LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien930
mod_vvisit_counterVakar910
mod_vvisit_counterPer savaitę6597
mod_vvisit_counterPer mėnesį19144
mod_vvisit_counterIš viso1369405
Renginiai
Adventinė chorinės muzikos popietė

Adventinė chorinės muzikos popietėGruodžio 12 dienos popietę radviliškiečiai itin gausiai rinkosi į miesto bažnyčią, kad paklausytų rimtos, advento laikotarpiui tinkamos muzikos ir pasidžiaugtų net 11 kolektyvų, dalyvavusių šioje muzikos šventėje.

Skaityti toliau...
 
Kalėdinių eglučių kalnas Radviliškyje kviečia lankytojus!

Kalėdinių eglučių kalnas Radviliškyje kviečia lankytojus!To Radviliškyje dar nebuvo – pirmi metai Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke esantis kalnas gražiausioms metų šventėms pasipuošė originaliomis Kalėdų eglutėmis. Gruodžio 11 dieną 17 val. skambant vokalo grupės „Džada“ (vad. Aurelija Meškauskienė) dainoms ir ore plevenant snaigėms Eglių kalnas buvo pristatytas Radviliškio rajono gyventojams. Net 28 Radviliškio miesto ir rajono įmonės, įstaigos ir organizacijos, įvairios bendruomenės ir asociacijos stengėsi savo eglutę papuošti ne bet kaip, o kuo išradingiau, inovatyviau.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parko amatų namelis prisipildė vaikų klegesio

 Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke esantis amatų namelis prisipildė vaikų klegesioJau visą savaitę parke esančiame amatų namelyje klegėjo vaikų balsai – čia įpusėjo Kalėdiniai užsiėmimai šeimoms, suaugusiems, vaikams. Atėjusieji visiškai nemokamai gali savo rankomis pasigaminti suvenyrą ar dekoraciją namams ar dovanai.

Skaityti toliau...
 
Šokių studijos „Intriga“ šokėjos - Lietuvos linijinių šokių čempionate

Šokių studijos „Intriga“ šokėjos - Lietuvos linijinių šokių čempionateRadviliškio miesto kultūros centro Linijinių šokių studijos „Intriga“ kolektyvas, vadovaujamas Indrės Ginkevičienės, dalyvavo Lietuvos KLŠA Line Dance (linijinių) šokių čempionate, kuris vyko Šiauliuose.

Skaityti toliau...
 
Šeškaturgyje trūko tik šeškų

Šeškaturgyje trūko tik šeškųŠeškaturgyje prekeiviai iš viso Radviliškio rajono stebino šiltais ir jaukiais mezginiais, papuoštais pačiais įvairiausiais raštais. Kaip ir visuose turguose, megztų gaminių pasiderėjus buvo galima įsigyti mažesne kaina iš linksmai nusiteikusių mezgėjų.

Skaityti toliau...
 
Baigėsi amatų dirbtuvės

Baigėsi amatų dirbtuvėsKaip ir kasmet, prasidėjus naujiems mokslo metams, Radviliškio kultūros centre penktus metus iš eilės duris atvėrė amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“. Čia net 132 radviliškiečiai ir rajono gyventojai mokėsi senovinių amatų.

Skaityti toliau...
 
Amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“ auga kartu su dalyviais

Amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“ auga kartu su dalyviais2011-2015 m. Radviliškio miesto kultūros centre kasmet organizuojamos amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“, kurios sutraukia Radviliškio ir aplinkinių regionų gyventojus, norinčius mokytis tradicinių liaudies amatų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir Estijos

Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir EstijosLiaudiška muzika ir tautiniai šokiai yra svarbūs tautos ir krašto kultūros tęstinumo garantai, todėl Radviliškio miesto kultūros centras, siekdamas ugdyti tarpkultūrinę toleranciją – pažinti bei propaguoti įvairių tautų liaudies šokius kaip saviraiškos ir bendravimo priemonę, puoselėti tautinio šokio tradicijas jau vienuoliktą kartą organizavo tautinių šokių festivalį „Ir ne tik iš Lietuvos“.

Skaityti toliau...
 
