Laisvės gynėjų dienos minėjimas Radviliškyje

Apie renginį

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Diena, kai mes visi susimąstome ir suvokiame, kam ir už ką turime būti dėkingi. Dėkingi už galimybę gyventi, mylėti, laisvę pasirinkti.

Tad ir šiais metais sausio 13-oji subūrė Radviliškio bendruomenę paminėti Laisvės gynėjų dieną. Renginio metu literatūrinę kompoziciją atliko Gabrielė Kazokaitytė, Eva Ginkevičiūtė ir Ieva Vaičiulytė. Muzikinius kūrinius dovanojo Evaldas Vaikasas, Sonata ir Mantas Markušenkos.

Prisiminimais pasidalino ir už laisvę gyventi padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Lietuvos šaulių sąjungos Radviliškio 601-osios šaulių kuopos būrininkas Stasys Folertas.

Pilietinė akcija suburia žmones draugėn, bet šie įvykiai, bylojantys apie sausio 13-ąją gyvi mūsų širdyse kiekvieną dieną. Dieną, kai mes nubundame ir tiesiog galime laisvi gyventi.

Dėkojame Lietuvos šaulių sąjungos gen. P.Plechavičiaus 6-osios šaulių rinktinės Radviliškio 601-ąjai šaulių kuopai ir LMS Radviliškio padalinio moksleiviams bei visiems neabejingiems ir atvykusiems paminėti sausio 13-osios, visiems mylintiems savo šalį ir jos laisvę.

Kiti skelbimai

Partneriai

Skip to content