Folkloro festivalis „Rytoj iš ryto rugelius kirsim“

Apie rengini

Liepos 14 dieną po Šv. mišių, kurios vyko Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje, visi rinkosi prie Radviliškio miesto kultūros centro į Folkloro festivalį „Rytoj iš ryto rugelius kirsim“. Labai malonu buvo stebėti, kaip sekmadienio popietę folkloro muzikos mėgėjai gausiai rinkosi ne tik pasiklausyti liaudiškos muzikos, bet taip pat išvysti gausų būrį šokėjų. Žiūrovai liko nustebinti, jog mūsų liaudiška muzika paklausi ne tik garbaus amžiaus žiūrovui, bet ir jaunosios kartos atstovams. Akį džiugino jaunų žmonių iš Šilalės atliekama programa. Į šventę susirinkusius pasveikino Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tadas Rudys ir palinkėjo, pamiršus darbus, smagiai praleisti laiką festivalyje.
Visus susirinkusiuosius savo dainomis ir šokiais linksmino net penki kolektyvai: Ukmergės kultūros centro folkloro ansamblis „Pyniava“ (vadovė Vilma Mulevičiūtė – Sabaliauskienė), Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Smuokiuka“ (vadovė Ilona Raudonienė), Joniškio kultūros centro folkloro ansamblis „Kupars“ (vadovė Rita Kipšaitė-Balčiūnienė), Šeduvos etnografinis ansamblis „Šeduvė“ (vadovės Danutė Brėdienė ir Emilija Brajinskienė), Radviliškio miesto kultūros centro folkloro ansamblis „Aidija“ (vadovas Donatas Stakvilevičius). Po dalyvių pasirodymų, festivalio organizatoriai visus žiūrovus tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, vaišino trupinine.
Visiems kolektyvams ir jų vadovams už puikius pasirodymus padėkojo ir įteikė padėkas Radviliškio miesto kultūros centro direktorės pavaduotojas Vaidotas Katutis bei šventės organizatoriai – folkloro ansamblis „Aidija“. Radviliškio miesto kultūros centras džiaugiasi ir didžiuojasi, kad pas mus vyksta tokie renginiai ir jau yra tapę tradicija. Tad dėkojame folkloro ansambliui ,,Aidija“ už puikų renginį ir liaudies tradicijų puoselėjimą.

Kiti skelbimai

Partneriai