LT   EN   RU

Facebook

Facebook

Apklausa

Kaip sužinote apie Radviliškio miesto kultūros centre vykstančius renginius?
 

Jūsų nuomonė

Kokių renginių Jums trūksa Radviliškio mieste?

Rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Mūsų draugai

 

Radviliškis.Lt

 

Dainų šventė

 

Mano Radviliškis

 

Gniezno kultūros centras

 

Informacinis partneris

Lankytojai

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien352
mod_vvisit_counterVakar645
mod_vvisit_counterPer savaitę1729
mod_vvisit_counterPer mėnesį10202
mod_vvisit_counterIš viso1459762
Renginiai
Iškilminga šventė Minaičiuose

Iškilminga šventė MinaičiuoseVasario 15 dieną Minaičių kaime, šalia memorialo, skirto Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. Deklaraciją pasirašiusiems Lietuvos partizanų vadams, paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Skaityti toliau...
 
Tradicinė tautodailės paroda

Tradicinė tautodailės parodaTradiciškai daug žmonių sugūžėjo į gražia tradicija tapusią Radviliškio rajono tautodailės darbų parodos atidarymą, kuris tradiciškai vyko vasario 16 dieną Radviliškio miesto kultūros centro antro aukšto fojė. Pirmoji tokia paroda Radviliškyje surengta prieš 50 metų, jos rengimas buvo nutrūkęs 1990-2002 metais, bet dabar jo reikalingumą ir prasmę liudija ne tik gausūs lankytojai, bet ir šių metų parodoje dalyvaujantys 95 autoriai, tarp kurių yra 27 tautodailininkų vardą turintys kūrėjai. Parodoje eksponuojami ne tik suaugusiųjų, bet ir 52 vaikų kūriniai, o iš viso galime pasigėrėti 538 darbais. Iš šios parodos buvo atrinkti 58 autorių 229 darbai respublikinei tautodailės parodai, kuri vyks Šiauliuose.

Skaityti toliau...
 
„Patrepsėlis“ šoko Palangoje

„Patrepsėlis“ šoko PalangojeVasario 13d. į Palangą sugūžėjo žmonės iš visų Lietuvos kampelių. Mat ten vyko 13-oji stintų šventė „Palangos stinta 2016”. Šioje šventėje dalyvavo ir Radviliškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Patrepsėlis“, „Ąžuolas“ iš Garliavos, „Banguolis“ ir „Bočiai“ iš Palangos. Visi šokių kolektyvai dalyvavo šventiniame parade, šventės atidaryme, savo linksmais šokiais džiugindami šventės svečius.

Skaityti toliau...
 
Užgavėnių šventė

Užgavėnių šventėKleboniškiuose įsikūrusiame etnografiniame kaime praeitą sekmadienį žiemą iš kiemo varė Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvai: folkloro ansamblis „Aidija“, liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“, liaudiškos muzikos kapela „Seni pažįstami“, Šeduvos kultūros ir amatų centro jungtinis muzikantų kolektyvas ,Pociūnėlių kultūros namų jungtinis kolektyvas, Palonų daugiafunkcio centro ansamblis „Atgaiva“ ir daug smalsuolių, susirinkusių pasilinksminti, sočiai pavalgyti ir pakviesti pavasarį.

Skaityti toliau...
 
Geros žinios iš Lietuvos kultūros tarybos

Lietuvos kultūros tarybaLietuvos kultūros taryba priėmė sprendimą dėl projektų, pateiktų pirmajam 2016 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo. Dalinį finansavimą vėl gavo net penki Radviliškio miesto kultūros centro pateikti projektai.

Skaityti toliau...
 
E. Arbušausko kaukės keliauja po Lietuvą

E. Arbušausko kaukės keliauja po LietuvąDaugiau nei keturis dešimtmečius tautodailininkas, meno kūrėjo statusą turintis E. Arbušauskas, dirbantis Šiaulėnų kultūros namuose bei vadovaujantis Radviliškio miesto kultūros centro medžio drožėjų būreliui, drožia medines kaukes, skulptūrėles. Atvykus į Radviliškį, galima pamatyti būtent Eugenijaus kurtas ir miestą puošiančias medines skulptūras.

Skaityti toliau...
 
