Kibirkštiečiai leidosi į magišką girios nuotykį!

Apie renginį

Radviliškio miesto kultūros centras mažuosius radviliškiečius pakvietė į girios nuotykį – meninę-kultūrinę vaikų vasaros stovyklą  „Kibirkštis“.

Įsimintinas vasaros nuotykis subūrė net 42 vaikus  penkias magiškas dienas praleisti kultūroje, mene ir paslaptingosios gamtos apsuptyje.

Dar tik smalsaujantys jaunieji menininkai ir menininkės turėjo  galimybę atrasti save ar žengti žingsnį arčiau kūrybos. Į pagalbą jiems atskubėjo  jauni, stovyklų ir darbo su jaunimu patirties nestokojantys vadovai, besidomintys skirtingomis veiklomis ir norintys sukaupta patirtimi dalintis ir padėti skleistis: Evaldas Jasiūnas, Dovydas Paškauskas, Gabrielius Verdingas ir Ieva Vaičiulytė. Per skirtingas ir įvairias dirbtuves ir veiklas  (šokio, muzikos, teatro, dailės, žaidimų) kūrėme emociją, kuri tapo jaukiu mūsų bendravimu, pilna pažinimo džiaugsmo ir laisvės būti. Patyrimo džiaugsmo parsivežėme iš  atnaujinto Molėtų etnokosmonologijos muziejaus ir Labanoro girios. Nuotykiai, į kuriuos nėrėme atviromis širdimis, leido visiems dalyviams  ir pailsėti, ir paūgėti, nebijant klysti ir klausti, patylėti ir garsiai juoktis.

Tarsi viesulas  pralėkusi   savaitė sutilpo į nuostabų baigiamąjį renginį tėveliams – tikriausių girinukų koncertą. Čia pasidabinę savo pačių kurtomis kaukėmis ir piešiniais ant veido mažieji žygiavo podiumu. Gera nuotaika spinduliavo dainos ir šokio pasirodymai, na o savo virtimą į girios dvasią patys vaikai įgarsino įrašų studijoje.

Besibaigiančios nerūpestingos vasaros stovyklos savaitė, mažųjų klegesiu užpildžiusi Radviliškio miesto kultūros centrą, dovanojo ypatingų įspūdžių  ne tik mažiesiems dalyviams, bet suteikė linksmų akimirkų ir organizatoriams!

Radviliškio miesto kultūros centro organizuotą stovyklą „Kibirkštis“ iš dalies finansavo Radviliškio rajono savivaldybė. Ypatingai dėkojame kasmetiniam stovyklos rėmėjui – UAB „Aloyzo transportui“. Tariame ačiū ir draugams – vaikų švenčių ir pramogų erdvei „Vaikystės pieva“.

 

Komentarai

Kiti projektai

Partneriai

Skip to content