Palydint vasarą stovykloje ,,Kibirkštis“

Apie renginį

Besibaigiant nerūpestingai vasarai Radviliškio miesto kultūros centras pakvietė rajono mažuosius ugdytinius ir gimnazistus į meninę- kultūrinę vaikų vasaros stovyklą ,,Kibirkštis“. Organizatoriai, džiaugdamiesi gausiu mažylių antplūdžiu bei puikiais stovyklautojų atsiliepimais, šiais metais organizavo dvi skirtingo pobūdžio stovyklas. Prasmingai ir įdomiai praleisti paskutiniąsias vasaros atostogų dienas pravartu ne tik patiems mažiausiems, bet ir vyresniųjų (5-8) klasių mokiniams. Stovyklautojai suskirstyti į dvi grupes, kurias atskyrė aprangos spalva. Mažųjų ( žaliųjų) komanda (1-4 klasių mokiniai), Vyresniųjų (geltonųjų) komanda (5-8 klasių mokiniai). Stovyklautojai, kaip ir kiekvienais metais, buvo pakviesti užsiimti meninėmis, kultūrinėmis, rankdarbių, dailės, teatro, inžinerijos veiklomis, dalyvavo spalvotų miltų mūšyje, po kurio įsiamžino įspūdingoje fotosesijoje, vyko į ekskursiją. Visi stovyklautojai rugpjūčio 19 d. vyko į ekskursiją po Kurtuvėnų regioninį parką, kuriame apsilankė įvairiose edukacijose ir ekskursijose su gidais. Čia aplankė įspūdingą Milžinų interaktyvią ekspoziciją, per interaktyvias programėles susipažino su gamtos reljefo struktūra, sužinojo apie vulkanų susidarymą ir turėjo galimybę savo rankomis supilti aukščiausius kalnus ir pamatyti išsiveržiančius vulkanus. Mažiausieji aplankė svirną, kur buvo papasakota apie senovės padargus ir ūkinių kultūrų sandėliavimą,  regioninio parko teritorijoje ieškojo Laimės pasagos, gidas vedė ekskursiją Pageluvio ežeryno mažuoju taku, kuris sukėlė jauniesiems stovyklautojams iššūkių ir jėgos išbandymų bei nustebino ypatingai gausia retų rūšių gamtos augmenijos įvairove. Sugrįžus iš ekskursijos, stovyklautojų laukė ,,Skanusis“ picų vakarėlis ir stovyklos vinimi tapusi ,,Naktis Kultūros centre“. Mažieji stovyklos dalyviai ne tik šėlo su draugais, žaidė stalo ir judriuosius žaidimus, dalyvavo diskotekoje, žiūrėjo filmą, bet ir džiaugėsi pirmą kartą miegoję atskirai nuo tėvelių ir dar tokiame dideliame draugų būryje.

Kiekviena stovyklos programos diena prasidėdavo 9.00 val. ryto ir baigdavosi – 17.00 val. Užsiėmimai vyko 2 grupėse po 22 vaikus. Visi stovyklos programoje numatyti užsiėmimai bei renginiai vyko Radviliškio miesto kultūros centre. Kiekvieną dieną mažieji turėjo galimybę išbandyti ir patobulinti savo vaidybinius gebėjimus kurdami vaidmenis su režisiere Grete ir programų koordinatoriumi Gabrieliumi. Savo pasiekimais ir pasigamintais rankdarbiais džiaugėsi su grupių vadovėmis Daiva ir Jolita. Kurtuvėnų regioninio parko paslaptis smalsiesiems stovyklautojams  padėjo tyrinėti Svetlana ir Žydrūnė. Gera buvo stebėti, kai jaunas žmogus džiaugiasi įspūdžiais, naujais atradimais,  atranda save scenoje ir kuria vaidmenis.

Tarsi viesulas  pralėkusi   savaitė stovyklos vaikučiams dovanojo ypatingų įspūdžių ne tik  Radviliškio miesto kultūros centro meno vadovų, sportinių šokių trenerės , inžinerijos , technologijos mokytojų iš Šiaulių organizuotuose užsiėmimuose, pažintimi su klubu ,,Radviliškio juodvarniai“, policijos rėmėjais ir Šaulių sąjunga bet ir išvykoje po Kurtuvėnų regioninį parką, Pageluvio ežeryno taką, kuriame ugdė bendravimo įgūdžius, praplėtė žinias, mokėsi gero elgesio taisyklių, atrado save ir savo draugus. Besibaigiančios nerūpestingos vasaros stovyklos savaitė, mažųjų klegesiu užpildžiusi Radviliškio miesto kultūros centrą, paliko daug įspūdžių ne tik mažiesiems dalyviams, bet suteikė linksmų akimirkų ir organizatoriams.

Radviliškio miesto kultūros centro organizuotą stovyklą „Kibirkštis“ finansavo Radviliškio rajono savivaldybė. Projektą rėmė UAB ,, Regejus“.  Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo, vykdymo ir rėmimo.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

 

Komentarai

Kiti projektai

Partneriai

Skip to content