Kolektyvo „Šelmiai“ žinia

Kolektyvo „Šelmiai“ žinia

Kas sunkiau? Ar kepti duoną ar sušokti ir sugroti koncertą? Smagiai praleidę rudenį ir laimėję pirmą vietą konkurse „Suk suk ratelį 2015“ Kuršėnuose, originaliai pasirodę ir tapę laureatais „Rudens mozaikoje-2015“ Šiauliuose, kruiziniu K.C. laivu su koncertine programa nuplaukę pas Kalėdų senelį į Laplandiją, šokę kartu su Kalėdų seneliu ir jo svečiais Kalėdų senelio kiemelyje Radviliškyje per Kalėdas, “Šelmiai“ iškėlė sau klausimą: Kas sunkiau, - ar kepti duoną ar sušokti ir sugroti koncertą?

Skaityti toliau...
 
Gyva atminties ugnis

Gyva atminties ugnisRenginiai, skirti Laisvės gynėjų dienos 25-osioms metinėms pažymėti prasidėjo sausio 12 dieną 16 val. Radviliškio Švenčiausios Marijos gimimo bažnyčioje, kur mišias, skirtas Sausio 13-osios aukų atminimui aukojo klebonas Tadas Rudys. Po to, skambant patriotinėms dainoms, visi rinkosi į miesto kultūros centrą, kur atvykusius pasitiko tai progai skirta virtuali archyvinių nuotraukų paroda „Laisvės dienos paminėjimai Radviliškyje“.

Skaityti toliau...
 
Trys karaliai aplankė Radviliškį

Trys karaliai aplankė RadviliškįSausio 6 dieną Trys Karaliai neaplenkė ir Radviliškio. 13.30 val. jų dovanas pašventino Radviliškio klebonas Tadas Rudys.
Po šios ceremonijos Karaliai leidosi į kelionę po Radviliškio miesto įstaigas ir organizacijas, pakeliui sveikindami radviliškiečius, jaunus ir senus, su Naujais Metais, visiems linkėdami sveikatos, laimės, materialių ir dvasinių turtų.
Karalių apsilankymo mieste šventės kulminacija tapo miesto centrinėje Aušros aikštėje 15 val. įvykęs renginys, kurio metu miestiečius sveikino ne tik Angelas, padainavęs gražią dainą, ne tik karaliai Baltazaras, Merkelis ir Kasparas, bet ir rajono bei miesto vadovai.

Skaityti toliau...
 
O laivas plaukia

O laivas plaukiaKaip ir kiekvienų metų gruodžio pabaigoje kultūros centro meno kolektyvai rengia kalėdinį teatralizuotą koncertą, kuris tampa savotiška kolektyvų menine metų ataskaita savo žiūrovams. Šiemet, kaip ir pernai, gruodžio 22-osios koncertas žiūrovų gausa negalėjo skųstis. Koncerto-kaleidoskopo tema buvo Kalėdinio laivo plaukimas į Kapitono (Simas Stankus) susapnuotą Laplandijos šalį.

Skaityti toliau...
 
Adventinė chorinės muzikos popietė

Adventinė chorinės muzikos popietėGruodžio 12 dienos popietę radviliškiečiai itin gausiai rinkosi į miesto bažnyčią, kad paklausytų rimtos, advento laikotarpiui tinkamos muzikos ir pasidžiaugtų net 11 kolektyvų, dalyvavusių šioje muzikos šventėje.

Skaityti toliau...
 
Kalėdinių eglučių kalnas Radviliškyje kviečia lankytojus!

Kalėdinių eglučių kalnas Radviliškyje kviečia lankytojus!To Radviliškyje dar nebuvo – pirmi metai Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke esantis kalnas gražiausioms metų šventėms pasipuošė originaliomis Kalėdų eglutėmis. Gruodžio 11 dieną 17 val. skambant vokalo grupės „Džada“ (vad. Aurelija Meškauskienė) dainoms ir ore plevenant snaigėms Eglių kalnas buvo pristatytas Radviliškio rajono gyventojams. Net 28 Radviliškio miesto ir rajono įmonės, įstaigos ir organizacijos, įvairios bendruomenės ir asociacijos stengėsi savo eglutę papuošti ne bet kaip, o kuo išradingiau, inovatyviau.

Skaityti toliau...
 
Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parko amatų namelis prisipildė vaikų klegesio

 Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke esantis amatų namelis prisipildė vaikų klegesioJau visą savaitę parke esančiame amatų namelyje klegėjo vaikų balsai – čia įpusėjo Kalėdiniai užsiėmimai šeimoms, suaugusiems, vaikams. Atėjusieji visiškai nemokamai gali savo rankomis pasigaminti suvenyrą ar dekoraciją namams ar dovanai.

Skaityti toliau...
 
