Šeiko šokio teatro spektaklis „Mano Piteris Penas”

Apie renginį

Rugsėjo 30 d. 18.00 val. Radviliškio miesto kultūros centre! Bilieto kaina tik 3 Eur. Spektaklis yra projekto „Auksiniai scenos kryžiai” dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.
ŠOKIO IR MUZIKOS SPEKTAKLIS „MANO PITERIS PENAS“
Tai XXI amžiaus Piterio Peno draugystės istorija – dviejų jaunuolių kelionė suaugusiųjų pasaulio link. Tarpusavio santykių peripetijos, ypač aktualios paauglystėje, pasakojamos šokio kalba. Tai jauno žmogaus bandymai ir (ne)noras suaugti, vidinės brandos paieškos. Ar tai nutinka išsikovojus vietą tarp išrinktųjų, ar tuomet, kai sugebi besąlygiškai priimti kitą kitokį ir patį save?
Šokėjai, keturių klasikinių violončelių gyvas skambesys kartu su elektronine muzika, vaizdo projekcijos ir šiuolaikiškos dekoracijos scenoje nukels spektaklio „Mano Piteris Penas“ žiūrovą į savitą ir netikėtumų pilną Niekados šalį.
Spektaklio šokio dalies autorė ir režisierė – Agnija Šeiko. Muzikinę jo dalį atliks Klaipėdos violončelių kvartetas, kurio atsiradimo iniciatorius bei projekto muzikos vadovas yra Mindaugas Bačkus.
Specialiai šiam renginiui parašyto kūrinio autorius – žymus vokiečių kompozitorius ir muzikos prodiuseris Svenas Helbigas.
Choreografė, režisierė: Agnija Šeiko
Kompozitorius: Sven Helbig (DE)
Muzikos vadovas: Mindaugas Bačkus
Scenografas, kostiumų dailininkas: Artūras Šimonis
Asistentės: Dovilė Binkauskaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė
Šokėjai: Mantas Černeckas, Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Niels Claes, Oksana Griaznova, Julius Jurevičius
Muzikos atlikėjai: Mindaugas Bačkus, Jurgis Karbauskas, Karolis Vaičiulis, Marius Sakavičius, Arnas Kmieliauskas
Vaizdo menininkas: Tomas Jurginas
Šviesų dizaineris: Stasys Jamantas
Prodiuserė: Vilija Bartašiūtė
Premjera: 2018
Trukmė: 50 min.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content