Įspūdingas grupės ,,Ritmas kitaip“ šou Radviliškyje

Apie renginį

Birželio 3 dieną Radviliškio miesto kultūros centre vyko projekto ,,Jaunųjų menininkų reidas“ įspūdingas grupės ,,Ritmas kitaip“ koncertas. Ritmas Kitaip” (vad. A. Banys) – trijų profesionalių būgnininkų grupė ( A. Banys, E. Sidaras ir T. Jukšta), atliekanti įvairių stilių muziką tradiciniais ir
netradiciniais mušamaisiais instrumentais. Radviliškiečiams ir miesto svečiams šou dovanojo grupė, kuri yra pelniusi gausybę laimėjimų: LRT projektas „Talentų ringas“ pusfinalis“; Tv3 projektas ,,Lietuvos talentai 2010‘‘ superfinalas; ŠAMA MMXIV muzikos apovanojimas „Geriausias Šiaulių atlikėjas“; ŠAMA MMXI laimėtojas nominacijoje „Experimental“. Gausi žiūrovų auditorija liko sužavėta ypatingo reginio ir puikios muzikos. Koncertuoja su ,, Colors of Bubbles‘‘, Jurgita Šeduikyte, Martynu Levickiu.

Po įspūdingo koncerto visi norintys buvo pakviesti į edukaciją ,,Mušamieji instrumentai ir grojimas jais“, kurios metu atlikėjas pristatė netradicinius instrumentus ir papasakojo, kaip reikia jais išgauti melodiją. Edukacijos dalyviai jau po poros bandymų puikiai atliko melodingą pasirodymą.

Labai džiugu, jog mūsų jaunimas taip noriai dalyvauja projekto veiklose ir yra labai gabūs atlikti įvairias menines užduotis. Organizatoriai džiaugiasi puikiomis pramogomis ir jaunimo entuziazmu lankytis kultūriniuose renginiuose.

Komentarai

Kiti projektai

Partneriai

Skip to content