Vaikų festivalis „Čia maži – čia dideli“ atidarė vasarą Radviliškyje

Apie renginį

Besibaigiant mokslo metams norisi atrasti naujų jėgų, aktyviai ir pozityviai, o svarbiausia sveikai praleisti vasaros dienas. Tai tinkamas metas sustiprinti save, pasiruošiant ateities netikėtumams. Būtent birželio 1-ąją Radviliškio miesto kultūros centras inicijavo vaikų festivalį „Čia maži – čia dideli!“. Medžių žaluma apsuptoje Radviliškio poilsio ir kultūros parko pievoje vyko sveikatingumo ir meno festivalis „Čia maži, čia dideli“. Tai ypatinga šventė mažiesiems, atrasti ir išbandyti kūrybines, sporto, sveikatingumo veiklas.

Festivalio organizatoriai su šūkiu – „Kur gyvena vitaminai?“ tikisi suburti vaikystę švenčiančius vaikus naujiems atradimams, įgyti energijos ir žinių, kaip stiprinti sveikatą kiekvieną dieną.

Festivalis prasidėjo atidarymu, kuriame vaikus pasitiko ir visą festivalį juos lydėjo du herojai – Vitaminas (Gabrielius Verdingas) ir Bakterija (Gretė Každailytė). Antrojoje renginio dalyje dalyviai pasklido po Radviliškio kultūros ir poilsio parką į atskiras sveikatingumo veiklas: vieni padedant šaulių sąjungai dalyvavo judriosiose veiklose, kiti sprendė viktorinos klausimus, tretieji tapė ir aplikacijomis dekoravo plakatus tema „Kur gyvena vitaminai?“! Praūžus spalvingam Lauros Remeikienės koncertui Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai visus vaišino  sveikais ką tik pagamintais užkandžiais. Skambant muzikai didelis būrys gerai nusiteikusių dalyvių sugulė piknikui ir pokalbiui su draugu.

Džiaugiamės, kad festivalis po atviru dangumi sutraukė didelį būrį mokyklų ir lopšelių ugdytinių, kurie susipažino su įvairiomis savijautą gerinančiomis judriosiomis bei meninėmis veiklomis.

Dėkojame festivalio draugams: Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui, Lietuvos Šaulių sąjungos generolo Povilo Plechavičiaus 6-os rinktinės Radviliškio 601 kuopai, miesto ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigoms, kurių mokiniai dalyvavo renginyje.

Festivalis iš dalies finansuotas  Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosiomis lėšomis.

 

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

 

 

Komentarai

Kiti projektai

Partneriai

Skip to content