2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“

2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“ 2015 metais nuo pavasario iki rudens Radviliškio miesto kultūros centro rengtas Klasikinės muzikos renginių ciklas „Vargonų įkvėpti vakarai“ buvo orientuotas į klasikinės muzikos menui, poezijai neabejingus skirtingo amžiaus ir socialinės padėties Šiaurės Lietuvos regiono gyventojus. Renginių ciklą sudarė net 4 klasikinės muzikos renginiai.

Skaityti toliau...
 
Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi pasirodymai

Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi  pasirodymaiRadviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas) sėkmingai pasirodė dviejuose festivaliuose. Lapkričio 14 dieną Kuršėnų kultūros centre vykusiame Lietuvos šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų kolektyvų konkurse-festivalyje „Suk, suk ratelį“ laimėjo pirmą vietą ir pelnė Šiaulių rajono savivaldybės Padėkos raštą, o lapkričio 17 dieną vykusiame Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno festivalyje „Rudens mozaika 2015“ apdovanoti centro direktoriaus Padėkos raštu už puikų pasirodymą. Šio konkurso galutiniai rezultatai bus paskelbti vėliau. Sveikiname kolektyvą!

Skaityti toliau...
 
Kai gimtinė gyva širdyje

Kai gimtinė gyva širdyjeRegionų metams skirtą smagų pasibuvimą suorganizavo jau daug metų Radviliškio krašte gyvenantys žemaičiai, aukštaičiai, dzūkai, suvalkiečiai. Žmonės, į Radviliškio kraštą atvykę iš visos Lietuvos, atsivežė čia ne tik bet savo tarmę, tradicinius patiekalus, bet ir savo tradicijas. Šiame renginyje tarmiškai dainas dainavę, žaidimus žaidę, pasakojimus pasakoję žmonės buvo sukviesti pasidalyti savo žiniomis, prisiminti savo šaknis, populiarinti tarmišką kalbėjimą, priminti, kad Lietuvoje įvairiuose etnografiniuose regionuose kitaip vaikus krikštydavę, kitokios dainos laukuose skambėdavusios.

Skaityti toliau...
 
Baltų vienybės ugnies sąšauka

Baltų vienybės ugnies sąšaukaRadviliškio kultūros centras tęsia gražią tradiciją kiekvienais metais rugsėjo 22 dieną meniniu veiksmu minėti Baltų vienybės dieną. Tad visi norintys pasigėrėti folkloro ansamblio „Aidija“ dainomis atėjo į Radviliškio pramogų ir poilsio parką prie Latvių kultūros centro, kur ansamblis surengė solidų savo koncertą, skirtą šiai progai.

Skaityti toliau...
 
Atidarytos 5-osios amatų dirbtuvės

Atidarytos 5-osios amatų dirbtuvėsRugsėjo pirmą dieną, prie Radviliškio miesto kultūros centro esančiame jaukiame pušynėlyje buvo atidarytos 5-osios amatų dirbtuvės, kurių projektinis pavadinimas šiemet yra "Etnokultūrinis dialogas".

Skaityti toliau...
 
Gražiai palydėta graži vasara

Gražiai palydėta graži vasaraVasaros palydėtuvių šventė Radviliškyje, kurią surengė miesto kultūros centras , prasidėjo paskutinį vasaros sekmadienį nuo 14 val. Mažasis teatras iš Vilniaus parodė spektaklį „Brangusis atrakcionų parko dėde!“ (rež. Olga Lapina). Šis spektaklis, skirtas 3-11 metų amžiaus vaikams buvo jautriai ir šiltai sutiktas mažųjų Radviliškio rajono gyventojų. O nuo 15 val. norinčių padėkoti ir atsisveikinti su vasara vaikų laukė pilnas atrakcionų, skanėstų, dainų bei šokių miesto pramogų ir poilsio parkas.

Skaityti toliau...
 
Juodojo kaspino ir Baltijos kelio paminėjimas

Juodojo kaspino ir Baltijos kelio paminėjimasRugpjūčio 23 dieną Radviliškyje prie Trijų kryžių memorialo buvo paminėta Europos totalitarizmo aukų ir Baltijos kelio diena. Plevėsavo Europos Sąjungos, Lietuvos ir Radviliškio vėliavos, Trys kryžiai buvo perrišti dideliu juodu kaspinu (dailininkė Inga Vosyliūtė). Paminėjimo ceremoniją pradėjęs jaunasis gitaristas Karolis Keras pradžiai sugrojo grupės „Metallica“ kompoziciją „Nothing else matter“. Vedantieji, Radviliškio kultūros centro meno vadovė Daiva Sirutienė ir jos auklėtinis centro teatro grupės „Išdykėliai“ narys Vilius Ulys apžvelgė šios tragiškos Lietuvai datos istoriją ir paskaitė eilėraštį. Visi susirinkę pagerbė aukas tylos minute.

