Floristinė „Rudens simfonija“ subūrė gražiems darbams

Apie renginį

Radviliškio miesto kultūros centre rugsėjo – spalio mėnesiais floristas Evaldas Jasiūnas įgyvendino  suaugusiųjų neformaliojo švietimo programą „Rudens simfonija“.

Viena patraukliausių taikomosios dailės rūšių yra floristika. Intensyvus darbas užsiėmimuose padėjo lavinti dalyvių vaizduotę ir meninį skonį, Evaldo dėka dalyvės susipažino su pagrindiniais floristikos stiliais ir technikomis, gėlių dizainu, spalvomis ir jų harmonijos pagrindais.

Pirmasis užsiėmimas skirtas rudeninei floristinei kompozicijai „Moliūgas“ –  mažiau įprastas moliūgo panaudojimas, bet labai praktiška ir daug išlaidų nereikalaujanti kompozicija iš po ranka esančių augalinių medžiagų.

Antroji edukacija – saldžios kompozicijos iš prieinamų medžiagų pasidarymas skirtas nebrangiai, bet patraukliai ir visur pritinkančiai dovanai.

Sausų augalų kompozicija rudens tematika  antram gyvenimui prikėlė nereikalingus rėmelius ir panaudojus turimas rudens gėrybes, džiovintus augalus sukūrė rudens gamtos paveikslą.

Užsiėmimo „Žvakidė kitaip“ tikslas – pasitelkus augalines priemones vėlinių žvakę paversti ne tokia niūria, o suteikti jai labiau žibinto įvaizdį. Buvo naudojamos įvairios gamtoje randamos priemonės – samanos, smilgos, grūdų varpos, spygliuočių šakos.

Paskutinioji edukacija skirta didžiųjų metų švenčių pasiruošimui ir laukimui.  Advento vainikui buvo naudotas putoplastinis karkasas, džiovinti augalai, karšti klijai,  džiuto audinys.

Visus gaminius dalyvės gali pritaikyti kasdieniame gyvenime ir su džiugesiu laukti didžiųjų metų švenčių.

Komentarai

Kiti projektai

Partneriai

Skip to content