kategorijose: „Metų protas“, „Metų pilietiškiausias“, „Metų verslininkas“, „Metų atlikėjas“, „Metų menininkas“, „Metų sportininkas“, „Metų klasė/organizacija“, „Metų proveržis“ bei ,, Metų autoritetas“.
Energingas renginio vedėjas Rokas Petrauskas renginį pradėjo nuo apdovanojimo ,,Metų protas“, kurį pelnė Baisogalos gimnazijos mokinys Mantas Špokas, patraukęs dėmesį savo išskirtiniais gabumais. Jo gebėjimai, interesai ir domėjimasis aplinkiniu pasauliu akivaizdžiai pranoksta bendraamžių pasiekimus. Pasidabinusios merginos nugalėtoją palydėjo raudonu kilimu atsiimti iškovotą apdovanojimą.
,,Metų pilietiškiausiais“ tapo savanoriai, mokantys Trečiojo amžiaus universiteto senjorus kompiuterinio raštingumo pradmenų, tai: Martyna Ramulionytė, Viktorija Dailidonytė ir Domantas Krasuckis.
Trečiasis apdovanojimas „Metų verslininkas“ atiteko Rūtai Zaleskytei, kuri 2015 m. įsteigė Mažąją bendriją „Rūtė“.
„Metų atlikėjos“ titulą šiais metais pelnė „ Radviliškio balsas 2018“ dalyvė, muzikinio spektaklio ,,Mamma Mia“ viena pagrindinių aktorių, choro „Saulės vaikai“ narė ir aktyvi įvairių veiklų iniciatorė, daugelio muzikinių konkursų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje nugalėtoja Toma Pauraitė.
„Metų menininkas“- Ieva Vaičiulytė, labai kūrybinga mergina, 2019 metais su kolektyvu „Modern“ dalyvavo respublikiniame avangardo festivalyje „Aš kitoks“, kolekcija „Indigo“ laimėjo 1 vietą. Mergina ypač domisi aprangos dizainu, teatru ir įvairiais renginiais, kuriuose dalyvauja, dainuoja, šoka ir kitaip išreiškia save kaip menininkė ir kūrėja. Specialiai šiam renginiui sukurtos kolekcijos suknelėmis papuošė įspūdingos šventės šokėjas.
„Metų sportininkas“ titulu apdovanotas Aimis Ginkevičius. 2018 m. sportininkas pademonstravo labai aukštus sportinius rezultatus Pasaulio, Europos, tarptautiniuose, Lietuvos, Baltijos šalyse organizuotuose čempionatuose.
„Metų klasė/ organizacija“ paskelbtas Radviliškio LMS padalinys, aktyviai atstovaujantis savo rajono moksleiviams, sutelkiantis juos bendriems užsiėmimams, organizuojantis ir įsitraukiantis į įvairias visuomenės veiklas, kurios pritraukia moksleivius ir iš kitų Lietuvos vietovių.
„Metų proveržis“ gausiais plojimais sutiktas muzikinio spektaklio ,,Mamma Mia“ 26 jaunų žmonių kūrybinės grupės kūrinys, užbūręs gyvos muzikos, talentingų atlikėjų ir tikros meilės išsiilgusius žiūrovus. Muzikinį spektaklį režisavo Radviliškio miesto kultūros centro režisierė Rasa Atkočiūnienė.
,,Metų autoritetu“ išrinkta Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė. Moteris kuria metų projektus, kuriuose aktyviai dalyvauja jaunimas. Aktyviai plėtoja kultūros aspektą jaunimo atžvilgiu. Visada laikosi savo duoto žodžio. Tai moteris – lyderė, kuri turi jaunimo pagarbą ir pasitikėjimą.
Gausiais plojimais ir nuoširdžiais sveikinimais apdovanoti nugalėtojai gėrėjosi ne tik savo šlovės valanda, bet klausėsi savo draugų atliekamų kūrinių. Po jaunimo apdovanojimų publika šėlo abejingų nepaliekančiame Vido Bareikio ir grupės koncerte. Radviliškio rajono savivaldybė labai didžiuojasi savo jaunimu ir skatina nesustoti. Tad, pasidžiaugę savo jaunųjų kraštiečių gerais darbais ir puikiomis idėjomis, mes tik galime palinkėti jaunimui mūsų tautos išminčiaus Tėvo Stanislovo skirtų žodžių: „Jaunas žmogau, Jaunystės kelyje būk jūra. Visada būk. Tebūna tau atleista už paklydimus. Pirmyn, jaunasis žmogau! Kad niekad nenorėtum būti paprastu tvenkiniu, kad netaptum maurais užklotu liūnu, kad netaptum visas pamazgas su savim nešančiu, o vasarą išdžiūstančiu upeliu. Ir, ak, kad vieną dieną rastum krantą. Kad rastum, kur priglusti ir atsikvėpti prieš naują kelionę…“

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content