Skaityti toliau...
 
Kultūros centras miesto šventėje

Kultūros centras miesto šventėje Radviliškio miesto šventėje „Skamba Radviliškio garvežiai“, kuri šurmuliavo liepos 31 dieną, aktyviai dalyvavo miesto kultūros centras, kaip vienas iš šventės organizatorių.

Skaityti toliau...
 
PATREPSĖLIS LATVIJOJE

PATREPSĖLIS LATVIJOJELiepos 24 – 26 dienomis Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“ kartu su Naujosios Akmenės šokių kolektyvu „Alsa“ vyko į Latvijos respublikos Ciesio miestą, kur vyko tarptautinis festivalis „Kam nav 100, tas var!“. Trijų dienų festivalyje dalyvavo kolektyva „Laaberjalg“, „Wendre“ (Estija), „Velzde“, „Dobelnieki“, Ulenbroks“, „Sumulda“, „Senči“, „Tacis“, „Munsteris“, „Kamer vari“, „Kandavnieks“, „Dzirnas“(Latvija) ir liaudies ansambliais „T‘ SMONTPEERKE“ (Belgija), „Ons Boergoed“ (Olandija).

Skaityti toliau...
 
Radviliškio delegacija grįžo iš „Europos žmonių festivalio“ Lenkijoje

Radviliškio delegacija grįžo iš „Europos žmonių festivalio“ LenkijojeLiepos 18-24 dienomis nedideliame Lenkijos mieste Zlocieniec‘e vyko 23-asis „Europos žmonių festivalis“, kuriame dalyvavo gana gausi grupė iš Radviliškio, vadovaujama rajono mero Antano Čepononio. Grupėje buvo Radviliškio kultūros centro šokių grupės „Šelmiai“ nariai (vadovas Edmundas Verpetinskas) bei kultūros centro režisierius-vyr. meno vadovas, pavaduojantis direktorių Edmundas Leonavičius. Nors grupės iš Lietuvos, vadovaujamos kaimo bendruomenių sąjungos tarptautinės ekspertės Virginijos Šetkienės dalyvavo jau dešimtą kartą, bet pirmą kartą iniciatyvos ėmėsi atskiro nedidelio Lietuvos miesto atstovai. Juolab, kad festivalio dienomis posėdžiavęs tarptautinis organizacinis komitetas 2018 metų festivalio miestu vienbalsiai išrinko Radviliškį! Tad Radviliškio laukia įdomus, prasmingas, žmonių bendravimu ir pastangomis daugiau pažinti kitų Europos tautų ir šalių žmones grįstas projektas.

Skaityti toliau...
 
„AIDIJA" LAIMĖJO I VIETĄ

„AIDIJAFestivalyje „SAULĖS ŽIEDAS" Radviliškio miesto kultūros centro Folkloro ansamblis „AIDIJA" LAIMĖJO I vietą, IV kategorija. Tradicinio dainavimo grupėje!!!
Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojų kolektyvas Sveikiną „AIDIJA" tapus pirmosios vietos prizininkais.

Skaityti toliau...
 
VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJA

VALSTYBĖS DIENOS CEREMONIJARadviliškyje Valstybės dienos ceremonija, surengta miesto kultūros centro, prasidėjo 20.30 valandą vakaro. Ji jau antrus metus vyko prie monumento Lietuvos tūkstantmečiui paminėti miesto pramogų ir poilsio parke. Plevėsavo Lietuvos ir Radviliškio rajono vėliavos, nedideliame aukure degė ugnis, o suskambėję pirmieji kanklių garsai (grojo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja-ekspertė Elena Ralienė ir jos mokinė tarptautinių konkursų diplomantė Gabrielė Trinkūnaitė) šauniai derėjo prie monumento ir vakaro atmosferos.

Skaityti toliau...
 
Dviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“

pavadinimasDviračių žygis „Radviliškio rajono mitologinių akmenų kelias“ kvietė dalyvius iškilmingai paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 126 - 150 iš 661