Šokio spektaklis ,,Aside“ Radviliškyje

Apie renginį

Darganotą ir lietingą rudens vakarą radviliškiečius šildė užburiantis ir jaukus šokio spektaklis ,,Aside“. Radviliškio miesto kultūros centro vykdomo projekto ,,Auksiniai scenos kryžiai“ spektakliai suburia gausią auditoriją žiūrovų,  neabejingų muzikai, teatrui ir šokiui. Šis Šeiko teatro spektaklis ,,Aside“ atskleidžia  Lietuvoje jautrią ir dažnai tabu laikomą temą.

      „Aside“ – tai kūrinys, kuriame kalbama apie nepritampančiojo iššūkius ir mąstymo kompleksiškumą. Visi ieškome būdų pritapti visuomenėje, siekiame pažinti, suprasti ir priimti save. Nuolatinės tapatybės paieškos, baimė būti nepriimtu, yra svarbi asmenybės formavimosi dalis. Kalbėdami apie žmogaus vidines dvejones, tapatybės paieškas, spektaklio aktoriai pasirinko translyčių asmenų bendruomenę.

      Labai džiaugiamės vykdomu projektu ir galimybe Radviliškio bendruomenei pasiūlyti kitokio  pobūdžio spektaklį, kuriame per šokį stengiamasi parodyti žmogaus abejones, kompleksus sprendžiant įvairias gyvenimiškas situacijas ir siekiant būti priimtam visuomenės. Dažnai gyvenime šios problemos taip ir lieka neišspręstos, nes vieno ir konkretaus atsakymo atrasti nepavyksta arba tiesiog neįmanoma kaip ir neįmanoma atrasti to vienintelio gyvenimo kelio, kuris būtų tiesus ir teisingas. Spektaklio aktorių atskleidžiama tema labai aktuali paaugliams, nes kalba apie vidines kovas, kurios vyksta formuojantis asmenybei, spektakliu siekiama paliesti kiekvieną. Tad šiam spektakliui apibendrinti labai tiktų posakis, jog svarbu elgtis su kitais taip, kaip norime, jog su mumis elgtųsi, būti atviriems ir suprasti vieniems kitus, nesvarbu, kokios būtų jų gyvenimo nuostatos ir vertybės.

 

Komentarai

Kiti projektai

Partneriai

Skip to content