Šokių studijos „Intriga“ šokėjos - Lietuvos linijinių šokių čempionate

Šokių studijos „Intriga“ šokėjos - Lietuvos linijinių šokių čempionateRadviliškio miesto kultūros centro Linijinių šokių studijos „Intriga“ kolektyvas, vadovaujamas Indrės Ginkevičienės, dalyvavo Lietuvos KLŠA Line Dance (linijinių) šokių čempionate, kuris vyko Šiauliuose.

Skaityti toliau...
 
Šeškaturgyje trūko tik šeškų

Šeškaturgyje trūko tik šeškųŠeškaturgyje prekeiviai iš viso Radviliškio rajono stebino šiltais ir jaukiais mezginiais, papuoštais pačiais įvairiausiais raštais. Kaip ir visuose turguose, megztų gaminių pasiderėjus buvo galima įsigyti mažesne kaina iš linksmai nusiteikusių mezgėjų.

Skaityti toliau...
 
Baigėsi amatų dirbtuvės

Baigėsi amatų dirbtuvėsKaip ir kasmet, prasidėjus naujiems mokslo metams, Radviliškio kultūros centre penktus metus iš eilės duris atvėrė amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“. Čia net 132 radviliškiečiai ir rajono gyventojai mokėsi senovinių amatų.

Skaityti toliau...
 
Amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“ auga kartu su dalyviais

Amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“ auga kartu su dalyviais2011-2015 m. Radviliškio miesto kultūros centre kasmet organizuojamos amatų dirbtuvės „Etnokultūrinis dialogas“, kurios sutraukia Radviliškio ir aplinkinių regionų gyventojus, norinčius mokytis tradicinių liaudies amatų.

Skaityti toliau...
 
Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir Estijos

Radviliškyje svečiavosi tautinių šokių kolektyvai iš Latvijos ir EstijosLiaudiška muzika ir tautiniai šokiai yra svarbūs tautos ir krašto kultūros tęstinumo garantai, todėl Radviliškio miesto kultūros centras, siekdamas ugdyti tarpkultūrinę toleranciją – pažinti bei propaguoti įvairių tautų liaudies šokius kaip saviraiškos ir bendravimo priemonę, puoselėti tautinio šokio tradicijas jau vienuoliktą kartą organizavo tautinių šokių festivalį „Ir ne tik iš Lietuvos“.

Skaityti toliau...
 
2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“

2015 metais Radviliškyje muzikos mylėtojus subūrė „Vargonų įkvėpti vakarai“ 2015 metais nuo pavasario iki rudens Radviliškio miesto kultūros centro rengtas Klasikinės muzikos renginių ciklas „Vargonų įkvėpti vakarai“ buvo orientuotas į klasikinės muzikos menui, poezijai neabejingus skirtingo amžiaus ir socialinės padėties Šiaurės Lietuvos regiono gyventojus. Renginių ciklą sudarė net 4 klasikinės muzikos renginiai.

Skaityti toliau...
 
Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi pasirodymai

Kolektyvo „Šelmiai“ sėkmingi  pasirodymaiRadviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“ (vadovas Edmundas Verpetinskas) sėkmingai pasirodė dviejuose festivaliuose. Lapkričio 14 dieną Kuršėnų kultūros centre vykusiame Lietuvos šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų kolektyvų konkurse-festivalyje „Suk, suk ratelį“ laimėjo pirmą vietą ir pelnė Šiaulių rajono savivaldybės Padėkos raštą, o lapkričio 17 dieną vykusiame Šiaulių kultūros centro mėgėjų meno festivalyje „Rudens mozaika 2015“ apdovanoti centro direktoriaus Padėkos raštu už puikų pasirodymą. Šio konkurso galutiniai rezultatai bus paskelbti vėliau. Sveikiname kolektyvą!

Skaityti toliau...
 
Kai gimtinė gyva širdyje

Kai gimtinė gyva širdyjeRegionų metams skirtą smagų pasibuvimą suorganizavo jau daug metų Radviliškio krašte gyvenantys žemaičiai, aukštaičiai, dzūkai, suvalkiečiai. Žmonės, į Radviliškio kraštą atvykę iš visos Lietuvos, atsivežė čia ne tik bet savo tarmę, tradicinius patiekalus, bet ir savo tradicijas. Šiame renginyje tarmiškai dainas dainavę, žaidimus žaidę, pasakojimus pasakoję žmonės buvo sukviesti pasidalyti savo žiniomis, prisiminti savo šaknis, populiarinti tarmišką kalbėjimą, priminti, kad Lietuvoje įvairiuose etnografiniuose regionuose kitaip vaikus krikštydavę, kitokios dainos laukuose skambėdavusios.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 126 - 150 iš 671