Tarptautinė vaikų gynimo diena Radviliškyje

Apie renginį

Pirmąją vasaros dieną Radviliškyje tradiciškai buvo švenčiama Tarptautinė vaikų ginimo diena. Ši diena –  tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Norint sukurti šventę, kuo didesniam vaikų ratui buvo organizuojami net trys renginiai. Ryte, nuo 9.00 val. Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke vyko Radviliškio rajono vaikų festivalis „Čia  maži – čia dideli”. Festivalis prasidėjo atidarymu, kuriame vaikus pasitiko ir visą festivalį juos lydėjo du herojai – Vitaminas (Gabrielius Verdingas) ir Bakterija (Gretė Každailytė). Antrojoje renginio dalyje dalyviai pasklido po Radviliškio kultūros ir poilsio parką į atskiras sveikatingumo veiklas: vieni padedant šaulių sąjungai dalyvavo judriosiose veiklose, kiti sprendė viktorinos klausimus, tretieji tapė ir aplikacijomis dekoravo plakatus tema „Kur gyvena vitaminai?“! Praūžus spalvingam Lauros Remeikienės koncertui Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai visus vaišino  sveikais ką tik pagamintais užkandžiais. Skambant muzikai didelis būrys gerai nusiteikusių dalyvių sugulė piknikui ir pokalbiui su draugu.

Nuo 15.00 val. patys mažiausieji kartu su tėveliais skubėjo į Kelmės kultūros centro interaktyvų spektaklį vaikams „Kokios spalvos yra bučkis?“. Net trijuose spektaklio seansuose sudalyvavo daugiau nei 70 mažylių.

Nuo 16.00 val. Skambanti muzika vaikus ir vėl pakvietė į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką. Parke vaikų laukė įvairios pramogos: batutai, Atviro jaunimo centro „Jaunimo erdvė“  organizuojamas „Burbuliatorius“, sporto ir laisvalaikio klubo „Radvis“ šaškių ir šachmatų pamokos, Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro organizuojamos edukacijos ir net du lauko kino seansai.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės kūrimo ir renginiuose dalyvavusiems vaikams bei jų tėveliams.

 

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content